>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. Kolejka Bundesligi 27-29.01.2012

Status
Zamknięty.
lednydzbanek 2

lednydzbanek

Użytkownik
Bayern Monachium - Wolfsburg
Bayern hc azjatycki (-2) 1.65
Bet365
Patrząc na kursy wystawione na to spotkanie oczywiste jest,że zdecydowanym faworytem jest Bayern. Jednak granie 1,16 mija sie z celem.
Pojedynek lidera Bundesligi z 9tym Wolsfburgiem w mojej opinii zapowiada sie na jednostronne spotkanie.
Bayern cholernie zmotywowany po ostatniej porażce w Mönchengladbach,teraz zapowiada rewanż po ostatnim fatalnym występie.
A na Allianz czuje sie fantastycznie,gole 30-3 3.33 na mecz i 7-0-2.
Za to porażająco wyglądają statystyki Wolfsburga na wyjeździe , 77% porażek ,w bramkach 9-25. Warto wspomnieć,że Wolfsburg dotychczas stracił aż 34 bramki i jest to najgorzej grająca drużyna w Bundeslidze na wyjeździe.
Do Bayernu na ten mecz wraca Ribery po zawieszeniu co jest ogromny plusem.
Do tego jeżeli dołożymy Magatha mówiącego przed meczem,że &quot;FC Bayern ma lepszą drużynę i jest zdecydowanym faworytem” i „Bawarczycy chcą się zrewanżować po swoim słabym występie w Mönchengladbach”.
To sam widzi,że zapowiada sie ostre lanie w Monachium.
Mi udało się wczoraj złapać kurs 1,83,obecnie jest to 1.65
EDIT
Darius ja go łapałem po 1.83 dlatego poszedł kupon ????
Skończyło sie zwrotem obaj po czesci racji mielismy.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Bayern hc azjatycki (-2) 1.65
Po takim kursie :-( , nie ma sensu Wilki to nieobliczalny zespól w dodatku ostatnio zagrali dobry mecz z Kolonią, można też przyznać Magathowi że udały mu się transfery, zresztą jak on kupuje hurtowo to zawsze się kilka rodzynków znajdzie. Czy Bayern wygra różnicą trzech bramek... nie sądzę, Bawarczycy aż tak dobrze nie graja, a rywal to nie jakieś tam pachołki.
 
david295 80

david295

Użytkownik
VFB Stuttgart - Monchengladbach

Stuttgart rozpoczal runde od porazki z Schalke 1-3, Borrusia natomiast drugi raz ograla Bayern Monachium i przy dzisiajszym zwyciestwie moga miec juz tylko punkt straty do lidera. Stuttgart w lidze nie wygral od pieciu spotkan notujac 4 porazki i remis. Monchengladbach wygrali 2 ostatnie mecze ligowe, wszystkie swoje mecze sparingowe oraz mecz w pucharze Niemiec. W grudniu obie ekipy wygraly swoje mecze w Pucharze, Stuttgart ogral 2-1 Hamburg natomiast Gladbach pokonali Schalke 3-1, z ktorym w ostatni weekend nie poradzili sobie gracze VFB. W pierwszym spotkaniu tego sezonu padl remis 1-1, lecz teraz Gladbach prezentuja swietna dyspozycje wygrywajac ostatnie 6 meczow w tym z Schalke i Monachium i dzisiaj powinni ograc ligowego sredniaka, ktorym jest zespol Stuttgartu.

VFB Stuttgart - Monchengladbach 2 2,75 3/10 ✅
VFB Stuttgart - Monchengladbach X2 1.50 7/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podsumowanie 19 kolejki :


Wyżej 11 kolejki wg kickera. Znowu mamy Kubę wyróżnionego ale trzeba przyznać, że zagrał dobry mecz więc zasłużenie.
Trzeba przyznać, że forma z meczu przeciwko HSV nie była jednorazowym wyskokiem bo i przeciwko Hoffenheim, z którym do tej pory tak im nie szło zawsze zagrali na pełnym luzie i dominowali konkretnie. Oczywiście Rudy trochę w tym pomógł bo zawalił w dużej mierze stratę pierwszej bramki, ale to była kwestia czasu i tak po tym jak BVB się prezentowała.
Druga Borussia ta z Gladbach także w wybornej dyspozycji. Stłamsili Stuttgart, który nic do powiedzenia nie miał. Ba, na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje Stuttgartu. Reus, Arango, Herrmann, Dante przede wszystkim spisali się dobrze. Ale cały zespół na to pracował. W defensywie nie do przejścia i te ich zabójcze kontry jakże efektowne. Debiut Ibisevica niezauważalny.
Schalke pomimo wielu absencji w składzie także okazało się lepsze od Koln. Zaczęli źle, ale w 2poł już dominowali absolutnie i Koziołki były bezradne. Steevens wykazał się nosem trenerskim wystawiając Marice, który 2 gole zdobył. Schalke więc dalej w grze o tytuł.
Za to na przeicwnym biegunie jest Bayern, może i wygrali z Wolfsburgiem, ale męczyli się okrutnie. Robben strzelił gola, ale był bez sztycha przez cały mecz. Ogólnie cały Bayern nie zaczął dobrze rundy rewanżowej.
Widziałem także mecz Mainz z Freiburgiem i była deklasacja gości. Z tym, że cz.kartka i rzut karny dla Mainz w 5min to był ewidentnie błąd sędziego i przez to goscie się załamali i już mecz się tak na dobrą sprawę skończył bo było 0-2 patrząc z ich strony. Więc Chuopo Moting, Soto czy Szalai mogli grać swobodnie i popisywać się swoimi umiejętnościami i tak też robili. Ale nie ma się co podpalać wg mnie i w kolejnym meczu stawiać na Mainz bo zagrali świentie z Freiburgiem. Owszem było dobrze,ale spowodowane to raz wynikiem, a dwa błędem arbitra.
Czekamy na kolejkę nr 20 zatem ;) Pewne przemyślenia co do typów już mam, ale i tak wszystko weryfikuje zawsze na góra 24h przed meczem.
Aa i jeszcze byłbym zapomniał.. Nigdy więcej Tomka Kłosa jako współkomentatora w Eurosporcie2 ... Hajto wróć ???? Brakuje tych jego &quot;bo to są te detale &quot; itp :cool:
Zapraszam do dyskusji pomeczowych ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Więc Chuopo Moting, Soto czy Szalai mogli grać swobodnie i popisywać się swoimi umiejętnościami i tak też robili.
Jeszcze Soto i Szalaia jakoś przeboleję, ale C-M i pogrubiony tekst jakoś mi się gryzą ;).Odstrzelony z HSV gdzie przez pewien czas pokładano w nim nadzieje, ale ostatecznie nic z niego nie było tak więc zostaje mu granie właśnie w ekipach pokroju Mainz, Freiburga.Kompletnie mnie nie przekonuje ten zawodnik.

Sesja się ciągnie za mną także tylko pozwoliłem sobie na mecz Borussii i pod względem wizualnym nie mogłem narzekać - BVB jak to w zwyczaju ma u siebie grała ładnie, szybko i kombinacyjnie - sam Lewandowski w pierwszych minutach nie strzelił dwóch czy trzech fajnych sytuacji i zdecydowanie korzystniej w meczu wypadł Błaszczykowski, co prawda miał na przeciw siebie Braafheida [ dla mnie obok Eichnera to absolutny top left back w BL ;) ], ale fajnie to wykorzystał bo kręcił go jak tylko mógł.Generalnie fajny mecz, szczególnie pierwsza połówka, w drugiej to takie już bardziej kopanie, ale nie ma się czemu dziwić.

Bayern się męczy, ale Borek wspominał, że rozmawiał z Hajto, który twierdzi, że ekipy Juppa mają słaby start rundy i się rozkręcają z meczu na mecz - chyba Bayern też to dopadło skoro w Katarze byli na wakacjach to teraz trzeba się wziąć do pracy ;).
Cieszy mnie natomiast postawa Schalke, pamiętam Huuba kiedy pierwszy raz prowadził S04 i widzę teraz to mogę stwierdzić, że tam na Westfalii jest idealny klimat dla tego trenera - tam pracuje najbardziej skutecznie i tam ma szansę na sukcesy - raczej nie spodziewam się, że Schalke dotrzyma kroku Bayernowi i BVB, ale podium przy takiej dyspozycji Klaasa, Raula, Holtby&#39;ego czy też właśnie Maricy powinno być bardzo realne.

Reszta ekip to raczej taka średniawka ligowa, ale szkoda mi przede wszystkim Norymbergi, Hecking złożył w poprzednim sezonie świetną, młodą ekipę to zabrali mu Ekiciego, Schiebera, Gundogana i niestety marnie teraz wygląda gra FCN, szkoda.
 
K 6

kursa

Użytkownik
Wielokrotnie oglądałem powtórke z karnym i kontakt jednak byłmimo wszystko a sytuacja sam na sam więc sędzia jak już gwizdnął musiał wyrzucić zawodnika Freiburga.Ogolnie kolejka na plus pzdr ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jeszcze Soto i Szalaia jakoś przeboleję, ale C-M i pogrubiony tekst jakoś mi się gryzą .Odstrzelony z HSV gdzie przez pewien czas pokładano w nim nadzieje, ale ostatecznie nic z niego nie było tak więc zostaje mu granie właśnie w ekipach pokroju Mainz, Freiburga.Kompletnie mnie nie przekonuje ten zawodnik.
A ja tam lubię takich jeźdzców bez głowy bo tu kiwną, tam zdziurują kogoś itp ;) On ma potencjał wielki, odejście, szybkość ale oczywiście nie pokazuje tego wszystkiego w meczach.
Jakbym miał go z kimś porównać to pierwsze co na myśl przychodzi mi Eljero Elia, także niewykorzystany potencjał. Notabene obaj z HSV swego czasu. Chuopo Moting zrobił krok w tył i chociaż gra w Mainz, a Elia rzucił się z motyką na księżyc i nawet nie łapie się do kadry meczowej Juventusu...
szkoda mi przede wszystkim Norymbergi, Hecking złożył w poprzednim sezonie świetną, młodą ekipę to zabrali mu Ekiciego, Schiebera, Gundogana i niestety marnie teraz wygląda gra FCN, szkoda.
Teraz na objawienie wyrasta Didavi. Przynajmniej tak mówili w piątkowym meczu jak widziałem urywki.
A co do Bayernu to też słyszałem co Borek mówił właśnie i może coś w tym jest, ale oceniałem grę Bayernu na podstawie dwóch meczów w tej rundzie i wygląda to marnie.
Wielokrotnie oglądałem powtórke z karnym i kontakt jednak byłmimo wszystko a sytuacja sam na sam więc sędzia jak już gwizdnął musiał wyrzucić zawodnika Freiburga.Ogolnie kolejka na plus pzdr
Bardziej to wyglądało na teatralny upadek, jak sędzia biegł to byłem pewien, że da żółtko dla Szalaia, a on mi wyskoczył z czerwem dla obrońcy. A czy kontakt był to nie wiem sam. Ale wg mnie pochopna decyzja i tego się 3mam ;)
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Teraz na objawienie wyrasta Didavi. Przynajmniej tak mówili w piątkowym meczu jak widziałem urywki.
Tam żadne objawienie nie pomoże.Brakuje jakości i pomysłu czterech zawodników gra na poziomie, reszta do wymiany. Nurnberg to katastrofa w defensywie, w ubiegłym sezonie słynęli z dobrej obrony teraz ta formacja jest tylko cieniem... Co do tej czerwonej kartki to faktycznie trochę przesadzona, nie dość, że 11 to i czerwo, jak dla mnie żółtko i tyle. Mainz bez rewelacji, mecz dobrze się ułożył dla nich no ale Freiburg to II Bundesliga a nie pierwsza po tym co grają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom