>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18 kolejka Eredivisie 29-30.12 2007r.

Status
Zamknięty.
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
PSV Eindhoven - NAC Breda
Typ:1
Kurs: 1.25

W niedzielę w meczu Eredivisie wicelider tabeli PSV podejmie ósmą drużynę obecnych rozgrywek zespół NAC Breda. Z pozoru wydaje się, że po zwycięstwie 4-1 nad Utrechtem, drużyna gospodarzy nie powinna również mieć problemów z pokonaniem NAC. Przyjrzyjmy się zespołowi z Bredy. Ostatnie 5 gier to P-Z-Z-R-R czyli nienajgorzej, czyli zdobyli w ostatnich 5 meczach 10 pkt, a PSV tylko 9. Ponadto NAC spisuje się fatalnie u siebie i zajmuje dopiero 16 miejsce w tabeli domowej, ale bardzo dobrze gra na wyjazdach. Zdobyli w nich aż 18 z 25 punktów i w ostatnich 5 meczach wyjazdowych 3 razy wygrali i 2 razy przegrali. Dlatego właśnie uważam, że koniec tego dobrego i PSV pokona NAC, gdyż jest drużyną lepszą, a poza tym jeśli wygra to ma szansę na fotel lidera, gdyż Feyenoord gra na wyjeździe z Heerenven i będzie tam bardzo ciężko o komplet punktów. Myślę, że niektórzy obstawią X2, ale ja spodziewam się wielkiego meczu, który wygra drużyna Philipsa ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Kolejka ciekawa i w końcu jakieś kursy lepsze ... Pierwsze co wpada w ko to chyba pewne 3 pkt Twente ... Z Ajaxem ładnie walczyli a u siebie grać potrafią ... Feyenoord chyba 3 pkt nie zdobędzie jednak remis jest pewny więc może X2 ... ? Jeszcze się zobaczy ... PSV ostatnio strasznie dziwnie ... Mówcie co chcecie, ale z kim jak z kim z Bredą i to u siebie wygrać powinni gładziutko ... Do tego ten nieszczęsny Ajax ... Zapowiada się overowy meczyk ... Z rana dogłębniej ... Dzisiaj tylko żeby ożywić dyskusję w działach ... Panowie pisać przemyślenia ...
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Ja w przeciwieństwie do mojego przedmówcy ???? uważam, że Feyenoord powinien wygrać to spotkanie. Oglądałem ich ostatni mecz ze Spartą i tam nie dali rywalom żadnych szans. Wiadomo, Sparta to nie Heerenveen ale kadra Feyenoordu jest na tyle mocna, że i z nimi powinni sobie poradzić. Bardzo dobrze na bokach obrony grają van Bronchorst i Lucius, którzy często włączają się do akcji ofensywnych. W środku świetny de Guzman, a w ataku oczywiście Makkay. ???? Po za tym zgadzam się, że Twente wygra to spotkanie. Kurs jest na nich dość wysoki, a N&#39;Kufo w prawie każdym meczu strzela więc tutaj nic innego jak 3pkt zostają w Enschede. ????
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
vs.
SPARTA Rotterdam - FC GRONINGEN
TYP 2 Kurs:2​

Po derbach Rotterdamu piłkarzy Sparty czeka kolejna ciężka przeprawa tym razem miasta portowego przyjeżdża rewelacja ligi FC Groningen i to goście są zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Goście są ostatnio na falii w ostatnich 6 meczach 5-krotnie zwyciężali m.in. PSV i Feyenoord. Zespół gospodarzy zajmuje 16. miejsce natomiast Groningen 4. tracą tylko 2 ptk. do trzeciego Ajaxu i 5 oczek do lidera Feyenoordu. W ostatnim meczu gospodarze niczym nie zachwycili choć mieli swoje okazje do strzelenia bramek to jednak gładko ulegli rywalowi za miedzy 0:2, natomiast Groningen po pasjonującym spotkaniu pokonali aktualnego mistrza kraju PSV przegrywają do przerwy 1:0 udało im się wyciągnąć na 2:1. Podsumuwując Groningen patrząc na formę jaką ostatnią prezentuje powinno bez problemu pokonać Spartę.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Kolejka ciekawa i w końcu jakieś kursy lepsze ... Pierwsze co wpada w ko to chyba pewne 3 pkt Twente ...
Też Twente rzuciło mi sie w oczy.Kurs 1.5/1.55 przy kursach na Ajax, Alkmaar czy PSV (1.2-1.35) wypada całkiem nieźle.Troche szkoda,że mecz z 26 grudnia z Alkmaarem został przełożony.Po tym można by skuteczniej oszacować forme De Graafschap.W ostatniej kolejce wygrali z Willem II, ale ci z kolei to juz mięso armatnie w eredivisie.Nawet taka druzyna nieźle ich nastraszyła bo w 20&#39; gola z karnego zdobył van Der Struijk.15 minut później już De Graafschap prowadzili.Twente jednak ma swoją broń.Podobnie jak Heerenveen Alvesa tak oni mają swojego supersnajpera-N&#39;Kufo.Fred Rutten tez naprawde dobrze radzi sobie na posadzie trenera Tukkers i jest to drużyna jak najbardziej z przyszłością.Zobaczymy jak bedzie z kontuzjami, ale jak najbardziej Twente jest jednym z lepszych typów tej kolejki.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja wtrące też swoje dwa grosze. Chodzi mi przede wszystkim o spotkanie między Heerenveen z Feyenoordem. Zespół Radka Matusiaka znacznie lepiej spisuję się na wyjazdach, u siebie grają bardzo przeciętnie. Zespół z Rotterdamu odbudował sie jeszcze rok temu myślałem że nic z tej drużyny nie będzie a tu prosze aktualny lider Eredivisie. Jutro mają kolejną szanse na odniesienie zwyciestwa ponieważ Heerenveen u siebie gra przeciętnie, w tym meczu faworyzuje Feyenoord
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tym razem krótko o tej kolejce. Ogólnie wpadły mi w oko dwa spotkania: Willem vs NEC oraz Twente vs De Graafschap, a i jeszczze taki niby pewniaczek Venlo vs Ajax.

Zaczne od Tillburga. Są w tej chwili ostatnią drużyną ligi i wszystko wskazuje na to, że tam pozostaną dłuuuuugo. Mają bowiem obszerną liste kontuzjowanych, a &#39;najświeżsi&#39; kontuzjowani to: Delano Hill, Cristiano, a także José Valencia. Willem naprawde ma ciężką sytuacje kadrową, do tego przegrywają mecz za meczem. Kiedy na początku grudnia rozgromili Excelsior (6:0) wydawało się, że wrócą do formy, to jednak potem odnieśli 4 porażki i jednak nic im się znowu nie udaje.
NEC może i też dłużej nawet nie wygrywa, ale mają lepszą sytuację w kadrze jak i w tabeli. Ostatnio zremisowali z Venlo 2:2 po dość ciekawym spotkaniu. Na wyjazdach jednak NEC nie gra imponująco: 0-2-7 mówi samo za siebie, ale w tym spotkaniu będą mieli ogromną szansę na odniesienie wyjazdowej wygranej. Takie zwycięstwo dałoby na pewno wiare w siebie zawodnikom i trener Nijemegen powinien drużyne jak najmocniej zmotywować do tego spotkania.
H2H pomiędzy obydwoma zespołami jest wyrównane. W tym sezonie już raz grali ze sobą i lepszy był NEC, mam nadzieje również, że i tutaj powalczą o wygraną.

Drugim spotkaniem jest Twente vs Grafscap. Twnte gra bardzo zdecydowanie w ostatnim czasie. Zremisowali na wyjeździe ze słabo prezentującym się Ajaxem, wygrali z Heerenven równiez na wyjeździe i forma im dopisuje. Zespól z Enschede nie przegrał od 21ego października co jest świetnym wynikiem, z resztą najlepszy w tej chwili w Eredvisie. Sytuacja kadrowa również nie jest zła. Warto także zwrócić uwagę na zawodnika Twente: N&#39;Kufo, który w ostatnich 3ech meczach zawsze trafiał do siatki. Na pewno zespół jest podbudowany psychicznie i powinni ograć beniaminka z De Graafschap.
Krótkie przemyślenia o beniaminku. Są zdecydowanie najlepiej spisującym się &#39;nowym&#39; zespołem w Eredivisie. Zajmują 12tre miejsce i grają dość dobre mecze. Na wyjazdach grają nieźle: 4-1-4 (ograli m. in. Heerenven czy Vitesse Arnhem). Zespół na pewno nie jest do zlekceważenia, jeśli Twente to zrobi to mogą mieć duże problemy.
W tym sezonie obie ekipy się już spotkały i padł remis. Tym razem ma nadzieję, że wygrają gospodarze.

Na koniec kilka słów o pojedynku Dawida z Goliatem. Venlo jak na beniaminka równiez nie gra najgorzej. Zajmują 13te miejsce. Potrafią zaskoczyć, a można o tym powiedzieć, że w 4 ostatnich kolejkach zaskoczyli. Zremisowali z Feyenoordem 0:0, z Twente 1:1 oraz zNECiem 2:2, a także zdarzyło się im wygrać z Vitesse 2:0. Są to bardzo dobre wyniki i można powiedzieć, że są w stanie powalczyć z każdym.
Ajax przeżywa ostatnio trudne chwile. Cztery ostatnie spotkania to ledwo 4 punkty dla aktualnie 3ego zepsołu ligi. Przegrali z NAC Bredą oraz z Excelsiorem... A także zremisowali z Twente. Jedyną wygraną odnieśli z... outsiderem Eredivisie: Willemem 3:2. W ostatniej kolejce Huntelaar uratował chcociaż jeden punkt dla drużyny z Amsterdamu strzelając obydwie bramki. Sytuacja z zawodnikami drużyny dalej nie jest najlepsza, do grona kontuzjowanych doszedł również Gabri. Wykurował się natomiast Krohn-Dehli i możliwe, że zagra z Venlo.
Bardzo długo zastanawiałem się co by tutaj postawić. Wybrałem over 2.5, czy dobrze? Dowiem się koło 14:30 w niedziele. Zastanawiałem się także nad wygraną Ajaxu, ale jednak wole nie ryzykować. Są oni w sytuacji w której przydałyby się 3 punkty, ponieważ walczą o tytuł mistrzowski, ale jednak boję się, że Venlo znów zagra dobre spotkanie. Co prawda grały już te dwa zespoły w tym sezonie i wynik był miażdżący na korzyść Ajaxu 6:1, ale ja i tak nie będę ryzykował. Jeśli chodzi o 1x2 to NO BET.

Moje typy:
Willem vs NEC 2, 2.95 188bet 2/10
Twene vs De Graafschap 1, 1.59 Betfair 5.5/10
Venlo vs Ajax over 2.5, 1.50 GB 6/10

pzDr ;)

PS Sorry za literówki, ale późno już ????
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
AZ Alkmaar - Heracles
Typ: AZ Alkmaar
Kurs: 1,25 (STS)

Moja Analiza:
Pod moje &quot;oko&quot;idzie dzisiaj mecz pomiędzy Alkmaarem i Heraclesem.
11 pozycja w tabeli piłkarzy AZ szokuje... Nie pamiętam AZ&#39;ów na tak
dalekim miejscu. Heracles zajmuje pozycje nr 15. Alkmaar ostatnio
naszczęscie wziął sie do ostrej pracy w lidze wygrywajac 3 spotkania
pod rząd na własnym stadionie pokonując przy tym zespoły Utrecht&#39;u,
Willem&#39;u i Nijmegen&#39;u, ostatnio natomiast wychamowali i zremisowali u
siebie z Rodą 1:1 która zabłysneła wygraną na wyjeździe z PSV 2:4 ale
tutaj nie o Rodzie. Heracles ostatnio rozpoczął słynne granie w &quot;kratke&quot;.
Największe wpadki Heraclesu w tym sezonie to &quot;kolosalne&quot; porażki z
Feyenordem 6:0 i aż 9:0 porażka z Heerenveen. Ale jak to sie mówi...
tamto było kiedyś, ale na to też trzeba spojrzeć. Gośćie mają w meczach
wyjazdowych aż 29 bramek straconych i tylko 5 razy trafili do siatki gospodarzy.
Po 8 wyjazdach mają 6 porażek i 2 razy udało im sie wywieść po 1 punkcie.
AZ dzisiaj powinien ten mecz wygrać, a raczej nie powinien ale musi wygrać.


Pozdrawiam !
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Oooo,widzę,że zainteresowanie Eredivisie coraz większe ????
Na początek mecz Sparty z Groningen.Mimo,że Groningen jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu to ja osobiście czuję niespodziankę i 1x.W końcu niewątpliwie świetna seria gości minie(3 zwycięstwa z rzędu) a graczom z Rotterdamu bardzo potrzeba punktów.Poza tym Ron Jans,trener ekipy F.C.G ma jak co mecz olbrzymie kłopoty z zestawieniem składu a przecież rezerwowi gracze nie utrzymają świetnej dyspozycji przez dłuższy czas.Wreszcie należy zauważyć niesamowicie wyrównane spotkania pomiędzy tymi tymi drużynami,które miały miejsce w przeszłości.W ostatnich czterech meczach między Spartą a Groningen padły cztery bramki,2 x wygrała Sparta ,tyleż samo Groningen.Tak jak wspomniałem przyjezdni będą mocno osłabieni.Nie zagrają Erik Nevland, Evgeniy Levchenko, Luciano da Silva, Ondrej Svejdik,Paul Matthijss oraz Marnix Kolder.Z kolei opiekun gospodarzy będzie mógł skorzystać z powracających do składu Haraldem Wapenaarem, Edouardem Duplan&#39;em oraz Kim&#39;em Jaggy.Ponadto z zawieszeń wracają Olaf Lindenbergh oraz Edwin van Bueren.Ostatnio Sparta przegrała w derbach z Feyenoordem 2-0 i będą teraz ostrzyć sobie zęby na kolejnego trudnego rywala.Sparta urwała na własnym terenie punkty Ajaxowi,sądzę,że z Groningen zrobią to samo.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
HEERENVEN SC - FEYENOORD ROTTERDAM
TYP : 1
kurs: 2,90 ????


no bo Eredivise to ciekawa liga w ktorej pada duzo bramek i gra sie ofensywnie wiec jeste zainteresowanie ???? a ja dostrzeglem bardzo ciekawa rzecz. Ostatnio ten kto jest liderem holenderskiej ligi ten ...pregrywa nastepny mecz !! wiec moze sie skusic na wygrana Heerenveen z Feyenordem ???? w ostatniej kolejce myslalem ze to juz sie zmieni ale jednak dotychczasowy lider PSV dostal baty 2-1 od Groningen... wczesniej liderem byl Ajax i polegl w Rotterdamie z slabiutkim Excelsiorem !! wiec ... ja bym byl sklonny stawiac na Heerenveen po dobrym kursie ???? a gra Feyenordu w meczu ze Sparta nie wygladala az tak dobrze jak tu ktos napisal. Sparta miala dwie poprzeczki i kilka swoich szans wiec rownie dobrze mogli ten mecz zremisowac. No i Heerenveen ma tez AFONSO ALVESA i RADOSLAWA MATUSIAKA ???? wiec moze to byc dobry typ .
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik

VVV Venlo - Ajax Amsterdam
Typ:Over 2,5 / 1x ✅ ✅
1,47 / 2,60 ✅ ✅

Na ten mecz wybrałem dwie bardzo prawdopodobne opcje a więc over 2,5 oraz 1x.Patrząc na ostatnie wyniki nie ma wątpliwości,że Ajax przeżywa głęboki kryzys.Venlo z kolei w niczym nie przypomina drużyny tak słabo radzącej sobie na początku sezonu.Na obecną chwilę podopieczni Andre Wetzela nie tylko wyszli ze strefy spadkowej ale i oddali się od niej na 4. punkty.Joden natomiast ma już stratę trzech punktów do Feyenoordu,zaś siódma Roda traci tyleż samo Ajaxu.Czołówka wyraźnie się wypłaszczyła.
Czy Venlo po raz kolejny sprawi niespodziankę ?
Mam nadzieję,że tak.Gospodarze dzisiejszego meczu ostatnio dają powody do radości swoim kibicom z Seacon Stadion.Od trzech meczy bowiem nie stracili bramki,zdobywając w nich 7 punktów (0-0 z Feyenoordem,2-0 z Vitesse,2-0 ze Spartą).Oczywiście Vitesse czy Sparta to nie Ajax,jednak sam fakt tak dobrej postawy musi budzić szacunek.O takich wynikach nawet dzisiejsi goście na tą chwilę mogą zapomnieć.Piłkarze z Amsterdamu uciułali zaledwie 4 punkty w ostatnich 4 meczach.W czwartkowym meczu z Twente dość pechowo zremisowanym 2-2 nie zaprezentowali nic co wskazywało by na optymistyczne patrzenie na dzisiejszy pojedynek.
W Venlo prawdziwą furorę robi młodziutki Nordin Ambrarat i to on będzie główną siłą napędową beniaminka.Zawodnik ten zwrócił na siebie uwagę PSV i kilku klubów niemieckich.W Ajaxie z powodu kontuzji kostki prawdopodobnie nie zagra Gabri.Do zdrowia doszli natomiast Heitinga,Krohn-Deli a z zawieszenia wraca Maduro.
Uważam,że Venlo jak najbardziej stać na sprawienie niespodzianki,potwierdził to mecz chociażby z Feyenoordem.Ajax nie gra dobrze od dłuższego czasu,mam nadzieje,że ta fatalna passa będzie przez nich kontynuowana.
Co do overu 2,5 to także uważam,że jest prawdopodobny.Ajax na ostatnich 10 meczy 8 overów,Venlo 4/10.W ostatnim meczu pomiędzy tymi zespołami Ajax wygrał 6-1.
Willem II Tilburg - Nec Nijmegen
Typ:X2 ⛔
Kurs:1,50 ⛔

Na Stadion Willem II w Tilburgu dojdzie do spotkania dwóch drużyn okupujących niższe pozycje w tabeli.Gospodarze to ostatni zespół zaś Cesarscy na 14.miejscu.Ten mecz to idealna szansa dla byłego klubu Andrzeja Niedzielana do poprawienia i tak bardzo słabego bilansu wyjazdowego(0-2-7) oraz poprawienia pozycji ligowej.Rywalem bowiem będzie czerwona latarnia w lidze ekipa Willem II.Od początku gracze Dennisa van Wijka zawodzą w Eredivisie czego efektem jest tylko 9 zdobytych punktów.Ostatnio nie potrafili wygrać nawet z Heraclesem Almelo.NEC także zawodzi ale teraz mają szansę na przełamanie.W końcu zaczęli zdobywać bramki co do tej pory było zmorą.W ostatnim meczu na De Goffert zremisowali z Venlo 2-2.Pozycja trenera Mario Beena jest mocno zagrożona i jeżeli szkoleniowiec ten chcę prowadzić zespół z Nijmegen na wiosne,musi dziś wygrać.
Twente Enschede - De Grafschap
Typ:1 ✅
Kurs:1,50 ✅
&quot;Farmerzy&quot; z Doetinchem jadą do Enschede na &quot;pożarcie&quot; przez miejscowe Twente.Gracze z Enschede grają ostatnimi czasy kapitalnie i nie przegrali od 21 października.W ostatnich meczach zdołali zdobyć cenne punkty na gorącym terenie w Amsterdamie(2-2 a Ajaxem) oraz na Abe Lenstra z Heerenveen(zwycięstwo 2-1).Pokazuję to ogromną siłę tego zespołu i na pewno formę jaką prezentują.U siebie pokonali już w tym sezonie m.in.Feyenoord 2-0.Ich dzisiejszym rywalem będzie drużyna De Grafschaap.Typowy ligowy średniak.Ostatnio nie prezentują nadzwyczajnej formy.Owszem wygrali z Willem II,ale wcześniej zremisowali z NEC i przegrali z Heraclesem 2-0.Co ciekawe ostatnie trzy mecze Twente-De Grafschap kończyły się wynikiem 0-0.Chyba pora na pierwsze bramki i zwycięstwo F.C.Twente.....
Excelsior Rotterdam - Roda Kerkrade JC
Typ:2 ✅
Kurs:1,77 ✅
Wydaję się,że niedawne zwycięstwo Excelsioru z Ajaxem było dziełem przypadku.Na pewno wykorzystali oni słabszą dyspozycję Ajaxu jednak już w następnym meczu polegli z Utrechtem 1-4.Teraz podopiecznych Tona Lokhoffa czeka mecz z Rodą i wydaje się,że punkty powędrują do Kerkrade.Goście bowiem spisują się ostatnio nadzwyczaj dobrze,pokonując m.in.Heerenven 1-0 czy PSV na Phillips Stadium aż 4-2.Roda traci jedynie 3 punkty do trzeciego w tabeli Ajaxu i ewentualne zwycięstwo może dać im nawet podium(przy oczywiście korzystnych wynikach na innych stadionach) po rundzie jesiennej.Gospodarze prócz jednorazowego wyskoku z Ajaxem nie mają asów w ręku.Ja stawiam na Rodę po świetnym kursie.
____________________________
Co do meczu Heerenveen - Feyenoord to uważam ,że dobrym rozwiązaniem byłby under 2,5.Portowcy od czterech spotkań nie stracili bramki zaś jedyny
as w zespole z Frzyji Afonso Alves już nie wygrywa meczów swoimi bramkami.Kurs 2,22 godny rozważenia na noworocznym kuponie.✅✅
Pozdrawiam !
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Dorzuce coś do meczu Ajaksu.
Koster ma także spore kłopoty kadrowe. Jedyna dobra wiadomość jest taka, że Michael Krohn-Dehli jest już zdrów i ma spore szanse na występ w niedzielnym meczu. Zła natomiast to informacja o stanie zdrowia Gabriego, który w meczu z FC Twente doznał kontuzji. Szanse na to, że Hiszpan zagra z VVV są nikłe. Oczywiście na boisku nie zobaczymy też kontuzjowanych od dawna Vurnona Anity, Edgara Davidsa, Laurenta Delorge, Mitchella Donalda, Edgara Manucharyana, Thomasa Vermaelena oraz Gregory van der Wiela, a także Nicolae Mitei, który jest w Rumunii.Po kontuzji na boiska Eredivisie nadal nie wrócił Leonardo. W VVV praktycznie nie ma osłabień.

zródło: eredivisie.pl

Moja propozycja to handicap+1,5 na Venlo.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Venlo - Ajax Typ: 1X ✅✅✅, 1(remis nie ma zakładu) ZWROT Kurs: 2,70, 5,35
Ja również nie będę oryginalny i skrobnę coś na temat tego meczu ... Jak widać wielu userów pokłada nadzieję w gospodarzach ... Nie inaczej jest ze mną ;)
W Ajaxie po 2 ostatnich meczach nie mówi się o tym, że zdobyli 1 pkt tylko, że stracili 5 ... Ciekawe podejście ;) Jak już koledzy wyżej wspomnieli ... Ajax od dłuższego czasu jest trapiony przez kontuzję ... Efekty tego widać nie tylko po wynikach, ale także po stylu gry ;) Niestety Ajax ostatnimi czasy nie prezentuję się wybornie ... Spoglądając na mecz z Twente odnosiłem czasem wrażenie, że nie wiedzą co się dzieje ... Ale okej ;) Ja nie o tym chciałem ... Pozwólcie, że powrócę do absencji ... Szkoleniowiec gospodarzy Andre Wetzel ma do dyspozycji cały skład ... Venlo na ostatnich 8 meczy zaliczyło tylko jedną porażkę ... A wspomnieć należy o takich wynikach jak remis z Feyenoordem czy też z Twente ... To na pewno 2 ważne pkt bo chyba nawet sami szkoleniowcy Venlo nie wierzyli, że są w stanie w tych meczach &quot;urwać&quot; po punkcie każdej z drużyn ... Wetzel także twierdzi, że jest mile zaskoczony postawą swoich graczy a 16 pkt które udało im się zdobyć można zaliczyć do sukcesów pierwszej połowy sezonu ...
Teraz troszkę suchej statystyki ... Obie ekipy spotkały się już w tym sezonie i wtedy pewnie wygrał Ajax bo aż 6:1 ... Może sam wynik tak nie zaskakuje jak to, że 1-wszą bramkę strzeliło Venlo ... Poza tym nie ma co wracać do tamtych dni bo wtedy Ajax nie tylko był w lepszej formie, ale także dysponował o wiele szerszą kadrą (mniej kontuzji) ... Co do gry Venlo na własnym stadionie to właśnie ... Nie wygląda to źle ... 3 zwycięstwa 1 remis i 4 porażki to jak na ekipę z dolnych rejonów tabeli całkiem niezły bilans ;) No może w bramkach nie jest już tak kolorowo, ale sam fakt, ze zdobyli u siebie 10 pkt daje do myślenia ... Jak widać jest to typowo &quot;domowa&quot; drużyna ... W ostatnim czasie forma idzie w górę ... Wyniki osiągają niezłe ... Ich dzisiejszy przeciwnik wręcz na odwrót ... Forma w dół ... Wyniki co raz to słabsze ... Oczywiście Ajax nawet z wieloma absencjami to nadal wielka &quot;firma&quot; jednak ta &quot;firma&quot; w obecnej formie mnie nie przekonuje ... A szczególnie kurs na nią ... Wolę spaść z wysokiego konia stawiając na Venlo niż ślęczeć przed monitorem obgryzając paznokcie stawiając na Ajax ...
PS. Może analiza zbytnio tak jak by jednostronna, ale ... Wiem co widziałem i głupot nie piszę :] Pozdrawiam ... Aaaa... I trzymamy kciuki za Venlo bo widzę, że oprócz mnie jest Nas wielu :jezora:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Heerenven – Feyenoord Rotterdam
Typ: więcej niż 2,5 bramki ⛔
Kurs: 1,65
Stawka: 7/10
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Drużyna Heerenven zanotowała bardzo słaby start do sezonu, ale kiedy do jej składu powrócił niesforny Brazylijski snajper Alfonso Alves nagle wszystko się odmieniło i Fryzowie zaczęli wygrywać mecz za meczem. Na swojej drodze m.in zmiażdżyli bodajże Heracles aż 9-0! Jednakże ostatnio znów zaczęły się problemy z Alvesem i znów drużynie idzie trochę gorzej, co jednak nie oznacza, że bez niego nie da się wygrać meczu, bo przecież nie ma ludzi nie zastąpionych :wink: Typując spotkanie Heerenven – Feyenoord warto zauważyć, że Fryzowie w tym sezonie znacznie lepiej spisują się na wyjazdach i to może dlatego, że tam grają bardziej uważnie w defensywie, a w meczach u siebie tak jakby grali bez głowy i oprócz tego, że strzelają to i tracą dużo bramek. Dziś zapowiada się, że będzie podobnie, gdyż w składzie drużyny gospodarzy zabraknie kilku podstawowych graczy odpowiedzialnych właśnie za grę w defensywie, tak więc jeśli podstawowi wcześniej nie radzili sobie z upilnowaniem graczy słabszych drużyn to jak dziś zagrają ci rezerwowi w pojedynku z napastnikami Feyenoordu? Biorę też pod uwagę wynik 1-1 w tym spotkaniu gdyż Heerenven nie przegrało u siebie z Feyenoordem już od 9 lat!, ale ogólnie liczę na ciekawe widowisko i ostre strzelanie w jednej z najbardziej overowych lig, a więc holenderskiej Eredivisie. Swoją drogą ciekawe czy szanse gry dostanie Radek Matusiak ;P
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Dorzuce coś do meczu Ajaksu.
Koster ma także spore kłopoty kadrowe. Jedyna dobra wiadomość jest taka, że Michael Krohn-Dehli jest już zdrów i ma spore szanse na występ w niedzielnym meczu. Zła natomiast to informacja o stanie zdrowia Gabriego, który w meczu z FC Twente doznał kontuzji. Szanse na to, że Hiszpan zagra z VVV są nikłe. Oczywiście na boisku nie zobaczymy też kontuzjowanych od dawna Vurnona Anity, Edgara Davidsa, Laurenta Delorge, Mitchella Donalda, Edgara Manucharyana, Thomasa Vermaelena oraz Gregory van der Wiela, a także Nicolae Mitei, który jest w Rumunii.Po kontuzji na boiska Eredivisie nadal nie wrócił Leonardo. W VVV praktycznie nie ma osłabień.

zródło: eredivisie.pl

Moja propozycja to handicap+1,5 na Venlo.

Brawo beniaminek!✅✅✅ 2:2!!✅✅✅
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ajax nie wyciąga wniosków. Ostatnio dali sobie &quot;wydrzec&quot; zwycięstwo tracąc gola w 90 minucie, dziś znowu prowadzili 2:1 i w 88 minucie tracą gola na 2:2 brak poprawy. Taki zespół nie powinnen w taki sposób tracic goli tym bardziej że te stracone bramki odbierają im ważne punkty, no cóż over izzi, Ajax bez wyciągniecia wniosków, beniaminek brawa za walkę do końca
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom