>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18 Kolejka Premier League 26.12.2013

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Pierwsze zdanie analizy i już taki kwiatek? Aguero jest kontuzjowany. Niemniej jednak typ myślę, że warty zastanowienia, gdyż nigdy nie wiadomo co przez 90 minut wymyśli Suarez, a różne strzeleckie popisy już nam w tym sezonie prezentował.
Co racja to racja, mój błąd nie zauważyłem
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Hull - Manchester United
United złapali trochę wiatru w żagle i ostatnimi czasy zaczęli punktować. Na wyjeździe nie przegrali dawno. Grają ofensywnie i widać tego efekty. W ich meczach na wyjazdach pada najwięcej bramek (średnio 3.6). Hull mega underowa ekipa. Zwłaszcza u siebie, ponieważ zanotowali tylko jedno spotkanie z 3 bramkami - wygrana 3:1 z Liverpoolem. Średnia 1.3 gola na mecz u siebie zakrawa wręcz o nudne i obrabowane z emocji mecze. Mam nadzieję, że dzisiaj się to zmieni, bo i ekipa z górnej półki i dzień taki specyficzny. Trzeba zagrać dla kibiców, którzy co lubią najbardziej?
Over 2.5 @2.09 Pinnacle 7/10 ✅ ✅ ✅ 2:3
I jeszcze bez długiego pisania pisania puszczam takiego trebla:
Chelsea (1.33) + Everton (1.36) + Arsenal (1.65)
Chelsea powinna wygrac bo ostatnio w kratkę, a teraz ważne mecze praktycznie co kilka dni, a kadra dość szeroka. Tylko 2 pkt straty do lidera, ale strasznie ciasno, każdy punkt będzie ważny, więc z taką Swansea powinni wygrać.
Everton podoba mi się ostatnio. Wygrywają co potrafią, a jak się nie da to remisują. Z Sunderlandem spokojnie powinni wygrać, bo ani Czarne Koty nie mają jakiejś zwyżkującej formy, ani nic co by za nimi przemawiało 2 pkt w ostatnich 5 meczach przy 13 The Toffies...
Arsenal dawno niczego nie wygrał. Z Chelsea mieli swoje szanse, nie wykorzystali, The Blues też mieli, też nie wykorzystali, był remis, a mogło być wszystko - mecz dla koneserów jak to ujął pan Nahorny. Z WHU jeżeli chcą utrzymać się w walce o mistrzostwo powinni wygrywać, zwłaszcza, że są to derby, więc goli też nie powinno zabraknąć. Arsenal naprawdę potrzebuje tego zwycięstwa, bo inaczej wszyscy będą spekulować o jakimś kryzysie u The Gunners.
Teraz jest specyficzny okres w BPL i każdy mecz jest istotny. Jedna wpadka tutaj, morale w dół, strata punktów i można sporo stracić. Każda z tych drużyn liczy się w walce o mistrzostwo, więc będą się starać, żeby na początku tego okresu nie tracić punktów, zwłaszcza, że w większości przypadków grają z pretendentami do spadku, a z takimi drużynami powinni zdobywać punkty. Wiem, że w Premier League wszystko się może wydarzyć, ale mam nadzieję, że w tych meczach nie będzie jakichś sensacji. AKO: 3.00 Bet365 4/10 ⛔ 1:0 0:1 1:3 so close
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
thecakeisaspy 1,6K

thecakeisaspy

Użytkownik
Kolega massimo podał typ na gol Suareza, a pójdę o krok dalej.
Luis Suarez over 1.5
Kurs: 6.50
Betsson
Statystyki Suareza znają chyba prawie wszyscy, nie dość, że zaczął sezon z opóźnieniem to sieka gol za golem, a do tego dokłada jeszcze asysty. Kto gra w Fantasy Premier League ten wie jak ciężkim dylematem jest wybór kapitana i ewentualna rezygnacja z Suareza, sam się o tym przekonałem gdy w jednej kolejce pokusiłem się o zmianę co kosztowało mnie stratę fotelu lidera w prywatnej lidze moich znajomych. Jednak do rzeczy - przy takich typach ciężko o sensowną analizę, która mogła by wyjść poza słowa, że Suarez jest po prostu w mega formie. Uważam dodatkowo, że zarówno The Citizens jak i The Reds defensywą nie grzeszą i wieczorem obejrzymy spektakl zupełnie przeciwny do nie tak dawno meczu Chelsea z Arsenalem podczas którego przyznam się usnąłem w pierwszej połowie i obudziłem się koło 65 minuty. A więc jeżeli mamy oglądać widowisko to kto jak nie Suarez powinien odegrać pierwszoplanową rolę? Już nie raz w tym sezonie przekonaliśmy się jaką swobodą i wyobraźnią połączoną z umiejętnościami dysponuje ten piłkarz co owocowało w łapanie się za głowę i zadawanie pytania &quot;ale.. jak?..&quot;
W ostatnim meczu z Cardiff kurs na gol Suareza był w granicach 1.45, a na over 1.5 około 2.40, teraz - gdy liczę na ofensywny mecz - kurs 6.50 na over 1.5 jest zdecydowanie kuszący i grzechem będzie żeby za jakąś małą stawkę tego nie zagrać.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
City - Liverpool over 3,5 bramek w 2 połowie @ 7,00 william hill
Czuje w kościach, że pierwsza połowa będzie trochę nudna - dopiero w drugiej zacznie się strzelanina. To kluczowy mecz dla City, trzy punkty są absolutnie priorytetem w walce o mistrzostwo. Liverpool jest świadomy, że jedzie na bardzo trudny teren, gdzie praktycznie każda drużyna dostaje minimum trzy bramki w plecy. Spodziewam się, że przynajmniej w pierwszej odsłonie Suarez zostanie odsunięty od podań, w drugiej wydaje mi się że gra się troche rozluźni i zobaczymy ofensywne spotkanie. Patrząc na atak ogólnie styl City jest niemal pewne, że strzelą sporo bramek , Liverpool pewnie postawi na defensywe w 1 połowie ale w momencie gdy stracą gola tak czy siak będą musieli się otworzyć co skutkuje oczywiście atakami ze strony Manchesteru. Co więcej zespół Pellegriniego gra bezbłędnie u siebie, niszczą każdego jednak ja osobiście nie liczę na pogrom , a wręcz przeciwnie na przeciwstawienie The Reds, ponieważ są drużyną która zrobiła duży postęp w porównaniu do ostatnich lat i przede wszystkim zaczynają odnosić pozytywne wyniki regularnie. Podsumowując nie widzę żadnych pozytywnych czynników wpływających na under, obstawiam że o wiele lepsze spotkanie zauważymy w drugiej połowie i oby z wieloma bramkami bo kurs jest do grania.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Witam. Dzisiaj Boxing Day w Anglii więc trzeba poszukać fajnych typów.
Ja wchodzę w taki dubelek:
WHU - Arsenal [email protected] ✅
Newcastle - Stoke 1 @1.74 ✅
Ako: 2.74 ✅
betsson

Krótko o spotkaniach.
WHU - Arsenal
Arsenal jak wiadomo. Mimo, że od trzech meczy bez zwycięstwa w lidze to zawsze groźni. Kolejnych piłkarskich szachów w derbach Londynu się nie spodziewam. Liczę na bardziej otwarte spotkanie, które Kanonierzy rozstrzygną na swoją korzyść. Do gry na gości skłaniają mnie też duże osłabienia ze strony gospodarzy, nie zagrają: Carroll, Vaz Te, Petrić, Reid oraz Downing. Po stronie Kanonierów na pewno duża strata to brak Wilshere. Oprócz niego nie zagrają: Chamberlain, Sanogo, Diaby. Nie muszę jednak mówić, kto ma silniejszą i szerszą ławkę rezerwowych. Nie ma czym straszyć WHU, tylko 1 punkt w ostatnich 4 meczach w PL. Nawet nie trafiali u siebie Sunderlandowi, przegrali z mizernym Palace. Arsenal po prostu nie może pozwolić sobie na stratę punktów z takim przeciwnikiem. Własne boisko to dla mnie tutaj żaden argument.
Newcastle - Stoke
My tu gadu gadu a Sroczki po cichutku pukają do Top 4. Cały czas grają dość nierówno jednak ostatnie mecze były naprawdę solidne. Pewne 0-3 na wyjeździe może ze słabym Palace, ale strzelić 3 gole to wyczyn. Arsenal tam wbił 2 bramki, a ofensywny Everton tylko zremisował 0-0. 10 pkt w 4 spotkaniach to bilans Newcastle u siebie. Wygrali na Old Trafford... Naprawdę mają ciekawe wyniki. Stoke punktuje przede wszystkim u siebie. Na wyjazdach grają mocno przeciętne i moim zdaniem nie zatrzymają dziś dobrze grających Srok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Everton vs Sunderland-Everton(-1) kurs:1,95⛔
Ciężko sobie wyobrazić inny scenariusz na to spotkanie niż pewne zwycięstwo The Toffies.Sunderland to jedna z najsłabszych ekip w stawce(o ile nie najsłabsza),a Everton ma duże szanse na zajęcie miejsca w TOP 4 na koniec sezonu.Ciężko było się spodziewać,że Everton który prowadził Moyes będzie grał gorzej niż ten który prowadzi Martinez ale tak faktycznie jest.Everton gra ładnie dla oka,dalej bardzo dobrze zakłada wysoki pressing,dobrze gra w ataku pozycyjnym,radzi sobie jeśli trzeba zagrać z kontry,ma indywidualności które nie są przeciętniakami tylko na prawdę klasowymi grajkami jak Mirallas.Dodając do tego klasową defensywę z Jagielką na czele stwierdzam,że na tą chwilę jest to zespół kompletny.Sunderland ma charakter ale co widać po wynikach za to punktów się nie przyznaje.Umiejętności czysto piłkarskie jednych i drugich to niebo,a ziemia.Jeśli czarne koty nie potrafią ogrywać u siebie takich żurków jakimi w tym sezonie są na wyjazdach zawodnicy Norwich to z przeciwnikiem,który do tej pory przegrał tylko raz(i to na Etihad) nie mają czego szukać.Dla mnie pewna wygrana gospodarzy.
⚽West Ham vs Arsenal |2| kurs:1,60✅
Nie ma co się rozpisywać.West Ham gra biednie,zmagają się z kilkoma kontuzjami i widać było to w starciu z Man Utd.Arsenal w lekkim dołku ale myślę,że jest to idealny mecz na ich przełamanie.Ostatnio kanonierzy regularnie punktowali młoty.Ostatnie pięć spotkań to zwycięstwa Arsenalu.Dziś spodziewam się kolejnego.
⚽Man City vs Liverpool-Powyżej 3,5 kurs:1,95⛔
Zapowiada się kolejna strzelanina na Etihad Stadium.Jeśli dobrze pójdzie to City znów samo może pokryć ten over.Czynili to przecież w meczach z Newcastle,Man Utd,Tottenhamem,Norwich czy Arsenalem.Gol dla Liverpoolu lub gole również bardzo prawdopodobne bo obrona z Clichym na prawej stronie to nie porozumienie.Mając na przeciw siebie takiego kocura jak Suarez bramkę powinni stracić.To na pewno nie będzie mecz z cyklu Arsenal vs Chelsea,bo tutaj obie drużyny grają do przodu i chcą przede wszystkim strzelać gole.Pellegrini stworzył taką maszynę która na każde dwa gole rywala odpowiada czterema albo sama ładuje gole bez dopuszczania rywala do głosu.Jeśli dziś koledzy nie pomogą Suarezowi,Live przepadnie jak inne ekipy i wynik zakręci się w okolicach 4,5.
Bukmacher:STS
 
john90 115

john90

Użytkownik
O spotkaniach, które zagrałem zostało już napisane wszystko, więc przedstawię swoje typy. Tradycyjnie gram overy, gdyż nauczony doświadczeniem częściej w tej lidze mamy wynik 2-2, aniżeli skromne zwycięstwo 1-0, a i kursy na 2 bramki konkretnych drużyn bardzo ciekawe.

1. Southampton - over 1.5 - Expekt - kurs 2.40 ✅

Przewidywane składy:

Cardiff: Marshall – Taylor, Caulker, Turner, Theophile-Catherine – Medel, Gunnarsson, Whittingham, Mutch, Noone - Odemwingie

Southampton: Gazzaniga – Fox, Hooiveld, Lovren, Chambers – Cork, Ramirez, Schneiderlin – Rodriguez, Lambert, Lallana

Typ na przełamanie. Moim zdaniem bet kolejki. Warto zwrócić uwagę, że w ostatnich 5 spotkaniach, zawsze strzelili co najmniej 1 bramkę (2 z Spurs i z Aston Villa, a po 1 z Chelsea, City i Newcastle). 3 pkty dzisiaj są zdecydowanie w ich zasięgu. Jednakże 2 bramki, tradycyjnie w moim odczuciu pewniejsze.

2. Dubelek
over 1.5 Manchester United i over 1.5 Arsenal ✅✅

Kurs: 1.72 i 1.52 - AKO 2.61 - Expekt
✅

Rozważałem do dubelka Everton zamiast Arsenalu, jednakże postawiłem na Kanonierów. Jak ktoś wyżej zauważył, Arsenal potracił ostatnio punkty, ale miał już spotkania z samą czołówką ligi. A teraz przyszedł czas na odkucie się i poprawienie zdobyczy punktowej.

Przewidywane składy:

WHU: Adrian - Demel, Collins, Tomkins, McCartney - Noble, Nolan - Diame, Morrison, Jarvis - Maiga

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs - Arteta, Ramsey - Walcott, Özil, Cazorla - Giroud


United ostatnio naprawdę prezentuje się coraz lepiej. To jest ten etap rozgrywek, kiedy klaruje nam się czołówka tabeli. Bez wątpienia, mimo słabego początku United będzie dążyło i pięło się w górę tabeli. Dzisiaj widzę ich pewne 3 punkty, jednakże kurs na win wynosi 1.58, a kurs na 2 bramki czerwonych diabłów wynosi całe 1.72... Wybór dla mnie jest prosty...

Prognozowane składy:

Hull: McGregor - Chester, Bruce, Davies - Figueroa, Meyler, Livermore, Huddlestone, Elmohamady, Graham, Sagbo

United: De Gea - Evra, Evans, Jones, Rafael, Giggs, Cleverley, Januzaj, Rooney, Valencia, Chicharito

Powodzenia ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Analizy i typy na fb.com - sezon 2013/14
1) Midtjylland - Aarhus - over 1.5 gola Midtjylland @1.83 ✅
2) Wolfsburg - Stuttgart - poniżej 4.5 kartek @1.66 ✅
3) Juventus - Sassuolo - poniżej 4.5 kartek @1.90 ✅
4) AC Milan - AS Roma - powyżej 5.5 kartek @1.66 ✅
5) Nantes - Auxerre - poniżej 4.5 kartek @1.61 ✅
6) Nantes - Auxerre - poniżej 4 kartek @1.90 ✅
7) PSG - St. Etienne - poniżej 4 kartek @1.80 ✅
8) Real Madryt - Olimpic Xativa - powyżej 2.5 kartek @1.70 ✅
9) Elche - Malaga - poniżej 6 kartek @1.80 ⛔
10) Arsenal - Chelsea - poniżej 5.5 kartek @1.70 ✅

16:00 Newcastle - Stoke
Sędzią dzisiejszego meczu pomiędzy Newcastle i Stoke jest Anglik Martin Atkinson. Jego ostatnie mecze pod względem kartek to: 3,3,2,5,2,3,3. W ostatnich meczach między Srokami i The Potters było 2,4,2,1 kartek. Sroki u siebie ostatnio: 1,3,3 kartki, zaś Stoke na wyjeździe 8,3,1. Mój typ na to spotkanie:
Poniżej 3.5 kartek @1.90 bet365 ⛔

16:00 Aston Villa - Crystal Palace
Drugi typ będzie na mecz odbywający się na Villa Park, gdzie spotykają się The Villans z Orłami. Arbitrem jest dobrze nam znany Anglik Howard Webb. Tradycyjnie statystyki kartkowe to: 3,5,4,2,2,4. Aston Villa u siebie w ostatnim czasie to 6(mecz z MU),2,2,3, a Crystal Palace na wyjeździe: 1,1,4,3,3. H2H wiele nam nie powie bo ostatnie mecze to 2010 rok i 2 oraz 5 kartek. Typ na ten mecz to:
Poniżej 3.5 kartek @1.85 bet365 ⛔
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
W meczu City - Liverpool można spodziewać się kilku bramek.Wątpię by kolejny szlagier w Premiership miał rozczarować jak ostatnie spotkanie Arsenal - Chelsea.
Obie ekipy z dzisiejszego meczu to drużyny grające ofensywnie i zdobywające sporo bramek.Całkiem możliwy jest scenariusz że skończy się na wysokim wyniku typu 4-2, 3-2 może 3-3.Proponuje w tym meczu zagrać nieco ryzykowny zakład ale tez po dobrym kursie.
Obie drużyny strzelą gole w obu połowach ---&gt; kurs 9,00
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
City Pool
Na chwilę obecną dwie najbardziej rozgrzane ofensywy Premier League, więc aż się prosi, żeby pójść w bramki. Na over 2.5 płacą średnio @1.44, na over 3.5 @2.10. Ja zdecydowałbym się na over 1.5 bramki w 2 połowie. Choć zarówno City jak i Pool w ostatnim czasie nie ma problemu ze zdobywaniem bramek już w 1 połowie. Ta linia w pierwszej części gry, w 5 ostatnich spotkaniach, była pokrywana czterokrotnie. Jednak zdecydowanie więcej dzieje się w drugiej części meczu. To zrozumiałe. Na początku szachowanie, a później z reguły dana drużyna nie ma nic do stracenia. Obie drużyny za duża forma w ofensywie, żebym spodziewał się tu piłkarskich szachów. Może z początku tak będzie, dlatego bezpieczniej uderzyłbym w drugą połowę. Ale nie widzi mi się powtórka z derbów Londynu( Arsenal-Chelsea), lecz prędzej City-Arsenal.
powyżej 1.5 bramki w 2 połowie 1.60
oraz bardziej ryzykowna opcja, ale przy takim potencjale po takim kursie warto spróbować
obie drużyny strzelą w obu połowach 9.00 Fortuna
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Manchester City vs Liverpool
* Man City (-1 AH) / 2.80

Tak więc krótko i na temat. Gospodarze podejmują lidera Premier League. Zbytnio nie zwracał bym uwagi na ich poprzednie starcia. Ostatnie 3 mecze pomiędzy tymi drużynami zakończyły się wynikiem 2:2. Gospodarze wystąpią bez najlepszego strzelca Aguero, ale udowodnili iż bez niego sobie świetnie radzą. Zmiennicy są również w formie. Gospodarze na Etihad na 8 spotkań ani raz nie stracili punktów. City u siebie nie dość, że nie traci punktów to jeszcze wygrywa wysoko. Goście wystąpią bez José Enrique, Steven Gerrarda i Daniela Sturridge. Liverpool takich zmienników jak City nie ma i tutaj będzie leżał ich największy problem. Tak więc Suarez sam meczu nie wygra! Tak więc 4:0 :wink:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja powiem tak, ponieważ nie ma nic innego sensownego do typowania w piłce wszyscy rzucili się na ten boxing day. Wcale nie jestem przekonany do typów w stronę Man Utd, Man City, Chelsea i Arsenalu. Hull to nie są chłopcy do bicia, mogą się postawić, a Man Utd ostatnio gra lepiej, ale czy w takim dziwnym dniu jak dzisiaj grając na wyjeździe też tak zagrają ? Man City - ok wymiata, zgadza się, ale w końcu Liverpool to nie jest czerwona latarnia na końcu ligi. Fakt mają osłabienia, ale kto wie czy nie będzie remisu. No i Arsenal, powinien pyknąć West Ham, ale na wyjazdach to oni wcale nie są tacy niesamowici. Z kolei Chelsea jak wejdzie w mecz tak jak w tym roku zaraz po sylwestrze (czyt. na kacu świątecznym) to kto wie czy i tu nie będzie niespodzianki, a i Swansea to przecież nie leszcze. Ja oczywiście nie twierdzę, że te wszystkie typy się nie sprawdzą, ale w takim dniu kiedy jedni piłkarze są rozkojarzeni świętami, a drudzy wręcz przeciwnie - całkowicie zmobilizowani różnie może być. Od siebie najpewniejszym dla mnie zakładem jest mimo wszystko coś w stronę Chelsea - gra u siebie, przeciwnik relatywnie słabszy, w reszcie przypadków jak City z Liverpoolem - wyrównany poziom, a Arsenal i Utd wyjazdówki, a gospodarze mogą być ostro zmotywowani; dlatego ja w 2 dniu świąt daję sobie spokój od bukmacherki, ale życzę wszystkim aby weszły podane tu typy.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Newcastle - Stoke
Newcastle notuje bardzo dobre wyniki i jest wysoko w tabeli. Wg mnie aż za wysoko. Ja sobie nie wyobrażam Newcastle w TOP 5 czy TOP 6, a o pierwszej czwórce mogą sobie pomarzyć. W końcu będą tracić punkty. Wprawdzie ostatnie spotkania pokazują coś innego, ale warto przyjrzeć się rywalom. W ostatniej kolejce pokonali beniaminka Crystal Palace 3:0 i w pełni zasłużyli na wygraną. Wcześniejsze mecze to remis z Southampton i ten wynik również można uznać za sukces. Sprawili mega niespodziankę wygrywając z pogrążonym wtedy w kryzysie Man United. Zaliczyli totalną wtopę ze Swansea i przegrali aż 0:3. Wygrali u siebie z pogrążonym w kryzysie WBA i z Norwich, które na wyjazdach nie błyszczy. Pokonali również Tottenham i Chelsea. Jakie wnioski można wyciągnąć z tych spotkań? Po pierwsze grali z rywalami, którzy mają swoje problemy, a po drugie Sroki są drużyną nieobliczalną. Potrafią ograć najlepszych, by zaliczyć wtopę ze słabiakiem. Taką wtopę mieli też z Hull, gdzie na własnym obiekcie przegrali z beniaminkiem. Newcastle w tym sezonie gra dobrze z mocnymi rywalami, ale gdzieś muszą tracić punkty. Ja jakoś nie ufam Newcastle, gdy gra na własnym stadionie i kurs na ich wygraną wynosi poniżej 1,90. Zrobiłem wykaz takich spotkań z ostatnich lat i widać, że Sroki nie wygrywają wszystkiego:

Newcastle - WBA 2:1 @ 1,80
Newcastle - Norwich 2:1 @ 1,65
Newcastle - Hull 2:3 @ 1,70
Newcastle - Sunderland 0:3 @ 1,70
Newcastle - Fulham 1:0 @ 1,85
Newcastle - Stoke 2:1 @ 1,75
Newcastle - Reading 1:2 @ 1,55
Newcastle - Swansea 1:2 @ 1,70
Newcastle - WBA 2:1 @ 1,85
Newcastle - Norwich 1:0 @ 1,70
Newcastle - Aston Villa 1:1 @ 1,70

W tym sezonie mieliśmy już 3 takie spotkania, z czego raz Newcastle przegrało. Dwa ostatnie zakończyły się ich wygraną. Wszyscy chwalą Newcastle, ale jakoś nikt nie zwraca uwagi na to, że Stoke również notuje całkiem przyzwoite rezultaty. Sroki przegrały tylko jedno spotkanie z ostatnich ośmiu i The Potters również. Różnica jest taka, że Newcastle większość z tych spotkań wygrała, a Stoke zremisowało.

Sądzę, że mecz skończy się remisem. Dlaczego akurat remis. Po pierwsze Stoke słynie z remisów. To jest drużyna, która potrafi zatrzymać każdego jeśli ma dobry dzień. Zauważyłem też, że w tym sezonie na wyjazdach próbują grać do przodu i próbują tworzyć jakieś zagrożenie pod bramką rywala. Nie zawsze to wychodzi i nie zawsze potrafią coś strzelić, ale potrafili strzelić 2 bramki Man United, 3 Swansea, 1 Arsenalowi. Także widać, że potrafią zagrać ofensywnie. Osłabieniem w kadrze Newcastle będzie brak Tiote. W Stoke zabraknie Hutha. H2H jest minimalnie na korzyść Newcastle. Widać również, że w tej rywalizacji dosyć dawno nie padł remis. Ostatni raz w roku 2009, a od tego czasu drużyny mierzyły się 6 razy. Widzę także, że idzie masówka na Sroki, co nigdy nie jest dobrym znakiem. Okres świąteczny to czas niespodzianek i liczę właśnie na taką niespodziankę.

Newcastle - Stoke ⛔ 5:1 //wszystko szło dobrze, Stoke miało przewagę i prowadziło 1:0, później dwie czerwone kartki i wszystko się posypało:-(
Typ: Stoke +0,5
Kurs: 2,21
Buk: Pinnacle




Everton - Sunderland
W tym spotkaniu liczę na niespodziankę i to taką hardcorową niespodziankę. Po pierwsze okres świąteczny i wszystko może się zdarzyć. Po drugie Everton dawno już nie zaliczył jakiejś poważnej wtopy. W tym sezonie jest najbardziej regularną drużyną. Albo wygrywają albo remisują. Przegrali tylko raz z Man City na wyjeździe. Everton można opisywać w samych superlatywach, chwalić ich grę, wymieniać serie bez porażki, które śrubują, ale w końcu musi nadejść ich słabszy mecz. Zdecydowałem się pograć na Sunderland, bo widzę dobry kurs i pewne value. Liczę, że w końcu Everton zaliczy jakąś wtopę. Chyba nie ma w Premier League klubu z czołówki, który by takiej wtopy nie zaliczył w tym sezonie. Jedynym pozostaje właśnie Everton. Każdy ma lub miał jakieś problemy, a ci grają i nie słyszy się o ich kłopotach. Everton jest niepokonany w całym 2013 roku na Goodison Park. Takim wyczynem popisali się już trzykrotnie w historii, ale było to dosyć dawno. Do końca roku mają jeszcze dwa spotkania - jeśli oba nie przegrają, wówczas powtórzą swój wyczyn sprzed lat. O ile z Sunderlandem mogą mieć łatwo, o tyle z Southampton już tak łatwo może nie być. Ja liczę, że może Sunderland sprawi tą niespodziankę i przerwie ich serię. Sunderland właściwie niczym specjalnym się nie wyróżnia na wyjazdach, a właściwie to się wyróżnia, ale tym, że jeszcze nie wygrał. I tutaj również upatruję szansy na przełamanie. Przypomina mi się również sytuacja z zeszłego sezonu, gdzie w tym okresie świąteczno-noworocznym na Stamford Bridge przyjechał ostatni w tabeli i bez ani jednego zwycięstwa na wyjeździe QPR. Skończyło się oczywiście wygraną QPR, a przed meczem nikt praktycznie nie wyobrażał sobie, że mogą chociaż strzelić bramkę. Z Sunderlandem może być podobnie. H2H przemawia za gospodarzami, którzy mają wręcz rewelacyjną serię 6 wygranych na Goodison Park. Liczę na przełamanie także tej serii. Czarne Koty nie strzeliły bramki w 6 ostatnich spotkaniach, nie wygrały w 9 ostatnich spotkaniach wyjazdowych - to jest wręcz dramatyczna statystyka. Ale w Premier League nie ma rzeczy niemożliwych. Na Everton idzie masówka, kursy na ich wygraną są śmiesznie niskie, dlatego myślę, że warto za drobne pograć na Sunderland.

Everton - Sunderland ✅ 0:1
Typ: 2DNB
Kurs: 8,70
Buk: Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Znalazłem na pewnej stronie absencję kto nie zagra w danej drużynie może się komuś przyda.
Format: Gracz - Powód kontuzji - Data powrotu
ARSENAL
Injuries
Diaby ACL knee injury N/A N/A
Koscielny Knee injury December 26, 2013 West Ham (A)
Myaichi Hamstring injury N/A N/A
Oxlade-Chamberlain Knee injury January, 2014 N/A
Sagna Hamstring injury N/A N/A
Sanogo Back injury N/A N/A
Suspensions
Wilshere Retrospective ban December 29, 2013 Newcastle (A)
ASTON VILLA
Injuries
Bennett Back injury N/A N/A
Benteke Knee injury N/A N/A
N&#39;Zogbia Achilles injury N/A N/A
Okore Knee injury June 2014 N/A
Vlaar Calf injury N/A N/A
Suspensions
Westwood Five cautions December 28, 2013 Swansea (H)
CARDIFF CITY
Injuries
Bellamy Hamstring injury N/A N/A
CHELSEA
Injuries
Bertrand Knock N/A N/A
Van Ginkel Knee injury March 2014 N/A
Suspensions
Essien Five cautions December 26, 2013 Swansea (H)
CRYSTAL PALACE
Injuries
Dikgacoi Hamstring injury December 26, 2013 Aston Villa (A)
Guedioura Lung &amp; Rib injury December 26, 2013 Aston Villa (A)
Hunt Ankle/Foot injury N/A N/A
McCarthy Groin injury N/A N/A
Murray ACL knee injury December 2013 N/A
O&#39;Keele Muscle injury December 26, 2013 Aston Villa (A)
Thomas Groin/Pelvis injury N/A N/A
Suspensions
Chamakh Five cautions December 28, 2013 Man City (A)
EVERTON
Injuries
Baines Toe injury December 26, 2014 Sunderland (H)
Deulofeu Hamstring injury January 28, 2014 Liverpool (A)
Gibson Knee injury June 2014 N/A
Kone Knee injury N/A N/A
FULHAM
Injuries
Berbatov Groin injury N/A N/A
Hangeland Nerve problem N/A N/A
Rodallega Groin injury N/A N/A
HULL CITY

Injuries
Aluko Achilles injury January 2014 N/A
Brady Groin injury January 1, 2014 Liverpool (A)
Dudgeon Knee injury February, 2014 N/A
Quinn Hamstring injury December 28, 2013 Fulham (H)
LIVERPOOL
Injuries
Coates Knee injury N/A N/A
Enrique Knee surgery N/A N/A
Gerrard Hamstring injury N/A N/A
Sturridge Ankle injury January 2013 N/A
MANCHESTER CITY
Injuries
Aguero Calf injury January, 2014 N/A
Nastasic Calf injury December 26, 2013 Liverpool (H)
Richards Hamstring injury N/A N/A
Zabaleta Hamstring injury December 26, 2013 Liverpool (H)
MANCHESTER UNITED

Injuries
Carrick Achilles injury N/A N/A
Fellaini Back injury N/A N/A
Nani Hamstring injury January 11, 2014 Swansea (H)
Van Persie Thigh injury January 11, 2014 Swansea (H)
Vidic Knock N/A N/A
NEWCASTLE
Injuries
R Taylor Knee injury N/A N/A
Suspensions
Tiote Five cautions December 29, 2013 Arsenal (H)
NORWICH
Injuries
Howson Back injury N/A N/A
Martin Ankle injury December 26, 2013 Fulham (H)
Pilkington Hamstring injury January 11, 2014 Everton (A)
Tettey Ankle injury February 8, 2014 Man City (H)
SOUTHAMPTON
Injuries
Boruc Hand injury January 11, 2014 West Brom (H)
Clyne Knock December 26, 2013 Cardiff (A)
K Davis Back injury N/A N/A
Wanyama Leg injury January 11, 2014 West Brom (H)
STOKE CITY
Injuries
Ethertington Back injury December 26, 2013 Newcastle (A)
Huth Knee strain N/A N/A
SUNDERLAND
Injuries
Cuellar Hip injury N/A N/A
Westwood Shoulder injury N/A N/A
Suspensions
Brown Red card January 5, 2014 Carlisle (H)
SWANSEA
Injuries
Dyer Ankle injury February 1, 2014 West Ham (A)
Michu Ankle injury December 26, 2013 Chelsea (A)
Monk Knee injury January 11, 2014 Manchester United (A)
Vazquez Groin injury December 28, 2013 Aston Villa (A)
Vorm Knee injury N/A N/A
Suspensions
Rangel Five cautions December 26, 2013 Chelsea (A)
TOTTENHAM HOTSPURS
Injuries
Kaboul Thigh injury January 11, 2014 Crystal Palace (H)
Kane Back injury N/A N/A
Sandro Calf injury December 26, 2013 West Brom (H)
Townsend Hamstring injury N/A N/A
Vertonghen Ankle injury N/A N/A
Suspensions
Paulinho Red card December 29, 2013 Stoke (H)
WEST BROM ALBION
Injuries
Thorne ACL knee injury N/A N/A
WEST HAM
Injuries
Carroll Ankle injury January 1, 2014 Fulham (A)
Downing Calf injury February 1, 2014 Swansea (H)
Petric Calf injury N/A N/A
Reid Ankle shoulder January 29, 2014 Chelsea (A)
Vaz Te Dislocated shoulder N/A N/A
Suspensions
Nolan Red card December 26, 2013 Arsenal (H)
źródło: Goal.com , bettiingadvice
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
flpman 292

flpman

Użytkownik
Przeglądając ofertę na dzisiaj znalazłem bardzo fajny (stosunek kurs/ryzyko) dla mnie zakład na mecz Aston Villa - Crystal Palace - więcej żółtych kartek - Aston Villa (0). Spotkanie poprowadzi Howard Webb, który jak wiadomo niespecjalnie szasta kartkami, dlatego pewnie nie zobaczymy ich dzisiaj dużo, a przeglądając poniższe statystyki można dojść do wniosku, że faworytem do większej zdobyczy kartkowej są gospodarze.
Stoke - Aston Villa 1:5
Aston Villa - United 4:2
Fulham - Aston Villa 0:2

Southampton Aston Villa 3:2
Aston Villa - Sunderland 2:1
West Brom - Aston Villa 1:2


Crystal Palace - Newcastle 1 (Chamakh):2
Chelsea - Crystal Palace 2:1(Chamakh)

Crystal Palace - Cardiff 0:0
Crystal Palace - West Ham 1:2
Norwich - Crystal Palace 1:2
Hull - Crystal Palace 2:2

Specjalnie zaznaczyłem, że te pojedyncze kartki w ostatnich dwóch meczach Crystal Palace złapał Chamakh, dlatego, że dzisiaj pauzuje z powodu ich nadmiaru. W przytoczonych spotkaniach Aston Villa złapała 17 kartek, Crystal Palace 7... Dla mnie wygląda to bardzo obiecująco, dlatego gram:
Aston Villa (0) - Crystal Palace Typ: Więcej kartek - Aston Villa Kurs: 3,25 Bet365 Wynik 2:2 ⛔
 
brateq 1

brateq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Hull City - Manchester United
Typ: 2/2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Drużyna z Manchesteru ma zaledwie 6 punktów więcej, niż drużyna beniaminka trenowana przez Steve’a Bruce’a. Na tym etapie rozgrywek nikt nie przypuszczał, że zwycięska drużyna z poprzedniego sezonu będzie miała tak mało punktów. Zawodnicy „Tygrysów&quot; od 3 kolejek remisują, ostatni mecz na swoim stadionie bezbramkowo zremisowali ze Stoke, widziałem ten mecz i mieli oni przewagę, lecz nie potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Natomiast MU po wielu wpadkach, których dawno tak wielu nie notowali wracają ze swoimi zwycięstwami, passa 4 zwycięstw w lidze i pucharach dziś będzie podtrzymana, co pozwoli na myśl o LM w przyszłym roku. W dotychczasowej historii obie drużyny mierzyły się ze sobą 4-krotnie. Wszystkie pojedynki na swoją korzyść rozstrzygali piłkarze z Manchesteru. Do ostatniej potyczki miedzy tymi zespołami doszło w sezonie 2009/10, wtedy &quot;Czerwone Diabły&quot; triumfowały (3:1) i (4:0). Sądzę, że dzisiaj ruszą z kopyta i już w pierwszych minutach Rooney, najlepszy zawodnik MU z 8 bramkami na koncie powiększy swój dorobek.
 
1 93

180311

Użytkownik
czytam posty odnosnie meczu na Etihad...
I nie moge wyjsc z podziwu jak wiekszosc jest pewna, ze MC wygra to spotkanie.

Prawda jest taka, ze to MC bedzie pod wieksza presja, to od nich oczekuje sie zwyciestwa, walki o mistrza kraju.
Liverpool podejdzie moim zdaniem do twgo meczu bez respektu, zagraja swoj football.
MC bez Aguero, za to zapewne z dretwym Dzeko.
Kazda seria sie kiedys konczy, a niezapominajmy, ze na Etihad przyjezdza druzyna komplentna.
Marzy mi sie dzisiaj emocjonujacy, wyrownany mecz.
Dzis licze na pokrycie over 3.5bramek.
Dla odwazniejszych:
MC - Liverpool FC - wygrana lidera ????
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Manchester City-Liverpool

W drugi dzień świąt na zakończenie kolejki dojdzie do mega ciekawego meczu w którym zmierzą się drużyny aspirujące do mistrzostwa. Z jednej strony City które w tym sezonie u siebie wygrywa wszystkie mecze i zasadnym przed meczem jest gdy przychodzi mecz na Etihad nie doszukiwanie się kto zdobędzie 3 punkty,a w jakim rozmiarze wygra Manchester.
Z drugiej strony zaś drużyna Liverpoolu która zaczyna łapać formę taką która oczekiwali fani The Reds od kilku sezonów. W ostatnich meczach wyjazdowych rozbilii Tottenham 0;5 a także rozegrali hokejowy mecz z Evertonem.

A więc wszystkie znaki na niebie wskazują na hokejowy wynik ?

Ostatnie 3 mecze pomiędzy tymi drużynami to 3 remisy (2;2).
City u siebie miażdży rywali bo średnia u siebie strzelonych bramek 4 robi z pewnością wrażenie jednak dzisiaj nie zagra najlepszy strzelec Sergio Aguero

Jeśli chodzi o drużynę The Reds to nie można przejść obojętnie obok braku w składzie Stevena Gerrarda i Daniela Sturridge&#39;a są to gracze którzy wnoszą wiele do zespołu i ich brak będzie z pewnością widoczny w dzisiejszym meczu.

Luis Suarez

Urugwajczyk jest w życiowej formie zdobył aż 19 bramek dotychczas z czego w czterech ostatnich meczach aż 10 ! To musi robić wrażenie jednak liczę że dzisiaj ta passa zostanie przerwana bo w dobrej formie jest Kompany któremu czasem mylą się bramki jednak myślę że zagra dobry mecz a Pellegrini ogarnie taktykę która pozwoli na zatrzymanie Luisa.

W bukmacherce nie zawsze 2+2 równa się 4 więc ja szukam dzisiaj undera w obliczu osłabień i to by było za piękne obejrzeć znowu hokeja w Premier League dlatego też na dzisiaj:

under 3,5 1,7 bet365 ✅

oraz dodatkowo City po 1.80✅ to godna opcja sam Suarez meczu nie wygra a City nawet bez Kuna są piekielnie mocni u siebie i nie ma opcji żeby dzisiaj stracili punkty
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
West Ham - Arsenal Londyn (1.62)
/ ▶ Betsson !

Tutaj sprawa wydaje się być prosta, bo faworyt jest tylko jeden, ale kwestia też jest taka, jak tu Kanonierzy podejdą do tego spotkania. W ostatnich derbach Londynu jakoś specjalnie się nie pokazali, a dzisiaj kolejne derby choć rywal z niższej półki. Dzisiaj 18kolejka, &#39;&#39;poświąteczna&#39;&#39; więc nikt nie będzie się tu oszczędzał. Wenger z pewnością już ułożył taktykę by umiejętnie dzisiaj wrócić na swoje &#39;&#39;osiedle&#39;&#39; z kompletem punktów. Rywal jak najbardziej w ich zasięgu, Arsenal nie może tego przegrać! A nawet i zremisować, bo to prawie to samo co przegrana. Powinniśmy dziś zobaczyć mecz, w którym to właśnie Arsenal będzie dyktował warunki. Są ekipą lepszą, zbudowaną z bardziej utalentowanymi zawodnikami i to oni będą dziś kluczem do zwycięstwa. Ostatnio dużo wnosi Walcott, a nawet Giroud, bo Ozilu nie ma co dużo pisać każdy wie ile ten zawodnik od siebie daję podczas każdego meczu. Stawiam na Arsenal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom