>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka Eredivisie / 21. kolejka Jupiler Pro League (15-17.01.2016)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Wracamy na boiska do Belgii i Hilandii. W JPL mamy nawet wielki hit na początek 2016 roku. W Gandawie, mistrzowie będą rywalizować z Anderlechtem Bruksela. Mecz ten odbędzie się w niedzielę i nie powinno zabraknąć emocji. W innych konfrontacjach nie spodziewamy się większych emocji. Co do faworytów do Brugia bez kłopotu powinna wygrać, a na Oostende lepiej uważać.
W Eredivisie już na otwarciu rundy zapowiada się nieźle. Twente podejmie na własnej murawie Heracles i tutaj nie ma faworyta. W niedzielę jednak czeka nas prawdziwy klasyk - Feyenoord kontra PSV. Oj będzie się działo cytując Sławomira Peszko.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Genk vs. Zulte BTS, 1.75 OtoBet 2/10 ✅ 2:1
Wraca JPL, wracamy z typowaniem. Na początek mecz Genku z Zulte. Oba zespoły mogą zaliczyć obecny sezon do udanych, choć najważniejsze mecze przed nimi. Jedni i drudzy mają w zamiarze grę w TOP 6. Bliżej tego celu są kopacze Essevee, ale Genk nie odpuści i dzisiaj będą szukać bardzo ważnych trzech oczek. Gospodarze poczynili ciekawe kroki w oknie transferowym. Z Panathinaikosu Ateny przybył Nikolaos Karelis, który zdobył dla Koniczynek 8 bramek w 16 meczach. I według informacji z konferencji prasowej zagra w dzisiejszym meczu. Sądzę, że może to być odpowiedni nabytek wzmacniający szeregi ofensywne. Dodam, że do zespołu dołączył Ruslan Malinovskyi. To utalentowany Ukrainiec, który ostatnio występował w Zoryi Luhańsk i był jedną z ciekawszych postaci w tej ekipie. On dzisiaj także jest w kadrze meczowej, choć o jego grę w podstawowej jedenastce może być trudno. Genku nikt istotny nie opuścił, a to bardzo cenna wiadomość. Zulte ma jednak podobną strategię. Zespół opuścił ostatnio kontuzjowany Jorgensen, więc jego brak niczego nie zmieni, a do drużyny wstąpił inny Duńczyk, Daalsgard. Niezły obrońca, filar Aalborgu przez wiele sezonów. Powinien się przydać gościom. Mankamentem po stronie Essevee będzie brak Thiama (7 bramek) i strzelanie spoczywać powinno na barkach Leye, który gra bardzo dobry sezon. Ponadto na wypożyczenie trafił do zespołu Poletanovic z Gentu. Młody pomocnik, który ma potencjał. Kadrowo obie drużyny wyglądają solidnie przed tą batalią i BTS wydaje się być najrozsądniejszy tutaj. Genk musi walczyć o TOP 6, a i Zulte nie ma zamiaru tracić swojej lokaty. Statystycznie gospodarze tracą nieco ponad bramkę na mecz na włąsnej murawie, a Zulte na wyjeździe strzela ponad 1.5 bramki na spotkanie. Forma obu zespołów dopisuje, H2H nawet korzystne. Spodziewam się niezłego wejścia w nowy rok i sporej liczby trafień.
E: Dałem zły typ główny, oczywiście chodziło o BTS
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
korczus 189

korczus

Użytkownik
Co powiecie o meczu Twente - Herakles? Patrząc na H2H śmiało bym stawiał na gospodarzy ale patrząc już na obecne pozycje w lidze to ciężko powiedzieć. Nie oglądam gry obu drużyn więc nie wiem jak kto się prezentuje na boisku w obecnym sezonie.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Co powiecie o meczu Twente - Herakles? Patrząc na H2H śmiało bym stawiał na gospodarzy ale patrząc już na obecne pozycje w lidze to ciężko powiedzieć. Nie oglądam gry obu drużyn więc nie wiem jak kto się prezentuje na boisku w obecnym sezonie.
__________________
Jeśli pomogłem wiesz co robić.. ;)
Tak pomogłeś że swoim nic nie wnoszącym postem na temat typów w tym wątku skutecznie zasłoniłeś moją skromną analizę w 2 lidze holenderskiej (dałem go minutę przed Tobą)
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Twente - Heracles

Powyżej 9,5 kornerów @ 1.55 ⛔

Kurs nie jest nie za wysoki, ale moim zdaniem powinno być dość łatwo. Live można nawet polować na wyższe linie. Dwie ofensywne drużyny, szczególnie Twente ma szybkie skrzydła. Jakby jeszcze Heracles wyszedł na prowadzenie, to tym bardziej będą leciały kornery.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Wczoraj niestety Twente tak zdominowało Heracles, że nie było żadnych szans na rogi - mecz jednokierunkowy. Myślę, że Twente awansuję o kilak pozycji i nie zdziwię się, jak zakończą sezon w top10.

Roda JC - AZ Alkmaar

Tutaj będzie trochę ryzykowanie, ale są ku temu powody. AZ bardzo osłabione jedzie do Kerkrade na teren, gdzie nie jest dla nich wygodny jak pokazuję H2H. W ostatnich 5 ich spotkaniach padły 3 remisy (2:2 wszystkie 3) raz wygrało AZ i raz Roda. Dziś będę szukał niespodzianki i próbuję kilka opcji w kierunku Rody, która w oczach bukmacherów nie jest faworytem, ale w moich minimalnie tak. AZ bez: Lewis, Coutinho, EL Hamdaoui, Tankovic i Haps.
Roda bez większych problemów. Roda u siebie: 2-5-2. AZ na wyjeździe 2-2-4

Roda 1X @ 1.71
Dokładny wynik: 2:2 @ 14
Powyżej 2,5 bramek @ 1.74
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Club Brugge vs. Mouscron-Peruwelz o2.5, 1.50 Unibet 3/10 ✅ 3:0
Jednostronnie zacznie się dzień w belgijskiej JPL. Brugia podejmie na własnej murawie Mouscron, z którym ma coś do wyjaśnienia. W pierwszej części sezonu dzisiejsi goście dość nieoczekiwanie pokonali faworytów 2:1 i było to sporą niespodzianką. Club Brugge jak zwykle liczy się w walce o tytuł i ponowna wpadka tego typu jest nie do przyjęcia - kursy jednak nie sprzyjają i wybrałem inny zakład. Liczę, że tutaj może dojść do kanonady. W zespole z czołówki niemal nic się nie zmieniło poza golkiperem. o skłądu dołączył genialnie grający w Angers Butelle. Dzisiaj wyjdzie w podstawowym składzie i sądzę, że to może być za szybko. Debiut w towarzyskim meczu nie wyszedł mu najlepiej i wbrew pozorom może nie odstawać od dramatycznego Bruzesse&#39;a. Jednak nie oni są tutaj na tyle istotni. W podstawowej jedenastce zobaczymy Vossena i Diabyego, czyli autorów 17 bramek dla gospodarzy. Dzisiaj ten duet na pewno spisze się solidnie. W Mouscron obrona to bardzo często chaos - poza kilkoma wyjątkami. Zespół bez większych zmian i nie wiem czy to nie jest błąd. Co prawda dołączył Viola, ale jeszcze nie zagra w dzisiejszym meczu. Osobiście liczę na sporą strzelaninę, głównie za sprawą Brugii. Rewanżu powinni dokonać, a i mogą pokazać rywalom miejsce w szeregu. Jednak i ci są groźni, szczególnie przy stałych fragmentach. Desenne to defensor, który już ma cztery gole właśnie przy takich sytuacjach. Over powinien siąść gładko. Dla osób, które lubią valju polecam o1.5 gola do ht - 2.25 Betsafe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik

Den Haag - Ajax
Over 3.5 gola
2.95
Unibet

W niedzielne popołudnie w ekstraklasie holenderskiej zostanie rozegrany mecz pomiędzy zespołem Den Haag i Ajax Amsterdam. Drużyna gospodarzy po 17 meczach plasuje się na 11 pozycji w tabeli. Ekipa ze stolicy Holandii jest liderem rozgrywek. Typuję w tym spotkaniu na to, że wpadną co najmniej 4 gole. Po pierwsze za typem over 3.5 gola przemawia bezpośrednia historia spotkań między tymi klubami. Ostatnie mecze między Haag, a Ajaxem kończyły się wynikami 4:0, 1:0, 1:1, 3:2 i 0:4. Jak widać na 5 ostatnich meczy aż 3 kończyły się przekroczeniem linii 3.5 gola. Po drugie w obecnych rozgrywkach zarówno Den Haag i Ajax zaliczają regularnie wyniki powyżej 3.5 gola. Gospodarze na 17 meczy zanotowali 7 razy over 3.5 gola, a przyjezdni na 17 meczy mieli 6 spotkań gdzie wpadły co najmniej 4 gole. Dzisiaj moim zdaniem to Ajax będzie dominował na boisku i szybko strzelona bramka otworzy wynik i kolejne gole będą kwestią czasu. Mój typ to 1:4 dla Ajaxu i over 3.5 gola.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
⚽ Holandia, Eredivisie
Feyenoord - PSV Eindhoven ----&gt; BTS 1,50 0:2 ⛔

Mecz na szczycie tabeli zapowiada się nadzwyczaj ciekawie, obydwie ekipy preferują ofensywną piłkę, a przy takim nastawieniu BTS jest rzeczą oczywistą. Feyenoord na własnym stadionie jest niepokonany w tym sezonie co tylko dodaje smaczku temu spotkaniu, czyżby pierwsza porażka? Wszystko możliwe bo PSV spisuje się także bardzo dobrze i jest jedyną ekipą, która w tym sezonie przegrała tylko jedno spotkanie. Po odejściu kilku kluczowych zawodników ekipa nie spuściła z tonu i jest na dobrej drodze do obrony tytułu. Bilans PSV w meczach przeciwko Feyenoordowi może jest niepokojący ponieważ w ostatnich 5 spotkaniach to Feyenoord okazał się zwycięski. Na pewno czaka nas dziś piękna walka, która powinna być okraszona kilkoma bramkami.
Den Haag - Ajax Amsterdam ----&gt; Over 1,5 1,28 0:1 ⛔

Tutaj podobnie jak kolega powyżej skłaniam się się ku h2h, które pokazuje że w meczach obydwu ekip padają bramki i to często nawet over 3,5. Po przerwie Ajax powinien czuć się zmotywowany i o bramkę dla gości jestem spokojny, Haag pokazali już kilka razy, że potrafią się postawić i możliwe że także dziś tak będzie i gospodarze coś tutaj ustrzelą. Sam Ajax stać tutaj równie dobrze na pokrycie tego overu także nie powinno być z tym większych problemów. Goście takie spotkania powinni wygrywać ponieważ po piętach depcze im PSV, które ma chrapkę na obronę tytułu.
AKO 1,92
Betclic ⛔⛔

Edit: Ajax strasznie małym nakładem sił... nie wiem dla czego tak zagrali no ale cóż...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Feyenoord - PSV dziś więc warto wrzucić przypuszczalne składy na ten mecz

Feyenoord: Vermeer; Karsdorp, Van Beek, Van der Heijden, Kongolo; Vilhena, Gustafson, Vejinovic; Kuyt, Kramer i Elia.
PSV: Zoet; Arias, Bruma, Moreno, Brenet; Propper, Guardado, Hendrix; Pereiro, De Jong i Locadia.

Goście bez Jetro Willemsa i Simona Poulsena, ale zdaje się, że oni od dawna nie grają. Do kadry wraca za to Maxime Lestienne.

Overy i BTS popieram jak najbardziej. Mnóstwo potencjału ofensywnego z obu stron.
Gaston Pereiro gracz perełka, do oberswowania, przyszła gwiazda niewątpliwie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom