>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18 kolejka Ekstraklasy [26.02 - 28.02.2010r.]

Status
Zamknięty.
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
POLONIA WARSZAWA - LECH POZNAN Lech Poznan -0,25 86 sbobet

Nie bardzo potrafie napisac po polsku analisi bo robie duzo pomilki,ale dla mnie dzis Lech Poznan bede wygrac w Warszawa,Krivets jest jeden pilkarz kto na extraklasa robic różnicę,oglondauem troche match legia ze cracovia i wczoraj Wisla,i jezeli dzis Lech bede wygrac dla mnie masz jescze szanz na misztrz,bo Wisla ten sezonu jest bardzo slaba od Lech.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Polonia Warszawa - Lech Poznań
0:3
Spotkanie kończące 18 kolejkę to pojedynek Polonii Warszawa z Lechem Poznań. Dzisiejsi rywale mają trochę odmienne cele na tę rundę. Gospodarze chcą spokojnie utrzymać się w lidze bo o wyższe cele nie mają już szans żeby walczyć. Pomóc ma w tym hiszpański trener Jose Maria Bakero, który podjął się trudnego zadania wyciągnięcia rozbitej drużyny z kryzysu. Podczas przerwy do zespołu Czarnych Koszul dołączyło kilku graczy np. Tomasz Brzyski czy Andreu Guerao Mayora (ściągnięty ze Sportingu Gijon). Trener wierzy, że nowi piłkarze bardzo wzmocnią jego zespół. Drużyna z Konwiktorskiej w przerwie rozegrała kilka ciekawych spotkań sparingowych. np. z Valencią (1:1) czy Zenitem (1:0). mimo że to tylko sparingi jednak wyniki muszą budzić uznanie.
Lech Poznań, który rundę jesienną zakończył na trzecim miejscu na pewno nie będzie składał broni lecz nadal będzie walczył o Mistrzostwo tym bardziej, że wczoraj Wisła zgubiła punkty więc jest szansa na zbliżenie się do niej. Żeby to uczynić to oczywiście trzeba dzisiaj pokonać Polonię co raczej do łatwych zadań nie będzie należeć. Jednak w zespole Lecha nie ma tylu zmian co u Czarnych Koszul. Zespół Kolejorza zasilił białoruski napastnik Siergiej Kriwiec, który został zakupiony z Bate Borysów. Nie ma co się oszukiwać, ten zawodnik na pewno będzie wzmocnieniem poznańskiej lokomotywy co pokazał już chociażby podczas spotkań sparingowych. Przed dzisiejszym spotkaniem trener Zieliński nie ma wielkich problemów kadrowych. Zagrać nie będą mogli Jakub Wilk i Grzegorz Kasprzik (w bramce zobaczymy Jasmina Buricia). Pozostali zawodnicy są do dyspozycji szkoleniowca.
Piłkarze obu drużyn są bardzo zmobilizowani na to spotkanie co podkreślają w wywiadach. Ale niestety nie spodziewałbym się dziś wielkiego widowiska. Powodem jest stan murawy. Wprawdzie systemy podgrzewanie włączone były już na początku lutego i po śniegu dawno nie ma śladu jednak podobnie stało się z świeżą trawą. Zawodnicy więc zdają sobie sprawę, że wynik może ustalić jedna udana akcja lub stały fragment gry. „Warunki będą trudne, więc pięknego widowiska raczej nie można się spodziewać. Słyszeliśmy, że na boisku może nawet nie być trawy. Czeka nas mecz walki. Jednak akcja, jeden stały fragment może zdecydować o wyniku.” To wypowiedź Roberta Lewandowskiego. Dlatego myślę, że dobrym typem będzie gra na under 2.5 gola. Ponadto przychylam się ku drużynie Lecha. Gra praktycznie tym samym składem a co za tym idzie zgranie i rozumienie się wzajemne na boisku może być ich atutem przy pojedynku z Polonią w której nowi zawodnicy na pewno nie zgrali się zresztą zespołu. Jednak ze względu na trudne warunki najlepiej zagrać z podpórką.
Moje propozycje:
under 2.5 (kurs około 1.60)⛔
Lech (kurs około 2.15)✅
Lech dnb (kurs około 1.50)✅
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Osobiście mecz Lecha bym odpuścił. Myślę że Polonia może tutaj postraszyć. Grają u siebie, murawa jest w kiepskim stanie więc tutaj o wszystkim może przesądzić przypadek. Bakero tutaj może znaleźć ciekawy sposób na piłkarzy Lecha.Tego właśnie jestem najbardziej ciekawy, bo przecież warunki w Hiszpanii są inne i przy takich warunkach trzeba będzie zagrać bardziej &quot;na siłę&quot; i szybkie, prostopadłe podania do napastników niż na jakieś zagrania techniczne lub atak pozycyjny.
Wizja drużyny Jacka Zielińskiego nie bardzo mi się podoba. Lecha stworzył Franz, a Zieliński i tak nigdy mu nie dorówna. Za drobne można puścić na wygraną Polonii z podpórką.
Mój typ:
Polonia Warszawa - Lech Poznan | 1x - 1,70 Bet At Home ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom