>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18 Kolejka Serie A (9-10 stycznia)

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP


No i wracamy na wloskie stadiony, 18 kolejeczka, Ultra faworyzowani przez bukow pierwsze Inter i druga Juve.
Mistrzowie wlasnego boiska Napoli, Genoa i Fiorentina zagraja znow u siebie.
Czy Mihajlovic utrzyma nadany tytul &quot;mister X&quot; ? ????
Czy Roma skroci dystans do kuzynow (Lazio) ?
I w koncu, czy uda sie powstrzymac Inter ?
Na te pytania na pewno kazdy bedzie mogl odpowiedziec w niedziele ????​
 
tomcias10 0

tomcias10

Użytkownik
AS Roma - AC Milan 11.01.09
Typ: x
Kurs: 2,95
No więc to spotkanie wywołuje wiele emocji wśród kibiców Serie A. Według mnie w tym spotkaniu padnie remis. Obie drużyny w tym sezonie spisują się średnio przeplatając wygrane z przegranymi oraz remisami. Te drużyny na ligowych boiskach spotykają się w tym sezonie po raz pierwszy. Oto ostatnie 3 mecze obu drużyn:
AC Milan:
AC Milan - Catania Calcio 1 : 0
Juventus Turyn - AC Milan 4 : 2
AC Milan - Udinese Calcio 5 : 1
AS Roma:
Chievo Verona - AS Roma 0 : 1
AS Roma - Cagliari Calcio 3 : 2
Catania Calcio - AS Roma 3 : 2
Jak widać obie drużyny od trzech meczy nie zremisowały. Obie drużyny mają w tych trzech meczach taki sam bilans 2-0-1. Milan zajmuje 3 pozycje w lidze a Roma 11, ale to nie ma za dużego znaczenia. Według mnie w tym spotkaniu padnie remis.
 
L 0

lameczek

Użytkownik
US Palermo - Atalanta (3:2)
Typ: US Palermo ✅
Kurs: 2.10
Mecz miedzy sasiadami z tabeli wloskiej Serie A, druzyny te zajmuja odpowiednio 10 i 9 miejsce. Obydwie druzyny bardzo dobrze radza sobie u siebie ale juz tak kolorowo nie jest na wyjezdzie. US Palermo na swoim terenie wygralo m.in. z AS Roma (3:1) oraz AC Milanem (3:1), natomiast Atalanta na wyjezdzie ulegla m.in. obecnemu ligowemu spadkowiczowi Regginie oraz slabo spisujacej sie ekipie Torino. Widze tu jednego faworyta ktorym jest US Palermo, a jak widac prawdopodobienstwo zwyciestwa i kurs na ta ekipe sa na prawde wysokie ????
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Genoa CFC - FC Torino ✅
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 18.00 na Stadio Luigi Ferraris w Genui rozpocznie się spotkanie inaugurujące 18. i pierwszą w tym roku kolejkę włoskiej Serie A, w którym miejscowa Genoa podejmować będzie ekipę Torino.
Która drużyna rozpocznie rok 2009 z kompletem punktów? Niepokonana u siebie w tym sezonie Genoa, czy pozostające ciągle bez wyjazdowego zwycięstwa w obecnych rozgrywakch Torino?
Genoa jest w tym sezonie jedną z najlepiej grających na własnym stadionie ekip w całej Serie A (w 8 spotkaniach 6 zwycięstw i 2 remisy), ogólnie nie notując porażki od 5 kolejek.
Z kolei Torino nie radzi sobie najlepiej, zwłaszcza kiedy chodzi o mecze poza Turynem (raptem 2 remisy i aż 6 porażek - bilans kompletnie odwrotny od ich jutrzejszego rywala - czyżby proporcje miały zostać zachowane?), aczkolwiek zmiana szkoleniowca na Waltera Novellino i zwycięstwo z Napoli w ostatniej kolejce być może tchnęły w drużynę nowego ducha.
Jutro Gian Piero Gasperini nie będzie mógł skorzystać z Paro, Palladino, Modesto i Milito. Są to niezwykle istotni gracze w talii trenera Rossoblu (zwłaszcza Diego Milito - najlepszy strzelec drużyny i współlider klasyfikacji strzelców Serie A).
Goście również przystąpią do jutrzejszej konfrontacji bez kilku ważnych zawodników. Brak Rubina, Abbruscato, Zanetti&#39;ego i Stellone z pewnością da się jutro we znaki Walterowi Novellino.
Mimo poważnych osłabień w ekipie gospodarzy, stać ich jutro będzie, moim zdaniem, na odniesienie kolejnego zwycięstwa przed własną publicznością.
Mój typ: 1:0 dla Genoa CFC.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Bez wątpienia meczem kolejki jest spotkanie Roma - Milan. Przyjezdni napewno nie będą chieli zaliczyc kolejnej wpadki zagrazającej pozycji w tabeli aczkolwiek Roma by mogla myslec o tym by zakonczyc na dobrej pozycji ten sezon bedzie musiala ten mecz poprostu wygrac. Kursy rowne, srednio po 2.70. W druzynie Milanu prawdopodobnie zagra D.Beckham ktory poprzedniego wystepu nie moze zaliczyc do udanych. Ja ten mecz odpuszczam, ew. zagram cos z over/under..
Udinese - Sampdoria. Zespol ktory bedzie grac z Naszym Lechem w UEFA zmierzy sie na własnym boisku z Sampdoria Genua. Druzyna Pasquale Marino nie wygrala zadnego spotkania juz od 8 meczy. Rywal nie wymagający, wiec najwyzsza pora na przełamanie.
Mój typ: Udinese - Sampdoria 1
Fiorentina - US Lecce. Bardzo fajny mecz dla typerów. Druzyna gospodarzy radzi sobie w SERIA A naprawde obiecująco zajmując 4 pozycje. Zmierzy sie z US Lecce i wg. mnie typ na wygraną gospodarzy jest całkiem niezły. Co więcej, sądze ze zobaczymy w tym meczu pewne zwycięstwo Fiorentiny.
Moje typy:
Fiorentina - Lecce 1
Fiorentina - Lecce (handi -1) 1
over 2.5

Juventus - Siena. W tym meczu widze wygraną gospodarzy, kurs niski ale napewno umieszcze go w jakims kuponie. Prawopodobnie nie zagra G. Buffon ale sądze ze nie bedzie to az tak wielkim osłabieniem.
Mój typ:
Juventus - Siena 1
Cięzko wyrazic mi sie o spotkaniu Inter Milan - Cagliari. Wprawdzie wątpie by druzyna Interu poniosła klęske ale kurs nie jest az tak rewelacyjny.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Genoa - Torino (under 2,5) @1,70

Po trzech tygodniach przerwy piłkarze włoskiej Serie A znów wybiegną na murawy stadionów. Ja bym był ostrożny w typowaniu bo wiadomo przez tą przerwę trochę mogło sie pozmieniać w zespołach zarówno mentalnie jak i fizycznie wieć nie wiadomo czego można sie do końca spodziewać ???? Zespół Torino to spora niewiadoma. Po koniec poprzedniego roku cierpliwość zarządu się skończyła, zatrudnili nowego trenera i teraz wszyscy liczą na poprawę wyników. Novellino miał sporo czasu żeby przekazać swoja koncepcje gry teraz zostaje tylko czekać na wyniki. Punkty sa potrzebne zespołowi bo 17 pozycja w tabeli to &quot;czuć&quot; już spadkiem ???? Genua obecnie na wysokiej 6 pozycji głównie dzięki bardzo dobrym meczom u siebie. Bym moment ze zespól gra na bardzo wysokim poziomie jednak nie sa to jeszcze na tyle klasowi zawodnicy aby taka równą formę utrzymać cały sezon. Na boisku nie zobaczymy Palladino i Diego Milito dwóch bardzo ważnych graczy w ofensywie. Faworytem powinna być Genua choć obecnie kursy na ich zwycięstwo sa już w okolicach +/- 1,90 ja jednak skłaniał bym sie ku underowi ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jezeli chodzi o dzisiejszy mecz Genoa - Torino , to jak najbardziej zgodze sie z underem. Genoa bez Milito to nie to do czego nas przyzwyczaila ta druzyna w tym sezonie. Milito zaliczyl wiekszosc bramek jak i asyst w tym sezonie a do tego nie ma Sculliego ktory tez w tym sezonie niezle pogrywa ... wiec z przodu zostaje tylko Palladino. Rubnho miedzy slupkami juz nieraz sie wykazal, nie liczac wpadki z Lazio, bardzo ladnie bronil w tym seozonie. Atak Torino nie zaskakiwal poki co, ale potrzeba punktow.
Z wyzej wymienionych wzgledow, powtarzam typ MadAngela under 2.5 i dodalbym niejako &quot;niespodzianke&quot; X badz fuxem X2.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: FC Bologna - Chievo Verona ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 15.00 na Stadio Renato Dall&#39;Ara w Bolonii rozpocznie się spotkanie 18. kolejki włoskiej Serie A, w którym naprzeciw siebie staną dwaj beniaminkowie - miejscowa Bologna i Chievo Verona.
Zarówno piłkarze Sinisy Mihajlovicia, jak i goście z Werony, walczą w tym sezonie o utrzymanie (co z założenia jest wyzwaniem dla każdego ligowego nowicjusza). Co prawda Bologna to utytułowana drużyna i osiągała swego czasu niemałe sukcesy w lidze włoskiej, teraz musi myśleć tylko o tym, by po roku nie wrócić ponownie na zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej w Italii.
Gospodarze, w porównaniu do Latajacych Małp, które okupują ostatnie miejsce w tabeli, są tego celu nieco bliżej. Zmiana szkoleniowca na byłą gwiazdę Interu Mediolan z pewnością wyszła ekipie Rossoblu na dobre (remis jest zawsze lepszy od porażki, a jak na razie, remisów Bolończycy notują sporo), gdyż drużyna ciuła jakoś kolejne ligowe punkty.
Chievo swoją trudną pozycję zawdzięcza impotencji strzeleckiej (raptem 9 bramek w 17 meczach), która, wobec równie słabej gry w defensywie, sprawiła, iż, jak dotąd, drużyna z miasta Romea i Julli ma w swoim dorobku marne 9 oczek.
Bologna w 8 rozegranych w tym sezonie spotkaniach przed własną publicznością zanotowała raptem 2 zwycięstwa, tyleż samo remisów i aż 4 porażki, ale, odkąd stanowisko szkoleniowca objął wspomniany Mihajlovic, drużyna u siebie jeszcze nie przegrała.
I nie powinna przegrać również jutro, gdyż przeciwnik jest jak najbardziej do ogrania, zwłaszcza, że poza Weroną zanotował raptem jedno zwycięstwo i remis przy aż 6 porażakach, zdobywając przy tym tylko 4 bramki).
W drużynie gospodarzy niezdolny do gry w jutrzejszym meczu jest jedynie Paonessa. Z kolei w składzie gości nie ujrzymy pauzujących za kartki Italiano, Langelli i Bentivoglio.
Moim zdaniem Bologna odniesie jutro łatwe zwycięstwo. Mój typ: 2:0 i przynajmniej jedna bramka przeżywającego drugą młodość Marco Di Vaio.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Udinese Calcio - Sampdoria Genua ⛔
typ: 1
kurs: 2.15
bukmacher: STS
Drużyna z Udine ostatni mecz ligowy wygrała...29 października 2008 roku w meczu przeciwko Catanii. Od tego czasu minęło ponad 2 miesiące, w których rozegrano 8 kolejek Serie A. Udinese przegrało aż 6 spotkań i tylko 2 razy udało im się zremisować. Jeżeli chodzi o formę Sampdorii, to można ją określić jednym słowem - nijaka. Potrafili ograć Sevillę, a za kilka dni przegrać na własnym stadionie z Fiorentiną po bardzo słabym meczu. To typowa drużyna środka tabeli, rzadko wygrywająca dwa trudne wyjazdy z rzędu (ostatnio wygrana z Regginą), co przedstawia schemat:
W L L L W L L W D L W D L W W W L W L L D L L L L
Przewidywane składy:
Udinese: Handanovic - Ferronetti, Domizzi, Coda, Lukovic - Obodo, D&#39;Agostino, Pasquale - Pepe, Quagliarella, Di Natale
Sampdoria: Castellazzi - Campagnaro, Gastadello, Luccini - Stankevicius, Delvecchio, Sammarco, Franchescini, Accardi - Cassano, Bellucci
Absencje: Inler, Isla (Udinese), Pieri (Sampdoria)
Liczę na przełamanie drużyny z Friuli, bo w tej drużynie drzemie dużo większy potencjał niż w ekipie gości. Myślę, że przebudzą się Pepe i Quagliarella i Udinese wygra 3:1.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Fiorentina (-2.5) - Lecce 1 [4.00]
Pierwsza kolejka włoskiej Serie A w tym roku. Zajmująca 4 pozycję w tabeli i walcząca o bezpośredni awans do Ligi Mistrzów Fiorentina podejmuje 18-te Lecce. Kolejny sezon Lecce musi walczyć o utrzymanie. Ich dyspozycja z każdym tygodniem bliżej do końca roku była coraz gorsza. Ostatni mecz wyjazdowy przegrali aż 0-3 w Napoli. Fiorentina u siebie ma bilans 6-2-0 14:4, a Lecce na wyjazdach 0-3-5 4:14 czyli niemal zupełne przeciwieństwo :wink: Średnia goli traconych przez Violę u siebie wynosi 0.5 na mecz, tyle samo co strzelonych przez Lecce na wyjazdach. Można się zatem spodziewać że goście dziś gola nie strzelą, w ostateczności jednego choć to wydaje się dość mało prawdopodobne, bo fioletowi nawet z dużo mocniejszymi ekipami rzadko tracą bramki. Wiele mówi też bilans ostatnich spotkań tych drużyn:
05/02/2006 Serie A Fiorentina vs. Lecce 1:0
31/10/2004 Serie A Fiorentina vs. Lecce 4:0
24/02/2002 Serie A Fiorentina vs. Lecce 1:2
14/04/2001 Serie A Fiorentina vs. Lecce 2:0
30/04/2000 Serie A Fiorentina vs. Lecce 3:0
09/11/1997 Serie A Fiorentina vs. Lecce 5:0
Jak widać Lecce rzadko strzela gole we Florencji, z kolei Viola w połowie przypadku uzyskała wynik dający wygraną mojemu typowi. Powtórzenie jednego z nich nie powinno być dziś trudne...
Trener i piłkarze zapowiadają, że awans LM jest dla nich priorytetem i zamierzają wygrywać jak najwięcej. Z kolei walczące o utrzymanie Lecce, a właściwie trener zespołu zapowiada ofensywną grę i zmianę ustawienia na... 4-3-3. Na słabe kluby to mogłoby podziałać ale z Fiorentiną najpewniej skończy się katastrofą. W obu klubach nie ma zbyt znaczących kontuzji co oczywiście jest kolejnym plusem na korzyść gospodarzy. Gilardino, który ma już 12 goli na koncie na pewno dołoży kolejne, a i Mutu nie będzie tylko się przyglądał bramkom kolegi z formacji. Zapowiada się wysokie zwycięstwo Fiorentiny.
Mój typ:
4-1
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Genoa - Torino (under 2,5) @1,70⛔
Trochę szkoda underka :p Genoa szybko strzeliła bramkę po rzucie rożnym i to praktycznie ustawiło mecz. Co ciekawe dwie barki padły po rzutach rożnych a w sumie wszystkie trzy gole to strzały z główki ????

Dziś podobnie jak wczoraj nie wiadomo czego się spodziewać ????

Palermo - Atalanta 1 @2,00 ✅
Obie ekipy dzieli w tabeli zaledwie 1 ptk tak wiec ewentualny zwycięzca będzie mógł odskoczyć rywalowi na bezpieczna odległość. Wiele łączy tak naprawdę obie drużyny, zdobyły w obecnym sezonie po dwadzieścia jeden bramek, obie grają zdecydowanie lepiej u siebie niż na wyjazdach. Palermo na Sycylii to jednak zespól groźny dla każdego, mający juz na rozkładzie Rome czy Milan i myślę że spokojnie powinni w pierwszym meczu po Nowym Roku zainkasować komplet punktów


Fiorentina - Lecce(0-1) 1 @2,06⛔
Coś dopisze potem ????

/Edit: i nie zdążyłem ????

Roma - Milan 1 2,70⛔
Najciekawszy mecz kolejki, jeden z klasyków Włoskiego futbolu. Roma końcówkę 2008 roku miała całkiem udaną, awansowali z pierwszego miejsca w LM do dalszych gier, a także w lidze poczynają sobie coraz lepiej. Milan mocnym akcentem zakończył poprzedni sezon wygrywając z Udine i teraz podobnie będzie chciał zacząć Nowy Rok ???? Dodatkowo w zespole pojawił się Beckham, atpie żeby cokolwiek wniósł od do gry ale na pewno trochę zamieszania będzie ???? Roma poza wpadką 0-4 z Iterem u siebie bardzo ładnie, dziś osłabiona ciągle brakiem Tottiego, Milan dalej bez Gattuso, Borriello i Nesty. W takich meczach motywacja jest ogromna, nie ma co patrzeć na tabele czy statystyki bo każda z drużyn jest w stanie zagrać wielki mecz, jak dla mnie dziś Milan nie da rady ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Poprzednie analizy poszly bardzo kiepsko. Szukalem niespodzianki tam gdzie nie trzeba bylo ... a ladny kursik na X na Interze szlo wylapac ????
Na dzis proponowalbym underek w meczu Fiory z Lecce.
Lecce nie raz z druzynami z gornej czesci tabeli zastosowalo ultra defensywny modol, przez co wynik byl underowy.
Poza tym niezle wygladaja zwyciestwa Romy i Lazio ... chociaz Reggina u siebie moze pokazac sie z dobrej strony.
Bologna ma szanse przerwac ta plage remisow :p a skoro Intr wczoraj to moze i dzis Juve X ? ????
Ja osobiscie zagram am underek na dzis ... bo moim zdaniem po przerwie ciezko ????
 
szary 0

szary

Użytkownik
Lecce planuje uskuteczniać 4-3-3 więc to mało defensywny model :p Uważają że wzmocnienie przednich formacji jest lekiem na ich bolączki. Według mnie może jedynie pogorszyć ich sytuację ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
No nic praktycznien ie trafilem, tylko Wielkie Lazio ????
Mecz z Reggina charakteryzowal sie wielkimi bledami defensywy obu druzyn. 4 na 5 bramek padlo przez bledy obroncow ... a 5ty - karny ktorego raczej nei bylo, ale na szczescie nei zmienilo to duzo.
Lecce pokazalo sie z dobrej strony, mimo prob odrobienia Fiory nie udalo sie.
Juventus szczesliwie wygral, po kolejnym trafnym strzalem z wolnego Del Piero, ale Siena zaslugiwala na wiecej.
No to teraz czeka ostatnia kolejka i rewanze
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Komplet wyników :
01.10.09 Sobota
18:00 Genoa - Torino 3 : 0
20:30 Internazionale - Cagliari 1 : 1
01.11.09 Niedziela
15:00 Bologna - Chievo 1 : 1
15:00 Fiorentina - Lecce 1 : 2
15:00 Juventus - Siena 1 : 0
15:00 Napoli - Catania 1 : 0
15:00 Palermo - Atalanta 3 : 2
15:00 Reggina - Lazio 2 : 3
15:00 Udinese - Sampdoria 1 : 1
20:30 Roma - Milan 2 : 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom