>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

18. kolejka Eredivisie/20. kolejka Jupiler Pro League (20.12 -22.12)

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kursy z Unibet



Zapraszamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.​
Roda-Ajax over 3 @1,74 Pinnacle
Roda to jest w tej chwili holenderski Werder.Widziałem ich ostatnie 3 mecze w pełnym wymiarze tj. 1-3 z Heracalesem(goście zabili ich kontrami),3-4 z NEC(gdzie NEC mogło strzelić dwa razy tyle i nikt z Rody by nie miał pretensji) i wczorajszą wygraną 3-1 z Vitesse(goście niby mocnym składem ale grali tak bardziej w stronę własnej bramki,chyba liga ważniejsza dla nich).O Ajaxie nie piszę,bo nie oglądam ich ale swoje zrobią i strzelą.
Groningen-NEC: NEC +1 AH @1,8 Marathonbet
NEC widziałem we wspomnianym mecz z Rodą i dziś z Groningen w Pucharze Holandii.Ekipa z Nijmegen chyba złapała konkretną formę,bo w tabeli ostatnie miejsce a ja jestem pod wrażeniem ich gry w tych dwóch meczach.Bardzo dużo okazji bramkowych i z Rodą i dziś.Dziś uratował ich wielokrotnie bramkarz,wyciągając niesamowite setki Groningen,ale z drugiej strony troszkę więcej zimnej krwi w ofensywie NEC i mogli to wygrać wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
omerta 968

omerta

Użytkownik
RKC Waalwijk – Twente Enschede

Krótko, bo mecz o 20. Widzę triumf Twente. Kurs na zwycięstwo Tukkers może i nie są rewelacyjne, ale wydaje się, że typ ma mocne fundamenty. Zawodnicy z Enschede wygrali cztery ostatnie mecze i ostatni występ w tym roku także powinien zakończyć się ich wygraną. Na słowa uznania zasługuje przede wszystkim zwycięska potyczka w Alkmmar (dla Kalmarów była to pierwsza porażka w tym sezonie na własnym obiekcie), która ma szczególną wartość. Przyjezdni w Waalwijk zagrają bez Wouta Bramy (0/0) i Quincy Promesa (15/8), którego brakowało już w ostatnich spotkaniach i nie miało to większego wpływu na końcu rezultat. RKC to niewygodny przeciwnik, który nie tak dawno potrafił wygrać z Feyenoordem Rotterdam, a pod koniec października wywieźć bezbramkowy remis z Amsterdamu. Widać, że na konfrontacje z czołówką potrafi się zmobilizować, ale mimo wszystko Twente to nie Ajax, czy Feyenoord (na starcia z Joden i Portowcami mobilizuje się cała piłkarska Holandia). W dodatku w piątkowym meczu miejscowi radzić będą musieli sobie bez dwóch ważnych ogniw – bramkarza Jana Sedy (17/0) i skrzydłowego Romeo Castelena (16/1 + 6 asyst), a wciąż poza kadrą jest Dennis Rommedahl (0/0). Twente na wyjazdach radzi sobie bardzo dobrze. Na przełomie października i listopada Tukkers mieli drobny kryzys, ale ostatnio wszystko wróciło do normy i moim zdaniem dziś zgarną pełną pulę punktów.

Twente Enschede @ 1.45 (6/10) sportingbet
Twente Enschede over 1,5 @ 1.40 (8/10) sportingbet
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Heracles - Vitesse
typ: 2
1.83
Pinnacle

Pierwsza rzecz na ktora rzuca mi sie w oczy rozmyslajac o tym spotkaniu jest kurs. Vitesse ma serie osmiu wygranych z rzedu w lidze, po takiej serii nie zdziwi chyba nikogo fakt ze sa obecnie liderem Eredivisie. Trudno uwierzyc ze zawodnicy wypozyczeni z Chelsea robia taka furore w Holandii, Gael Kakuta, Christian Atsu czy oczywiscie najwieksza gwiazda i rowniez objawienie tego sezonu Lucas Piazon. Mlody zaledwie dziewietnastoletni Brazylijczyk jest w wysokiej formie, 9 goli z 40 strzelonych przez Nadrenczykow jest jego autorstwem. Siedem z nich strzelil Mike Havenaar ktory pauzuje za czerwona kartke, jest to oslabienie ale nie na tyle zeby Vitesse mialo miec jakies problemy z pokonaniem bramkarza Heraclesu. Zapomnialbym o najwazniejszym argumencie, forma calego zespolu, poza wspomniana pozycja lidera moga pochwalic sie zwyciestwami 1:0 z Ajaxem i az 6:2 z PSV. Zwyciestwa te zostaly odniesione na boiskach rywali, o ile te z Ajaxem moze nie jest tak okazale, to te z jedna z najbardziej utytulowanych druzyn w Holandii robi wrazenie. Wiadomo ze PSV nie jest obecnie w najlepszej formie to taka wygrana dziala na wyobraznie. Wpadka z Roda w pucharze Holandii moze jeszcze bardziej zmotywowac gosci do zrehabilitowania sie. Kurs warty sprobowania. Polecam:)

pisalem z telefonu, dlatego brak polskich znakow
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ajax 2K

ajax

Forum VIP
AZ - Heerenveen
Nie mam za dużo czasu, więc będzie to zwykły suchar, który czuję mocno w kościach. Kiedy bukmacher wystawia 2.85 na najlepszego strzelca Eredivisie, to trzeba to brać z pocałowaniem ręki.
Finbogasson to score - YES @ 2.85 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


W zeszłą środę obie ekipy zagrały w meczu pucharowym. Rozstrzygnięcie padło dopiero po serii rzutów karnych. AZ ostatnie mecze ligowe bardzo słabe (3 porażki z rzędu i wcześnie 2 remisy). Dopiero wspomniany środowy pucharowy mecz był swego rodzaju przełamaniem Kalamarów. Fryzowie w lidze również nierówna gra i dobre mecze przeplatają gorszymi. Oba zespoły dzielą zaledwie 2 punkty w tabeli. Gospodarze zajmują 7 miejsce a goście znajdują się na 5 miejscu w tabeli. Buki naturalnie faworyzują w dniu dzisiejszym gospodarzy. Ja jednak uważam, że Fryzowie tak łatwo dzisiaj się nie poddadzą. W środę musieli uznać wyższość gospodarzy, a dzisiaj myślę, że poprawnie odrobią lekcje i nie przegrają dzisiejszego meczu. Obie ekipy sporo strzelają i sporo tracą (głównie Heerenveen). Goście mają dodatkowo w składzie lidera klasyfikacji strzelców Hinnbogasona.
over 2.5 gola @1.44 ✅
BTS @1.44 ✅
Bet365
 
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Alkmaar - Heerenveen BTS 1.44✅

Alkmaar u siebie zawsze coś strzela, a Heerenven na wyjazdach w ostatnich 10 grach tylko raz nie strzeliło. h2h również wskazuje na BTS. Dobry typ do dubelka.

Breda - Cambuur Breda powyżej 1,5 ⛔2.00

Breda u siebie w ostatnich 5 meczach zawsze te dwie bramki strzelało, a Cambur traci mase bramek na wyjazdach. Breda strzeliła 2 z PSV to nie strzelą dziś? Nie wierzę. Kurs na zwycięstwo gospodarzy 2.25, warto spróbować w singlu.

Graafschap - Helmond BTS 1.40 ✅
Zapowiada się na ostrą strzelaninę. Gospodarze u siebie mają średnią bramek 4.2 w tym sezonie, natomiast goście na wyjazdach 4.4. Tyle mi wystarczt do pobrania tego typu.

Za drobne można spróbować zagrać trebla z tego: ako: 4.04
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Ostatnia kolejka w tym roku...
Ja zastosuje tu ostrożność gdyż z tego co pamiętam w przeszłości w ostatnich kolejkach przed świętami Bożego Narodzenia padały &quot;najdziwniejsze&quot; rezultaty...
AZ - Heerenveen
Obie ekipy spotkały się ze sobą w tygodniu. Po karnych wygrało AZ ale mecz był bardzo wyrównany. Nie jestem w stanie wskazać tu faworyta, gdyż każdy wynik jest tu możliwy. Obie ekipy mają w swych szeregach kogoś kto jest w stanie przechylić szalę na korzyść swej drużyny. Jedyne co mi się tu widzi to over 2,5... gdyż obydwie drużyny nie mają kłopotów z kreowaniem sobie sytuacji strzeleckich. Oby nie zawiodła ich dzisiaj skuteczność...
over 2,5 kurs 1,5
over 3,5 kurs 2,0 STS
wynik 1:5

Analiza później
Heracles - Vitesse
Vitesse gra dobrze. Stwarza sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych. Powinni dziś 2-3 wykorzystać. Do tego Heracles niech ukłuje raz: )
over 3,5 kurs 2,0 Totomix
wynik 2:2 FT

Feyenoord - Zwolle
Zwolle tak jak przypuszczałem są takim nadmuchanym balonem, który po początkowym wzniesieniu się ( zajmowali nawet pozycję lidera ) teraz pikuje w dół. Zwolle od lat leży Feyenoordowi, szczególnie w spotkaniach u siebie. Na kilku forach zauważyłem typ Zwolle + 1. Ja widzę tu dość pewne zwycięstwo gospodarzy. Trochę z przekory proponuję handicap...
Feyenoord - 1 kurs 2,02 STS wynik 3:0

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
tomy007 33

tomy007

Użytkownik
Standard-Anderlecht ov.2.5 1.80 bet365⛔????
Przed nami hit kolejki.87 clasico w historii.Obie drużyny zapowiedziały walkę od pierwszych minut meczu.Anderlecht pod wodzą holenderskiego szkoleniowca jeszcze nie wygrał na Sclessin(jeden remis i jedna porażka ).W meczu z Genk Standard pokazał się z bardzo dobrej strony, Anderlecht natomiast wygrał ostatnie 3 mecze, choć nie byli to jacyś mocni przeciwnicy.Mitrovic zapowiedział że strzeli ,natomiast piłkarze Standardu chcą kontynuować dobrą grę.Wiadomo do takich meczów piłkarzy nie trzeba motywować.Liczę na dużo emocji i grad goli.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Roda - Ajax
Z różnych względów nie skuszę się tu na wygraną gości, choć ich umiejętności czysto piłkarskie są o wiele wyższe niż gospodarzy dzisiejszego spotkania. Ajax w tygodniu awansował do kolejnej rundy krajowego pucharu grając może na 40 % swych możliwości. Roda to taki jeździec bez głowy, który jednego tygodnia potrafi wygrać 4:0, by za trzy dni z outsiderem przegrać 0:5. Mają niestabilną formę lecz na własnych śmieciach są w stanie sprawić w sprzyjających okolicznościach trudności każdemu.
Zdecydowałem się tu na overy bramkowe...
over 2,5 kurs 1,42
over 3,5 kurs 2,0 Totomix
wynik 1:2 i wejście smoka młodego Jairo Riedewalda ( dwie bramki w ciągu 4 minut )
Groningen - NEC
Mecz będzie miał podniosły charakter. Jeden z zasłużonych byłych graczy Martin Koemann zmarł w tym tygodniu. Działacze i piłkarze obiecują że dadzą z siebie wszystko...
Groningen kurs 1,7 STS wynik 5:2
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Roda - Ajax BTS 1.57 ✅
Tak jak kolega Baltazar_Gąbka wspomniał Roda jest nieprzewidywalna. Nie wiadomo z czego to wynika. Ograli w Pucharze rewelacyjne Vitesse, wcześniej też PSV na wyjeździe. U siebie potrafią się spiąć i walczyć z każdym jak równy z równym ale potrafią też przyjąć u siebie 3 czy 4 bramki. Mecz jak najbardziej overowy. Skłaniam się tutaj do BTS&#39;u ponieważ dla Ajaxu to nie powinien być łatwy mecz. 1-2 po walce.
G.A. Eagles - Utrecht G.A. Eagles powyżej 1,5 1.72 ✅ oraz G.A. Eagles 2.10 ✅ (singiel) ✅
Eagles u siebie strzelają średnio dwie bramki na mecz, a Utrecht na wyjazdach 5-20 w 8 meczach więc nie wygląda to za ciekawie. Utrecht głównie u siebie zgarnia punkty. Do tego dochodzi dłuższy czas na odpoczynek gospodarzy (nie grali pucharu w tygodniu).
PSV - Den Haag PSV powyżej 2,5 1.66 co za frajerzy... cała druga połowa w przewadze a oni bez celnego strzału, całkowita olewka,,,
Tak mi się po prostu wydaje. Tak, wiem, że PSV nie jest już mega mocną ekipą, ale na pewno poprawiliby humory sobie, kibicom, gdyby wygrali przekonująco drugi mecz z rzędu. Przed tygodniem ograli Utrecht 5-1 na wyjeździe...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
flpman 292

flpman

Użytkownik
Przyznam szczerze, że nie interesuję się belgijską ligą, ale po przeczytaniu tego co napisał Szef Elity i przejrzeniu oferty skusiło mnie zagranie 4fun w bet365 Anderlecht i over 2.5 po kursie 5,00... Wiem, że analiza żadna, ale może ktoś przeoczył i zdecyduje się zagrać...
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Oglądałem mecz PSV nie wiedząc sam jak mam go ugryźć. Dobrze się stało że go odpuściłem. Przez PSV dalej przetacza się kryzys. Tą zeszłotygodniowa wygraną należy traktować jako jednostkowy &quot;wyskok&quot; tej ekipy. Gdyby nie karny dla PSV to różnie mógłby się ten mecz potoczyć. Dziesiątki niecelnych podań graczy PSV wywoływało tylko salwy poddenerwowania na trybunach. Zmiana trenera tu mało zmieni. Tu trzeba wymienić kilku graczy... PSV to cień samego siebie obecnie. Ledwo ledwo wygrywają z jednym z kandydatów do spadku. Żal ściska pewną część ciała patrząc jak obecnie się prezentuje ta drużyna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom