>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 17.02-20.02.2012

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP




kursy unibet


Po długiej zimowej przerwie pomału zaczynamy zbliżać się do wznowienia rozgrywek polskiej Ekstraklasy. Przekonamy się na boiskach czy zespoły dobrze wykorzystały wolny czas na przygotowanie do rundy wiosennej czy dokonane roszady w składach były udane. Transferów zbyt wiele nie było, szczególnie jeśli chodzi o czołowe. Dlatego problem zgrania nie powinien być przeszkodą. Jako pierwsi zaprezentują się drużyny ŁKSu i Polonii czyli ekipy pokazujące dwa światy polskiej piłki. Zespół z Łodzi walczył o to by w ogóle istnieć a ekipa z Warszawy mogła się spokojnie, w komfortowych warunkach przygotowywać do rundy wiosennej. Sam jestem ciekawy jak ta konfrontacja będzie wyglądać na boisku. Co wymyśli debiutujący w roli trenera Piotr Świerczewski, czy zaskoczy doświadczonego Jacka Zielińskiego? O tym przekonamy się już niedługo.
Serdecznie zapraszam do dyskusji.
 
freq 2

freq

Użytkownik
Interesującym meczem w tej kolejce jest Łódzki KS - Polonia Warszawa. Sytuacja ŁKS&#39;u jest nieciekawa, a Polonia gra w tym sezonie dobrze. Myśle że Polonia poradzi sobie spokojnie z ŁKS&#39;em w Łodzi.

Łódzki KS - Polonie Warszawa
TYP: over 2.5 gola Kurs: 2.10 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
celahim 4

celahim

Użytkownik
Interesującym meczem w tej kolejce jest Łódzki KS - Polonia Warszawa. Sytuacja ŁKS&#39;u jest nieciekawa, a Polonia gra w tym sezonie dobrze. Myśle że Polonia poradzi sobie spokojnie z ŁKS&#39;em w Łodzi.

Łódzki KS - Polonie Warszawa
TYP: over 2.5 gola Kurs: 2.10 STS
Ale analiza to chyba nie do tego typu:p Polonia spokojnie sobie poradzi z ŁKSem i dlatego będzie over 2.5??

Pierwsza kolejka po zimie jak zawsze ciężka do wytypowania, trudno przewidzieć w jakich formach będą zespoły po takiej przerwie. Nieco mądrzejsi będziemy po meczach w Lidze Europejskiej Wisły i Legii, z przewidywaniami na spotkania tych zespołów wstrzymałbym się więc do czasu, aż zobaczymy jak poradzą sobie z europejskimi przeciętniakami.
Na pierwszy rzut oka dobrze wygląda Śląsk u siebie z Ruchem i Widzew z Podbeskidziem, ale na konkretne typy jeszcze przyjdzie czas.
Tak czy siak trzeba się cieszyć, bo nareszcie zaczną grać polskie ligi, które pomimo poziomu interesują mnie 100 razy bardziej niż te Wasze nudne Barcelony czy Manchestery :p
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Widzew Lodz - Podbeskidzie Bielsko Biala
Więcej bramek - Typ: Pierwsza połowa @ 3,00 BAH
VS
Widzew u siebie ze słabszymi drużynami szybko potrafi zdobyć bramkę, a potem przez pozostałą część meczu się rozpaczliwie bronić. Takie są realia i trzeba się z tym pogodzić.
Dowód?!
Mecz ostatni u siebie z Górnikiem Zabrze. Szybko strzelone dwie bramki, bo w 9 i 28 minucie, które praktycznie ustawiły spotkanie. Górnik atakował, ale nic już nie strzelił na al. Piłsudskiego. Kolejny mecz o podobnym scenariuszu co wyżej to mecz z 29.10.11 r. z Cracovią. Niby słabsza ekipa, u siebie, a męczarnia ogromna. Wygrana skromna, bo 1:0 po bramce, ponownie w 9 minucie i rozpaczliwa obrona wyniku do 96 minuty.
Podbeskidzie na 5 ostatnich spotkań, aż w 4 meczach strzelało najwięcej goli w pierwszej połowie. Tyle co wynalazłem o tej ekipie. Z licznych transmisji, właśnie to Górale kojarzą mi się z drużyną, która szybko strzela.
Zobaczymy jak będzie. Oczywiście chciałbym zwycięstwo Widzewa, ale najlepiej, aby zostało bramkowo osiągnięte w pierwszej połowie, nawet kosztem męczarni, bo w sumie już przywykłem :razz:
Nie ma łatwo... :cool:
 
freq 2

freq

Użytkownik
To jest właściwa analiza. Spójrz na sytuacje ŁKS&#39;u.ŁKS jest w rozłamce a Polonia będzie walczyć o wysokie miejsce w lidze, więc myśle że będzie over 2.5
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
To jest właściwa analiza. Spójrz na sytuacje ŁKS&#39;u.ŁKS jest w rozłamce a Polonia będzie walczyć o wysokie miejsce w lidze, więc myśle że będzie over 2.5
Jest w rozbiciu, ale oni walczyć będą o utrzymanie. To nie ma tak, że jedna drużyna tylko będzie walczyć &quot;o coś&quot;. Na pewno pójdzie sporo typów na Polonię, tego jestem pewny. Ja bym się radził wstrzymać z konkretnym typowanie do następnego tygodnia, bowiem wtedy będziemy mądrzejsi. Value będzie po stronie ŁKS-u, a granie w wyjazdowym meczu na Polonię po 1,65 (by może jeszcze spadnie) jest trochę nierozsądne.
Śląsk w Łodzi też męczył się z ŁKS-em i wygrał tylko 1:0
Śląsk wygrał 2:1.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
To jest właściwa analiza. Spójrz na sytuacje ŁKS&#39;u.ŁKS jest w rozłamce a Polonia będzie walczyć o wysokie miejsce w lidze, więc myśle że będzie over 2.5
Jak dla mnie dwa zdania to żadna analiza. Poza tym Twoja ocena nie jest obiektywna, bo jak widzę po avatarze jesteś kibicem Polonii. Zresztą to, że zespół jest w rozsypce nie znaczy, że na własnym stadionie nie powalczy. Śląsk w Łodzi też męczył się z ŁKS-em i wygrał tylko 2:1, więc nie wiem skąd ta pewność u Ciebie.
Śląsk wygrał 2:1.
Pewnie, że 2:1 ;)
 
T 0

tatar23

Użytkownik
Wie ktoś może u jakich bukmacherów można stawiać zakłady długoterminowe? chodzi mi o zakłady typu która drużyna skończy sezon na wyższym miejscu ?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wie ktoś może u jakich bukmacherów można stawiać zakłady długoterminowe? chodzi mi o zakłady typu która drużyna skończy sezon na wyższym miejscu ?
Tobet oferuje taką ofertę. Dodatkowo mozna postawić kto spadnie z ligi.
 
mara_1986 3

mara_1986

Użytkownik
17.02.2012 Łódzki KS - Polonia Warszawa

W spotkaniu inaugurującym rundę wiosenną T-Mobile Ekstraklasy, pretendująca do tytułu mistrzowskiego Polonia Warszawa wybiera się do Łodzi, gdzie zmierzy się z łatanym na ostatnią chwilę Łódzkim Klubem Sportowym. Zdecydowanym faworytem piątkowego starcia jest drużyna z Warszawy, która po kapitalnej końcówce poprzedniej rundy
wskoczyła na trzecie miejsce w tabeli i do liderującego Śląska notuje stratę zaledwie 6 punktów. Do drużyny Jacka Zielińskiego w przerwie dołączyli: pomocnik - Aviram Baruchyan (Beitar Jerozolima) i Vladimir Dwaliszwili (Maccabi Hajfa), po kontuzji wraca Łukasz Teodorczyk. W jutrzejszym meczu w składzie prawdopodobnie zabraknie Tomasza Jodłoca, Roberta Jeża i Macieja Sadloka.

ŁKS to w tej chwili zupełnie inna bajka. Drużyna łatana na ostatnią chwilę pod wodzą nowego trenera Piotra Świerczewskiego. Do drużyny dołączyli: Seweryn Gancarczyk, Grzegorz Bonin (wcześniej Polonia), Wojciech Łobodziński, Maciej Iwański i Olegs Gercaliu. Nazwiska znane ale wielce prawdopodobne, że brak zgrupowania zagranicznego i brak zgrania może się przełożyć na wyniki w pierwszy meczach rundy.

Podsumowując: Uważam, że w tym meczu Polonia nie może sobie pozwolić na stratę punktów. Dodatkową motywacją jest premia za wygrany mecz, która wynosi 125 tys. zł. Warunki atmosferyczne mogą być ciężkie ale nie sądzę, żeby to wpłynęło znacząco na wynik jutrzejszego meczu.


Ewentualne składy:

ŁKS: Wyparło - Gercaliu, Adamski, Klepczarek, Gancarczyk, Bonin, Smoliński, Iwański, Łobodziński, Mięciel, Saganowski

Polonia: Gliwa - Todorovski, Baszczyński, Kokoszka, Cotra, Trałka, Bruno, Baruchyan, Brzyski, Sultes, Cani

Typ: Polonia Warszawa @ 1.68 Betsson ✅
Typ: Over 2.5 @ 2.10 Betsson ⛔
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
To jest właściwa analiza. Spójrz na sytuacje ŁKS&#39;u.ŁKS jest w rozłamce a Polonia będzie walczyć o wysokie miejsce w lidze, więc myśle że będzie over 2.5
to nie lepiej zagrać handicap -1 na Polonie za 2.80 niż liczyć na 3+gola za 2,1? Z twojej analizy wynika że skoro ma sobie spokojnie poradzić pokryje HC a tak musisz liczyć na min 3+gola ze strony Polonii, grając na over trzeba raczej liczyć na bramki z obu stron, czyli coś za łódzkimi musi przemawiać (z twojego posta wynika że nic)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
ŁKS - Polonia Warszawa
Już jutro 18:00 stadion ŁKS-u Łódź wznowienie rozgrywek polskiej ekstraklasy. Faworytem spotkania bez dwóch zdań jest drużyna &#39;&#39;Czarnych Koszul&#39;&#39;. ŁKS pogrążony w kryzysie, kłótniach w dodatku wielu graczy opuściło zespół : Na odejście zdecydowali się między innymi Sebastian Szałachowski i Marcin Kaczmarek. Zespół po Tarasiewiczu który nie potrafił dogadać się z zarządem przejął Piotr Świerczewski. Do zespołu co prawda dołączyli Grzegorz Bonin, Seweryn Gancarczyk, Maciej Iwański, Wojciech Łobodziński, Paweł Sasin, Ronald Gercaliu i Olegs Laizans. Ci zawodnicy mają pomóc drużynie w walce o utrzymanie jednak co ci piłkarze znaczą na dzień dzisiejszy.... Bonin był w Warszawie, Iwański na &#39;&#39;wygnaniu&#39;&#39;, Gancarczyk nie pograł zbyt wiele jak pozostali. Dlatego ci piłkarze przypominają mi trochę gdy Odra Wodzisław spadała z ekstraklasy i słynne zatrudnianie Cantoro, Brasiliany itd. &#39;&#39;Tonący brzytwy się chwyta&#39;&#39; tutaj można zacytować te przysłowie do tego trener w postaci Piotra Świerczewskiego.. , Polonia natomiast z Jackiem Zielińskim na ławce dokonała takich wzmocnień jak pomocnik Aviram Baruchyan i napastnik Władimir Dwaliszwil obaj znaleźli miejsce w kadrze która została podana na jutrzejszym mecz, Zieliński ma problem w defensywie nie wystąpi Jodłowiec i Sadlok. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się zwycięstwem 2:0 Czarnych Koszul. Drużyna z Konwiktorskiej na dzień dzisiejszy ma 6pkt starty do lidera prezes JW (Józef Wojciechowski) wierzy że jego zespół w tym sezonie włączy się i zdobędzie mistrzostwo ma ku temu wiele atutów tylko czy będą one szły w parze z nerwowym właścicielem przypuszczam że jutrzejsze spotkanie wiele przedstawi.

Win Polonia Warszawa @@ 1,80 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Interesującym meczem w tej kolejce jest Łódzki KS - Polonia Warszawa. Sytuacja ŁKS&#39;u jest nieciekawa, a Polonia gra w tym sezonie dobrze. Myśle że Polonia poradzi sobie spokojnie z ŁKS&#39;em w Łodzi.
Taa dosc ciekawa analiza...Polonia musi wygrac, bo Łks jest słaby...dzięki za podpowiedź!

A tak na spoko, zastanawia mnie dosyc wysoki kurs na Polonie, bo 1,65 to nie mało-niby Łks walczy do końca o utrzymanie, u siebie mogą byc groźni ale jak czarni tego nie spartolą, tzn. wykorzystają swoje sytuacje w meczu to innego rezultatu jak zwycięstwo Polonii nie widzę. Wstrzymam się jednak z obstawianiem pierwszej kolejki, bo nie wiem tak naprawdę czego się spodziewac na inaugurację albo będę miał argument jak kolega wyżej ????
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
oglądałem w zeszłej rundzie Polonię w Łodzi w meczu z Widzewem i nie byłym takim optymistą wielkim co do dzisiejszej wygranej ekipy p. Wojciechowskiego. Widzew wygrał 1:0, a Polonia miała związane nogi. Obawiałem się wtedy tego meczu, a tu okazało się wygrać najmniejszym nakładem sił. Dziwnie mam wrażenie, że jak grać na Polonię to tylko z podpórką, bo ŁKS jest nieobliczalny. To jest jednak pierwszy mecz w tej rundzie i Polonia go gra na wyjeździe.
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
O problemach Łódzkiego Klubu Sportowego, o ich perypetiach, różnych dziwnych krokach w tym klubie w czasie przerwy zimowej wie chyba każdy. Od problemów organizacyjnych, finansowych po problemy sportowe, czysto piłkarskie oraz trenerskie. Jednakże nauczony sytuacją w klubie, którego sympatyzuję, niejednokrotnie było widać, że piłkarze w obliczu wielu takich problemów potrafili się scementować i stworzyć monolit, by niejednemu zagrać na nosie. Z tego też powodu nie podejmuję się typowania tego spotkania pod kątem 1X2. Na poparcie tego chciałem dodać, że zespół zarządzany przez Wojciechowskiego niejednokrotnie wykazywał się niebywałą chimerycznością oraz nonszalancją. Do tego dochodzi fakt, że jest to pierwszy mecz po przerwie zimowej oraz panujące warunki atmosferyczne. Uważam, że w dzisiejszym spotkaniu nie będziemy widzieli wielu bramek (albo może w ogóle?) i proponuję ze swojej strony na ten mecz under 2,5. Uważam, że ŁKS mimo wszystko będzie chciał się dobrze zaprezentować w roli gospodarza i nie stracić bramki, natomiast jeśli Polonia wrzuci piąty bieg to tak czy tak uważam, że nie powinni strzelić więcej niż jedną lub dwie bramki.
Propozycje:
ŁKS Łódź - Polonia Warszawa under 2,5 @1,60 ✅
ŁKS Łódź - Polonia Warszawa X do przerwy @2,05 ⛔
Bet365
W drugim dzisiejszym spotkaniu spotkają się zespoły poznańskiego Lecha oraz GKSu Bełchatów. W przerwie zimowej żadna z drużyn nie została poważnie wzmocniona, natomiast większe ubytki kadrowe odnotował zespół z Bełchatowa, w Poznaniu jedyną poważną stratą jest odejście Jakuba Wilka do Lechii Gdańsk. Bełchatów tragicznie gra na wyjazdach, o czym świadczy chociażby ich bilans z rundy jesiennej (0-2-7 5:13). Ktoś zaraz powie, że statystyki nie grają, ale jak inaczej racjonalnie wytłumaczyć grę drużyny na wyjazdach, która na 9 spotkań, tylko w 2(!) potrafiła zremisować. W dzisiejszym spotkaniu faworyt może być tylko jeden - poznański Lech. Uważam, że powinni wygrać co najmniej jedną bramką.
Propozycje:
Lech Poznań - GKS Bełchatów 1 @1,40 ⛔
Lech Poznań - GKS Bełchatów 1 do przerwy @1,90
⛔
Lech Poznań (-1,0) - GKS Bełchatów 1 @2,10 ⛔
Lech Poznań (-1,0AH) - GKS Bełchatów 1 @1,65 ⛔
Lech Poznań - GKS Bełchatów over 2,5 @2,05 ⛔
Bet365
Jednocześnie pamiętajmy, że to jest tylko i wyłącznie polska ekstraklasa oraz pierwsza kolejka po przerwie zimowej, więc nie przesadzajmy ze stawkami.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
ŁKS Łódź - Polonia Warszawa
Dziwne rzeczy się dzieją w tej Łodzi. Kibice finansowo ratują klub, testuje się jakiś noł nejmów, na kilka tygodni przed rundą stchórzył wielki trenejro, Rysiu Tarasiewicz, no i w końcu władze decydują się na zaskakujący ruch, powierzając drużynę &quot;Świrowi&quot;. A &quot;Świr&quot; jak to &quot;Świr&quot; - odważniewypowiada się w mediach na temat kariery trenerskiej, która u niego nabiera rozpędu (ciekawe czy ŁKS będzie dla niego trampoliną?). I tak w krótkim czasie skleja klub emeryta, skoro nie ma pieniędzy na transfery. Udało namówić się Bonina, Iwańskiego, Łobodzińskiego, Gancarczyka... Ci panowie niejedno w piłce widzieli. Spory bagaż doświadczeń, dodając jeszcze Wyparło, Mięciela, czy chociażby Saganowskiego. Czy wypali? Nie mam bladego pojęcia. Ale wiem, że chłopaki będą walczyć do upadłego za ŁKS. Na starcie pojedynek z Polonią, która nie ukrywa, że aspiruje do tytułu mistrzowskiego. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby goście zostali na starcie przystopowani. Na papierze wszystko przemawia za &quot;Czarnymi Koszulami&quot;. Śmiem jednak twierdzić, że łatwo im nie pójdzie i stracą punkty. Dwa, trzy? Nie wiem. ŁKS będzie na swoim boisku bardzo niewygodnym rywalem.
Moje propozycje
ŁKS lub remis. Kurs: 2,04 ⛔
under 2,5 bramki. Kurs: 1,60 ✅
bet-at-home.com

Lech Poznań - GKS Bełchatów
W Poznaniu zaciskają pasa. Lekkim ch... pozbyto się Brumy, a nawet Wilka, którego wypożyczono z opcją pierwokupu do Lechii. I tak ławka zrobiła się jeszcze węższa, niż przedtem. Dziwne zachowanie władz klubu, skoro wciąż zapowiada się &quot;walkę o Majstra&quot;. Ale są też jakieś plusy. Udało się przede wszystkim zatrzymać Artioma Rudneva, który już w sparingach ładował jedną bramkę, za drugą. I dla Łotysza ta runda będzie najważniejsza, by wypromować się i przejść do mocnego, zachodniego klubu w przerwie letniej, co zresztą jest wielce prawdopodobne. Wracając do tematu. Jeszcze gorzej dzieje się w Bełchatowie. Coraz głośniej słychać, że PGE powoli wycofuje się ze sponsorowania, o czym zresztą świadczą wzmocnienia - żadnych wielkich nazwisk, sami młodzi chłopcy, którzy nie gwarantują skoku jakościowego. Faworytem dzisiejszego meczu jest oczywiście Lech. To bardzo ważne spotkanie dla Bakero, ale i dla całego zespołu. Strata do lidera wynosi dziewięć punktów. U siebie &quot;Kolejorz&quot; musi zwyciężać ze wszystkimi, jeśli na poważnie chce się liczyć czy to w walce o mistrza, czy też o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach.
Moje propozycje:
Lech wygra. Kurs, 1,40 ⛔
under 2,5 bramki. Kurs: 1,83 ✅
bwin
 
M 5

misiek20

Użytkownik
Musiałem sie zarejestrować i wypowiedzieć swoje zdanie na temat meczu Łks - Polonia. Moim skromnym zdaniem łks nie pozostaje bez szans jednak widząc to co się dzieje w drużynie z łodzi cieżko mi jest uwierzyć, że te &quot;sławne&quot; i znane wszystkim nazwiska sprzed paru lat pomogą lks&#39;owi w jakis doraźny sposób juz w 1 meczu po przerwie zimowej. faworyt tego meczu jest tylko jeden mimo ze nie przepadam za Polonią to wierze w doświadczenie drużyny która nie oszukując sie walczy o europejskie puchary w tym sezonie.
Osoby które stawiają na ŁKS sama 1 bardziej liczą na loterie niz statysyki i racjonalne spojrzenie na sytuacje obu klubów.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 0

ronni123

Użytkownik
Mnie interesuje mecz miedzy Koroną a Jagiellonia.
Kursy na Jagę wysokie około 3.0 choć wiadomo ta waleczność Korony jednak patrzac na transfery których dokonały oba kluby wydaje mi sie że w tej rundzie to Jaga będzie wyżej w tabeli (niestety bo jestem z Kielc). Oto i trensfery obu klubów:
TRANSFERY JAGIELLONII:

Przychodzą:
Tomasz Bandrowski (brak klubu)
Nika Dzalamidze (Widzew Łódź)
Luka Gusić (NK Dugopolje)
Paweł Nowotka (Holand IF)
Grzegorz Sandomierski (Racing Genk)
Igor Zubowicz (Biełszyna Bobrujsk)

Odchodzą:
Krzysztof Baran (Ruch Radzionków)
Grzegorz Bartczak (?)
Roger Canas (Szachtior Karaganda)
Hermes (Polonia Bytom)
Vladimir Kukol (Zawisza Bydgoszcz)
Maycon (BATE Borysow)
Andrius Skerla (?)

Przychodzą:
Daniel Gołębiewski (Górnik Zabrze)
Paweł Golański (Łódzki KS)
Mateusz Łuczak (Lechia Gdańsk)
Miłosz Przybecki (Polonia Warszawa)
Ołeksij Szlakotin (Zagłębie Sosnowiec)

Odchodzą:
Artur Cebula (Stal Stalowa Wola)
Hernani (Pogoń Szczecin)
Łukasz Maliszewski (Polonia Bytom)
Michał Zieliński (Górnik Zabrze)

Wyniki meczów sparingowych Korony:

14.01. - Radomiak Radom 2:1
14.01. - Bogdanka Łęczna 5:3
18.01. - Łódzki KS 0:1
21.01. - GKS Katowice 1:1
28.01. - Torpedo Kutaisi 0:0 (Turcja)
31.01. - FK Jablonec 1:6 (Turcja)
03.02. - Metalurg Zaporoże 1:1 (Turcja)
07.02. - Sportul Studentesc Bukareszt 3:0 (Turcja)
07.02. - Botew Płowdiw 1:1 (Turcja)
11.02. - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:1
11.02. - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1

Wyniki meczów sparingowych Jagiellonii:

14.01. - Gryf Wejherowo 1:1
14.01. - Cartusia Kartuzy 4:1
18.01. - Polonia Warszawa ME 3:1
18.01. - Arka Gdynia 3:2
21.01. - Bałtyk Gdynia 3:0
26.01. - Karpaty Lwów 0:0 (Turcja)
27.01. - Karpaty Lwów 2:6
29.01. - FC Vaslui 2:1 (Turcja)
01.02. - MFK Koszyce 5:3 (Turcja)
04.02. - Bytovia Bytów 1:2 (Turcja)
04.02. - Worskła Połtawa 1:0 (Turcja)
07.02. - FK Rostów (MESA) 1:0
07.02. - Czernomorec Warna 4:0 (Turcja)
13.02. - Olimpia Zambrów 5:1

Co by nie powiedzieć o Grzegorzu Rasiaku to nie można zaprzeczyć że potrafi strzelać bramki mimo braku jakieś bajecznej techniki;p do tego wiecznie groźny Franek i Jaga ma czym straszyć w naszej lidze. Reszta transerów tego klubu też wygląda ciekawie , wydaje mi się że Jaga moze poszaleć w tej rundzie. Teraz czas na Koronę , odchodzi jedna z głownych armat drużyny Zieliński choć wypożyczenie Gołębiewskiego może zniwelować tą strate ba ta zmiana może okazać sie bardzo korzystna jednak strata Hernaniego możę być już dużo bardziej odczuwalna i na boisku i pewnie w szatni przecież ten zawodnik był z Korona na dobre i na złe. Dotego patrząc na wyniki w sparingach chyba bardziej przychylnym okiem można spojrzeć na drużyne gości choć wiadomo niby to tylko sparingi ale faktem jest że trudno aby Korona zdołąłą zagrać cały sezon tak zaangazowana jak na poczatku sezonu , dotego te ciągłe próby znalezienia sponsora wiadomo atmosfera boska nie jest dzięki temu kontra wzmocniona Jaga choć odeszli i Hermes i Skerla. Wedłyg mnie postawienie na Jage w opcji remis zwrot za kurs około 2.0 to dobry pomysł.
A wy jak myślicie?
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
dopiero na 2 godziny przed meczem delegat PZPN wyznacozny na spotkanie ŁKS - Polonia podejmie decyzję, czy mecz się odbędzie. Wiele wskazuje na to, że spotkanie zostanie przełożone. Spodziewajcie się zwrotów Panowie ????
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Wedłyg mnie postawienie na Jage w opcji remis zwrot za kurs około 2.0 to dobry pomysł. A wy jak myślicie?
ronni123 - mam zupełnie inne odczucia - 1X lub Korona remis zwrot. Piszesz o transferach, a ja chciałbym uzupełnić statystką. Zobacz jak Jaga gra na wyjazdach:
2007/2008 - 2-2-11 bramki 9:37
2008/2009 - 0-5-10 bramki 4:19
2009/2010 - 2-6-7 bramki 11:21
2010/2011 - 3-4-8 bramki 9:21
2011/2012 (jesień) - 1-2-5 bramki 8:17
Wiem, że cyferki nie grają, ale mimo wszystko akurat Jagiellonia jest takim zespołem, na który bym nie stawiał gdy gra nie na własnym stadionie, gdzie zdobywa większość punktów. W ostatnich 68 meczach wyjazdowych wygrali tylko 8 (około 12%).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom