>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

18 kolejka Premier League [26.12.2014r]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik



Tradycyjnie w drugi dzień świąt czeka nas granie w Premier League. Meczem, który przykuwa największą uwagę to derby Londynu, Chelsea kontra West Ham. W tamtym sezonie po wizycie West Hamu na Stamford Bridge mieliśmy słynne wypowiedzi Jose Mourinho o tym jak dziewiętnastowieczny futbol zagrał West Ham, minął rok...teraz West Ham gra dużo inaczej, po europejsku, widowiskowo i miło się ogląda ich mecze. Przebojowy jest Diafra Sakho, forme życiową osiągnął znowu Andy Carroll. Chelsea z kolei zmierza pewnym krokiem po wygranie ligi, ale może WHU im się przeciwstawi w tym meczu ?

W cieniu starcia na Stamford Bridge czeka nas szereg innych gier i emocji z pewnością nie zabraknie, Ci którzy zdecydują się odejść od świątecznych stołów z pewnością nie będą rozczarowani poziomem gier ;)

Zapraszam do dyskusji i wyrażania opinii ;)
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Granie Chelsea czy Arsenalu mija się z celem to są derby wszystko możliwe a kursy śmieszne... Jednak warto moim zdaniem postawić parę złotych na Sunderland i Swansea.
Kusi mnie jeszcze Everton i Southampton ale tutaj już nie jestem tak pewny wygranych.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Granie Chelsea czy Arsenalu mija się z celem to są derby wszystko możliwe a kursy śmieszne... Jednak warto moim zdaniem postawić parę złotych na Sunderland i Swansea.
Kusi mnie jeszcze Everton i Southampton ale tutaj już nie jestem tak pewny wygranych.
Co do Sunderlandu to muszę się nie zgodzić. Ich gra zupełnie nie przekonuje mnie do postawienia choćby złotówki na ich zwycięstwo. Remis jest bardziej prawdopodobny, ale wygrywanie idzie im chyba jeszcze trudniej, niż w poprzednim sezonie. Co prawda wygrali ostatni mecz z Newcastle, ale strzelając gola w końcówce i tak naprawdę, gdyby Newcastle okazało się nieco bardziej skuteczne, to Sunderland mógły wywieźć co najwyżej kolejny remis. Hull z kolei od dłuższego czasu mocno dołuje, po w miarę przyzwoitym starcie sezonu. Przede wszystkim to mają problem ze zdobywaniem bramek, ale przy rywalu jakim jest Sunderland, ich niemoc może się zakończyć.
 
forumakwa 20

forumakwa

Użytkownik
Moim zdaniem w derbach Londynu warto postawić na BTS po kursie 1,91 ( kurs z STS ) . We wczorajszym meczu Stoke mogło strzelić bramkę , więc sądzę , że West Ham bez problemu 1 strzelą .
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Tym razem bez typowania wyników

West Ham over 3.5 RR ✅
+
Sunderland over 0.5 gola ✅
-
Ako: 2.01
✅✅✅
Bet365

Wynik końcowy pierwszego spotkania ciężko przewidzieć. Tam może stać się wszystko. Obie ekipy w formie i przewiduje zacięty bój. Ja idę w stronę rożnych, linia niezbyt wygórowana i mam zamiar to wykorzystać. Wes Ham to nie żadne ogórki, które zamurują bramkę licząc na stratę jak najmniejszej ilości goli. Chłopaki wiedzą, że są formie i jadą tam po zwycięstwo tym bardziej, że Chelsea już niepokonana nie jest. Jeśli Hull, Stoke, Sporting pokrywa tą linie to tym bardziej West Ham powinien sobie z tym spokojnie poradzić.

W drugim spotkaniu idę w stronę bramki Sunderlandu. Obie ekipy spisują się dosyć mizernie, żeby nie powiedzieć słabo. Mają identyczny bilans bramkowy. H2H na korzyść Sunderlandu w spotkaniach u siebie. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami to jednak porażka z Hull gdzie gospodarze nie strzelili nawet bramki, za którą Sunderland będzie chciał się zrewanżować. Bramkę przynajmniej muszą strzelić, nie widzę innej opcji.

Taki kupon daje całkiem przyjemne ako i w pełni mnie zadowala. Możliwe, że coś jeszcze dorzucę ale to się okaże.

dodatkowo

Man.Utd over 1.5 ŻK ⛔
(szkoda - karny bez kartki ???? )
+
Newcastle over 3.5 RR ✅
+
QPR over 2.5 RR ⛔
-
Ako: 6,04
⛔
Bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Moim zdaniem w derbach Londynu warto postawić na BTS po kursie 1,91 ( kurs z STS ) . We wczorajszym meczu Stoke mogło strzelić bramkę , więc sądzę , że West Ham bez problemu 1 strzelą .
Ja z kolei uważam, że Chelsea spokojnie sobie poradzi z West Hamem i gol dla gości wcale nie jest taki pewny. To są derby, mecz jest bardzo wyczekiwany przez kibiców obu drużyn, smaczku dodaje pozycja w tabeli West Hamu, ale mimo wszystko Chelsea u siebie to naprawdę bardzo dobrze broniona twierdza. Oglądałem co prawda wczorajszy mecz Chelsea dość pobieżnie, mając włączonego streama, w czasie świątecznych porządków, ale słuchając choćby samego komentatora, nie wydawało się, że Stoke mogło realnie zagrozić na tyle, by strzelić bramkę. Tak jak pisałem, oglądałem fragmentami, ale wydawało mi się, że Courtois się raczej nudził. The Potters oddali raptem dwa strzały w czasie całego meczu na jego bramkę. Wydaje mi się, że mimo wszystko Chelsea wyjdzie maksymalnie zmobilizowana właśnie przez to, że są to derby i spokojnie sobie poradzi. Doskonały materiał do dubla/tripla/taśmy, natomiast w tym meczu powstrzymałbym się od underów/overów/BTSów itd.
Inne typy opiszę w oddzielnym poście później lub w dniach kolejnych ;)
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Co do Sunderlandu to muszę się nie zgodzić. Ich gra zupełnie nie przekonuje mnie do postawienia choćby złotówki na ich zwycięstwo. Remis jest bardziej prawdopodobny, ale wygrywanie idzie im chyba jeszcze trudniej, niż w poprzednim sezonie. Co prawda wygrali ostatni mecz z Newcastle, ale strzelając gola w końcówce i tak naprawdę, gdyby Newcastle okazało się nieco bardziej skuteczne, to Sunderland mógły wywieźć co najwyżej kolejny remis. Hull z kolei od dłuższego czasu mocno dołuje, po w miarę przyzwoitym starcie sezonu. Przede wszystkim to mają problem ze zdobywaniem bramek, ale przy rywalu jakim jest Sunderland, ich niemoc może się zakończyć.
Ja się kieruję tym, że zwycięstwo nad Newcastle może być takim punktem zwrotnym i pójdą dalej za ciosem. Mnie z kolei w ogóle nie przekonuje Hull City a Sunderland ile może tych meczów remisować? W końcu muszą wygrać też na własnym boisku a z kim jak nie z takim Hull?
Co do BTS w meczu Chelsea, może być tak jak wczoraj, takie Stoke niby wpakowało kilka bramek Arsenalowi więc co za problem strzelić choć jedną Chelsea no i się przejechałem na tym BTS. Ogólnie to nie za bardzo lubię grać na gole, lepiej siadają mi nawet czyste remisy.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Crystal Palace - Southampton​

Southampton to rewelacja obecnego jak również i zeszłego sezonu. Pomijając nudziarstwa pisane o nich co kolejkę przejdę do konkretów. Ekipa Koemana złapała zadyszkę i jest to niezaprzeczalny fakt. Porażka ze słabiutkim Burnley jest tego najlepszym przykładem. Bodajże Mou czy Pellegrini powiedział, że BPL to maraton a nie sprint i mówił to względem błyszczących świętych. Okazuje się być to prawdą gdyż grudniowy bilans wygląda tragicznie. Widziałem grę Soton zarówno z City i Arsenalem i zawiodło mnie to co widziałem. Proszę nie interpretować, mych słów jako &quot;noooo Soton to teraz będzie wdupiać mecz za meczem&quot; ALE
Crystal Palace to ekipa, która co sezon lawiruje w niższych rejonach tabeli jednak nie można odjąć im dobrej gry w defensywie i to jeszcze na własnym stadionie. Pomijając spotkanie z WHU(bo to początek sezonu) to najwięcej goli na ich stadionie strzelił niedoceniany Sunderland. Myślę, że w trakcie świątecznej kolejki zmęczone Soton nie będzie w stanie zasiać pogromu w formacji CP. Ba, uważam, że jeśli ktoś ma wygrać to spotkanie będzie to drużyna gospodarzy.
Podsumowując nie spodziewam się tu wymiany ciosów i gry na 150% możliwości. W mojej ocenie spotkanie będzie nudne a na pewno nie zobaczymy wielu goli. Do tego ważnym czynnikiem ofensywnej niemocy Świętych jest dla mnie obecnosc Tadica. http://www.football-lineups.com/ podaje że 26ego niby wróci jednak z takimi rzeczami nigdy nie wiadomo.
Remis @3.30
DW 0:0 @8
bet365

---------------------------------------------
Co do do innych meczów to popieram rozsądne szukanie czegoś w stronę Sunderlandu Swansea i Totków
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
klaklas 5

klaklas

Użytkownik
Burnley vs Liverpool [email protected] bet365
Myślę, że to jest czas kiedy Liverpool powinien zacząć wygrywać i przy tym powoli zbliżać się do czołówki stawki.Ostatnie trzy spotkania mimo różnych wyników pokazały ,że w tej drużynie nadal dżemie potencjał.W meczu z arsenalem w końcu zaczęli grać szybką piłkę skrzydłami i mam nadzieję ,że Rodgers nie zacznie kombinować ze składem bo ten ostatni wyglądał nieźle .Przykładem zawodnika który dobrze się spisał ,a ostatnio nie dostawał zbyt wielu szans jest Marković .Spotknie z Manchester Utd także było rozgrywane w szybkim tempie jedyne czego brakowało to skuteczność czego nie można było powiedzieć o united to co dostali wykorzystali. Burnley to drużyna, która nie powinna sprawić problemu Liverpoolowi co pokazały ostatnie ich dwa mecze gdzie the reds spokojnie pokrywali handi -1.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Yaya Toure strzeli kurs:2,80
Olivier Giroud strzeli kurs:1,74
Raheem Sterling strzeli kurs:2,80

Na początku proponuje taki tripelek strzelców bramek na najbliższą kolejkę:
Yaya-Każdy kto śledzi ostatnio zmagania w Premier League wie,że The Citizens są zmuszeni od 2 spotkań grać bez swoich podstawowych napastników:Kuna Aguero,Stevana Jovetica i Edina Dzeko.Wszystkich trzech z udziału w meczu przeciwko WBA wykluczają kontuzję.City znów powinno zagrać takim samym zestawieniem jak przeciwko Crystal Palace w ostatniej kolejce.Formacja 4-6-0 z Jamesem Milnerem w roli &quot;9&quot;.Ustawienie dość elastyczne,bo Nasri,Silva,Milner,Navas oraz Toure bardzo często zmieniali swoje miejsca na boisku.WBA może być wymagającym przeciwnikiem dla The Citizens aczkolwiek nie musi,bo ten zespół może zagrać bdb spotkanie,a może też łatwo oddać pole swojemu rywalowi.W każdym bądź razie nie spodziewam się aby to David Silva dalej kontynuował swoją strzelecką serię,a bardziej prawdopodobne jest to,że zacznie ją na dobre właśnie Iworyjczyk.Toure w meczu z Palace był bardzo aktywny w ofensywie.Często ruszał z piłką przez dobre kilkadziesiąt metrów,kilka razy próbował zaskoczyć Speroniego z dystansu,a także akcjami kombinacyjnymi wchodzić w szesnastkę gości.Jedna z takich akcji dała Toure bramkę.Myślę,że z WBA kluczem do sukcesu Obywateli będzie właśnie bardzo ofensywna gra Iworyjczyka i jego ofensywne wejścia z drugiej linii.Silva i Nasri powinni zagwarantować mu wypracowanie kilku dobrych pozycji strzeleckich podobnie jak miało to miejsce w ostatnią sobotę.Najważniejszym aspektem jednak,który pozwala Toure na co raz lepszą grę i strzelaniem kolejnych bramek to oczywiście powrót do wysokiej formy Brazylijczyka Fernandinho.Szóstka Manchesteru od kilku meczy prezentuje bardzo wysoki poziom i wydaje się,że ten kryzys formy po mundialu został już na dobre zażegnany.WBA u siebie nie będzie się murować,to nie w ich stylu.Obrony wybitnej oczywiście nie mają,jest ona przeciętna choć na wyróżnienie zasługują na pewno Dawson oraz Wisdom.Myślę,że bramka Yayi na to spotkanie to bdb opcja,bo strzelanie goli w tym spotkaniu przez City będzie przede wszystkim spoczywać na jego barkach.
Olivier-Drugą opcją na strzelca jest oczywiście Olivier Giroud.Francuz przez spory okres czasu leczył uraz ale wrócił i według mnie,a także wielu obserwatorów wrócił w dużo lepszej formie.Z Newcastle dwie kolejki temu dwa gole,bdb występ.Ostatni mecz z Liverpoolem może w jego wykonaniu szczególnie dobry nie był podobnie jak i całego Arsenalu jednak w drugiej połowie jego kombinacyjna akcja z Cazrolą dała zespołowi z Londynu prowadzenie 2:1.Odegranie piłki otrzymanej od Hiszpana poezja no i wykończenie całej akcji strzałem klasa światowa.Francuz imponuje.Strzelał już wcześniej gole ale teraz wydaje się,że jest w najlepszej dyspozycji tutaj w Anglii.Teraz na Emirates przyjeżdża QPR.Drużyna,która co by nie mówić zrobiła progres,bo przesunęła się na miejsce nad strefą spadkową.Głównie spowodowane jest to super formą strzelecką napastnika Charliego Austina.Obrona jednak tak jak pisałem chyba z milion razy jest po prostu słaba i widzę na prawdę spore szansę aby Olivier podtrzymał w tym spotkaniu swoją passę strzelecką.
Raheem-Sterling czyli zwycięzca nagrody Golden Boy dla najlepszego młodego zawodnika.Nie ma co się dziwić,bo Raheem to na prawdę duży talent i w tym wieku już według mnie piłkarz kompletny mający wszystko do wielkiej piłki.Do rzeczy.Liverpool przez wiele ostatnich kolejek był mocno krytykowany za wyniki,za postawę drużyny,wielu ludzi zwalniało już ze stanowiska Brendana Rodgersa.Było to oczywiście słuszne,bo wiele porażek w Premier League i przede wszystkim odpadnięcie z LM odbyło się w bardzo wstydliwy dla tego klubu sposób.Od czasu jednak meczu na Old Trafford wiele się według mnie odmieniło.Mecz tamten zakończył się zwycięstwem Manchesteru United 3:0 jednak gra Liverpoolczyków była bardzo dobra i tylko przez mega nieskuteczność przede wszystkim Sterlinga,który zmarnował dwie,trzy stuprocentowe sytuacje z Old Trafford punktów nie udało się wywieźć.Potem przyszedł mecz ze świetnie spisującą się drużyną Bournemouth,liderem Championship.Zwycięstwo,przejście do 1/2 finału pucharu ligi i dwa gole Sterlinga.Ostatni mecz z Arsenalem to także bardzo dobra gra Liverpoolu,w pierwszej połowie pełna dominacja.W drugiej połowie większość piłek kierowana była właśnie do Raheema,który mimo,że jakoś specjalnie w tym spotkaniu nie błyszczał to w drugiej części meczu stwarzał zagrożenie w bocznych sektorach boiska.Teraz Liverpool wyrusza do Burnley.Mecz z beniaminkiem i wydaje się,że czas na przełamanie w lidze.Wszystko na to wskazuje,przede wszystkim gra The Reds,dużo lepsza forma poszczególnych zawodników(Coutinho,Lallana,Markovic) no i większe zaangażowanie w mecz,wreszcie dobre zakładanie pressingu czyli to czym Liverpool imponował w poprzedniej kampanii.Burnley nie należy do mocarzy w defensywie i myślę,że Sterling powinien wpisać się na listę strzelców w tym spotkaniu.Wygrana Liverpoolu będzie w dużej mierze zależeć od jego dyspozycji tego dnia.
Łączny kurs:13,64
Bukmacher:Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
korczus 189

korczus

Użytkownik
Z ciekawości, czym się sugerujesz sądząc, że City nie wygra z WBA? ;)
Crystal - Soton moim zdaniem under -2.5 to może być mecz na 0 albo do 1 bramki, Crystal za dużo nie strzela a Soton ostatnie 6 wyjazdów ligowych kończyło się poniżej 2.5 gola wiem, że to tylko staty i jutro może być inaczej no ale czymś się sugerować trzeba :p
Co do reszty to postawiłbym podobnie, może jeszcze ten BTS Chelsea mnie razi ale o tym już wyżej pisaliśmy ;)) pozdr i wygranych!
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Z ciekawości, czym się sugerujesz sądząc, że City nie wygra z WBA? ;)
Odpowiem za Stefana, ale to proste, w Anglii żaden wyjazd nie równa się wygranej, a The Hawthorns to bardzo ciezki teren. Dodatkowo City na ten moment nie ma napastników. Chelsea po podobnym kursie utopila się w Newcastle. Jak dla mnie na takich typach można tylko przegrać. Value wg mnie miałyby kursy +1,70.
 
T 48

tadi33

Użytkownik
Odpowiem za Stefana, ale to proste, w Anglii żaden wyjazd nie równa się wygranej, a The Hawthorns to bardzo ciezki teren. Dodatkowo City na ten moment nie ma napastników. Chelsea po podobnym kursie utopila się w Newcastle. Jak dla mnie na takich typach można tylko przegrać. Value wg mnie miałyby kursy +1,70.
Ja osobiście nie porównywałbym meczu Chelsea z Newcastle do WBA z MC ,ponieważ może zabrzmi to dziwnie ale ich mecze były zawsze dziwne i akurat z tym rywalem drużyna Newcastle potrafiła sprawić psikusa. Dla mnie ich mecze to no bet. Co do meczu West Brom z Obywatelami to mimo braku Aguero i Dzeko ja chyba będę skłonny w nich zainwestować ,bo moim zdaniem mimo wszystko warto. Najbardziej mnie przeraża ta długa passa zwycięstw z ich strony (aż 8!). Dla mnie to jest największa bolączka ,bo akurat City to nie jest zespół ,który będzie wygrywał notorycznie przed dłuższy okres czasu. Oczywiście to tylko moje zdanie i nie neguje tego ,że Ty uważasz inaczej ,tylko piszę ,co ja o tym myślę ,pozdro ;) Jutro postaram się napisać co nieco od siebie o paru meczach.
 
lowicz 9

lowicz

Użytkownik
Burnley vs Liverpool
Rodgers zmienił ustawienie zespołu i to widać po grze Liverpoolu. Mimo porażki z ManU i remisu z Arsenalem gra The Reds może się podobać i moim zdaniem przyniesie ona zdobycze punktowe. Skutecznością niestety nie może się pochwalić Raheem Sterling. Ostatnio marnuje sporo sytuacji, szczególnie w meczu z Czerwonymi Diabłami, gdzie mógł spokojnie zostać bohaterem meczu wykorzystując swoje sytuacje. Myślę, że mecz z Burnley to świetna okazja na przełamanie się tego zawodnika, bo jest to przeciwnik z niższej półki niż dwóch ostatnich, więc Raheem powinien mieć więcej swobody i będzie ciążyć na nim mniejsza presja.
Raheem Sterling strzeli bramkę @ 2.62 Bet365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Everton powyżej 1.5 kartki 2.00 Bet365
MU powyżej 1.5 kartki 2.10 Bet365
Ja osobiście gram to w dublu. W meczu w Liverpoolu sędziować będzie Lee Mason potyczkę ze Stoke, w meczu w Manchesterze zaś Mike Jones. Sroki zapewne mocno się postawią Diabłom, które zapewne będą chciały zrehabilitować się za wpadkę w Birmingham w meczu z Villą. Grać w przewadze 25&#39; i nie wygrać meczu ;/ Dla mnie znaczne value w obu kursach można pobierać na single. Teraz przechodzę do tego co lubię najbardziej a więc kartka na określonego zawodnika:
Lescott kartka TAK
6.50
Unibet

Obywatele zawitają do West Bromwich a tam na środku obrony zagra były gracz City i Evertonu - 34letni Lescott. Rozumiem,że nie łapie on wielu kartek,że w ataku City braki. Jednak uważam,że to City będą nacierać a po takim kursie to grzech nie próbować.
Cambiasso kartka TAK
6.00
Unibet

Leicester potrzebuje punktów jak ryba wody. Jutro zawita tam chimeryczny Tottenham. Arbitrem Neil Swarbrick więc o kartki trudno nie będzie a i Mason zapewne nie ułatwi życia Estebanowi.
/do tego poluje dalej na kartkę dla Jedinaka, które Crystal zmierzy się z Soton. Zastanawiam się też nad kartką dla Bainesa który w meczu ze Stoke będzie musiał walczyć z Bardsleyem a ten to potrafi podnieść ciśnienie
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Odpowiem za Stefana, ale to proste, w Anglii żaden wyjazd nie równa się wygranej, a The Hawthorns to bardzo ciezki teren. Dodatkowo City na ten moment nie ma napastników. Chelsea po podobnym kursie utopila się w Newcastle. Jak dla mnie na takich typach można tylko przegrać. Value wg mnie miałyby kursy +1,70.
Akurat porażka Chelsea z Newcastle nie była dla mnie niespodzianką, tak samo jak Arsenalu ze Stoke, bo spodziewałem się tam 1X ale takie WBA jak dla mnie nie ma żadnych argumentów żeby urwać City chociaż pkt pomimo, że grają bez napastnika, będzie remis bądź wygrana Bromich to będę mocno zaskoczony ;)
To już lepiej jutro dać 1X na Burnley bardziej prawdopodobne, że wejdzie niż WBA ;)
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Sunderland ₋ Hull

Jest trochę czasu to Machete świątecznie zagra na żółte kartki w Premiership.
Mecz wybrany nie przez przypadek, obie drużyny to typowe przecinaki, ostra fizyczna gra, mecz bardzo ważny w kontekście walki o utrzymanie, nikt tu nogi nie odstawi...

H2H

Puchar 09.03.14 Hull - Sunderland 3:0
15&#39; Huddlestone (Hull)
29&#39; Cattermole (Sunderland)
65&#39; Scocco (Sunderland)
szybko złapane żółte kartki, jednak mecz w miarę czysty, słaba suma na koniec, brak czerwonej.

08.02.14 Sunderland ₋ Hull 0:2
4&#39; Brown czerwona kartka, później jeszcze 4 żółte w meczu.
Brutalne spotkanie

02.11.13 Hull - Sunderland 1:0
Cattermole i Dossena czerwone kartki w 45min!
Później jeszcze tylko 2 żółte dla Hull.

Poprzednie spotkania są z 2010 r. i starsze, w których również było ostro i nie zabrakło żółtych i czerwonych kartek.
Jedyny minus: Huddlestone nie zagra bo pauzuje za czerwoną.

Sędzia: A Marriner
Arbiter który nie boi się sięgać po kartki, w 13 spotkaniach które prowadził w tym sezonie pokazał 52 żółte i jedną czerwoną, co daje średnią 4.15 kartki na mecz.

Obie ekipy grają ze sobą bardzo ostro, często w ich meczach sędziowie sięgają po czerwony kartonik...

Typ: Kartka przed 30:00 @1.83
Buk: Bet365
Stawka: 4/10 ✅ 17&#39; Larsson

Typ: azjatycka suma kartek over4.5 @2.00
Buk: Bet365
Stawka: 3/10 ✅ 7 kartek

Typ: czerwona kartka w meczu @4.33
Buk: William Hill
Stawka: 1/10 ⛔ brak

Spotkanie bardzo zacięte, widać że Sunderland ma kompleks Hull i nie znoszą z nimi grać. O kartki byłem spokojny już po pierwszej połowie, czekałem tylko na czerwoną, tym razem zabrakło, choć szansa była spora przy 7 żółtych...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Jestem kibicem United. Postawiłem na nich w meczu z Aston Villą i nawet dodałem taki typ na forum, ale cały czas czułem, że passa zwycięstw zostanie przerwana. Wiecie, mecz na wyjeździe z solidną drużyną. Czuję, że tak samo będzie jutro. WBA 1-1 City, czemu nie?
 
A 0

arbiter82

Użytkownik
CHELSEA - WEST-HAM BTS 2.00 EXPEKT 5/10
Chelsea ostatnią bramkę u siebie w Premier League straciła w 10 kol. ze słabiutkim na wyjazdach QPR w derbach Londynu . Ekipa West-Hamu po 8 kolejkach wyjazdowych tego sezonu strzeliła 15 bramek (tyle co w całym sezonie 13/14 na wyjazdach!)Drużyna BIG SAMA jest w gazie i 1 bramkę powinni ukłuć, a gol ze strony Chelsea powinien być formalnością. Liczę że ten derbowy mecz zakończy się bramkami z obydwu stron. POWODZENIA
 
W 0

wojtasekpl1

Użytkownik
Witam jestem kibicem CFC i czasem spoglądam na typy, które proponujecie i chciałbym tylko dodać jedną informację.
Nie wiem czy pamiętacie, ale w poprzednim sezonie, gdy WHU grał na wyjeździe z Chelsea to postawił taki autobus, iż sam Mourinho nazwał to XVIII wiecznym futbolem bodajże. Stamford to twierdza, w tym sezonie w lidze Chelsea jeszcze nawet nie zgubiła ani jednego punktu grając u siebie. Już bardziej skłaniałbym się do grania (-1) w stronę Chelsea - w BAHu kurs wynosi 1.8.
Wydaję mi się, że zawodnicy WHU będa murować, żeby próbować urwać jakiekolwiek punkty, ale w porównaniu z zeszłym sezonem bardzo dużo się zmieniło, w niebieskich barwach gra Cesc Fabregas, który jest genialnym rozgrywającym, wreszcie funkcjonuje atak pozycyjny, ponadto jest Diego Costa, który jest mega skuteczny. Już nie mówiąc o Hazardzie(który strzela w lidze tylko na SB), Drogbie czy Remym.
Co sądzicie o MU? 1.4 do podbicia ako?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom