>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. Grand Prix USA [16-18.11.2012]

Status
Zamknięty.
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Ferrari wymieniło skrzynię biegów w bolidzie Massy. Dzięki temu Alonso wystartuje nie z ósmego, a z siódmego pola.
Robią co mogą !
Czyli Massa z ktorej pozycji wystartuje?
z 11
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Jeżeli nic się nie wydarzyło ze skrzynią Massy, a nic na to podczas kwali nie wskazywało, to zwykłe frajerstwo ze strony Ferrari, na trasie przecież Felipe by go i tak puścił gdyby zaszła taka potrzeba... Oj boją się tego Vettela boją :razz: No nic i tak czuję, że to nie pomoże Fernando, a szampan na wypadek zdobycia 3 tytułu z rzędu dla SV już się chłodzi w lodówce
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Jeśli Ferrari tak chamsko kombinuje to zagrałbym że Massa i Vettel nie dojadą :p ale to już była afera na skale światową.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Alonso - Webber
kurs; 1,50
Wszyscy byśmy chcieli aby walka o mistrza toczyła się do ostatniego wyścigu, ale rzeczywistość nie pozostawia złudzeń. Mechanicy Ferrari pracowali ponoć dzień i noc a okazuje się, że wyniki Ferrari dawno już nie były takie słabe jakie są na tym torze. Redbull jest szybszy tutaj od Ferrari o ponad sekundę i nawet nadludzkie wysiłki Alonso nic tu nie dadzą. Jeśli Webber nie pojedzie takiego fatalnego wyścigu jak w Abu Dhabi to o wynik tutaj jestem spokojny. W dodatku Webber startuje z czystej linii a Alonso nie a widzimy wszyscy jak brudny tor na treningach dawał się we znaki kierowcom.
Grosjean - Button
kurs:2,10
Jeżeli po pierwszym zakręcie Francuz dalej będzie cały będę mógł odetchnąć. Grosjean cofnięty o 5 miejsc i startuje z dziewiątego pola ale i tak o trzy pola przed Buttonem. McLareny się sypią ostatnio niemiłosiernie, awarie Hamiltona już zaczęły być przez niektórych postrzegane jako sabotaż ???? , ale i z Buttonem nie jest lepiej. Wczoraj miał problem z hamulcami i jak sam stwierdził do teraz mechanicy nie wiedzą co go powodowało. Hamilton pojechał kwalifikacje jak zwykle na 120%, lecz sądzę że to Lotusy będą miały lepsze tempo wyścigowe, podobne do tego z Abu Dhabi. Grosjean będzie startował w jednej linii z Maldonado natomiast Button będzie startował zza jego pleców co według mnie jest gorszą opcją - dla niektórych może być to fakt nie bez znaczenia;)
Hulkenberg - Perez
Kurs: 1,50
Nie wiem skąd tak wysoki kurs. Saubery prezentują tu tempo porównywalne z Toro Rosso stąd obaj kierowcy będą startowali z ósmego rzędu. Hulkenberg będzie startował z siódmego pola co jest jego drugą najlepszą pozycją w tym sezonie. Chyba tylko jakaś kolizja albo awaria może zniweczyć ten zakład. Perez nikogo tu nie zszokuje jazdą na jeden pit - stop, gdyż prawie wszyscy zdecydują się tutaj na taką taktykę. Nie widzę tu szans dla Pereza, a ogromna ilość kibiców z Meksyku może mu tylko tutaj zaszkodzić a mówiąc ściśle doprowadzić do jakiegoś nieodpowiedzialnego manewru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jarni 113

jarni

Użytkownik
Jeżeli nic się nie wydarzyło ze skrzynią Massy, a nic na to podczas kwali nie wskazywało, to zwykłe frajerstwo ze strony Ferrari, na trasie przecież Felipe by go i tak puścił gdyby zaszła taka potrzeba... Oj boją się tego Vettela boją :razz: No nic i tak czuję, że to nie pomoże Fernando, a szampan na wypadek zdobycia 3 tytułu z rzędu dla SV już się chłodzi w lodówce
A jeśli nie znajdzie się bezpośrednio za Massą?. Tu chodzi bardziej o to żeby Alonso startował z czystej strony toru. Czuje, że Ferrari się przejedzie na tych swoich roszadach
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Start Massy z 11 pola daję Ferrari dość dużo bo przesunięcie Alonso o jedną pozycję ale i linię, oraz start Alonso z czystej strony toru. Prawda jest taka że Ferrari musi kombinować jak może bo przecież Vettel kręci tu takie czasy że głowa mała i przecież startuję z PP, więc na 99% odjedzie już na pierwszym zakręcie. ???? Dodatkowo na trzeciej pozycji jedzie Webber i nawet jak Alonso do niego dojedzie to będzie mu mega trudno go wyprzedzić, a jeśli mu się to uda to gdzie będzie Vettel? Daleko przed Alonso, więc trudno się dziwić że Ferrari kombinuję jak może bo tak naprawdę tylko jakaś awaria czy kraksa Vettela może pomóc Alonso.
Jak dla mnie dzisiaj jedynym zagrożeniem może być Hamilton, ale jak nic się nie stanie na początku to myślę że Vettel wygra i przybliży się do tytułu mistrzowskiego. Raczej nie ma szans na to żeby już dzisiaj Vettel zapewnił sobie mistrzostwo bo jeśli chodzi o wygraną to raczej jest to bardzo prawdopodobne, ale Alonso poniżej 4 miejsca już mniej, a szkoda.
Czuje, że Ferrari się przejedzie na tych swoich roszadach
Romain już się czai. ????
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Witam,
Znalazlem zaklad 1,7 na to czy pojawi sie Safety Car.
Jak bardzo jest to prawdopodobne?
Jest to nowy tor, ktos wczesniej pisal ze jest slaba przyczepnosc, do tego ostry zakret pod gorke.
Mysle ze prawdopodobienstwo wypadku jest bardzo mozwliwe
Zgadzacie sie ze mna?
pozdro
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Witam,
Znalazlem zaklad 1,7 na to czy pojawi sie Safety Car.
Jak bardzo jest to prawdopodobne?
Jest to nowy tor, ktos wczesniej pisal ze jest slaba przyczepnosc, do tego ostry zakret pod gorke.
Mysle ze prawdopodobienstwo wypadku jest bardzo mozwliwe
Zgadzacie sie ze mna?
pozdro
Szczerze mówiąc to jest to dość bezpieczny tor i raczej nie ma miejsc gdzie może wypaść bolid i musiałby wyjeżdżać SC, ale ze jest to nowy tor to niczego nie można być pewnym, jakbym musiał taki typ grać to zagrałbym że nie będzie, ale szanse oceniam 51-49%. Lepiej poszukać czegoś innego jeśli chcesz grać jakiś typ na wyścig.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Witam,
Znalazlem zaklad 1,7 na to czy pojawi sie Safety Car.
Jak bardzo jest to prawdopodobne?
Jest to nowy tor, ktos wczesniej pisal ze jest slaba przyczepnosc, do tego ostry zakret pod gorke.
Mysle ze prawdopodobienstwo wypadku jest bardzo mozwliwe
Zgadzacie sie ze mna?
pozdro
Mając takich kierowców w stawce jak Maldonado plus pierwszy bardzo ciekawy zakręt plus HRT i jego niezawodne i świetnie trzymające się toru bolidy SC jest jak najbardziej możliwy
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Start Massy z 11 pola daję Ferrari dość dużo bo przesunięcie Alonso o jedną pozycję ale i linię, oraz start Alonso z czystej strony toru. Prawda jest taka że Ferrari musi kombinować jak może bo przecież Vettel kręci tu takie czasy że głowa mała i przecież startuję z PP, więc na 99% odjedzie już na pierwszym zakręcie. ???? Dodatkowo na trzeciej pozycji jedzie Webber i nawet jak Alonso do niego dojedzie to będzie mu mega trudno go wyprzedzić, a jeśli mu się to uda to gdzie będzie Vettel? Daleko przed Alonso, więc trudno się dziwić że Ferrari kombinuję jak może bo tak naprawdę tylko jakaś awaria czy kraksa Vettela może pomóc Alonso.
Pisz poprawną formę, bo troche irytuje ten Twój nawyk a słowem &#39;Kwalifikację&#39; rozklepałeś system :razz:
Co do SC to ciężko powiedzieć niby rzucało tyłem na wyjściu w treningach i nie ma się co temu dziwić, ale wczoraj podczas kwalifikacji nie widziałem żeby kogoś specjalnie zarzucało a prędkości były maksymalne, ponadto wszędzie spore pobocze, więc nawet jeśli już by coś takiego miało miejsce to w większości miejsc na torze nie musiałby samochód bezpieczeństwa w ogóle wyjeżdżać.
Ferrari kombinuje i nie zdziwię się jak będą próbowali kombinować podczas wyścigu, w razie czego jako plecy do pomocy mają jeszcze zawodników z Toro Rosso, któryś ew. mógłby zrobić podkładkę, ale takiego cyrku Monty Pythona raczej w F1 być nie powinno :roll: Szykuje się bardzo ciekawy wyścig w południowych Stanach.
Kilka sucharów:
Vettel win @1.45 ⛔ 0.6s ???? Ale w Brazylii otwieramy szampana !
Hamilton - Webber @1.65 ✅
Schumacher - Hulkenberg @1.95 ✅
Schumacher - Grosjean @1.75 ✅

@Down: No nieźle mi się po%@ało (10/10) z tego wszystkiego ???? dla mnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jarni 113

jarni

Użytkownik
Pisz poprawną formę, bo troche irytuje ten Twój nawyk a słowem &#39;Kwalifikację&#39; rozklepałeś system :razz:
Co do SC to ciężko powiedzieć niby rzucało tyłem na wyjściu w treningach i nie ma się co temu dziwić, ale wczoraj podczas kwalifikacji nie widziałem żeby kogoś specjalnie zarzucało a prędkości były maksymalne, ponadto wszędzie spore pobocze, więc nawet jeśli już by coś takiego miało miejsce to w większości miejsc na torze nie musiałby samochód bezpieczeństwa w ogóle wyjeżdżać.
Ferrari kombinuje i nie zdziwię się jak będą próbowali kombinować podczas wyścigu, w razie czego jako plecy do pomocy mają jeszcze zawodników z Toro Rosso, któryś ew. mógłby zrobić podkładkę, ale takiego cyrku Monty Pythona raczej w F1 być nie powinno :roll: Szykuje się bardzo ciekawy wyścig w południowych Stanach.
Czemu Toro Rosso miałoby pomagać Ferrari?. Koledze chyba się trochę pomieszało:]. Toro Rosso może grać co najwyżej pod Red Bulla, gdyż to jest jego rodzimy zespół
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Pisz poprawną formę, bo troche irytuje ten Twój nawyk a słowem &#39;Kwalifikację&#39; rozklepałeś system
Zawsze jak mi przeglądarka podkreśla jakiś błąd to go poprawiam, słowa które podkreśliłeś nie podkreśla więc forma też jest chyba odpowiednia? ????
Co do teorii spiskowych, po aferze z Renault jak dla mnie nie ma szans na takie przekręty bo co z tego że Ferrari miałoby mistrza świata jeśli ucierpiałoby na tym całe Ferrari i renoma którą budowali od lat i nie mówię tu tylko o zespole F1.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Zawsze jak mi przeglądarka podkreśla jakiś błąd to go poprawiam, słowa które podkreśliłeś nie podkreśla więc forma też jest chyba odpowiednia? ????

Co do teorii spiskowych, po aferze z Renault jak dla mnie nie ma szans na takie przekręty bo co z tego że Ferrari miałoby mistrza świata jeśli ucierpiałoby na tym całe Ferrari i renoma którą budowali od lat i nie mówię tu tylko o zespole F1.
W porównaniu do afery z Renault, to wymiana skrzyni biegów to tylko pryszcz.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W porównaniu do afery z Renault, to wymiana skrzyni biegów to tylko pryszcz.
Chodziło o to co napisał Rajdowiec, choć trochę mu się zespoły pomyliły, ale jakby np. Massa wjechał specjalnie w Vettela to afera na pewno byłaby duża.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Chodziło o to co napisał Rajdowiec, choć trochę mu się zespoły pomyliły, ale jakby np. Massa wjechał specjalnie w Vettela to afera na pewno byłaby duża.
Z drugiej strony jakby takie coś zrobił RBR, żeby Vettel mógł startować wyżej to dopiero byłoby HALO
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Co do teorii spiskowych, po aferze z Renault jak dla mnie nie ma szans na takie przekręty
A to że Massie specjalnie wymienią skrzynie biegów aby Alonso mogł startować o jedną pozycję wyżej to nie przekręt ? W TV powiedzą, że szefostwo Ferrari odkryło problem ze skrzynią biegów i byli zmuszeni ją wymienić i niestety niektórzy z telewidzów w to uwierzą. Wgl jest gdzieś to potwierdzone bo na razie widzę tylko,że &quot;Ferrari rozważa wymianę skrzyni...&quot;?
Nie jestem przekonany, że już dzisiaj Sebastian zapewni sobie tytuł MŚ. Nie ukrywajmy, w F1 rządzą ogromne pieniądze a jeśli już dzisiaj poznami indywidualnego MŚ oglądalność ostatniego wyścigu w Brazylii drastycznie spadnie bo cóż to za wyścig jak już wszytko będzie wiadome. A tak marketing: ostatni wyścig sezonu, dzisiaj poznamy najlepszego kierowcę globu...itd to magnetyzuje każdego fana F1 ale także zwykłego Mietka, który choć trochę interesuje się samochodami. Ale to tylko moje luźne przemyślenia ;)
Co do dzisiejszego wyścigu widzę że wiele upatruje bezapelacyjnego zwycięstwa Vettela podobnie jak we wczorajszych Q. Jednak rozpatrzmy start : Vettel startuje z PP a za nim niestety po brudnej stronie toru Hamilton i tego obawiam się najbardziej ale mam nadzieję, że organizatorzy wzięli sobie do serca słowa Lewisa i wyczyścili pola po brudnej cześci toru. I tak jeśli Hamiltonowi uda się wystartować się podobnie jak Niemcowi ma całe 25m aby lepiej rozpędzić swój bolid przed pierwszym zakrętem co ma tutaj kolosalne znaczenie gdyż mamy podjazd pod górkę. Oba bolidy są piekielnie szybkie na tym torze i ich tempo będzie porównywalne więc nawet jeśli nie uda się Hamiltonowi wyprzedzić Vettela na starcie i tak ma szanse w dalszej części wyścigu gdyż przyczepność dzisiaj jeszcze wzroście i uważam, że pomoże to Brytyjczykowi.
Zwycięzca GP USA: Lewis Hamilton @4,0✅ Expekt &quot;H.A.M&quot;, Lewis nie rzucał słów na wiatr :razz:
W pozostałych przypadkach zgadam się z rajdowiec75 i podobnie jak on szukałbym H2H z kierowcami, którzy mają gorącą głowę typu: Maldonado, Perez, Michael oczywiście przeciwko nim (np. z partnerami z zespołów kursy&gt;2.0).
Potwierdzone: Massa zostanie cofnięty o pięć pozycji na starcie do GP USA
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie wiem, o co ta cała dyskusja... Walczą o mistrzostwo i to oczywiste, że ułatwiają wyścig liderowi. Nie oni 1., nie ostatni...
„Zdecydowaliśmy się na przyjęcie kary normalnie wiązanej z wymianą skrzyni biegów w samochodzie Felipe, która oznacza cofnięcie go o 5 pozycji na starcie. Powodem były okoliczności strategiczne, a celem zmaksymalizowanie potencjału Alonso na starcie – biorąc pod uwagę, że wciąż ma on szansę na zdobycie mistrzostwa świata kierowców. Wczoraj zaobserwowaliśmy, że start z brudnej strony toru oznacza stratę: istniało poważne ryzyko utraty zbyt dużego dystansu do liderów na pierwszym okrążeniu. Zgodę na podjęcie takiego kroku wyrazili obaj kierowcy. Zawsze podkreślamy, że interes zespołu jest ważniejszy od interesów kierowców i jest to nasza jawna polityka. Felipe w pełni zrozumiał powody tej decyzji i kolejny raz zademonstrował całkowite poświęcenie zespołowi – za to chcemy publicznie wyrazić naszą wdzięczność”.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom