>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka LaLiga (17.12 - 19.12.2021)

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona - Elche
Typ: obie strzelą - Nie
@1.87 Fortuna


Barcelona - jaka jest - każdy wie. W tym sezonie ma swoje słabsze momenty i takim jest choćby odpadnięcie z Ligi Mistrzów już na etapie fazy grupowej, czy słaba gra w lidze skutkująca miejscem w środku tabeli ligowej. Z pewnością więcej można by oczekiwać od Barcy, wszak na Messim świat się nie kończy. Teraz już, gdy do przerwy świąteczno-noworocznej pozostały tylko dwa spotkania, będzie trochę czasu by odetchnąć i wprowadzić świeżość w zespół. Do tego czasu będzie trudne spotkanie z Sevillą w przyszły wtorek i... potencjalne bardzo łatwa konfrontacja z Elche właśnie dzisiaj. Dlaczego łatwa? Otóż próżno szukać bardziej wygodnego rywala Katalończyków w całej La Liga. Zawsze z Elche grało im się bardzo dobrze i w ostatnich latach nie zdarzało się, aby przeciwnik ten zagrażał choćby w małym stopniu. Potwierdzeniem tego niech będzie fakt, że Elche (niezależnie od rangi rozgrywek) nie strzeliło Barcelonie ani jednego gola w przeciągu ośmiu ostatnich lat! Dokładnie tak przedstawia się statystyka spotkań bezpośrednich w tym okresie. Barca wygrała ośmiokrotnie do zera i raz był bezbramkowy remis. Bilans goli: 28-0. Mało tego - Elche po raz ostatni strzeliło gola na Camp Nou 23 kwietnia 1978 roku a więc bez mała 43 lata temu. Istnieją oczywiście przesłanki pozwalające przypuszczać, że być może dziś dojdzie do przełamania. Barca w 9 meczach u siebie straciła 9 goli co daje średnią 1 na mecz. Kapitulowała chociażby przeciwko Alaves, Granadzie czy Getafe. Z drugiej zaś strony piłkarze Elche nie potrafili na wyjeździe strzelić gola przeciwko temu samemu Alaves. W wyjazdowych spotkaniach zdobyli 7 bramek co daje średnią 0,78 gola na mecz. Spodziewam się tutaj raczej underowego spotkania i niewysokiego zwycięstwa Barcy, choć potrafię wyobrazić sobie sytuację, w której mecz kończy się nawet bez bramek. Kusi mnie więc zwycięstwo Barcy do zera (@2.26) ale zagram bezpieczniej - że mecz nie zakończy się trafieniem po obu stronach. Koniec końców zarówno 0:0 jak i takie 0:1 uratuje typ.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Covid w Realu. Asensio, Bale, Rodrygo i Łunin też mają pozytywne wyniki razem z Modriciem i Marcelo. Zarażony jest również Davide Ancelotti, asystent trenera Los Blancos. Na dzień dzisiejszy mecz przeciwko Cadiz nie jest zagrożony.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Celta - Espanyol
remis @ 3.40
obie strzelą gola i remis @ 4.25

Fortuna

Typ mocno ryzykowany ale czemu by nie spróbować. Ostatnie bezpośrednie pojedynki obu klubów to pięć remisów z rzędu, a aż cztery z nich skończyły się remisem bramkowy. Tak wiem, że są to tylko statystyki i każda seria się kiedyś kończy, ale może jednak nie dziś? Obie ekipy grają fajny i przyjemny dla oka futbol. Brakuje tylko stabilizacji formy, bo to, że obie drużyny strzelą i wygrywają swoje mecze mówi nam sytuacja w tabeli. Celta jest jedną z najsłabszych drużyn grających u siebie, bowiem wygrali zaledwie jedno spotkanie i zremisowali dwa na osiem spotkań. Espanyol swoją formą wyjazdową również nie może się pochwalić, bo ich bilans jest beznadziejny. Nie wygrali żadnego spotkania, trzy zremisowali i pięć przegrali. Ten obraz statystyk pokazuje nam, że dzisiaj może tutaj paść kolejny remis.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Celta - Espanyol
remis @ 3.40
obie strzelą gola i remis @ 4.25

Fortuna

Typ mocno ryzykowany ale czemu by nie spróbować. Ostatnie bezpośrednie pojedynki obu klubów to pięć remisów z rzędu, a aż cztery z nich skończyły się remisem bramkowy. Tak wiem, że są to tylko statystyki i każda seria się kiedyś kończy, ale może jednak nie dziś? Obie ekipy grają fajny i przyjemny dla oka futbol. Brakuje tylko stabilizacji formy, bo to, że obie drużyny strzelą i wygrywają swoje mecze mówi nam sytuacja w tabeli. Celta jest jedną z najsłabszych drużyn grających u siebie, bowiem wygrali zaledwie jedno spotkanie i zremisowali dwa na osiem spotkań. Espanyol swoją formą wyjazdową również nie może się pochwalić, bo ich bilans jest beznadziejny. Nie wygrali żadnego spotkania, trzy zremisowali i pięć przegrali. Ten obraz statystyk pokazuje nam, że dzisiaj może tutaj paść kolejny remis.
Grasz remis, a Espanyol gra najsłabszy i najgorszy mecz w tym sezonie...

21:00 Sevilla - Atletico
powyżej 25.5 fauli @ 1.85
powyżej 27.5 fauli @ 2.45
powyżej 5.5 kartek @ 1.63 iczba kartek (ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2)
STS

Bardzo ważny pojedynek dla obu ekip, które tak naprawdę muszą dotrzymać kroku liderowi Realowi Madryt, choć starta jest już naprawdę dość spora. Spróbuje pograć kartki i faule ponieważ spodziewam się ostrego i dość nie łatwego meczu do sędziowania. Moim zdaniem złośliwości jak i chamskich zagrań nie powinno dzisiaj zabraknąć. Obie drużyny grają w kratkę, a więc niema tutaj faworyta do wygrania tego spotkania. Być może o zwycięstwie zdecyduje tutaj dyspozycja dnia, ale gol na pewno doda temu meczu smaczku. Dzisiaj posędziuje De Burgos Bengoetxea, który ma średnią 4,5 kartki na mecz, a w obecnym sezonie na osiem spotkań trzy razy przebił linii 5,5 kartki na mecz. Liczę na to, że dzisiaj piłkarze dadzą mu powody aby tych kartek wyciągnął jak najwiecej, a liczba fauli z każdą minutą będzie rosła i rosła.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
neutralny 451,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Sevilla - Atletico Madryt
Sevilla strzeli gola, Sevilla powyżej 29.5 pkt. za kartki, obie powyżej 2.5 rzutów rożnych @3.95 Forbet


Ostatnio wtopa, gdyż Płock w ostatnich minutach postanowił nałapać kartek. Dziś idę w moją ulubioną ligę, czyli hiszpańską LaLigę i hit kolejki w którym Sevilla podejmie Atletico ze stolicy. Nie przekonuje mnie w tym sezonie ekipa Simeone, typowałem że popłyną z Porto, jednak wyszło ich doświadczenie i ostatecznie zdołali wypunktować rywala. O ile w minionych rozgrywkach Atletico wyglądało znakomicie w obronie. Ich mecze zazwyczaj końćzyły się niskimi wygranymi, jednak wydawały się ani na chwilę zagrożone. Obecna edycja nie jest już tak udana i w obronie, jak i bramce pojawiają się luki. Dziś gracze ze stolicy muszą się liczyć z każdym rywalem, czy to Alaves, Mallorca czy nawet Levante.
Liczę dziś na interesujący mecz, na pewno będzie ostro, gdyż Sevillę kojarzę z wielu kartek, zestawiając ich z Los Colchoneros nie widzę tu miłego meczyku, gdzie zawodnicy będą klepać się po plecach.
Z racji słabszej obrony Atleti typuję, iż Sevilla strzeli przynajmniej jednego gola. Dobrze by było, jeśli szybko padłaby bramka dla jednej z drużyn, to podostrzy mecz i zwiększy szansę zarówno na kartki, jak i rogi. Linia 2.5 na kornery jest po prostu według mnie atrakcyjna, do tego po fajnym kursie, a stałe fragmenty z narożnika w tym meczu również nie powinny być rzadkością.
Wszystko to składa się na ciekawy kurs, który według mnie jest absolutnie wart ryzyka. Na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán na pewno będzie dziś gorąco, ja typuję minimalną wygraną gospodarzy 2-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Real Madryt - Cadiz
Benzema strzeli gola @ 1.50
Benzema strzeli przynajmniej dwa gole @ 3.50
STS


Francuz jest najlepszym strzelcem Realu Madryt i co roku utwierdza nas w przekonaniu, że Real potrzebuje Benzema. Dzisiaj Karim obchodzi urodziny i chyba najlepszym prezentem było by strzelenie rywalowi gola/dwóch. Cadiz to zespół, który musi walczyć o utrzymanie, choć dwa lata temu utarł tutaj nosa Królewskim i wygrał skromnie 0:1. Dzisiaj jednak to inny zespół, który w stracił już 31 goli!. Benzema w ostatnim bezpośrednim pojedynku strzelił Cadiz dwa gole, było to w poprzednim sezonie i dzisiaj liczę na powtórkę.


PRZEWIDYWANE SKŁADY
Real Madryt: Courtois; Lucas, Militão, Alaba, Mendy; Casemiro, Kroos, Valverde; Hazard, Vinícius i Benzema
Pozostali: López i Fuidias; Vallejo, Nacho, Miguel, Ceballos, Camavinga, Blanco, Peter oraz Jović

Cádiz CF: Ledesma; Akapo, Fali, Cala, Espino; Alarcón, Jønsson; Álex Fernández, Alejo, Sobrino; Lozano
Pozostali: Gil i Aznar; Mauro, Haroyan, Chust, Parra, Jiménez, Chapela, Calderón, Bastida, Andone, Negredo oraz Osmajić
 
H 1,1K

Honor14

Użytkownik
Mecz : 19.12 21:00 Real Madryt - Cadiz
Typ : Real wygra do zera @ 1.83
Buk : PZBUK

Real pokonał rywali w 4 z 5 ost spotkań. Jest liderem tabeli z serią 7 kolejnych zwycięstw. Dziś nieco jak na ich kadrę osłabieni z powodu COVID. Ale za to w fantastycznej dyspozycji jest Karima Benzemy i Viniciusa Jr, Rywale na przeciwnym biegunie. Ost wygraną zaliczają miesiąc temu, następnie 3 porażki i remis. M.in. z Getafe (0:4) i Elche (1:3). Czyli z rywalami którzy powinni być w ich zasięgu. Tracąc 12 bramek przy 3 zdobytych.
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Getafe vs Osasuna
Typ gospodarze powyżej 4.5 rzuty rożne
Kurs 2.07 fortuna

Uważam, że gospodarze mocno zaatakują, ponieważ ich sytuacja w tabeli jest bardzo słaba. Ostatnie mecze mogą dawać nadzieje miejscowym kibicom, bo wydaje się, że Getafe w końcu zaczyna grać. Dzisiejszy rywal mocno niewygodny, potrafiący również strzelić na obcym terenie. Moim zdaniem może się okazać, że miejscowi będą gonić wynik co jeszcze bardziej nakręci rożne. Lubia atakować skrzydłami i dzisiaj wydaje się, że będzie to główny kierunek stwarzania zagrożenia ponieważ Osasuna broni dość kompaktowo i te formacje fajnie się przesuwają co raczej utrudni grę środkiem.

Bilbao vs Betis
Typ gospodarze powyżej 5.5 rzuty rożne
Kurs 1.96 fortuna

Tutaj widzę podobny scenariusz jak w pierwszym meczu. Bilbao notuje bardzo słaby okres i czas wrócić do wygrywania. Skład jest dobry, więc nic nie stoi na przeszkodzie ograć rozpędzony Betis. U gości nie wiadomo czy zagra Fekir... jeśli go nie będzie to spore osłabienie. Niemniej liczę, na bardzo dobry występ miejscowych, taki w ich stylu... walecznym i bez odpuszczania. Jeśli tak będzie to spokojnie będą napędzać ataki, a że lubią grać skrzydłami, powinny być korki,
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Real vs Cadiz
Typ Hazard strzeli gola
Kurs 2.7 fortuna
Belg po okresie nielaski wychodzi w pierwszym składzie. Czy to jest spowodowane sytuacja covid owa czy po prostu na to założył to już inna sprawa. Jednak patrząc na ten sezon Realu widać, że jeśli już kogoś decydował się odbudować Ancelloti to z reguły z dobrym rezultatem. Przykład Asensio czy Jovicia... Kurs jest fajny bo nie ma się co łudzić ze Real tutaj nie postrzela. Cadiz wygląda bardzo słabo, ani organizacji gry ani indywidualnej jakości wśród zawodników.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Levante vs Valencia
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs: 3.40⛔
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Czy warto analizować w takim pojedynku formy obu zespołów? Z pewnością tak, bo dla Levante to jest najgorszy sezon od lat, a Valencia powoli nabiera wiatr w żagle. Nie mniej jednak derby rządzą się swoimi prawami i coś czuje, że gospodarze sięgną po pierwsze zwycięstwo w tej kampanii. Ja celuje jednak w czerwień. Na ostatnich pięć bezpośrednich spotkań dwukrotnie oglądaliśmy kartkę tego koloru, a poza tym Pablo Fuertes to jeden z najbardziej overowych arbitrów w La Liga. Spodziewam się walki na noże, szczególnie po stronie Lavante, dla których może to być przełomowy moment w tych rozgrywkach La Liga. Szybkie kartkowanie przez Pablo będzie kluczem do czerwieni, na którą mocno licze.

/dramat Fuertes, druga żółta dla Iranzo się należała
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Levante vs Valencia
Typ 1
Kurs 2.91 fortuna
Gospodarze potrzebują 3 punktów i wyraźnego impulsu żeby zacząć się piąć w górę tabeli. Kiedy się przełamać jak nie w derbach. Jakość w Levante jest napewno większą niż zajmowana pozycja. Nie chcę szerzyć tutaj jakiś teorii spiskowych, ale uważam że rywalowi zza między wcale nie będzie zależało na spadku Levante. Nic tak bardzo nie nakręca marketingu jak wspólną rywalizacja klubów w jednym mieście. Valencia jest bezpieczna i wyjdzie dzisiaj nieco osłabiona. Są co prawda fajne nazwiska w wyjściowym składzie, ale tak jak już wspominałem, wydaje mi się że Valencia wyciągnie rękę do Levante dla wspólnego dobra.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Co ty chrzanisz Valencia tak kocha Levante jak Wisła Cracovię, nie ma nic słodszego jak wygrana w derbach, tutaj należyy iść w kartki bo jak mniemam mecz nie będzie zbytnio czysty, Ale nie zdziwię się jak Levante wyjdzie z tego spotkania zwycięsko, na pewno lepsza gra niż wyniki, a u sąsiadów na odwrót lepsze wyniki niż gra, ja bym grał overy kartkowe, faule czy btsa
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Co ty chrzanisz Valencia tak kocha Levante jak Wisła Cracovię, nie ma nic słodszego jak wygrana w derbach, tutaj należyy iść w kartki bo jak mniemam mecz nie będzie zbytnio czysty, Ale nie zdziwię się jak Levante wyjdzie z tego spotkania zwycięsko, na pewno lepsza gra niż wyniki, a u sąsiadów na odwrót lepsze wyniki niż gra, ja bym grał overy kartkowe, faule czy btsa
Nigdzie nie napisałem że Valencia kocha Levante. Napisałem że marketingowo i biznesowo opłaca się Valencji żeby Levante zostało w lidze. To spora różnica.... No ale może chrzanie.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Levante vs Valencia
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs: 3.40⛔
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Czy warto analizować w takim pojedynku formy obu zespołów? Z pewnością tak, bo dla Levante to jest najgorszy sezon od lat, a Valencia powoli nabiera wiatr w żagle. Nie mniej jednak derby rządzą się swoimi prawami i coś czuje, że gospodarze sięgną po pierwsze zwycięstwo w tej kampanii. Ja celuje jednak w czerwień. Na ostatnich pięć bezpośrednich spotkań dwukrotnie oglądaliśmy kartkę tego koloru, a poza tym Pablo Fuertes to jeden z najbardziej overowych arbitrów w La Liga. Spodziewam się walki na noże, szczególnie po stronie Lavante, dla których może to być przełomowy moment w tych rozgrywkach La Liga. Szybkie kartkowanie przez Pablo będzie kluczem do czerwieni, na którą mocno licze.

/dramat Fuertes, druga żółta dla Iranzo się należała
Ile więc było kartek? Na kilku stronach podają, ze Racic dostał drugą żółtą, chyba po gwizdku??
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ile więc było kartek? Na kilku stronach podają, ze Racic dostał drugą żółtą, chyba po gwizdku??
Z tego co wiem, to część buków zaliczyła czerwień jak Betclic, chociaż miały one miejsce po zakończeniu meczu (Racic, Soldado). Warto próbować się odwołać, być może się uda, w oficjalnych statystykach są one policzone.
 

Załączniki

amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
M
Post automatycznie złączony:

Dyscyplina: Piłka nożna/La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Levante vs Valencia
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs: 3.40⛔
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Czy warto analizować w takim pojedynku formy obu zespołów? Z pewnością tak, bo dla Levante to jest najgorszy sezon od lat, a Valencia powoli nabiera wiatr w żagle. Nie mniej jednak derby rządzą się swoimi prawami i coś czuje, że gospodarze sięgną po pierwsze zwycięstwo w tej kampanii. Ja celuje jednak w czerwień. Na ostatnich pięć bezpośrednich spotkań dwukrotnie oglądaliśmy kartkę tego koloru, a poza tym Pablo Fuertes to jeden z najbardziej overowych arbitrów w La Liga. Spodziewam się walki na noże, szczególnie po stronie Lavante, dla których może to być przełomowy moment w tych rozgrywkach La Liga. Szybkie kartkowanie przez Pablo będzie kluczem do czerwieni, na którą mocno licze.

/dramat Fuertes, druga żółta dla Iranzo się należała

Miałeś pecha ,że w forbet bo fortuna też czerwo zaliczyła
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom