>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18 Kolejka Ligue 1 [17-18.12.2016]

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP


Kursy zapozyczone z Winmasters
Przed nami 18 kolejka w Ligue 1 na prowadzeniu wciąż Nicea. Tuż za nimi rozpędzone Monaco PSG traci już 4pkt, Jak zakończą się spotkania 18 kolejki ?. Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:. Czy Krychowiak znów dostanie szansę od Emeryego ?, Jak zagra jutro Stępiński znów wpiszę się na listę strzelców :?:&gt;​
 
S 1

sissoko

Użytkownik
Warto chyba grać handi na PSG są będą chcieli się odkuć za ostatnie wtopy,obstawiam powtórkę z wczoraj i 3-4 wbite gole i obowiązkowo BTS na Montpellier-Bordeaux
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Angers - Nantes

Źle się dzieje w Nantes. I nie zmienia tego wygrana w Pucharze Ligi w środku tygodnia. Niby wynik 3-1 poszedł w świat, ale jak gra Montpellier na wyjazdach i jak chimeryczny jest to zespół już pisałem w przy okazji ich meczu z Lille. Dodatkowo mieli aż 10 dni wolnego do meczu pucharowego, stąd mogli się do niego dobrze przygotować i wystawić lepszy skład. Natomiast w piątek zagrają 2 mecz w ciągu 3 dni. Nie przekonuje mnie Sergio Conceicao na stanowisku trenera Nantes. W Portugalii furory nie zrobił, pracował to tu tam a po kilku miesiącach zmieniał miejsce pracy. Może Kicie zamarzył się drugi Jardim? Angers nie bawi się w puchary, to na plus dla nich. Pachnie mi tu też BTS-em, trochę na przekór statystykom. Angers nie ma problemu ze strzelaniem bramek, w Nantes jest dramat, ale wiedzą, że bez goli nie da się wygrywać meczów. Kusi też over 2,5, bo kurs wysoki.
Niestety nie będę mógł śledzić tego meczu na żywo, ani zobaczyć składów, dlatego wszystko gram bardzo delikatnie.

Typ: Angers @2.20 ⛔Bet365
Typ: BTTS - Yes @2.20 Bet365 ⛔
Typ: Over 2,5 @2.70 Bet365 ⛔

Edit: Dobrze, że bardzo delikatnie. Nie lubię grać jak nie mogę śledzić live.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 17:00
Spotkanie : Guingamp-PSG
Typ: Goście wygrają dokładnie 2 golami
Kurs 4.60
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie francuskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa PSG pojedzie na wyjazdowe spotkanie do Guingamp, ekipa gości jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, PSG do lidera z Nicei na chwilę obecną traci 3 oczka, już dawno w lidze nie szło im tak słabo, do tego w Lidze Mistrzów z grupy wyszli z 2 pozycji co na pewno było lekką niespodzianką. Guingamp natomiast jest na miejscu 6 i w tym sezonie na swoim stadionie potrafią czasem zapunktować, ale ze słabszymi zespołami , do tego gospodarze grali 120 minut spotkanie pucharowe z Lyonem co na pewno weszło im mocno w nogi . Goście ze stolicy już nie moga sobie pozwalać na wpadki jeżeli w tym sezonie poważnie myślą o zdobyciu tytułu mistrza kraju, bowiem nie są jedynym zespołem który trzyma wysoką formę, oprócz nich i zespołu z Nicei jest jeszcze Monaco, które na swoim stadionie leje wszystkich i strzela mnóstwo bramek , tutaj typuje zwycięstwo zespołu przyjezdnych zarówno do połowy jak i na koniec tego spotkania, myślę że goście powinni w końcu się obudzić i zacząć regularnie punktować , tym bardziej że na razie nie ma spotkań w Lidze Mistrzów Paryżanie powinni szukać punktów na krajowym podwórku.
 
E 9

emanuel0412

Użytkownik
Wie ktoś może czy Grosik dziś zagra przeciwko Bastii , bo jak czytam na różnych portalach to mówią ze ma kontuzje , na innych ze jednak jest w grupie ? Coś czuje ze dziś coś strzeli jeśli zagra , okienko transferowe się zbliżo , wiec będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony bo jak wiadomo bardzo mu zależy na zmianie klubu.
 
M 3

molo191

Użytkownik
Wie ktoś może czy Grosik dziś zagra przeciwko Bastii , bo jak czytam na różnych portalach to mówią ze ma kontuzje , na innych ze jednak jest w grupie ? Coś czuje ze dziś coś strzeli jeśli zagra , okienko transferowe się zbliżo , wiec będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony bo jak wiadomo bardzo mu zależy na zmianie klubu.
Jest w kadrze meczowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
do tego gospodarze grali 120 minut spotkanie pucharowe z Lyonem co na pewno weszło im mocno w nogi
Kolego, sprawdzaj info dokładniej przed analizą ????
Nie grali 120, bo w pucharze po 90 minutach od razu karne.


No chyba że.... karne strzelali aż 30 minut :cool:
 
H 902

hank

Użytkownik
PSG -1 do połowy
4,0 Unibet⛔
Dlaczego by nie spróbować, PSG podrażnione, ostatnio masa wpadek, trzeba się zebrać i zagrać jak na mistrza przystało, tym bardziej że w tym roku nie ma bezpiecznej przewagi, a strata do liderujących Monaco i Nicei. Gospodarze w dobrej formie, ale piłkarsko odstają od Paryżan zdecydowanie, w poprzednim sezonie, Paryż wygrał tutaj gładko grając rezerwami. Ameryki nie odkryję mówiąc że zwycięstwo PSG jest bardzo prawdopodobne, ale po 1,5 na wyjeździe mnie nie interesuje. Liczę że goście wyciągną wnioski z poprzednich spotkań, ruszą zdecydowanie od początku, potwierdzą różnicę która dzieli te ekipy i minimalnie ugrają tutaj zwrot.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Guingamp - Paris SG
PSG -1 AH ::: 1,89 ::: 1/3 Pinek ⛔
Gospodarze dość wysoko w tabeli, bo 6 miejsce, jednak mają 10 punktową stratę do PSG, a i nadal jest to tylko Guingamp. Dziś zagrają bez 18-latka Blasa 13/0 i to by było na tyle z osłabień. W tygodniu grali w pucharze i sensacyjnie wyeliminowali Lyon, grając nawet w osłabieniu 1 zawodnika. Padło 2:2, czyli 120 minut gry, plus karne, a mecz był kilka dni temu więc zmęczenie może zrobić swoje.
PSG również grało w pucharze, ale grali u siebie ze słabym Lille, wygrali spokojnie 3:1. W poprzedniej kolejce grali z liderem Niceą i padło 2:2, jednak goście tak naprawdę nie dominowali w tym meczu. Później w 2 połowie Cavani szybko zamknął sprawę na 2:2 i tyle z tego meczu.
PSG jest moim zdaniem lepsze, nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów przed świętami, w tygodniu czeka ich jeszcze mecz w środku tygodnia z ostatnim Lorient, więc w tych dwóch meczach widzę +6 punktów dla Paryżan. Cavani powinien spokojnie załatwić sprawę, jest w świetnej formie.
Wynik: 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Montpellier - Bordeaux

Boudebouz. Tego gościa nie zobaczymy w składzie gospodarzy, a to prawdziwa gwiazda tej ekipy. Ponadto brak drugiego strzelca - Ningi.Montepllier wraca do siebie po dwóch porażkach z rzędu. Pewnie będę chcieli przełamać złą passę, ale wcale nie muszą mieć łatwej przeprawy. Patrząc na historię pojedynków, to Bordeaux potrafi grać na ich terenie. W tygodniu zagrali bardo dobre spotkanie w pucharze z Niceą. Chyba chcieli przede wszystkim sobie udowodnić, że potrafią. No i potrafili. Dalej są problemy z defensywą, stosunkowo łatwo jest im strzelić bramkę, ale w Montpellier mamy spore braki w ataku. Dawno dobrego meczu nie rozegrał Menez. A on lubi nieoczekiwanie odpalić. Idę dziś w stronę Bordo.

Typ: Bordeaux @3.25 Bet365 ⛔
Typ: Bordeaux dnb @2.20 Bet365 ⛔
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Monaco-Lyon
Typ: 1
Kurs: 1.89
Bukmacher: Oddsring

Monaco obecnie 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 39 oczek i w niezłej formie,ich ostatnie 5 potyczek ligowych to 4 wygrane i remis.Szczególnie ich 3 ostatnie mecze ligowe robią wrażenie 7:0 z Rennes,4:0 na wyjezdzie z Bordeaux i 5:0 z Bastią.Lyon natomiast 5 miejsce z 28 punktami,według mnie grają w kratkę bardziej punktując ze słabszymi rywalami.Uważam że po takim kursie warto grać na Monaco które jest w gazie i ma bardzo duże szanse na mistrzostwo Francji.
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 1
Godz: 17:00
Spotkanie: Olympique de Marseille
- Lille Olympique Sporting Club
Typ:
Olympique de Marseille ✅ wynik 2:0
Kurs: 2,05
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam do Francji gdzie w ten weekend odbywa się 18 seria spotkań tamtejszej Ligue 1.
Na bardzo rozpoznawalnym Stade Vélodrome w moim mniemaniu w meczu kolejki tej serii gier zmierzą się ze sobą miejscowe Olympique de Marseille a jako gość pojawi się drużyna Lille Olympique Sporting Club.
Olympique de Marseille w tabeli ligowej 24 oczka z bilansem bramkowym 18-18 co daje 9 miejsce a Lille Olympique Sporting Club pozycja 12 z bilansem 17-22 i zdobytymi 20 punktami w tabeli ligowej.
Zespoły spotykające się w tym ciekawie zapowiadającym się meczu do niedawna jeszcze znajdowały się bliżej strefy spadkowej co dla tak utytułowanych drużyn było dużym rozczarowaniem a jednak trochę poprawiły swoją dyspozycję i od razu widać postęp w tabeli ligowej.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy gdyż oni na swoim Stade Vélodrome niezwykli często przegrywać i nawet jak mieli kryzys to dalej są bez porażki na swoim terenie wspierani przez swoją publiczność a ich bilans meczów domowych tego sezonu 9-1 mówi naprawdę bardzo dużo o ich formie w domowych meczach zaś goście z Lille to u siebie zdobywają więcej punktów a ostatnia ich wygrana wyjazdowa z Bordeaux to raz że 1 w tym sezonie na wyjeździe a dwa że szczęśliwa gdyż Bordeaux miało karnego na remis którego nie wykorzystało a z tak dysponowanym zespołem jak Olympique de Marseille na swoim Stade Vélodrome to goście wrócą do Lille bez żadnych punktów i każdy inny wynik będzie dla mnie zaskoczeniem.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ciekawie się robi...Zaczynam sobie zadawać pytanie, które w Paryżu wielu zadaje...
Czy to brak Ibry, czy jednak Blanc był bardzo dobrym trenerem, który poukładał pięknie zespół ? Emery nie potrafi narazie znaleźć tego co PSG miało w ostatnich 2 sezonach.
Oczywiście można przyjąć, że ta słabsza forma PSG dodaje atrakcyjności lidze, ale niestety według mnie jeśli przez najbliższe półtora miesiąca gracze ze stolicy Francji się nie obudzą to Barcelona przejedzie po nich jak walec w połowie lutego.
Dziś idę w wygraną Nice. Ta ekipa gra w tym sezonie niesamowicie. To co pokazali ostatnio w Paryżu zasługuje na wielkie brawa. Dziś mają świetną okazję, aby powiększyć przewagę na Paryżem, a tym bardziej Monaco. Dijon to ekipa, która według mnie spadnie po tym sezonie do Ligue 2. Nie mają sportowo argumentów, aby wygrać dziś z liderem Ligue 1. Na wyjazdach grają kompletną padakę. Do AKO dokładam też under 3,5 gola w meczu Monaco. Gospodarze w ostatnich meczach strzelają bardzo dużo goli. W zeszłym sezonie Monaco kojarzyło się zawsze z wynikiem 1:0 ????
Myśle, że dziś nie padnie wieczorem dużo bramek. Jakieś 1:0, albo 1:1. Według mnie warto takie AKO dziś spróbować.
Nice WIN
Monaco - Lyon under 3,5 gola

@ AKO 2,32 stys
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
AS MONACO v OLYMPIQUE LYON
Nie ma drużyny nie tylko we Francji, ale i na świecie, która chciałaby się obecnie zmierzyć z AS Monaco. Trzy ostatnie mecze drużyny z Księstwa w krajowych rozgrywkach? 5:0 z Bastią, 4:0 z Bordeaux i 7:0 z Rennes. 270 rozegranych minut, 18 zdobytych bramek. Totalne szaleństwo! Trener Leonardo Jardim dysponuje niesamowitym zespołem, który idealnie łączy szaleńczą młodość z doświadczeniem. Do wielkiej formy wrócił Radamel Falcao, który po kilku straconych sezonach, w końcu odnalazł swoją strzelecką formę i ładuje bramkę za bramką, a partnerują mu już teraz warci dziesiątki milionów euro młodzianie jak Bernardo Silva czy Thomas Lemar.
W obronie rządzi i dzieli Kamil Glik, który imponuje spokojem w grze i to w dużej mierze dzięki niemu ekipa z Księstwa traci tak mało bramek. Niezwykle istotnym ogniwem jest Fabinho €“ niegdyś boczny obrońca, dziś bramkostrzelny defensywny pomocnik, który razem z doświadczonym Joao Moutinho trzyma środek pola Monaco i pomaga napędzać kolejne ataki.
Tym razem rywalem bandy Leonardo Jardima będzie Olympique Lyon, czyli obecnie czwarta drużyna Ligue 1, która po koszmarnym październiku i bardzo dobrym listopadzie nie najlepiej weszła w grudzień. Zespół Macieja Rybusa w ciągu dwóch tygodni zdołał odpaść najpierw z Ligi Mistrzów, remisując z Sevillą i uznając w grupowej tabeli wyższość nie tylko Hiszpanów, ale i Juventusu, a ostatnio także z Pucharu Francji, gdzie po karnych lepsza okazała się ekipa Guingamp. W tym meczu nawalił Rybus, który ma na sumieniu jedną z bramek. Słabsze występy Ryby połączone z rotacją stosowaną przez trenera Bruno Genesio sprawiają, że pojedynek Glika vs Rybus może nie dojść do skutku, ponieważ lewy obrońca reprezentacji Polski cały mecz przesiedzi na ławce rezerwowych.
Jeżeli chodzi o elektryzujące pojedynki, na które możemy liczyć, to mecz AS Monaco z Olympique Lyonem jawi się jako starcie dwóch świetnych napastników Radamela Falcao, który w ostatnich tygodniach niezwykle się rozstrzelał i w Ligue 1 ma na koncie 10 bramek z Alexandre Lacazettem, najlepszym strzelcem OL z 11 trafieniami na koncie.
Biorąc pod uwagę ostatnią fenomenalną formę i przewagę własnego boiska, faworytem wydaje się AS Monaco, na zwycięstwo którego kurs wynosi 1.84. Ciekawiej wygląda zakład na to, że padnie więcej niż 4.5 bramki, za który Betsafe płaci 5.05PLN za każdą postawioną złotówkę!

https://www.youtube.com/watch?v=VGV5IlHnWm0
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Czy to brak Ibry, czy jednak Blanc był bardzo dobrym trenerem, który poukładał pięknie zespół ? Emery nie potrafi narazie znaleźć tego co PSG miało w ostatnich 2 sezonach.
Raczej brak Ibry, skutkuje takie wyniki PSG jakie ostatnio notuje. Ibra potrafił nie dość że grać całe mecze, bo zwykle nie schodził z boiska to potrafił strzelać po 2 gole na mecz seriami. Cavani, nie ma takiego drygu, a na pewno nie jest taki doświadczony jak Zlatan. To, że strzela dużo, to trzeba jeszcze być regularnym, a o nim nie można tego powiedzieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Raczej brak Ibry, skutkuje takie wyniki PSG jakie ostatnio notuje. Ibra potrafił nie dość że grać całe mecze, bo zwykle nie schodził z boiska to potrafił strzelać po 2 gole na mecz seriami. Cavani, nie ma takiego drygu, a na pewno nie jest taki doświadczony jak Zlatan. To, że strzela dużo, to trzeba jeszcze być regularnym, a o nim nie można tego powiedzieć.
Tak... myślę, ze masz rację. Ibra był absolutnym liderem i filarem drużyny z Paryża. Nice dziś wygrało tak jak przypuszczałem. Myślę, że ten sezon może być bardzo ciekawy pod kątem mistrza. Na dzień dzisiejszy typowałbym Monaco jako zwycięzce Ligue 1 ????
Najbardziej mnie zadziwia, że PSG mając taki budżet nie zrobili jakiegoś grubego transferu. Ibra odszedł i zostawił ogromną lukę w ataku. W Paryżu brakuje obecnie &quot; gwiazdy &quot;. Lidera, który pociągnie ekipe.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Kogo brakuje? Gwiazd? PSG na dzień dzisiejszy jest pod Barcą, Realem i Bayernem. A skład i tak mają naprawdę dobry. Cavani, Di Maria, przebojowy Lucas i zróżnicowana linia pomocy. Który klub nie chciałby Verattiego? Motty, żeby wprowadził tak potrzebny spokój? O Matuidim nie mówiąc. Obrona też naszpikowana potencjałem.
Problemem jest Emery, a raczej to co próbuje wprowadzić. Blancowi można by zarzucić, że w meczu rewanżowym 1/4 LM wychodzi nagle 3-5-2 i strzela sobie w stopę, ale na podwórku ligowym dominował. A tego się od PSG wymaga. I ja akurat wierzę gazetom, które z szatni Paryżan przychodzą z głosami narzekań piłkarzy na taktykę gry. Bo to kompletnie się kupy nie trzyma. I o ile PSG dostawało regularne wciry od Barcy, o tyle z każdym innym zespołem w Europie mogli śmiało grać. Podczas gdy weekendy były od strzelania goli i poprawy humorów.
Emery&#39;ego zatrudnili po to, aby przełamał klątwę LM. Na Boga, jeszcze gdyby on miał w tym jakiekolwiek doświadczenie. On zdominował, ale Ligę Europy, do której zresztą spadał z Sevillą z LM w roli spadochroniarza. Genialna selekcja, nie ma co.
Być może ten projekt jeszcze zatrybi. Bo to mało było w historii takich przypadków. Niemniej teraz ta fala krytyki jest uzasadniona. I nie ma co się tutaj gimnastykować przy próbie usprawiedliwiania tego zespołu, bo problemy są proste i wszyscy je widzą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom