>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. Grand Prix Brazylii [10 - 12 listopada 2017]

Status
Zamknięty.
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Grand Prix Brazylii



10 listopada - Piątek
Trening 1 - 13:00
Trening 2 - 17:00
11 listopada - Sobota
Trening 3 - 14:00
Kwalifikacje - 17:00
12 listopada - Niedziela
Wyścig - 17:00

OPONY:

Przed nami przedostatni weekend z Formułą 1 w tym sezonie. Mistrzowie świata już są znani - Lewis i Mercedes, ale to nie znaczy, że te dwa weekendy będą nudne. Walka toczy się jeszcze o drugie miejsce, bo Valtteri traci do Seba 15 punktów, więc nie jest to nie wiadomo jak duża przewaga. Warunki mogą być różne w ten weekend, bo są spore szanse na deszcz, a jak pada to zawsze są emocje. Życzę udanych typów;)
Zapraszam do dyskusji!
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Massa - Stroll 1 1,28
Perez - Ocon 2 1,7
2,18 Fortuna⛔

Witam. Cisza na razie więc może zacznę ???? . Obie pary to pojedynki między kierowcami z tych samych zespołów. Ostatnio coraz ciężej coś wybrać ale ten dubel ma moim zdaniem sporą szansę powodzenia. W Williamsie Massa nie powinien mieć większych problemów ze Strollem. Dla Kanadyjczyka to pierwszy występ w Brazylii a Massa zna ten tor jak własną kieszeń. Treningi pokazały że Massa jest w stanie tu powalczyć o Q3, Stroll raczej nie zbliży się do czasu Brazylijczyka. W Force India bardziej wyrównanie ale Ocon ostatnio lepszy od Pereza. Lepszy w USA, lepszy w Meksyku. W Brazylii Perez w pierwszym treningu nie jeździł co też może mieć wpływ.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Oferta od kilku weekendow na F1 to jest jakis dramat. Kwalifikacje jesli nie bedzie padac wydaje mi sie ze beda podobne do tych z Monaco czyli czasy calej stawki bardzo zblizone i walka na tysieczne czesci sekundy. Licze jednak ze bedziemy mieli mokre kwalifikacje i ciekawa walke. Po 3 treningu bede monitorowal sytuacje i mam nadzieje ze uda mi sie wylowic jakies ciekawe pary bo po dwoch treningach byla tragedia i nic ciekawego nie widzialem a nie chcialem tutaj grac czegos na sile
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Miałem podobne wrażenie ranczo0123 i ja również oglądam trzecia sesje i potem trzeba będzie przeczesać ofertę Milenium.
Stroll już problemy ze skrzynią biegów.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja przejrzałem ofertę z rana na totolotku i millenium i niestety, ale oferta była beznadziejna. Praktycznie same &#39;standardowe&#39; pary z czołówki czy zawodnicy z tych samych zespołów... wątpię żeby po 3 treningu coś się zmieniło
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na pocieszenie moge tylko powiedziec ze duzy wplyw na obecna sytuacje zwiazana z oferta na F1 ma.. nasza wysoka forma i wysoka skutecznosc w dziale ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Brazylii - kwalifikacje sobota 17:00
Daniel Ricciardo - Kimi Raikkonen 2 @ 1,73 ✅
Sebastian Vettel - Max Verstappen 1 @ 1,45
✅ FORZA FERRARI!
AKO @ 2,51 Milenium
Dubel na Ferrari i przeciwko Red Bullowi. Wszystko na podstawie tego co działo się w trzecim treningu.
Verstappen co chwila narzekanie przez radio na brak balansu i było widać jak jego bolid niestabilny i co chwila uślizgi i albo piruecik albo delikatnie poza granice toru wyjeżdżał.Ogólnie wielkie niezadowolenie.
Ricciardo owszem ma karę +10 i musi cisnąć, sam mówił, że jak będzie deszcz to walczy o pole position by wystartować z P11, ale nie widzę tego.
Red Bulle około sekundę za Ferrari w trzeciej sesji treningowej. Scuderia da radę, nie widzę tego inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Raikonen-Verstapen 1 @3.2 expekt✅✅✅ dawno nie pisalem analizy na forum,tym wieksza satysfakcja z trafionej analizy a zarazem typu

Panowie expekt robi nam promocje bo jak inaczej nazwac taki kurs.Raikonen lepszy 2 z 3 treningow.Dodatkowo w ostatnim Verstapen problem z bolidem,a i ogolnie red bull odstawal od ferrari i mercedesa.Po takim kursie napewno warto.Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jakieś pomysły kto może nie dojechać jutro w wyścigu?
heros123 jak pogoda? Popada trochę? ???? W sumie mogłoby, bo Max rok temu zrobił emocje w Brazylii takie, że ulala. Powtórka mile widziana, losy tytułu rozwiane, więc niech się coś dzieje.
Co do wygranej to wydaje mi się, że jednak Ferrari tryumfuje i mam też taką nadzieje.
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Jakieś pomysły kto może nie dojechać jutro w wyścigu?
heros123 jak pogoda? Popada trochę? ???? W sumie mogłoby, bo Max rok temu zrobił emocje w Brazylii takie, że ulala. Powtórka mile widziana, losy tytułu rozwiane, więc niech się coś dzieje.
Co do wygranej to wydaje mi się, że jednak Ferrari tryumfuje i mam też taką nadzieje.
Jeśli chodzi o pogodę to na 99,9% będzie suchy wyścig. Fajnie byłoby jakby popadało, bo tak jak mówisz byłyby emocje, ale jak będzie suchy wyścig to emocji raczej też nie zabraknie. Jeśli nic się nie wydarzy na starcie to ciężko będzie miał Seb, żeby wyprzedzić Bottasa, bo po 1) na tym torze ciężko się wyprzedza, a po 2) jest to tor silnikowy, a wiadomo kto ma najlepszy silnik w stawce.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
No to zaczynam.
Millenium
Perez 1-8 @1,42
Grosjean - Hartley 1 @1,40
Ocon - Sainz 1 @1,62
@2,83 (po odjęciu podatku)
Perez start z 5 pozycji. Meksykanin jeździł tu dość szybko i strata do czołowych ekip nie była znacząca. Na torze wbrew pozorom (mimo długich prostych) nie tak łatwo się wyprzedza i nie jestem wcale przekonany czy Ricciardo czy Hamilton dadzą radę przebić się na czas i go wyprzedzić. Nawet jeśli tak się stanie, Perez nadal ma możliwość dać się wyprzedzić jednemu kierowcy, a jedynymi rozsądnymi kandydatami do tego zdają się być Alonso i obaj kierowcy Renault. Z tym, że Alonso jak to Alonso, z jego bolidem nigdy nie wiadomo, czy dojedzie do mety, a co do Renault, to z całym szacunkiem ale nie uważam, że czysto sportowo będą w stanie tu zagrozić... ewentualnie jakieś perturbacje w alei serwisowej albo nieumiejętne rozegranie taktyczne wyścigu, ale to za dużo czynników na raz musiałoby się wydarzyć, żeby Perez wypadł z ósemki ;)
&#39;Groszek&#39; nie dość, że ma lepszy bolid, ostatnio o wiele bardziej stabilnie, bo zawsze kończy wyścig, to jeszcze jest o wiele bardziej doświadczonym kierowcą niż Hartley. No właśnie, jak już jesteśmy przy nowozelandczyku - niedawno go chwaliłem, ale to było, jak bukmacherzy go znacznie niedoceniali + Toro Rosso troszkę spuściło z tonu i znów - na trasie raczej będzie tracił do francuza, ale ja mam wrażenie że Brendon może w ogóle tego wyścigu nie ukończyć, bo ostatnimi czasy główny problem mieli z silnikami, a ten tor bazuje na mocnej jednostce napędowej właśnie.
No i najbardziej ryzykowna para. Ocon uważam, że nie pokazał wszystkiego w kwalifikacjach i pechowo nie wszedł do Q3, gdzie pewnie zakręciłby się w okolicy 7 miejsca. Force India cechuje się bardzo dużymi prędkościami maksymalnymi swoich bolidów, z czego na pewno będą mogli tu skorzystać. Sainz jest bardzo dobrym kierowcą, ale uważam że na tym torze przegra rywalizację z Oconem i głównej przyczyny tego faktu szukam w lepszym bolidzie Force India dla tego toru.

@edit
no z tym Groszkiem to w sumie prawda ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Groszek&#39; nie dość, że ma lepszy bolid, ostatnio o wiele bardziej stabilnie, bo zawsze kończy wyścig, to jeszcze jest o wiele bardziej doświadczonym kierowcą niż Hartley
I to zdanie właśnie przy Romku budzi największą obawę ;)
Skoro zawsze kończył wyścig to gdzieś w końcu ta awaria i hamulce dadzą o sobie znać haha. A tak całkiem serio to również uważam, że obecni kierowcy Toro Rosso nie umywają się do duety Sainz- Kwiat. Gasly to w ogóle moim zdaniem nieporozumienie, owszem jedzie dopiero 4 Grand Prix, ale jednak przegrywać z Sauberami, z całym szacunkiem dla nich to nie przystoi. Sainz wchodził do Q3 tym bolidem!
Powodzenia życzę z kuponem bo naprawdę jest ciekawy ;)

Ja z kolei proponuję takie coś w Milenium:
GP Brazylii - wyścig niedziela 17:00
Massa- Stroll 1 @ 1,30✅
Perez - Alonso 1 @ 1,46⛔
Sainz - Grosjean 1 @ 1,43✅
AKO @ 2,71 Milenium
Idąc po kolei. Massa miał wczoraj zadatki na znacznie lepsze miejsce niż zajmie na starcie. Mógł być gdzieś w okolicach Alonso spokojnie, bo tempo jakie pokazywał znakomite. Ale Massa zna Interlagos jak własną kieszeń i zawsze tutaj prezentował się znakomicie. Rok temu nieudane zakończenie kariery, ale teraz już dojedzie do mety i wywalczy kilka punktów. Tak to widzę, Stroll z bolidem naprędce składanym w kwalifikacjach nie pokazał nic. Brak stabilności, balansu i sam podkreślał, że za mało jeździł, bo 3 trening cały spisany na stratę. Więc nie widzę by miał jakikolwiek start do Felipe dziś.
Perez P5, Alonso P6 na starcie, ale na mecie bardzo możliwe, że będzie większa przewaga między nimi. Alonso super na pojedynczym okrążęniu, ale bywało już tak wiele razy. Pierwsze dwa okrążęnia i Alonso wypadał nawet z 10... Przykre, chociaż Honda robi poprawki i widać, ale jednak Force India to siła numer 4 w stawce i &quot;Checo&quot; da radę.
Sainz i ogólnie Renault ostatnio straszny pech, albo awaryjność. Hulkenberg przeciez 4 z 5 wyścigów kończył przedwcześnie! Sainza to samo spotkało w Meksyku. Jak sam Sainz podkreśla tempo mają dobre. Poza tym umiejętności samego Sainza bardzo duże. Walka w Austin z Force India w jego wykonaniu to był sztos!
Grosjean i Haas duży zjazd z dyspozycją w drugiej części sezonu. Dziś Groszek rusza z wysokiego 11 pola, ale jego skłonności do bycia w złym miejscu i czasie nie napawają optymizmem w rywalizacji z Sainzem. Według mnie Renault punkty, a Haas poza 10.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nikt nic z Was nie gra na wyścig? Zero aktywności w dziale, a do startu już tylko nieco ponad dwie godziny...
Zatem ja podaję jeszcze swój kupon, liczę jednak na dyskusję na temat typów! Zakończmy ten sezon godnie i udanymi typami! ;)

GP Brazylii - wyścig niedziela 17:00
Felipe Massa top10 @ 1,60✅
Nico Hulkenberg sklasyfikowany? TAK @ 1,27✅
Pascal Wehrlein sklasyfikowany? TAK @ 1,30
✅
AKO @ 2,64 Milenium
Massa jak wspomniałem u siebie, miał zadatki na wyższa pozycję. Myślę, że dowiezie dziś kilka punktów i pożegna ojczyznę naprawdę udanie i godnie zwieńczy swoją karierę w F1. Bo bądź co bądź co ostatnio się mówiło w polskich mediach i jak patrzyło na komentarze Felipe na temat Roberta to to jest wielki kierowca. Tego mu nikt nie zabierze. Takie 8-9 miejsce dla Massy dziś widzę spokojnie.
Hulkenberg 4 z 5 ostatnich wyścigów nie dojechał do mety... Zawsze coś, czas więc przerwać tę złą serię. Hulk i Sainz dziś o punkty walczą. Hulkenberg ma dobrą pozycję wyjściową. Sklasyfikowany zostanie wreszcie.
Wehrlein wczoraj bardzo udane kwalifikacje. Ruszy z P15 i jak pokazuje Sauber mają potencjał na tym torze. Nie odstawali jakoś mocno od Haasa, a i z Toro Rosso toczyli równe pojedynki. Niemiec ma talent i walczy o swoją karierę w F1 ciągle. Dojedzie do mety, Sauber nowe części w bolidzei i sam Pascal mówi, że działają dobrze.

Powodzenia wszystkim i zacnych emocji w trakcie wyścigu! ;)
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Vettel S.-Hamilton L. @ 1.27
Verstappen M.-Ricciardo D. @ 1.26
Alonso F.-Vandoorne S. @ 1.33
Raikkonen K. - top10 @ 1.13
AKO: 2.11
milenium
Tak na szybko, bo zaraz wyścig. Lewis po wczorajszej &quot;przygodzie&quot; wystartuje dzisiaj z alei serwisowej, a Seb z drugiego pola. Już na starcie ogromna przewaga na korzyść Niemca, a biorąc pod uwagę charakterystykę tego toru i pogodę, to Seb nie przegra tego pojedynku. W drugiej parze podobna sytuacja, dziesięć miejsc przewagi na starcie, dobra forma Maxa przez ten weekend, pojechał wczoraj o 0.4 sekundy lepiej od Daniela i dzisiaj to będzie widać. To co pojechał wczoraj Fernando to jakiś kosmos, pokonał Stoffela o pół sekundy w takim samym bolidzie i na tak krótkim torze. Jeśli wszystko pójdzie z planem, to spokojnie Alonso utrzyma tę przewagę. No i Kimi, to raczej formalność, rusza z trzeciego pola, więc bardzo duży zapas, Red Bulle za nim, Hamilton za nim, a biorąc pod uwagę formę Ferrari z wczoraj to myślę, Kimi powalczy dzisiaj o podium.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom