>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18 kolejka I ligi 05-06.11.2011

Status
Zamknięty.
dabol1 679

dabol1

Użytkownik

Kolejka numer 18 zostanie rozłożona na tylko 2 dni. W sobotę mamy kilka ciekawych spotkań w kontekście walki o utrzymanie, ale za to w niedzielę same &quot;hity&quot;. Pora rozgrywania dwóch pierwszych meczy co najmniej dziwna, no ale. Zdecydowanie najciekawszym meczem będzie starcie Warty z Arką, na drugie miejsce wysuwa się chyba mecz Polonii Bytom z Pogonią.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Warta Poznań - Arka Gdynia
Przyznam szczerze, że spodziewałem się dużo, DUŻO więcej po Warcie (pani prezes owszem, ładna, ale kopacze swoją postawą na boisku mnie &quot;nie uwiedli&quot;). I hurraoptymistyczna zapowiedź awansu - przynajmniej na tę chwilę - brzmi jak smutny dowcip. Przyjeżdża Arka. Arka, która na początku sezonu była typowana do... spadku. Tak, pojawiły się takie głosy. A ja w głębi serca wierzyłem w Nemca. Że trzeba czasu, że poukłada, że potrzeba zgrania. I proszę. Rach ciach, ciach - kilka kolejek minęło, a gdynianie zaczęli passę kilku zwycięstw, którą przerwała ostatnio Pogoń Szczecin, wygrywając 3:1. To nic. W pierwszej połowie arkowcy pokazali naprawdę kawał dobrego futbolu, tworząc więcej sytuacji (!) niż gospodarz. W drugiej części opadli z sił i się posypało. Mimo wszystko dostrzegam w tej drużynie potencjał. Chłopaki walczą, grają z pazurem i coraz częściej grają piłką (jakie to banalne, prawda?). Teraz czas na Wartę, która u siebie będzie się czuć nieswojo, bo kibice Lecha - będą wspierać zgodę z Gdyni. A trybuny mogą zdziałać wiele, niejeden raz się już o tym przekonaliśmy. Warta - będąca w kryzysie - jest do ogrania. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że podziała efekt tzw. &quot;nowej miotły&quot; (Araszkiewicz zastąpił Platka).

Moje propozycje:

Arka lub remis (kurs 1,42) ✅
over 2,5 bramki (kurs 1,80) ⛔
kursy według bet-at-home.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kto miał okazję poznać Araszkiewicza ten wie jak dobrze potrafi on zmotywować swój zespół. Araś lubi, gdy zawodnicy walczą na boisku, u niego nie koniecznie liczy się to jakie umiejętności posiada dany piłkarz, czy nawet jakie ma nazwisko, ale przede wszystkim jak bardzo angażuje się w grę. Facet ma kilka meczów na udowodnienie ile potrafi wyciągnąć z tej drużyny. Warta to nie jest zlepek przypadkowych piłkarzy. Większość zawodników może pochwalić się niezłym dorobkiem w swoim CV, ale chodzi o to by zmusić ich do walki przez cały mecz. Co można zrobić przez niecały tydzień ? Jedynie wbić do głowy chłopakom, że są w stanie wygrać kolejny mecz. Nastawienie mentalne może wydawać się dla niektórych banalne, ale wiara we własne umiejętności w połączeniu z walką o każdą piłkę działa bardzo dobrze. Za to ceniłem Wisłę Araszkiewicza. Piłkarze potrafili walczyć o tą piłkę, potrafili wstawić się za nim, a w zespole czuć było chemię między zawodnikami. Później zawirowania związane z jego osobą zmusiły do tego by klub pożegnał się z trenerem. Nie było to związane ze słabymi wynikami, tylko z formalnymi kwestiami. Nie siedzę jednak w klubie, nie mam wglądu w papiery, a zdania na ten temat w środowisku są podzielone. Nie o tym jednak tu mowa, bo trochę odbiegłem od głównego wątku. Dla mnie Araś to gość z charyzmą i takiego trenera potrzebuje właśnie Warta, bo to drużyna która już od dłuższego czasu ma problem z wypracowaniem własnego stylu, ale indywidualności temu zespołowi na pewno nie brakuje.
Warta Poznań - Arka Gdynia | 1 - 2,65 Unibet ⛔ 1:1
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Olimpia Elbląg - Bogdanka Łęczna 2 @2,25 Bwin

Beniaminek z Elbląga spisuje się fatalnie i jest niemal pewnym kandydatem do spadku z 1 Ligi i powrotu tam gdzie ich miejsce czyli szczebel niżej. W 17 kolejkach Olimpia zgromadziła zaledwie 9 punktów strzelając 12 bramek natomiast straciła ich aż 33 i jest &#39;czerwoną latarnią&#39; w hierarchii 1 Ligi. Goście z Łęcznej zajmują po 17 kolejkach 7 miejsce i mają wciąż aspiracje na grę w przyszłym sezonie w T-Mobile ekstraklasie gdyż tracą zaledwie 5 punktów do drugiej premiowanej awansem lokaty. Przypuszczam że może to być dość jednostronne spotkanie w którym goście będą dyktowali warunki gry czego efektem powinno być pewne, przekonywujące zwycięstwo.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz
Po dość słabym początku sezonu Sandecja zdaje się wracać na właściwe tory co raz lepiej do drużyny wkomponowują się młodzi gracze (Szeliga, Szczepański czy Jędrzejowski), ostatnie mecze także pokazują, że forma wraca, co prawda ostatni był przegrany z GKSem, lecz był to mecz wyjazdowy, u siebie Sandecja spisuje się o niebo lepiej, remis ze Stróżami był wypadkiem przy pracy, niepotrzebnie odpuścili gracze z Sącza po szybko strzelonej bramce. Zawisza z kolei po znakomitym początku sezonu teraz dużo spuściła z tonu i ostatnio notuje serię meczów bez zwycięstwa, coś się w tej drużynie zacięło, ale tego można się było spodziewać w końcu to beniaminek ;) Posiadam także informacje z pierwszej ręki, że w szatni dobra atmosfera i bardzo duża mobilizacja na ten mecz, także będzie można liczyć na doping wielu kibiców. Mój typ na ten mecz:
- Sandecja win @2.10 7/10 ⛔
- Sandecja(-1) @3.91 3/10
⛔
betsafe

no niestety, Sandecja zagrała taki piach, że żal było to oglądać i marznąć na meczu.
 
O 6

ohmek88

Użytkownik
Polonia Bytom - Pogoń Szczecin 06.11.2011 18.00


Przed nami ostatnie spotkanie 18 kolejki I ligi. w Bytomiu &quot;Królowa Śląska&quot; bedzie podejmowac &quot;Dumę Pomorza&quot;. Bilans domowy Polonii to 3-2-4. Po spotkaniu z Olimpia Grudziadz wygranym 4-1 wydawalo sie ze stadion im. Edwarda Szymkowiaka bedzie trudna do zdobycia forteca. Niestety po tym spotkaniu przyszly dwie porazki 1-2 i 0-1 odpowiednio z Flota i Kolejarzem. Pozniej wygrane derby z Gieksa 4-2 i 2-0 z Wisla. Nastepnie najlepszy mecz w wykonaniu Polonii w tej rundzie, mecz PP z Lechem gdzie Polonia dzielnie zalczyla przez caly mecz, Ostatecznie przegrala po dogrywce 1-3. Nastepnie bardzo przecietny i zremisowany mecz 1-1 z Gornikiem. Pogoń z tragicznym jak na pretendenta do awansu bilansem wyjazdowym 1-5-2 od 3 spotkan nie przegrala na wyjedzie remisujac z Kolejarzem 1-1 i Wisla 0-0, a w miedzy czasie wygrywajac z Gieksa 2-0. do dzisiejszego spotkania Polonia przystapi bez kontuzjowanego Michalaka. W 18-stce powinien znalesc sie juz Wojsyk ktory byl kontuzjowany przez ostatni miesiac. Pogoń bez oslabien przyjezdza do Bytomia. Wczoraj dwiedzialem sie ciekawej rzeczy zwiazanej z Pogonia i to zmotywowalo mnie do napisania dzisiejszej analizy i postawienia tego typu: Pilkarze Pogoni na mecze wyjazdowe podrozuja pociagami wedle rozkladu jazdy PKP.


Polonia - Pogon 1 3.6 1/10 bet365
Polonia - Pogon 1DNB 2.62 4/10 bet365
Polonia - Pogon 1X 1.72 7/10 bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom