>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka I ligi (20.11 - 22.11.2015)

Status
Zamknięty.
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
dwa ostatnie zespoły 1 ligi. Ale Rozwój złapał formę wygrał 3 ostatnie mecze w tym z Miedzią i Belchatowem. Zaczął w końcu wygrywać też u siebie. A Olimpia w ostatnich 7 kolejkach zdobyła tylko 1 punkt ze słabą Sandecją
w dodatku Olimpia bez swojegop kapitana (zawieszony Piter -Bućko) plus kontuzjkowanych Marcina Kaczmarka (najlepszy strzelec) i nadal Dariusza Kłusa. Dwaj pierwsi to piłkarze wyjściowej jedenastki od początku sezonu. I bez zwycięstwa na wyjeździe i tylko z 4 strzelonymi bramkami na 8 wyjazdów.

Jeszcze Rozwój kontuzjowani: Kapias (grał bardzo mało) , Gielza (głównie wchodził z ławki) i Mielnik (grał z nich najwięcej, ale nie zawsze podstawowy). Nie tak istotne osłabienia co u gości.
Czy Olimpia z nowym trenerem odpali - zobaczymy. Dla mnie nowy trener to w tym przypadku za mało, nie stawiam tylko przeciwko Olimpii, ale też względu na postawę Rozwoju oi podejście Smyły do zespołu. Korci mnie czysty win na Rozwój @ 2,6 Ale kursy na Rozwój ah 0 jeszczu ujdą. trzeba uzwględnić tę nową miotłę

Rozwój ah 0 1,77 marathon
 
majkeloo 10

majkeloo

Użytkownik
21.11.2015, godzina: 16:00
Suwałki - GKS Katowice - zakład bez remisu @1.65 (kurs z sts)
Dziś biorę pod lupę ten mecz zastanawiałem się czy nie iść w stronę gospodarzy lecz GKS bardzo dobrze ostatnio sobie radziła w ostatniej kolejce co prawda porażka z ekipa z Płocka więc bardzo mocna drużyna patrząc na realia tej ligi. Suwałki walczą o to by nie spaść, a Katowice mają szanse jeszcze nawet na pierwszą trójkę mają 24 punkty, a do lidera tracą &quot;tylko&quot; 10 punktów jest to w sumie nie za dużo patrząc jak dziwne wyniki padają w naszej I lidze. Mam nadzieję, że GKS który potrafi ograć nawet Dolcan Ząbki podtrzyma swoją formę i wygra łatwo ten mecz.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Prosta sprawa, Zagłębie jest po czwartkowej batalii gdzie w ćwierćfinale ograli zasłużenie Cracovię i to robiąc awans na terenie ekstraklasowca, który był w najmocniejszym składzie prócz absencji swojej młodej gwiazdki. Można chylić głowę przed Sosnowiczanami, beniaminek na czele I ligi teraz osiągnięcie półfinału w PP, nic tylko stać i klaskać osiągniętym wynikom i efektownej grze. Najważniejszy fakt, jest taki że rewanż odbył się dopiero w czwartek a już w niedzielne popołudnie czeka ich mecz na wyjeździe w Płocku, co jak co ale wysiłek jaki włożyli w mecz jest olbrzymi, mocne tempo trzymali do 70 minuty tyle ile fabryka dała, na końcówkę już brakło sił. Szkoda, że nie doszło do dogrywki bo kolejne 30 minut byłoby już w ogóle maksymalnym wysiłkiem. Po pierwszym pucharowym meczu, gdzie mieli więcej odpoczynku pojechali do Ząbek i dostali szybkie KO bodajże po 30 minutach gry. Teraz czeka ich jeszcze cięższa przeprawa, jeszcze krótsza przerwa i mecz rozgrywany na wyjeździe z liderem rozgrywek.
Płocczanie po klęsce w ostatnich kolejkach zeszłego sezonu i ostatecznym braku awansu wydają się być teraz największym faworytem, a zeszła nie udana w pełni runda w tym momencie podziała jako dobre doświadczenie na przyszłość. Co można zauważyć u młodego Bobo to to, że w szlagierach z najmocniejszymi drużynami wychodzą zwycięsko, były wygrane w Ząbkach, w Bydgoszczy czy u siebie z Chrobrym i Katowicami, które z Brzęczkiem grały już solidny futbol i była to premierowa porażka nowego trenera co tylko potwierdza, że takie mecze potrafią grać i przede wszystkim wygrywać. Pierwszy mecz rundy rewanżowej, czyli jesteśmy już po pierwszym pojedynku w Sosnowcu, gdzie i tam Wisła zdobyła 3 punkty. W zasadzie, gdyby nie wpadka i to podwójna u siebie z Siedlcami i dziadami w Legnicy, gdzie jeszcze trzeba zaznaczyć że sędzia przekręcił Płock i to nie w jednej akcji a co najmniej 3 zdarzeniach. Oficjalka na razie milczy na temat kontuzji Rogalskiego także nie wiadomo czy wystąpi, ale myślę że i bez niego Płock da radę.
Płock -0,5 @ 2,10 ✅ 3-1 Zasłużone zwycięstwo.
365
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Czy taka prosta jest ta sprawa to nie byłbym taki pewien. Owszem, Zagłębie grało w czwartek ale:
-w podstawowym składzie zagrali na przykład Paluchowski czy zadebiutował Wilk - obaj głodni gry,do tej pory grali niewiele albo wcale
-podstawowi w meczach ligowych Ryndak czy Fonfara weszli w drugiej połowie zmieniając inne ważne ogniwa - Fidziukiewicza i Pribule, dając im odpocząć. Jedynie zmęczenie może odczuwać środek pola (Dudek,Matusiak). Ten drugi to robocop, nie do zajechania więc jestem spokojny.
Do przerwy zimowej zostały 3 ważne mecze z czołówką tabeli, ale widząc jak grają, jak walczą w każdym meczu te chłopaki to jestem spokojny, że wytrzymają do końca. Kurs 2,1 to żadna okazja jak dla mnie, Zagłębie na wyjeździe przegrało tylko raz w kilkunastu ostatnich spotkaniach II,I ligowych i pucharowych. Porażka w Ząbkach to wypadek przy pracy co udowodnili chwile później pokonując bezproblemowo Chrobrego, Cracovie...
Raczej upatrywałbym jakiegoś BTSa po nieco gorszym kursie
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja gram over w Płocku. Wisła gra w piłkę, Zagłębie gra w piłkę. Fajnie jak obie te drużyny wywalczą awans do Ekstraklasy, bo moim zdaniem grają lepiej niż przereklamowane Zawisze i Arki. Sosnowiec pokazał to m.in w PP i szkoda, że właśnie z tego powodu przyjadą do Płocka podmęczeni. Trafienie z obu stron to minimum. Ostatnio jak oglądałem mecz Wisły z Katowicami to zastanawiałem się jak ekipa GieKS-y mogła zaliczyć taką serię meczów, bo z całym szacunkiem, ale w Płocku nie stworzyli pół dobrej akcji. Szykuje się fajnie widowisko, zarówno na boisku jak i na trybunach.
Wisła - Zagłębie
over 2,5 2,05 Comeon ✅ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Arka Gdynia - Plock 4-2 ✅ 2x Abbott, Wojowski, Siemiaszko i 2x Lebedyński.
Typ: Over 2.5 @2.25 Bet365
Tak jak pisał Ramzesa powyżej Płock gra w piłkę ograli Sosnowiec 3:1. Arkadiusz Reca w formie 3 ostatnie meczu 3 bramki. Może znowu Lebedyński coś wturla? Gdynia w ostatnim meczu prawie wygrała. Da Silva wraca do dobrej dyspozycji. Michał Nalepa gra przyzwoicie. Bramkarz Arki Konrad Jałocha nie oszukujmy się potrafi wpuścić.;) Kiełpin dobry bramkarz, ale czasem też wpuszcza. Dzisiaj wieczorem w Gdynii spotkanie dwóch drużyn które chcą awansować, dwóch które zajmują najwyższe miejsca w tabeli. Wisła walczy o powiększenie przewagi, Arka o zachowanie 2 miejsca. Nie powinno być kalkulacji i ataki od pierwszej minuty obydwu zespołów. Doping z &quot;górki&quot; tylko w tym pomoże. Dzisiaj w Gdynii padną golę.
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Witam, ja dzisiaj pobieram Sandecje Nowy Sącz po kursie 2.06 Pinnacle. Wszyscy wiemy z czym się zmaga Stomil, pomimo tego, że pieniądze miały nie mieć wpływu na grę to widzimy jak wygląda sytuacja w ostatnich dwóch meczach. Olsztynianie przegrali u siebie z takimi ekipami jak GKS Bełchatów czy Miedź Legnica. Sandecja ostatnio też nie błyszczała, jednak myślę, że u siebie ze Stomilem borykającym się ze sporymi problemami jak najbardziej powinna sobie poradzić i zgarnie komplet punktów, aby delikatnie przed świętami oddalić się od spadkowiczów.
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
Olimpia Grudziądz ah -0,25 1,95 Pinnacle. Z nowym trenerem w końcu wygrała (na wyjeździe z Rozwojem), więc na razie odpaliło (wcześniej Rozwój miał 3 wygrane z rzędu)
Dziś dostaje przeciętną Bytovię, która będzie bez dwójki podstawowych zawieszonych, R Mandrysza i Wilczyńskiego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom