>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

18 kolejka Premier League [25-28 grudnia 2016]

Status
Zamknięty.
G 370

golkiper

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o typie na poniżej 4,5 kartki w meczu Watford - CP ? Sędziuje Clatenburg, wiadomo, że rzadko kiedy sypie kartkami, szczególnie w lidze, dziś Boxing Day wątpie,żeby dał więcej niż 4 kartki. Macie jakieś staty odnośnie kartek w Boxing Day ? Nigdzie nie mogę znaleźć.
w zeszłym roku nie było jakoś dużo kartek, ewentualnie myślę nad typem że do 30 minuty bez kartki, Clattenburg lubi oszczędzać zawodników i dopiero w 2 połowie dać kartkę
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Hull City - Manchester City Typ: Manchester City -1.5 gola AH @ 2.14 Pinnacle
Dla Citizens to już nie przelewki. Strata do liderującej Chelsea wynosi już siedem punktów i brak kompletu punktów w trakcie Boxing Day może do zera zminimalizować szanse podopiecznych Guardioli na mistrzowski tytuł. Tym bardziej dzisiaj kibice gości mają prawo oczekiwać pewnej i wysokiej wygranej. Rywalem Manchesteru będzie czerwona latarnia ligi Hull City. Miejscowi to ambitny zespół, jednak umiejętnościami piłkarskimi odstają od większości drużyn Premier League. Co prawda w szeregach gości zabraknie dziś Kuna Aguro, Kompanego, Gundogana, czy Zabalety, to jednak głębokość składu jaki ma do dyspozycji Pep pozwala każdy brak zapełnić wartościowym zmiennikiem. Podobnego kłopotu bogactwa nie ma trener miejscowych, który nie będzie mógł skorzystać dzisiaj z Abela Hernandeza i Ryana Mason. W szczególności absencja tego pierwszego wydaje się być dotkliwa, gdyż w obliczu słabiutkich możliwości ofensywnych utrata jednego z najgroźniejszych zawodników to olbrzymia strata. W tych okolicznościach z pełnym przekonaniem stawiam na wygrana Citizens różnicą co najmniej dwóch bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o typie na poniżej 4,5 kartki w meczu Watford - CP ? Sędziuje Clatenburg, wiadomo, że rzadko kiedy sypie kartkami, szczególnie w lidze, dziś Boxing Day wątpie,żeby dał więcej niż 4 kartki. Macie jakieś staty odnośnie kartek w Boxing Day ? Nigdzie nie mogę znaleźć.
Mi wystarczy,że w obu składach mamy Flaminiego, Cabaye, Jaanmata i Behramiego... jak dla mnie nie ma sensu się pchać w ten zakład bo moim zdaniem może być gorąco a z Clatenburgiem to nie wiadomo. Nie raz puszcza faule a nie raz rozdaje za pierdoły.
Jak coś to bym szukał azjana powyżej 4 kartki
 
G 370

golkiper

Użytkownik
zgodzę się jak najbardziej, jednak dla mnie powyżej 4,5 kartki w Anglii to wysoka linia i nie do gry po tych kursach. Z kartkami często jest przewrotnie, fakt, są zawodnicy co grają ostro, jednak Clatenburg to dziwny sędzia, on czasami nie da kartki przy ewidentnej sytuacji, a da kartkę za pyskówkę. Ja ostatnio widzę mocną tendencję w Europie, głównie Anglii i Niemczech, żeby kartek nie dawać, bo to podjudza emocje. Pora gry też obiadowa, święta i dziwny sędzia lubiący puszczać grę to mnie skłania kutemu typowi, według mnie będzie na styku. Zobaczymy.
EDIT: Janmaat i Behrami długo nie pograli
edit2: hehe uwielbiam Clatenburga, inny sędzia by dał czerwień a on nawet żółtej nie dał Gomesowi, ale to co strzelił Benteke to ja bym go zatłukł na miejscu Big Sama :p
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chelsea - Bournemouth
Chelsea, Chelsea... hmm teoretycznie Bournemouth nie ma atutów na Stamford Bridge, ich skład nie powala na kolana. Ostatnio z Southampton dostali łomot zasłużony. A Chelsea gra skutecznie, nie grają wcale widowiskwoo, choć Eden Hazard przeciwko Palace zagrał znakomicie i widowiskowo akurat. Brak Diego Costy może, ale i nie musi być widoczny, pytanie czy zagra Bathsauyi czy jakoś Conte pokombinuje z Fabregasem itp.
11 wygranych z rzędu to bardzo dużo, znacznie za dużo. Starczy tej passy, no, ale argumentów za gośćmi mało. Kurs na Chelsea @1,404 niby do dubla w sam raz, ale coś mi podpowiada, że nie warto kusić losu dziś.

Arsenal - WBA
WBA przyjedzie na Emirates i postawi autobus, szczelna defensywa. Coś jak ostatnio zrobili na Stamford Bridge z Chelsea. Do przodu rzadko wychodzili, a z tyłu tak zagęscili przedpole pola karnego, że masakra. Chelsea nie potrafiła nic stworzyć pod bramką Fostera. Dopiero błąd jednego z obrońców i Diego Costa dał wygrana rzutem na taśmę.
Arsenal ma podobnie jak Chelsea wszelkie atuty, ale tutaj będzie pytanie jak szczelna defensywa będzie ze strony gości..

Manchester United - Sunderland

Forma United dobra, seria meczów bez porażki. Zlatan w formie, strzela dużo goli. Przeciwko WBA świetne zawody zagrał Jesse Lingard, o dziwo bo jak ktoś śledzi moje posty to wie, żę nie jestem zbytnio jego zwolennikiem, ale akurat w tamtym meczu mi zaimponował.
Sunderland dziś bez Januzaja, szkoda bo chętnie bym go zobaczył z powrotem na Old Trafford mimo iż w przeicwnym zespole. Ale ja w tego chłopaka mocno wierzę! Nadal uważam, że van Gaal go przed rokiem nie wiadomo po co oddawał na wypożyczenie do Dortmundu, zatrzymał jego rozwój tym ruchem znacznie, a przecież u Moyes&#39;a co jak co, ale Januzaj grał dobrze i był jego takim wielkim plusem.
W Sundelrandzie do treningów wrócili Steven Pienaar, Javier Manquillo i Billy Jones. Ich występ z powodów braków kondycyjnych nie jest jednak jeszcze pewny. Długoterminowymi nieobecnymi są Jan Kirchhoff, Lynden Gooch, Paddy McNair, Duncan Watmore i Lee Cattermole.
Jak dla mnie to Manchester grał na tyle dobrze ostatnio i tyle okazji stwarzał sobie pod bramkami rywali, że pora wygrać. Ostatnie remisy na Old Trafford były mega pechowe, czas na serie zwycięstw. Wg mnie tak będzie bo wielu piłkarzy jest w formie. Począwszy od duetu Jones &amp; Rojo, poprzez Pogbe, Herrere, Lingarda czy Zlatana.

Leicester - Everton
Tutaj nie ukrywam, że chodzi mi po głowie wygrana gospodarzy. Lisy wróciły z dalekiej podroży w meczu ze Stoke, 0-2 przegrywali, grali w dychę po czerwie dla Vardy, ale ogarnęli się i wyszli na 2-2 grając naprawdę dobrze w osłabieuniu. To może scementować tylko ddoatkowo ten zespół.
Everton bardzo słaby w meczu z Liverpoolem. Ogólnei ten mecz bo był pokaz antyfutbolu i beznadziejności. Zero piłki w meczu, kopali się po czołach i niestety tez po nogach, czego najlepszym dowodem brutalny atak w nogi Hendersona nie zakończony nawet czerwoną kartką!!!
Kusi mnie opcja Leicester DNB @ 1,79 Pinnacle i tak spróbuję chyba.
 
chibs 241

chibs

Użytkownik
Chelsea vs Bournemouth

Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że jest to idealna okazja by zagrać coś przeciwko Chelsea, w końcu ich seria musi się kiedyś skończyć a dzisiaj nie zagra Costa i Kante. Jednak jeśli spojrzeć na to dokładniej to okazuje się, że Antonio Conte miał sporo czasu na przygotowanie się do tego meczu i wymyślenie taktyki bez Diego Costy. W dodatku u zawodników Chelsea panuje ogromna motywacja by utrzymać serie zwycięstw i pobić rekord. Myślę, że ten mecz będzie należał do Edena Hazarda, ostatnio sporo mówi się o Diego, a o belgu już trochę mniej. Idealna okazja by o sobie przypomnieć.
Ciekawie też wygląda kurs na RR: powyżej 11 kurs 2,25. Mimo, że Chelsea nie nabija ich sporo to zespół Boruca już tak. Na The Emirates udało im się nabić ich aż 10, w Burnley aż 11.
Dzisiaj powinny padać bramki.

Moje typy:
Chelsea win 1,36 ✅
Chelsea powyżej 1,5 bramki 1,44 ✅
Chelsea win &amp; powyżej 2,5 bramki w meczu 1,95 ✅
Eden Hazard gol 2,25 ✅
Eden Hazard 2 lub więcej bramek 7,50 ⛔
Powyżej 11 RR w meczu 2,25 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Arsenal - West Brom
West Brom +1 AH ::: 2,69 ::: 2/3 Pinek ▶
West Brom lub remis ::: 3,35 ::: 1/3 Betsson ⛔
West Brom DNB ::: 8,50 ::: 1/3 Unibet ⛔

Arsenal jest na swoim ulubionym miejscu w lidze - 4 i moim zdaniem o czymś takim jak mistrzostwo PL to tylko nadzieje zagorzałych kibiców z Emirates.
Ja dziś szukam tutaj niespodzianki bo Arsenal ma dwie wady w swojej grze. Pierwsza z nich to fakt, że co mecz tracą bramkę. Ostatni mecz z czystym kontem to było zwycięstwo w Pucharze nad Reading FC 2:0 u siebie, 25 października! Więc dość dawno.
Druga wada to fakt, że po genialnej passie bez porażki zaliczyli ostatnio dwie pod rząd, a w meczu byli byli zdominowani przez Everton czy City które w 100% zasłużenie wygrało ten mecz. Rożne 8-1 czy chociażby bilans oddanych strzałów poszczególnych zespołów to potwierdza.
West Brom na 8 miejscu więc dość wysoko, lepsze mecze przeplatają z tymi gorszymi, ostatnio zaczęli bardziej punktować niż wcześniej. Przegrali 1:0 z Chelsea na wyjeździe na Stamford Bridge, a gol padł w ostatnim kwadransie gry więc dość późno. Porażka 0:2 z United po indywidualnościach Ibrahimovica pod wodzą Mourinho to też w mojej opinii nic wielkiego.
Na Arsenalu ciąży presja i liczę na to, że wykorzystają to goście. Typ życzeniowy trochę, ale w Boxing Day i kolejnych natłoku meczów nie ma rzeczy niemożliwych. Powodzenia! ;)
Wynik: 1:0
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:15 Liverpool - Stoke
Typ: BTS
Kurs: 1.95
buk: bet365
Wynik: 4:1 ✅

Przed nami przedostatnie starcie z Boxing Day. Liverpool podejmować będzie ekipę Stoke. Faworytem tego spotkania są zapewne gospodarze, którzy w tym sezonie jeszcze nie przegrali spotkania na swoim stadionie, obok Chelsea The Reds zdobyli najwięcej goli w meczach na własnym obiekcie choć rozegrali jeden mecz mniej niż lider tabeli. Mecz zapowiada się na tyle ciekawie, że The Reds muszą dziś wygrać, gdyż wczoraj czołówka tabeli zdobyła komplet punktów i gospodarze nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek wpadkę. Stoke to zespół, który obecnie jest bliżej środka tabeli i musi zacząć punktować, aby oddalać się od strefy spadkowej. Goście nie potrafią wygrać od trzech spotkań, a na wyjazdach asami nie są, lecz regularnie strzelają bramki na wyjazdach co mnie bardzo cieszy przed tym spotkaniem. Liverpool jest w dobrej formie i jeśli tylko nie zlekceważy rywala powinien wygrać zdecydowanie, lecz liczą tu na trafienie również ekipy gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Southampton-Tottenham
Typ: x
Kurs 3.30
Buk bet 365
Analiza: Spotkaniem Southampton - Tottenham zakończymy 18 serię spotkań w Angielskiej ekstraklasie piłkarskiej, niezwykle cięzko przed pierwszym gwizdkiem sędziego wytypować w tym meczu faworyta do zdobycia kompletu punków. Gospodarze na chwilę obecną są na 8 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 24 oczek na swoim koncie , nie przegrali 4 kolejnych spotkań a ogólnie tylko n swoim stadionie w poprzednich 15 spotkaniach maja bilans 9 wygranych 5 remisów oraz tylko 1 porażki . Gośćie natomiast znacznie lepsze spotkania oraz wyniki notują u siebie na stadionie, nie wygrali 8 kolejnych spotkań wyjazdowych , więc w tej kolejce obie ekipy zawalczą o komplet punktów tym bardziej jeżeli spojrzymy w poprzednie starcia tych ekip można zaobserwować iż lubią one grać przeciwko siebie ofensywnie, dlatego też ja typowałbym tutaj iż obi ekipy zdobędą bramki a mecz zakończy się podziałem punktów stawiam na dokładny wynik 2;2.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Southampton - Tottenham under 2,5 @1,76 1xbet ⛔
Bukmacherzy stawiają tutaj bardziej na under i ciężko się dziwić. Tottenham to 2-ga, natomiast Southampton 3-cia defensywa ligi. Obie ekipy straciły kolejno 12 i 16 goli. I to nie dlatego, że Forster czy Lloris są co mecz w życiowej formie. Na dodatek ze strzelaniem też jest średnio, szczególnie u gospodarzy. 17 bramek na 17 kolejek, co tu więcej pisać?
Tottenham gra efektywnie z tyłu i ma dobre zabezpieczenie w środku. Sporo są przy piłce, widać dobrą organizacje, ale w ostatniej fazie czegoś brakuje. Przypominają trochę United van Gaala, które mogło się podobać, dopóki nie zaczynało się kopać po czole przy bramce rywali. Tutaj jest jednak więcej siły fizycznej i dlatego nie narażają się na typowe brytyjskie gole z tyłu.
Święci podobnie. Puel daje rade, van Dijk jest wychwalany pod niebiosa, wszystko gra jak trzeba.
Ciężki okres teraz w Anglii. Te ekipy nawet w spokojnych momentach sezonu nie lubią rzucać się do gardeł rywala, a co dopiero teraz, gdy zrobienie sobie pod górkę we wcześniejszych fazach spotkania jest najgorszym możliwym scenariuszem. Mądrość z obu stron i niekiedy mocno zamknięty mecz - tak to sobie wyobrażam.
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Ciężki okres teraz w Anglii. Te ekipy nawet w spokojnych momentach sezonu nie lubią rzucać się do gardeł rywala, a co dopiero teraz, gdy zrobienie sobie pod górkę we wcześniejszych fazach spotkania jest najgorszym możliwym scenariuszem. Mądrość z obu stron i niekiedy mocno zamknięty mecz - tak to sobie wyobrażam.
Ja dokładnie tak samo wyobrażam sobie te spotkanie.
Mój typ na ten mecz to under 4,5 żółtych kartek
Southampton u siebie gra dość spokojnie nie łapią na ogół więcej niż 2 kartek na mecz, natomiast Koguty grają troszke odważniej i często dostają kartki, co swiadczy o tym chodzby 6 kartek Danego Ros&#39;a. Na ta chwile w Tottenhamie po 4 kartki maja trzej zawodnicy(Vertonghen, Wanyama, Walker cała podstawowa trojca) i kazda karta w jutrzejszym meczu eliminuje kazdego z nich z meczu wyjazdowego z Watfordem. Moim zdaniem obie strony jutro podejda spokojnie do meczu i wynik remisowy wydaje sie najbardziej prawdopodobny. W Świętych nikomu nie grozi absencja po jutrzejszym meczu.
 
B 34

bigblackdenis

Użytkownik
Na ta chwile w Tottenhamie po 4 kartki maja trzej zawodnicy(Vertonghen, Wanyama, Walker cała podstawowa trojca) i kazda karta w jutrzejszym meczu eliminuje kazdego z nich z meczu wyjazdowego z Watfordem.
Mogą się wykartkować na Watford, bo następny grają z Chelsea.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Southampton - Tottenham
Typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.86
buk: unibet
Wynik: 12 ✅

Przed nami ostatnie starcie 18. kolejki. Dziś wybrałem rzuty rożne bo spodziewam się naprawdę konkretnego spotkania. Southampton widać, że ma smaki na coś więcej w tym sezonie o czym świadczy ich forma i obecna sytuacja w tabeli. Tak naprawdę to potrzebują dzisiaj zwycięstwa żeby zbliżyć się do zespołów takich jak United czy dzisiejszy rywal. Zapewne będą chcieli skorzystać na tym, że goście dzisiejszego spotkania nie wygrali na wyjeździe od ośmiu spotkań. Totki wyjdą z podobnym nastawieniem co ich dzisiejszy rywal. W górze tabeli od miejsca 2-6 robi się nam naprawdę niezły ścisk, i tak naprawdę zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu sprawi, że złamią złą passę na wyjazdach i umocnią się w górze tabeli. To co napisałem powinno sprawić, że zobaczymy naprawdę dobre zawody, gdzie obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa, a dzięki temu powinniśmy załapać dużo rzutów rożnych. A tych między obiema drużynami trochę padało: 12,11,11,15,10. To jeszcze bardziej przekonuje mnie do zagrania tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Southampton - Tottenham

Analiza
Spotkanie pomiędzy ekipami które straciły najmniej bramek w tym sezonie obok Chelsea oczywiscie. Oczywistym typem wydaje się być granie coś na Under...Lecz ja proponuję od siebie granie czysto w Tottenham - typ wydawać się może głupota zwłaszcza że ekipa z Londynu na wyjeździe od 6 meczy ligowych oraz 2 pucharowych nie wygrali spotkania. Bilans 4 remisy , 4 porażki wydawać się może czymś śmiesznym stawiając dziś na gosci...Ale przyjrzyjmy się z kim ów Tottenham grał
Kolejno z WBA, Levercusen, Bornemounth i uwaga Liverpool, Arsenal, Monaco, Chelsea oraz Manchester United...Pora na łatwiejszy Southampton i w końcu zwycięstwo na wyjeździe.
Typy
Southampton - Tottenham
1. Czysta 2 @2,65 ✅✅
Buk Expekt

Let&#39;s go Koguty ????
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Myślę o pograniu, że Harry Kane strzeli kiedykolwiek po @2.5 ✅ w całorocznym. Po kontuzji wrócił w niezłej formie, 7 goli w 6 meczach, ale od 3 spotkań nie potrafi znaleźć sposobu na bramkarza rywali. W ostatnich dwóch meczach Koguty zdobyły 5 bramek, więc poza Kane&#39;m ma tam kto strzelać. No, ale Król Strzelców poprzedniego sezonu nie może wiecznie liczyć na kolegów i się kiedyś musi przełamać, a kurs jak najbardziej do gry.

Myślałem też nad kartkami, ale to zostawię na live, bo jednak linia 4,5 mnie nie zadowala do końca. A kartki mogą dziś wpaść po stronie Totków, bo jak pisano wyżej lepiej odpocząć z Watfordem niż potem w derbach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Southampton - Tottenham

Eric Dier otrzyma kartke @ 4 unibet⛔



Moim zdaniem lekkie value,Dier lubi łapać kartki,dzisiaj na ŚO więc powinien zagrać cały mecz, sędziuje Dean a on lubi sypać kartkami. Do tego Swięci mają szybkich i kreatywnych zawodników z przodu, a Dier się nie cacka i ostro kasuje kontry.Moim zdaniem warto spróbowac.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Od stycznia kartki liczymy 10 . Wiec jak przetrwaja dzisiaj bez kartki to zagraja z chelsea .
aj niepotrzebnie pisałeś tego posta.. choć to prawda oczywiście, jeden jak i drugi sie wykartkował a Vertonghen to specjalnie wyłapał choć po reakcji trenera widać było że nie miał sie wykartkować i chyba dostanie po głowie za to. Kursy były wyborne na kartki w betsafe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom