>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18 kolejka Ekstraklasy [11.03-13.03.2011]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Korona Kielce - Polonia Bytom @ Korona - 1,80 w Unibet ⛔ 3:3
Niezbyt dobrze Korona rozpoczęła rundę wiosenną. Wiadomo jednak, że potencjał w drużynie drzemie i to spory. Miejsce na lewej obronie zapewne zajmie Lisowski, o skuteczności nie zapomniał Niedzielan. Mecz z Polonią Bytom to dobra okazja na przełamanie i ponowne włączenie się do gry o europejskie puchary. Polonia również zagra o punkty, ale gra bez wyrazu i samą grą defensywną niewiele zdziała. Brak siły ognia w drużynie gości jest widoczny. Nie stwarzają sobie wielu sytuacji w ciągu meczu i w Kielcach również będzie oto raczej trudno. Stawiam na Koronę.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Popieram typ TBM co do Korony Kielce, która jest lepsza od Polonii Bytom i na własnym obiekcie powinni zdobyć komplet punktów. Polonia niezbyt mnie przekonywuje w tej rundzie. Będą mieli ciężko w tej rundzie, gdyż może być to dla nich najcięższa runda od czasów awansu do ekstraklasy.
Co do innych sobotnich spotkań to ciężko coś przewidzieć.
Jeżeli miałbym stawiać to spróbowałbym over 2,5 w meczu Wisła - Widzew. Obie drużyny mają kim straszyć z przodu - szczególnie Wisła - jednak w obronie drużyna spod Wawela nie gra już tak pewnie, a Sernas i Dzalamidze powinni coś ustrzelić.
Ruch - GKS under 2,5, żadna drużyna nie ma jakiś większych zapędów do przodu w tej rundzie. Oczywiście W GKS gra Dawid Nowak czy Marcin Żewłakow, a w Ruchu Maciej Jankowski, ale nie spodziewam się otwartego meczu.
Jagiellonia - Lechia tutaj skłaniałbym się ku jedynce oraz over 2,5. To, że stawiam jedynkę to zasługa wczorajszego meczu Legia-Śląsk, gdzie tylko utwierdziłem się, że Lenczyk robi kawał dobrej roboty. W Bełchatowie Jaga zagrała dobry mecz, jak na wyjazd, prowadziła grę itp, miała przewagę jednak brakowało klarownych okazji. Dzisiaj być może Jagiellonia zagra dwoma napasnikami, a Lechia też ma kim straszyć.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów @ X do przerwy - 1,95 w Betsafe ⛔ 1:0 HT
Jak sam trener Fornalik to określił - Ruch w meczu z Wisłą zagrał odmiennie. Kreatywnie w ofensywie, ale słabo w obronie. Tym razem jednak wszystko powinno wrócić do normy. Przy Cichej Ruch gra zdyscyplinowany futbol i defensywni pomocnicy oraz twardo grający środkowi obrońcy nie powinni dopuszczać do wielu dobrych sytuacji gości z Bełchatowa. Z drugiej strony formacja obronna, którą kieruje Mate Lacic również spisuje się solidnie.
Pierwsza połowa to moim zdaniem pojedynek bez fajerwerkow i bezbramkowy remis do przerwy. Ewentualnie wynik powinien rozstrzygnąć się w drugich 45 minutach.
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Wisła zagrała z rozmachem i strzeliła 3 gole w meczu z Ruchem. Warto jednak zwrócić uwagę, że Niebiescy również mieli swoje okazje. Widzew jest drużyną, która mimo stosunkowo niskiej pozycji zdobyła najwięcej bramek w lidze. Błyskotliwy Dzalamidze, czy wszędobylski Sernas mają szansę na zdobywanie goli w dniu dzisiejszym. Podobnie jak krycha1101 spodziewam się bramek z obu stron.
Wersja ostrożna: over 1,5 po kursie ok 1,35-1,40 ✅
Wersja ryzykowna: over 2,5 po kursie ok 2,00-2,15 ⛔
 
R 62

riki

Użytkownik
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów

Dzisiaj zwycięzca może być tylko jeden. Ruch Chorzów. Drużyna która jeszcze nigdy nie przegrała na własnym stadionie z GKS Bełchatów. Co więcej drużyna z Bełchatowa od ponad 6 miesięcy nie wygrała wyjazdowego spotkania.
W poprzedniej kolejce Bełchatów zremisował ze słabo grającą jak na razie Jagiellonią, więc nie uznawałbym tego za dobry wynik, bo widząc jak grała Jaga to była spokojnie do ogrania w tamtym meczu.
Ruch Chorzów w poprzedniej kolejce przegrał z Wisłą 3-1. Momentami jednak drużyna z Chorzowa grała dobrą piłkę i miała swoje okazje na zdobycie kolejnych bramek.
Ze składu Chorzowian oprócz Nykiela i Michała Pulkowskiego wypadł również Grzegorz Bronowicki, natomiast do składu GKS-u powracają Jacek Popek, Paweł Buzała i Pawieł Komołow.

Spodziewam się dzisiaj wyrównanego spotkania. Ruch będzie grał pod presją pierwszego zwycięstwa w tej rundzie podobnie Bełchatów który po 2 remisach z Polonią B. i Jagiellonią spisuje się na razie poniżej oczekiwań kibiców. Jednak wydaje mi się że Niebiescy wykorzystają dzisiaj atut własnego boiska i wygrają z GKS-em 2-0.
Typy:
Ruch Chorzów 2.3 Unibet ✅
DW: 2-0 10,5 Unibet ⛔
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
&quot;Niebiescy&quot; po dwóch remisach, kolejno w ekstraklasie z Lechią i w Pucharze Polski z Legią przegrali przy Reymonta z Wisłą. Bez zwycięstwa w rundzie wiosennej jest również GKS Bełchatów. Trudno wskazać zdecydowanego faworyta tego starcia, ja jednak bardziej przychylam się ku gospodarzom. Stadion przy Cichej to prawdziwa twierdza, w obecnym sezonie zdobyła ją jedynie Korona Kielce. Bardzo konsekwentna gra w defensywie gospodarzy sprawia, że tracą niezwykle mało bramek. Podobnie powinno być z Bełchatowem, który na wyjeździe nie wygrał już od prawie siedmiu miesięcy. Z przodu osamotniony Nowak może mieć problemy z obrońcami Ruchu, grającymi dość skutecznie. Trzy bramki stracone w Krakowie to efekt, o którym wspomniał wyżej TBM. Teraz wszystko wróci do normy. Myślę, że to &quot;Niebiescy&quot; strzelą o jedną, dwie bramki więcej. 3 punkty pozwolą im przecież nieco odetchnąć, odskoczyć od strefy spadkowej.
Moja propozycja: Ruch Chorzów 2,40 Gamebookers ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1. ⚽ Korona Kielce - Polonia Bytom --&gt; 1 - 1,80 ⛔⛔⛔ (Unibet)
Wydaje mi się, że troszkę za duży kurs na Koronę. Spodziewałęm się kursu w granicach`1,50-1,60. Pewnie z powodu dwóch 1wszych spotkań - remis i porażka. Zresztą Korona od 6 spotkań w ekstraklasie nie może wygrać przeplatając remisy z porażkami. Wg mnie dziś musi nastąpić przełamanie. Lepszej okazji nie ma. Bytom na wyjazdach nie gra najlepiej. I niestety jest jednym z kandydatów do spadku. Korona powinna dziś wykorzystać swoje atuty i wygrać to spotkanie.
Warto również może spróbować typu: ⚽ A. Niedzielan strzeli :gool: --&gt; TAK - 3,05 ✅✅✅ (Unibet)
2. ⚽ Wisła Kraków - Widzew Łódź --&gt; 1 - 1,55 ✅✅✅ (Unibet)
Kolejne spotkanie przy R22. Wisła po przeprowadzonych transferach wydaje się być silniejsza niż była. Kolejne spotkanie, które to zweryfikuje. Kadra jest na tyle silna, że Maaskant może rotować składem co znowu mobilizuje piłkarzy do walki (choć z Podbeskidziem nie było tego widać). Wczoraj punkty straciła Legia i to 3. To bardzo duża szansa dla Wiślaków, żeby odskoczyć w tabeli i mieć większy luz. Myślę, że postarają się to wykorzystać, gdyż sam Maaskant bardzo często w tabeli zwraca uwagę na różnicę między nimi a Legią, więc szansa przed Wiślakami naprawdę spora. A gra w poprzednim spotkaniu wyglądała naprawdę dobrze. Widzew co prawda też zagrał dobry mecz z Koroną, ale nie sądzę, żeby był w stanie coś ugrać w Krakowie. Podobnie z 19 letnim Gruzinem, myślę, że dziś Wiślacy skupią się na jego pokryciu i Sernasa i za dużo Widzew w ataku nie zdziała, choć z tą obroną Wisły różnie bywa ostatnimi czasy...
3. ⚽ Jageillonia Białystok - Lechia Gdańsk --&gt; over 2,5 - 2,30 ✅✅✅
Spodziewam się w Białymstoku szybkiego i otwartego spotkania. Żadna z drużyn nie ma za bardzo co grać na remis, gdyż 1wsze mecze rozczarowały. Lechia co prawda obudziła się w spotkaniu z Polonią, ale to też tylko w końcówce. Obydwa teamy są groźne w ataku - Frankowski, Kupisz, Traore w Lechii. Wydaje mi się, że Jagiellonia zrobi wszystko, żeby dziś wygrać, a nie znów zremisować czy przegrać i się otworzy. A to znowu stworzy sytuacje dla Lechii, która lubi grać z kontry i wykorzystuje przy tym Traore. Być może do podstawowego składu wróci tez Deleu.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła Kraków - Widzew Łódź
2:0​

Interesująco zapowiada się dzisiejszy mecz przy Reymonta w Krakowie. Liderująca Wisła będzie mierzyć się z Widzewem. Krakowianie udanie rozpoczęli rundę zdobywając sześć punktów co pozwoliło im wskoczyć na fotel lidera. Wczoraj punkty straciła Legia więc dla podopiecznych trenera Maaskanta otwiera się szansa na uzyskanie przewagi nad klubem ze stolicy i utrzymanie pierwszego miejsca po tej kolejce. Jednak na drodze do realizacji tych planów staje Widzew, który również dobrze rozpoczął rundę. Mimo skromnej porażki z Lechem rozegrali ciekawe spotkanie a w ostatniej kolejce pewnie ograli Koronę. Po tym meczu na pewno należy wyróżnić nowego piłkarza ekipy Dzalamidze, który najpierw sam wpisał się na listę strzelców a później asystował. Wydaje się, że razem z Sernasem mogą tworzyć naprawdę mocny atak.
Trenerzy obu drużyn mają do dyspozycji praktycznie wszystkich piłkarzy (w Wiśle nie wystąpi Boguski a w Widzewie Pinheiro). W lepszej sytuacji wydaje się być szkoleniowiec Wiślaków, który może pozwolić sobie na rotacje w składzie, a piłkarze którzy rzadziej dostają takie szanse starają się pokazać z jak najlepszej strony aby zagościć na dłużej w podstawowym składzie. Takim piłkarzem jest Tomas Jirsak, który w spotkaniu z Ruchem prezentował się bardzo dobrze i myślę, że dziś dostanie szansę od pierwszej minuty.
Faworytem tego spotkania jest Biała Gwiazda, ale na pewno nie można lekceważyć gości. Wisła wygrała sześć ostatnich spotkań i kiedyś ta seria musi się skończyć. Nie twierdzę, że akurat dziś jednak po takim kursie nie będę grał na Wisłę. Polecam za to zastanowić się nad overem. Obie ekipy mają kim postraszyć z przodu. Do tego nie sądzę by trener Michniewicz ustawił swój zespół bardzo defensywnie. W ostatnich pojedynkach tych drużyn (w lidze i w pucharze) Wisła wygrała skromnie po 1:0. Dziś zapowiada się ciekawy mecz w którym liczę, że zobaczymy więcej niż 1 bramkę.

Moja propozycja:

over 2.5 (około 2.20)⛔
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Korona Kielce - Polonia Bytom
Gospodarze slabo rozpoczeli runde wiosenna i aby wlaczyc sie do walki o puchary musza wygrywac takie mecze jak dzisiejszy. Ciekawym typem po wyzszym kursie niz zwyciestwo Kielczan jest goscie nie strzela. Polonia nie dysponuje sila w ofensywie i jesli obroncy Korony ustrzega sie bledow typ ma duza szanse powodzenia. Typuje skromne zwyciestwo gospodarzy.
Korona - 1,80 ⛔
Polonia nie strzeli - 2,05 ⛔ ????
Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk
Trudny mecz dla obu ekip. Do skladu Jagi powracaja Cionek i Sotirovic, duzym oslabieniem jest uraz Makuszewskiego ktory mial zagrac w wyjsciowym skladzie. Lechia rowniez oslabiona brakiem Dawidowskiego ktory z dobrej strony pokazal sie po przerwie zimowej.
Lechia w trzech ostatnich meczach nie stracila bramki jednak nie zostala poddana trudnemu sprawdzianowi, jakim bedzie dwukrotne zmierzenie sie z Jaga na jej terenie (PP w srode ;) ) Jagiellonia poki co ostatnio trzy remisy. Slabo wyglada atak, zdarzaja sie bledy w obronie jednak mysle ze dobry wynik stanie sie motorem napedowym pilkarzy Probierza. Dzisiaj wygra zespol ktory wykaze wieksza determinacje na boisku, licze na skromne zwyciestwo Jagiellonii
Jagiellonia - 2,00 ⛔ e: formy nie oszukasz
under 2.5 - 1,55 ⛔
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów rundę rozpoczął przeciętnie, 2 remisy i ostatnia porażka z Wisłą 3-1 na wyjeździe - nie tak sobie wyobrażali początek wiosny piłkarze Fornalika. Bełchatów także nie zachwyca, 2 remisy i słaba gra.
Gospodarze na własnym stadionie nie dają postrzelać. Na 8 meczów stracili na Cichej 2 bramki. Statystyka strzelonych bramek także nie powala, bo udało im się zdobyć jedynie 5 bramek. NA pewno nieźle radzi sobie kapitan Niebieski - Grodzicki, który grał niedawno dla... Bełchatowa. Dla równowagi w zespole gości ujrzymy zapewne Grześka Barana, który reprezentował niedawno barwy Chorzowian.
Jeśli chodzi o siłę ognia w obu drużynach to gospodarze będą zapewne liczyć na Marka Zieńczuka oraz Łukasza Janoszkę. W ataku ujrzymy zapewne parę Piech/Olszar. Co do Brunatnych to przede wszystkim groźny duet Małkowski-Nowak. Pierwszy popisywał się świetnymi asystami w rundzie jesiennej, Nowak gdyby nie kontuzje, mógłby grać w dużo lepszym klubie. Do tego trzeba uważać na Mateusza Cetnarskiego, którym interesują się kluby z czołówki ligi oraz na starego wyjadacza - Żewłakowa.
Małą ciekawostką jest, że Bełchatów nigdy nie wygrał z Ruchem na Cichej. Jedyne zwycięstwo GKS&#39;u było na Stadionie Śląskim.
Moje propozycje:
Bełchatów - gole 0-1 --- 1.39 @ 7/10 ✅
Under 2.5 --------------- 1.50 @ 6/10 ⛔
Ruch wygra ------------- 2.35 @ 2/10
✅
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Mecz, który zapewne dziś będę oglądał, bo obie drużyny grają niezłą piłkę.
Wiślacy na pewno podbudowani zwycięstwem odniesionym nad Ruchem Chorzów. Widzew również ostatnio dobry mecz, szczególnie dobrze zagrał Dzalambidze, którego to niektórzy już okrzyknęli Messim Ekstraklasy.
Wisła ma szansę odskoczyć Legii, która wczoraj dość niespodziewanie przegrała ze Śląskiem.
Widzew ma niezłą formacje obronną. W bramce Mielcarz, którego wzrost nieraz ratował Łodzian przed startą gola, do niektórych piłek nawet nie odrywa się od ziemi. W obronie szczególnie na lewej stronie przykuwa moją uwagę Dudu, który umie podłączyć się pod akcje ofensywne, solidny Ukah na środku. W pomocy silne skrzydła - Budka i Grischok potrafią zamieszać. Broź od destrukcji, sporo przechwytów. Co do ataku to na pewno Litwin Sernas - chyba strzelił najwięcej goli w lidze dla Widzewa. Obok niego 18-letni Gruzin - Dzalambidze z dobrą techniką i przeglądem gry.
W Wiśle stawiają przede wszystkim na obcokrajowców. Sporo zawodników dostało ostatnio powołania do swoich kadr narodowych (choćby Genkov, Pereiko, Kirm, Wilk; Sivakov i Kurto do młodzieżówki).
Krakowianie chyba na reszcie znaleźli bramkarza, który prezentuje w miarę dobry poziom. Na stoperze zapewne Chavez z Jaliensem. Szczególnie ten 1-szy wydaję się być ostoją formacji defensywnej. Na bokach Cikos z Palijciem, którzy potrafią nieźle podłączyć się do akcji ofensywnych. W pomocy prym wiedzie Melikson. Sobolewski jak zawsze, tytaniczna praca jeśli chodzi o odbiór piłki, potrafi strzelić z dystansu. Sivakov z Kirmem nieobliczalni. Małecki na razie prezentuje się bardzo dobrze, trochę denerwujący jest jego styl gry - często gra egoistycznie, jednak jeśli forma jest, to na pewno jest niezwykle groźny dla rywali. Genkov na razie umiarkowanie. Ciekaw jestem czy wystąpi Cezary Wilk - wg mnie to przyszłość reprezentacji (mimo, że taki młody to on nie jest).
Z Reymonta zawsze trudno wywieźć jakiekolwiek punkty. W tym sezonie Wisła na własnym boisku nie przegrała. Spodziewam się ładnego, szybkiego meczu - oby z wieloma bramkami. Co do wyniku, niby faworytem Wisła, ale tutaj może być niespodzianka - chociaż wydaje mi się, że Krakowianie mają patent na Widzew - chyba rzadko kiedy w ostatnich latach nie zdobywali z nimi 3 punktów.
Moje propozycje:
Over 1.5 --------- 1.38 @ 8/10 ✅
Over 2.5 --------- 2.16 @ 5/10 ⛔
Obie Strzelą ----- 2.08 @ 5/10 ⛔
Over 0.5 HT ----- 1.40 @ 5/10 ✅
4✅/3⛔
Tak czy siak to co wybrałem sam się utrafiło.
 
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna/Polska Ekstraklasa
Spotkanie:Jagiellonia-Lechia
Typ:under 1,5
Kurs:2,75
Bukmacher:BetGun
Analiza ???? ziś o godzinie 19:15 rozpocznie się spotkanie Polskiej Ekstraklasy pomiędzy Mistrzem Jesieni a drużyną Lechi Gdańsk. jagiellonia po znakomitym początku sezonu i rundzie wiosennej niespodziewanie prowadziłą w ligowej tabeli.Teraz zajmują 2 miejsce tracąc 1 pkt do lidera Wisły Kraków , a wszystko to głównie przez ostatnie mecze, tej drużyny gdzie Jaga 2 razy zremisowała. Po odejściu Grosickiego wyraxnie dla tej drużyny nie ma kto strzelać bramek.Frankowski ma już swoje lata a w tej chwili nie ma obok siebie odpowiedniego partnera jakim był Kamil. Dzisiaj faworyci mimo tego stawiają na Jagę ja jednak myslę,że będzie to bardzo ciężkie spotkanie dla obu drużyn i zagram under 1,5. Lechia 4 pozycja w lidze i tylko 6 pkt straty do lidera. Ostatni ligowy mecz to zwyciestwo 2-0 z Polonią Bytom.Patrząc na formę obu zespołów Jaga na pewno nie moze się otworzyc i nie licze tutaj na grad goli.Jaga w 5 ostatnich ligowych meczach 2 razy notowała bezbramkowy remis, na 3 ostatnie mecze w lidze strzeliła tylko 1 bramkę. Lechia równiez nie grzeszy skutecznoscią i na wyjeździe strzeliła dotychczas 9 bramek. Dzisiaj zabraknie w Jagielloni m.in Grzelaka,El Mehdi Sidqy, w zespole gości nie zobaczymy kluczowego gracza Tomasza Dawidowskiego. Myslę,że jaga bez Grosickiego nie jest już tak groźna i dzisaj czeka ich ciężki mecz z dobrym zespołem. Oba te zespoły spotkały się 10 dni temu w Pucharze polski, gdzie padł wynik 0-0, czyżby powtóreczka? bardzo możliwe,polecam ten typ po dobrym kursie. ????
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaEkstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Typ: Obydwie drużyny zdobędą bramkę
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na Reymonta w ramach 18 kolejki Polskiej Ekstraklasy przyjeżdża Widzew Łódź, który po zwycięstwie na własnym stadionie z Koroną Kielce (3:1), będzie musiał stawić czoła gospodarzą, którzy są w niezłej formie. Podopieczni Roberta Maaskanta nie przegrali w lidze od 6 spotkań, jednak widać jakość gry w drużynie Wisły dopiero teraz, gdy dołączyli do zespołu zagraniczni gracze. Widzew także, się wzmocnił co pokazują wyniki , porażka w Poznaniu ale bardzo niska 1:0 i zwycięstwo u siebie z Koroną aż 3:1. Obaj trenerzy mogą wystawić praktycznie swoje najmocniejsze jedenastki co więcej, obie ekipy są bardzo silne. Obie ekipy o ile w ofensywie mają czym brylować o tyle, w obronie nie jest już tak kolorowo. W drużynie Wisły ofensywa jest spora w postaci Małeckiego, Meliksona,Kirma, Genkova czy też Jirsaka , który zagrał bardzo dobre spotkanie przeciwko drużynie Ruch Chorzów , można powiedzieć nawet , że było to spotkanie życia, póki co. Widzew natomiast, także ma czym straszyć Sernas i Dżalamidze, to piłkarze, którzy mogą napsuć krwi obrońcą Wisły. Od 1997 roku drużyna Wisły mierzyła się z Widzewem wiele razy bo aż 22, 14 zwycięstw „Białej Gwiazdy” 3 remisy i 5 porażek. Bramek? Sporo… 43 Wisły i 23 Widzewa co daje nam aż 3 bramki na mecz. Dzisiaj biorąc pod uwagę jaką ofensywą dysponują obie drużyny i jak niepewna jest jeszcze obrona obu zespołów liczę na dobre widowisko, typ, że obie drużyny strzelą bramkę wydaje mi się być najbardziej prawdopodobnym.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa

Spotkanie ciekawe do typowania. Z jednej strony rozbite Zagłębie ale teraz ma nowego trenera i ciekawe jak zawodnicy sie spiszą. Napewno Urban miał za mało czasu żeby cokolwiek zmienić w zespole i według mnie dziś Zagłebie nic wielkiego nie zagra. Natomiast Polonia też gra bez fajerwerków jednak mają oni potencjał i indywidualne pojedynki mogą przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. 3 mecze i znowu bez zwycięstwa??Jakoś nie widzę tego.

Moje Typy: Polonia Warszawa 2,65
opcja bardzo ryzykowna jednak z szansami na powodzenie:
Zagłebie - Polonia (1:0) 2 - 5,70



Cracovia Kraków - Lech Poznań

Krakowianie jak do tej pory 2 remisy natomiast Lech 2 zwycięstwa. Jak będzie dziś? Ja widzę tu ciężką przeprawę dla Kolejorza jednak stawiam na ich zwycięstwo. Cracovia to zespół który ma problemy w obronie a ofensywa Lecha napewno to wykorzysta. Lech musi teraz wygrywac mecz za meczem żeby zblizyć się do czołówki. Jeśli dziś wygrają to wskoczą na 5 miejsce.

Moje Typy: Lech Poznań- 2,20
over 2,5 - 2,05
Lech over 1,5 - 2,25
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Zagłębie - Polonia

Dzisiaj dwa mecze w których nie mamy pojęcia w jakich ustawieniach wybiegną drużyny gości. Co do meczu Zagłębia Lubin z Polonią Warszawą wiemy że na pewno w Zagłębiu nie zagra Sergio Reina. Natomiast w Polonii

Epidemia dziesiątkuje Polonię Warszawa

Trener Polonii Warszawa Theo Bos ma kłopoty. Jego zawodnicy walczą z chorobą. Lider drużyny Adrian Mierzejewski nie wznowił jeszcze treningów. Tymczasem Polonii potrzebne są ligowe punkty.
Adrian Mierzejewski, Andreu Mayoral, Paweł Wszołek, Daniel Gołębiewski - to lista zawodników, którzy aktualnie walczą z wirusem. Walkę
za sobą mają Łukasz Trałka, Sebastian Przyrowski, Maciej Sadlok i Euzebiusz Smolarek. - To cały czas ten sam wirus, który dopada kolejne osoby. Zawodnicy dostają lekarstwa i mówię naprawdę szczerze, że do niedzieli powinni zdążyć się wykurować - powiedział dla Przeglądu Sportowego lekarz
Polonii Jacek Jaroszewski.

Największą stratą dla Polonii byłaby nieobecność Mierzejewskiego. Ile Czarne Koszule tracą pod nieobecność swojego pomocnika, mogliśmy się przekonać w meczu
z Górnikiem.
Dla tego odradzam granie w tym meczu na Polonie piłkarze po chorobie nie wiadomo jak wytrzymają trudy tego spotkania. Nikt nie wie także w jakim ustawieniu wybiegnie Polonia. I chociaż Zagłębie jest słabe to na pewno ma duże szanse osiągnąć jakiś kożystny wynik w tym spotkaniu.Dodam że Zagłębie walczy o życie i musi zacząć wygrywać spotkania.

Mój typ: 1 /4/10
1X 7/10

Cracovia - Lech

W tym meczu podobna sytuacja oto wypowiedź trenera o brakach kadrowych w tym meczu :

Przed meczem z Cracovią trener Jose Mari Bakero ma sporo problemów kadrowych, spowodowanych głównie wirusem. Z tego powodu w tygodniu w zajęciach nie uczestniczyli Jakub Wilk, Jacek Kiełb i Sergei Krivets, a problemy chorobowe nie ominęły również Rafała Murawskiego i Tomasza Mikołajczaka. Pierwsza trójka do Krakowa nawet nie pojedzie. Zabraknie także Grzegorza Wojtkowiaka, który wciąż odczuwa ból w udzie. Na szczęście do pełni sił wrócili Ivan Djurdjević i Dimitrije Injac, którzy będą do dyspozycji Jose Mari Bakero. Z kolei mocno wątpliwy jest udział w niedzielnym spotkaniu Tomasza Bandrowskiego, który dopiero od trzech dni trenuje z piłką.
Jak pamiętamy z Ligi Europy Lech nie ma aż tylu zmienników na dobrym poziomie. Wiele osób już przed meczem przeczuwało że Cracovia jest w stanie jak w meczu z legią niespodziankę. Byłem do tego bardzo źle nastawiony ponieważ oglądałem mecz z Śląskiem Wrocław gdzie grali bardzo słaby mecz. Jednak stare porzekadło piłkarskie mówi że gra się tak jak przeciwnik na to pozwala i to trochę ich broni na przeciwko bardzo dobrze dysponowanego Śląska dla tego jestem skłonny zaryzykować w dzisiejszym dniu. Myślę że dzisiaj zobaczymy bardzo dobrze grającą Cracovie. Która wobec tak wielkich osłabień Lecha będzie miała trochę wiecej miejsca na gre piłką i zdobędzie 3 punkty.

Mój typ : 1
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ja bym nie był tak optymistycznie nastawiony,co do typu na Cracovię,a osłabienia Lecha może i są,ale wciąż kadrowo nawet z nimi,wyglądają lepiej na tle gospodarzy dzisiejszego meczu.Pasy pod wielką presją,wygrał Ruch,punkty urwała Arka,Polonia Bytom,także zapunktować trzeba,lecz niestety przyjeżdża Mistrz Polski,jakby on obecnie nie grał,to jednak stanowi lepszy kolektyw w mojej opinii,czuję,że Cracovia nie udźwignie presji,w tym meczu stawiałbym nawet na Over 3,5 lub wyższy,może być strzelanina,jeśli szybko padnie bramka,a jestem pewien,że tak się stanie.
Cracovia vs Lech - Over 3,5 @3,75
Cracovia vs Lech - Lech Poznań @2,10
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Cracovia - Lech. Mój typ: X.
Krótko przeanalizowałem zbliżające się spotkanie i uważam, że mecz powinien zakończyć się remisem. Dla mniej odważnych typ: X2 ale kurs w tym przypadku to już tylko 1,29 (BetSafe).
 
W 115

werg

Użytkownik
Zagłębie L. - Polonia W.
Typ: Polonia W.
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365

Przedostatnie spotkanie 18tej kolejki polskiej ekstraklasy to starcie Zagłębia Lubin z Polonią Warszawa. Oba kluby jak narazie zawodzą, w dwóch meczach rundy rewanżowej zdobyły zaledwie po jednym punkcie. Polonia zanotowała wpadkę odpadając z PP z Lechem, gdzie po pierwszym meczu wyjazdowym wygranym przez nich 1-0 wydawało się, że są w komfortowej sytuacji jednak rzeczywistość okazała się inna. W Zagłębiu, panuje napięta atmosfera po ostaniej porażce z Górnikiem Zabrze 5-1 z funkcji trenera zwolniony został Marek Bajor a jego miejsce zajął Jan Urban. W Polonii, także coraz miniejszym zaufaniem darzony jest holenderski szkoleniowiec Theo Bos i kolejna strata punktów może ozanczać rozwiązanie kontraktu. Na przełomnie ostatnich pięciu lat zespoły rozegrały pięć spotkań i bilans jest korzystny dla miedźiowych i wynosi 4 - 0 - 1, tyle że Polonia była kiedyś zespołem traktowanym jako chłopiec do bicia. Myślę, że zmina szkoleniowca w Zagłębiu może mieć decydujący wpływ na wynik tego spotkania i trener J. Urban nie zdąży poukładać swojego zespołu, natomiast trenr T. Bos nakreśli plan do zwycięstwa w tym meczu. Wiadomo jakie były aspiracje obydwu zespołów przed rozpoczęciem tego sezonu. Liczę że skład, którym dysponuje Polonia w końcu zacznie prezentować wysoką formę. Liczę na skromne zwycięstwo czarnych koszul.​
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Całkowicie odradzałbym typ na Polonię. Jak już wspomniano w Polonii panuje epidemia grypy i co ciekawe nie tylko od tego tygodnia, ale juz od rewanżowego meczu PP z Lechem. Choroba od dłuższego czasu trzyma się Mierzejewskiego, Trałki i w tym tygodniu w łóżkach leżeli kolejni gracze warszawskiego zespołu, m.in. Przyrowski i Smolarek. Dodatkowo z Zagłębiem na pewno nie wystąpi kontuzjowany Bruno. Bardzo trudno przewidzieć jaki skład wystawi Theo Bos, bo zwyczajnie nie wiadomo, kto będzie w pełni sił. Od pierwszych minut zapewne zadebiutuje były pomocnik Sheriffu Tyraspol Milos Adamović (podobno sugestia od Wojciechowskiego).
Krótko mówiąc bardzo dużo niewiadomych w Polonii i dlatego ten mecz to kompletny no bet. Aczkolwiek spotkanie bardzo ważne dla obu drużyn ze względu na układ tabeli. Zwycięzca łapie się do pucharowej grupy pościgowej, przegrany jest tuż nad strefą spadkową.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No jest kadrowo Lech mocny ale co oni grają w lidze? Nic specjalnego, z Arką wygrali strzelając w końcówce trzy gole jednak z przebiegu całego meczu nie byli zespołem lepszym..dla mnie to NB obie ekipy to zagadka no ale napewno obie zagrają o 3 pkt więc over 2,5 gola lub rożne 10+ całkiem obiecujące na granie
Cracovia to ogólnie zespół zaprzepaszczonych szans, w końcu może im się udać, Lech kadrowo szczupły na ten mecz, więc muszą się pilnować.Stawili czoła Legii, Wiśle u siebie to mogą i Lechowi który z całej tej trójki na dzień dzisiejszy prezentują się najsłabiej w lidze (i nie chodzi o miejsce w tabeli)
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Dzisiaj w obydwu meczach Zagłębie-Polonia i Cracovia -Lech jak juz kazdy zauwazyl goscie ktorzy sa faworytami beda mocno osłabieni.
Ostatecznie przed meczem dowiemy sie czy trenerzy napewno nie skorzystaja z piłkarzy których dopadła grypa. Jezeli nawet wystapia to watpie aby zagrali na 100% swoich umiejetnosci. W Lechu jak i tak samo w Poloni lista piłkarzy którzy maja problemy ze zdrowiem jest bardzo duża a ich wystep jest mało prawdopodobny.
Przeciwnik Poloni,i Zagłebie jest po zmianie trenera wiec jestem ciekawy jak ich ustawi Jan Urban. Zagłebie bedzie prawie w najsilniejszym skladzie jedynie z podstawowych zawodników Bartczak nie wystapi. Oba zespoły narazie w rundzie wiosennej bez zwyciestwa. Nie widze grania tu sesnu na Polonie
Dobrym typem dla mnie jest Zagłebie z podporka @ 1,36
Ewentualnie ryzyko warte zagrania na same Zagłebie @ 2,5

W drugim meczu Cracovia bardzo potrzebuje punktów aby nie zajmowac czerwonej latarni i notabene walczyc o utrzymanie. Przeciwnika maja trudnego ktorym jest Lech i jak pokazał w meczach wiosennych jest w stanie dogonic czołówke. W tym meczu chyba najbardziej opłacalnym typem w stosunku do ryzyka bedzie na Cracovie 1x
Ten typ podpieram tym ze Lech na wyjazdach nie gra najlepiej plus do tego problemy kadrowe na ten mecz A Cracovia ma czym postraszyc z przodu.
Ewentualnie mozna sprobowac over 2,5 Cracocia na swoim stadionie duzo strzela jak i traci bramek(14-16) zas bilans Lecha 7-10 w meczach wyjazdowych
Cracovia 1x @ 1,66
over 2,5@ 2,15
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa
Jest to spotkanie dwóch drużyn, które mają sporo do udowodnienia. Zagłębie ostatnio dostało lanie od Górnika, 1 punkt zdobyty w 2 meczach nie napawa optymizmem. Polonia w podobnej sytuacji. Przegrane derby Warszawy, odpadnięcie z Pucharu Polski, mimo dobrego pierwszego rezultatu z Lechem. W lidze na razie również tylko 1 punkt. Dziwne dla mnie jest, że obie drużyny dzieli w lidze jedynie jedno oczko.
Zagłębie to taki typowy średniak ligi. Jeśli chodzi o skład, indywidualności, to oczywiście przewagę w tym elemencie mają goście. Do zespołu wraca Costa Nhamoinesu - szybki, ciekawy obrońca. W pomocy trzeba zwrócić uwagę na Hanzela i Szymka Pawłowskiego. Dawid Plizga także jest nieobliczalny. W ataku zapewne zagra Traore, chociaż jest jeszcze Rakels, który grał w wyjściowej 11-stce z Górnikiem. Na ławce trenerskiej gospodarzy zadebiutuje Jan Urban, który przejął drużynę niedawno po Marku Bajorze. Na pewno zawodnicy nie będą się &#39;opieprzali&#39;, bo przecież walka o pierwszy skład zaczyna się od nowa.
Polonia kadrowo dużo silniejsza. Obrona w miarę solidna. Sadlok nieźle się rozwija, Jodłowiec to wg mnie obrońca pokroju Jopa czy Bunozy, który trochę na siłę &#39;ładowany&#39; jest do 11, a często potrafi zrobić takiego babola, że włosy na głowie dęba stają. Przyrowski nieprzewidywalny, ale w ostatnim meczu z Legią na prawdę pokazał się z dobrej strony. Pomoc silna. Mierzejewski - zdecydowanie lider zespołu, jeśli będzie grał tak dalej to myślę, że ma duże szanse na Euro2012. Brzyski ma bardzo dobre centry, Trałka potrafi sklepać. Wszystko zależy od skuteczności. W meczach z Górnikiem i z Legią, Poloniści mieli swoje okazje, ale zawsze czegoś brakowało. Smolarek i Sobiech - tu nadzieje pokładają kibice.
Grypa w Polonii rozkłada niektórych piłkarzy, czy zagrają Mierzejewski, Smolarek czy Przyrowski? To dopiero się okaże.
Pierwszy mecz - sierpniowy - w Warszawie zakończył się zwycięstwem Czarnych Koszul 2-1. Co do przebiegu gry, nie mam kompletnie pomysłu jak to będzie wyglądać. Wydaje mi się, że może to być strasznie nudny, męczący mecz, ale z drugiej strony... sam nie wiem. Ta kolejka obfituje w fantastyczne bramki - oby średnia po meczach niedzielnych nie spadła.
Moje propozycje:
Polonia DNB ----------- 1.88 @ 7/10 ⛔
Zagłębie - gole 0-1 --- 1.47 @ 5/10 ✅
Remis do przerwy ---- 1.92 @ 2/10
⛔

Cracovia - Lech Poznań
Cracovia ciągle jeszcze ma nadzieje na utrzymanie. W meczu ze Śląskiem zasłużyli na porażkę, Wrocławianie mieli tam kilka setek, a jakby przytoczyć statystykę strzałów po pierwszej połowie Krakowian - 0 oddanych strzałów - to można się załamać. Gospodarze potrzebują punktów. Byli bardzo blisko pokonania Legii. Lech odpadł z Ligi Europejskiej - a więc wydaje mi się, że to oznacza pogoń za czołówką ligi. Myślę, że bez odpuszczania spokojnie jeszcze w tych ostatnich kolejkach będą walczyć o miejsca 1-3.
W Krakowie dziś kibice Pasów mogą mieć naprawdę kapitalny dzień. O 17:15 mecz piłkarzy z Lechem, a o 20 chyba już ostatni mecz o Mistrzostwo Polski w lidze hokeja (3-1 prowadzi Cracovia z Tychami). Na pewno to co dzieli hokeistów i piłkarzy to priorytety. Cracovia walczy o ekstraklasę w następnym sezonie. Na pewno jest to do zrobienia - do bezpieczne strefy dzieli ich jedynie 9 punktów - a dziś mogą tę stratę zmniejszyć. Pasy wymienili skład po sezonie. Groźny i nieprzewidywalny jest Saidi. Może indywidualności dużych nie mają, ale grać w piłkę potrafią i na pewno na własnym stadionie nie będą się oszczędzali - w końcu gdzie i kiedy zdobywać te punkty, jak nie na własnym terenie?
Lech ostatni wygrał z Arką 3-0, po golach strzelonych w +80min. Jeśli chodzi o absencje - to do Krakowa nie jedzie na pewno Krivets, Wilk i Kiełb (info lechpoznan.pl). Ciągle jeszcze niedysponowany jest Wojtkowiak, nie wiadomo co z Bandrowskim (niedawno wznowił treningi) oraz Murawskim i Mikołajczakiem (choroby). Nie zmienia to faktu, iż Lech jest tutaj faworytem spotkania. Bardzo silna formacja defensywna - Arboleda i Bosacki - nawet nie co komentować. Nieźle Gancarczyk i Wołąkiewicz. W pomocy Stilić, Injac, Djurdjevic(?), Możdzeń. W ataku coś czuje, że wyjdzie 2 zawodników - Rudnves i Ubiparip. Ślusarzowi wróże wejdzie z ławki, aczkolwiek różnie to może być. Lech ma szanse na zajęcie 5 pozycji w lidze i tylko 3 punkty straty do trzeciej w tabeli Legii.
Ostatnie 2 mecze tych drużyn zakończyły się pogromami. Lech robił z Pasami co chciał, 5-0 w lidze i 4-1 w Pucharze Polski mówi samo za siebie.
Moje propozycje:
Over 2.5 --------------- 2.08 @ 4/10 ⛔
Lech over 1.5 --------- 2.00 @ 5/10 ⛔
Dokładny wynik 1-2 --- 8.50 @ 0.5/10
⛔
Bardzo ładny mecz, sytuacji od groma - Kaczmarek i Kotorowski ratowali kilka razy.

A tak ogólnie to te niedzielne mecze wg mnie nieprzewidywalne, odradzam granie dużych stawek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom