>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. kolejka Ekstraklasy (04.12 - 07.12.2015)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik

Kursy z Unibet


Cracovia 3.30 1xbet⛔
Over 2.5 1.95 1xbet✅

No właśnie pomalutku widać zmęczenie po stronie Piast i brak doświadczenie w grze co 3 dni. Z Górnikiem zagrali fatalnie w obronie, oczywiście atak na bardzo dobrym nadal poziomie, ale to nie wystarcza i Gliwiczanie tracą co raz to więcej bramek. W sobotę przyjeżdża rozpędzona Cracovia po zwycięstwach z Wisłą i Podbeskidziem. Tutaj sytuacja podobna, atak marzenie, dobra forma Rakelsa, młodego Kapustki, czy Cetnarskiego. Obrona popełnia czasem błędy, ale nie jest tak dziurawa jak obrona gospodarzy, i przede wszystkim lepiej wygląda środek pola gości, a to dzięki dobrej formie Dąbrowskiego i Budzińskiego. Liderem są Gliwiczanie, ale coś mi się wydaję, że pomału zaczynają łapać zadyszkę, zwłaszcza przy grze co 3 dni, i zespół z Krakowa może to wykorzystać. Oczywiście nie będę pisał o bramkach w tym meczu, bo przy nastawieniu ofensywnym jednych i drugich to będzie kwestia czasu i te 3 bramki powinniśmy spokojnie zobaczyć.

Lechia Gdańsk 2.14 1xbet✅

Przyszedł moim zdaniem moment, żeby postawić na będącej w kryzysie drużynę Lechii. Oczywiście zespół zanotował ostatnio 5 porażek pod rząd, zespołowi ewidentnie nie idzie, głupie zachowanie Maka na boisku na początku meczu, szczerość, wręcz doszczętna trenera Von Hessena, który ewidentnie nie potrafi dogadać się z zawodnikami. Trzeba znaleźć pjakieś plusy, w Szczecinie na pewno Gdańszczanie dominowali, mieli parę sytuacji, ale brakowało szczęścia i wykończenia akcji. Pechowo stracili bramkę po wyprowadzonej kontrze przez Pogoń w doliczonym czasie gry, ale ogólnie zespół Lechii źle nie wyglądał. Jak nie teraz, to kiedy zadają sobie pytanie wszyscy, bo do Gdańska przyjeżdża również będący w kryzysie i mizernie grający Śląsk Wrocław. To co zrobili Kiełb z Paixao przy wyprowadzeniu kontry przeciwko bramkarzowi rywala to amatorka i poziom okręgówki. Śląsk powinien ten mecz spokojnie wygrać, a skończyło się na remisie. Po odejściu Mili drużyna gra bez polotu, wiary w zwycięstwo, brakuje lidera w zespole, stąd takie, a nie inne wyniki. Kibice zarówno Lechii, jak i Śląska sympatyzują za sobą, ale na boisku nie będzie zmiłuj, bo każdy zespół potrzebuję pkt, żeby uciekać ze strefy spadkowej. Ogólnie lepsze wrażenie robi na Mnie Lechia, mimo porażek, ale przypomnę, że były to przegrane mecze z Legią, Lechem, Cracovią, Ruchem i Pogonią, czyli zespołami z czoła tabeli, nie licząc oczywiście Mistrza Polski, który po słabym początku sezonu, brnie teraz w górę tabeli. Faworytem dla Mnie są gospodarze i to oni zgarną tutaj pełną pule.

Jakie są Wasze przemyślenia na temat spotkań, zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz.
 
M 91

mateo843

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2:3
Typ : BTS / Kurs : 1,80 / Bet365 ✅✅✅
Typ : Jagiellonia czyste konto - Nie(Górnik strzeli) / Kurs :1,40 / Bet365 ✅✅✅
Szykuje nam się bardzo ciekawe spotkanie, Jagiellonia dwa mecze z rzędu wygrane, plus jeden mecz zaległy z Termaliką, tylko 2 punkty straty do 8 pozycji. Ostatnie dwa mecze również na zero z tyłu, ale w piątek przyjdzie im się zmierzyć z Górnikiem Zabrze który fenomenalnie rozprawił się z Piastem, do przerwy 1-2, i potem w 5 minut, trzy ciosy które rozbiły Gliwiczan, już w meczu z Górnikiem Łęczna było blisko wygrania. Górnik powoli zaczyna się rozkręcać tam na dole, ale również Jaga zaczyna łapać wiatr w żagle. Ciężko w tym meczu mi wskazać faworyta, każdy kto oglądał mecz w Zabrzu, może powiedzieć że te 2-3 ostatnie gole Górnika wynikały z tego że Piast ruszył całkowicie do przodu i się mocno odkrył, na pewno nie zobaczymy tego samego w meczu z Jagą, ale ???? . Jedno jest pewne morale gości podskoczyły mocno w górę i na pewno przystąpią do tego meczu z niesamowitą wiarą w siebie. Gospodarze się rozkręcają, ale jeszcze nie tak dawno potrafili przegrać na własnym boisku 0:2 z Piastem, 1:4 z Wisłą, więc Górnik jak najbardziej ma szansę ustrzelić bramkę, Jaga nie powinna być dłużna.

........................................................

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:0
Typ : Lechia Gdańsk DNB / Kurs : 1,48 / Unibet ✅✅✅
Typ : Lechia Gdańsk / Kurs : 2,10 / Unibet ✅✅✅
Obie drużyny które są w fatalnej dyspozycji. Zacznijmy od Śląska, oglądałem mecz z Termkaliką, gdyby nie ten karny (który, no ja nie wiem jak tam obrońca miał mieć przy ciele ręce), to Śląsk by raczej przegrał ten mecz, to Termalika grała, to ona miała posiadanie piłki, a Śląsk dzięki tej jednej bramce na samym początku meczu, mógł się cofnąć i bronić rezultatu. Zamiast ruszyć do przodu po jeszcze jedną bramkę oni od 11 minuty zaczęli się bronić i jeszcze ta sytuacja nie wiem około 70-80 minuty, gdzie było dwóch zawodników Śląska Paixao i Kiełb przeciwko tylko bramkarzowi Termaliki i spalili akcje (dawno się tak nie śmiałem, chyba z 5 minut się podnosiłem z ziemi ???? ), oczywiście ta akcja wynikła tylko dlatego że Termalika coraz odważniej atakowała, i prawie w ostatniej minucie wygrała, gdyby Foszmanczyk(nie jestem pewien czy to on, mniejsza o to) tak powoli nie wracał ze spalonego to Termalika wygrała by to spotkanie a tak to minimalny spalony był i tylko remis.
Lechia, nie oglądam ich meczy. Mieli nie najgorszy początek, do siódmej kolejki nie przegrali, zaliczając 6 remisów i jedno zwycięstwo, potem jedna porażka, ale umówmy się z Piastem 2:1, na wyjeździe, ciężki teren, potem na cztery mecze, trzy zwycięstwa i jeden remis i wszyscy w Gdańsku myśleli że wracają na właściwe tory, bo do tego momentu tylko jedna porażka, całkiem ładny bilans mieli. I bum pięć porażek z rzędu, ale jak się temu przyjrzymy :
1-3 z Legią(u siebie) - można wybaczyć
3-2 z Ruchem(wyjazd) - pierwsza połowa trzy bramki stracone, w drugiej dwie strzelone, widać że się nie poddali
3-0 z Cracovia(wyjazd) - mocno rozpędzona Cracovia, można wybaczyć ;)
0-1 z Leche(u siebie) - To nie był już ten sam Lech z początku sezonu którego każdy karał, więc ujdzie
I ostatni mecz z Pogonią do 92 minuty 0-0 i czar prysł, to był by tylko jeden punkt, ale nie była by to porażka.
Nie wyobrażam sobie co się dzieje w głowach zawodników Lechii, czas przerwać tą passę, a rywal bardzo dogodny do tego
Reasumując gra Śląska nie powala i raczej jest to typ przeciwko Śląskowi i przerwania złej passy Gdańszczan, w Pogoni było blisko na jeden punkt, ale zabrakło koncentracji w końcówce. Granie czystej jedynki jest bardzo ryzykowne, powiedzmy sobie to wprost, ale te dwa pozostałe typy już nie aż tak, Lechia na pewno będzie chciała zagrać bezpiecznie w obronie, Śląsk w offensywie nie zachwyca, ale również w ataku Lechia nie radzi sobie znakomicie, ale jak to często już widziałem ten tekst &quot; To jest ekstraklasa tego nie ogarniesz&quot;, jakbym zobaczył wynik typu 2-2/3-2/2-3, to również się nie zdziwię.

........................................................


Piast Gliwice - Cracovia
2:2
Typ : Over 2,5 / Kurs : 1,85 / Bet365 ✅✅✅
Typ : BTS / Kurs : 1,67 / Bet365 ✅✅✅
Typ: Cracovia strzeli w drugie połowie - TAK / Kurs : 1,80 / Bet365 ✅✅✅
Szczerze myślałem że po tygodniu, będę przed tym meczem w innym nastroju, Cracovia i Piast w mojej opinii miały rozbić rywali, Cracovia się wywiązała, Piast już trochę słabiej. Widząc te dwie drużyny i to jaką grają piłkę w tym sezonie, od razu przychodzą typy BTS i over 2,5. Ciekawy jestem jak zagra Piast, upokorzony w ostatnim meczu, ale nie wydaje mi się żeby to się powtórzyło. Cracovia jest na fali, ale to u siebie ogrywa przeciwników, gdy przychodzi spotkanie wyjazdowe to coś zaczyna szwankować, przed wygraniem ostatniego meczu z Wisłą na wyjedzie mieli 3 porażki z rzędu, a wiadomo to były derby to inna klasa spotkania była.
Piast na pewno nie będzie chciał popełnić tego samego błędu, ale również nie powinien w tak krótkim czasie(4 dni), zmienić swojego stylu gry znów na pewno będzie grał odważnie do przodu, a Cracovia będzie mogła to wykorzystać.
To powinno być wyrównane spotkanie. Wydaję mi się że te spotkanie zacznie się spokojnie, oba zespoły mają świadomość bardzo dobrej gry offensywnej przeciwnika(I dlatego typ, że Cracovia strzeli w II połowie, myślę że w II połowie zacznie się gra), ale na pewno każda z drużyn będzie chciała wygrać. Piast będzie chciał odbudować morale i wykorzystać fakt że Cracovia gra gorzej na wyjazdach, a Cracovia cóż na pewno idealnie trafili z spotkaniem z Piastem, może te spotkanie z Górnikiem będzie początkiem lekkiego kryzysu ;)(Jako fan Legii po cichu na to liczę)

........................................................

Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:2
Typ : Legia Warszawa / Kurs : 2,37 / Bet365 ✅✅✅
Edit /
Wisła zagrała dobre spotkanie, na prawdę, ale nie stworzyła sobie takiej perełki/200% sytuacji. W drużynie Legii Pazdan bardzo dobry mecz i to w dużym stopniu Legia zdobyła 3 punkty. Nikolić przez 85minut nie widoczny, ale i tak strzelił bramkę ???? . Co do drugiej bramki, mam nadzieję że gracze Śląska Wrocław : Paixao i Kiełb obejrzą ją i zobaczą jak to się robi ;).
Legia z Łęczną zagrała bardzo dobre, mądre spotkanie. Nie wydaje mi się żeby Legioniści włożyli w nie dużo wysiłku. Dwa razy świetnie obsłużony przed Dude, Nikolic. Dodajmy do tego fakt że Broz zmarnował 3-4 szanse na dobre asysty to w pierwszej połowie mogło być spokojnie 4-0. W drugiej połowie tylko w końcówce po bramce na 2-1, była chwila nerwowości ze strony Warszawiaków, ale szybko wrócili na właściwe tory. Reasumując dobre spotkanie Legii, zrobili to co mieli zrobić, w pierwszej połowie strzelili dwie bramki i spokojnie kontrolowali spotkanie, widać doświadczenie w meczach co 3 dni. Wisła natomiast, musiała grać od 20 minuty w 10, spodziewałem się więcej od Krakowian, ale jak od 20minuty gra się w 10, i po karnym traci bramkę to potem ciężko na pewno gra się przeciwko Lechowi który już jest w formie i goni czołówkę i dzięki dzieleniu punktów na pół, nie jest bez szans na mistrzostwo.
Typ przeciwko Wiśle, zmiana trenera, przegrane derby, ciężki mecz w Poznaniu.
Legia, powrót Pazdana i razem z Lewczukiem tworzą bardzo dobry duet środkowych obrońców. Duda zupełnie inne spotkanie niż przeciwko Podbeskidziu. Nikolic, on jest zawsze tam gdzie trzeba. Vranjes i Jodłowiec tworzą również świetny duet i dlatego obrona Legii ostatnio gra tak dobrze. Powrót Kuciaka. Gdyby jeszcze Furman wrócił po kontuzji i zaczął grać tak jak potrafi, to środek pola byłby na prawdę bardzo dobry.
Edit / Paweł Brożek nie zagra z Legią, mocne osłabienie Wisły

........................................................

Mecze bez konkretnych typów :

Korona Kielce - Lech Poznań
0-1
Ciężko typować zwycięzcę, na pewno faworytem drużyna z Poznania. Korna trzy z rzędu porażki, Lech cztery z rzędu zwycięstwa. Coś tak pachnie przełamaniem ze strony Kielczan. Prawdopodobny under 2,5 ✅, ale kursy nie za ciekawe, około 1,60.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
franz100 495

franz100

Użytkownik
Wisła Kraków - Legia Warszawa ✅
typ 2DNB
kurs 1,61

Unibet
Kursy na Legię spadają i nie ma się czemu dziwić. Wczorajszym meczem w Poznaniu, Wisła potwierdziła swój kryzys. Tylko remis z ostatnim w tabeli Górnikiem, porażka na własnym stadionie w derbach z Cracovią, zwolnienie trenera Moskala, porażka z Lechem, w tym czerwona kartka Sadloka i kontuzja Pawła Brożka, która wykluczy go z niedzielnego meczu. To długa lista nieszczęść, która przytrafiła się Białej Gwieździe w ostatnich kilku dniach. Żadne z tych wydarzeń nie buduje ducha drużyny i nie wpływa dobrze na motywację graczy. Jedynie odejście trenera można potraktować jako szansę na coś nowego, ale to będzie wymagało czasu. Póki co władze Wisły zdecydowały, że na stanowisku pierwszego trenera zespołu pozostanie asystent trenera Moskala Marcin Broniszewski, który ma poprowadzić Krakowski klub do końca sezonu. Trudno więc w tej sytuacji mówić o ewentualnym efekcie nowej miotły.
Legia od porażki z Lechem wyraźnie idzie do góry. W tym czasie wygrała cztery mecze ligowe i szczęśliwie zremisowała z dzielnie walczącym Podbeskidziem. We wczorajszym wygranym meczu z Łęczną, Nokolić znowu potwierdził swoje snajperskie umiejętności. Dodatkowo do składu powrócił Michał Pazdan, więc Jodłowiec nie będzie musiał już robić za środkowego obrońcę. Licząc ostatnich pięć lat, drużyny spotkały się 12 razy, tylko raz wygrała Wisła (właśnie u siebie), pozostałe spotkania kończyły się remisami, bądź wygraną stołecznej drużyny.
Biorąc pod uwagę formę z ostatnich spotkań, atmosferę, sprawy kadrowe (Wisła bez Sadloka i Brożka, Legia wciąż bez Furmana, ale bez nowych absencji) i morale w obu ekipach, wyraźnie widać, że Legia powinna ten mecz wygrać, w najgorszym razie zremisować. Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się w niedzielę.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Cracovia 3.30 1xbet
Over 2.5 1.95 1xbet

No właśnie pomalutku widać zmęczenie po stronie Piast i brak doświadczenie w grze co 3 dni. Z Górnikiem zagrali fatalnie w obronie, oczywiście atak na bardzo dobrym nadal poziomie, ale to nie wystarcza i Gliwiczanie tracą co raz to więcej bramek. W sobotę przyjeżdża rozpędzona Cracovia po zwycięstwach z Wisłą i Podbeskidziem. Tutaj sytuacja podobna, atak marzenie, dobra forma Rakelsa, młodego Kapustki, czy Cetnarskiego. Obrona popełnia czasem błędy, ale nie jest tak dziurawa jak obrona gospodarzy, i przede wszystkim lepiej wygląda środek pola gości, a to dzięki dobrej formie Dąbrowskiego i Budzińskiego. Liderem są Gliwiczanie, ale coś mi się wydaję, że pomału zaczynają łapać zadyszkę, zwłaszcza przy grze co 3 dni, i zespół z Krakowa może to wykorzystać. Oczywiście nie będę pisał o bramkach w tym meczu, bo przy nastawieniu ofensywnym jednych i drugich to będzie kwestia czasu i te 3 bramki powinniśmy spokojnie zobaczyć.​
Zupełnie nie zgadzam się jeśli chodzi o zadyszkę czy też zmęczenie Piasta. W meczu z Górnikiem nie wystąpił z powodu nadmiaru żółtych kartek Hebert, jeden z najlepszych obrońców ligi jak nie najlepszy. Poza tym mecz z Górnikiem miał kilka podtekstów np. (masówka na Piasta). Co najmniej dziwnie zachowywali się piłkarze Piasta w drugiej połowie. Po pełnej kontroli, dominacji jaką posiadali w 1 połowie. Babol za babolem. Odnośnie sobotniego meczu, Piast wystąpi bez swojego kapitana Radka Murawskiego, natomiast na obronę wraca Hebert. Piast zagrał u siebie 9 meczów odprawiając Legie , Wisłe, w bardzo dobrym stylu ostatnio Lubin czy też Chorzów. Cracovia na wyjazdach spisuje się przyzwoicie z 8 meczów wygrała 4. Obydwie drużyne są to typowe drużyny własnego boiska, dlatego też większe szanse daje Piastowi Gliwice, do tego dochodzi chęć poprawy morale po kompromitującej porażce w Zabrzu. Gdy dochodziło do nanszolancji w grze obronnej Piasta w jednej kolejce w następnej grywali na 0 z tyłu i nie zdziwi mnie to, jeśli nie stracą bramki.
Cracovia bez Kapustki oraz Wołąkiewicza. Piłkarze Cracovii zabalowali w środowy wieczór w klubie Frantic, gdzie Kapustka dostał w pape.
Mój typ na sobotę
Piast 1 bet365 2,40
Piast 1DNB bet365 1,66
Piast -1 bet365 3,55
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Widzę że po ostatnich emocjach jest już kilka typów na najlepszą do obstawiania dla polaka ligi.
Zmęczenia to ja tam specjalnie w Piaście nie widziałem,nie lubię takich przyziemnych argumentów ale pozwolę sobie przytoczyć statystyki z livescore. 63% posiadania Piasta,tyle samo strzałów,10-2 rzuty rożne... Właśnie tyle samo strzałów a bramki strzelali tylko ci którzy mieli je strzelić. Co do meczu z Cracovią to faktycznie po takim laniu albo następny mecz się też przegrywa albo co najwyżej remisuje,przynajmniej taki mam wrażenie. Natomiast Cracovia już 5 wygranych z rzędu...trochę dużo,więc mecz nie do grania raczej. Chyba że faktycznie to Legia ma tego mistrza na re stulecie(a nie powinno być w 1952) ? ???? i teraz Cracovia która z Legią gładko przegrała będzie jej największym sojusznikiem... Za to chce wam jedną podpowiedź dać jak ktoś widzi szerzej niż tylko statystyki,kartki,kontuzje,forma,historia spotkań itp, a dopuszcza też ingerencję sił nie zrozumiałych dla nas,bo jak już kiedyś pisałem, precyzja tej mijanki jaka spotyka przeciętnego gracza mocno mnie zastanawia, to chce napisać że ma znajomego,który ma znajomego, ???? pracującego w jednej z firm bukmacherskich. Kilka dni temu przekazał mi taką informację którą dziś mogę wam przekazać. Otóż w Polsce poszło kilka zakładów na to że Lech zdoła wygrać 5 meczów z rzędu. Kwoty nie są ani jakoś szczególnie duże ani małe. Kursy na to wydarzenie wynosiły ok 10. Dziś jak obserwuję Lecha i jego cudowną metamorfozę to wydaje mi się że ci ludzie maja po prostu wygrać. Nie sugeruje tutaj na pewno tego że ktoś to ustawił,bo to by było bardzo karkołomne przedsięwzięcie,i lepiej jeden mecz ustawić a nie męczyć się z pięcioma. Wisłą wczoraj moim zdaniem wcale tak źle nie grała,podobnie zresztą jak z Cracovią. Scenariusz tego meczu był jednak najgorszy z możliwych. Już kilka razy miałem taką sytuacje,siadam przed tv kupony gorące a tu jedna akcja podwójna kara i po meczu niestety,cóż diabeł nie śpi. Mi się po prostu wydaje że te 5 Lecha siądzie. Ci ludzie wygrają. Upewnia mnie w tym ten i ostrożny stosunek do tego meczu już pierwszego typera który się podjął tematu kilka postów wyżej. Jakby Lech miał to położyć jak Piast ostatnio i wiele innych to już pierwsze posty były by że 5-0 dla Lecha,tymczasem mamy chłodne podejście a w tedy z reguły plujemy sobie w brodę,ku....mogłem tego Lecha ostrzej.Korona dodatkowo zamienia się z Lechem miejscami,więc wypada z 8 w razie porażki...Ciekawa sytuacja,zobaczymy.
Typ Lech 1.70 Bet365
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ludziska Piast i Cracovia to średniacy ligowi którzy brali by w ciemno pierwszą ósemkę przed startem sezonu.Szczęście im sprzyja, trenerzy robią robotę i takie są efekty, idealnie pokazuje to także jaki jest poziom naszej ligi, piłkarze z ekip które mają potencjał podchodzą do pracy na miekkiej fujarze i tym sposobem większość ekip która powinna być w pierwszej ósemce na daną chwilę jest w drugiej no i eureka samodzielny lider dostaje 5 bramek z ekipą która wygrała 1 spotkanie.Piast musiał kiedyś przegrać, Górnik wygrać i chyba tyle można powiedzieć na temat zadyszki Piasta, rozpędzony kapustka, rakels, cetnarski, przestańcie panowie pieprzyć bo Cracovia potrafi przegrać u siebie z największymi frajerami, potrafili nawet wypuścić półfinał pucharu z Sosnowcem wygrywając pierwszy mecz na wyjeździe.nie zdziwie się jak tu będzie jakieś 0-0 albo 1-1 a na takich wynikach buki sporo zarobią.
////edit:
Czy przypadkiem liderem w Anglii nie jest Leicester????
Nie jest liderem, zresztą co tu ma do rzeczy Leicester?W Anglii czołówka co sezon jest podobna i jest w miarę wyrównana.
----
ps:jak ktoś mi coś pisze to dajcie się wypowiedzieć a nie kasujecie moją odpowiedź zostawiając pytanie, bez jaj.
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Tomy napisał:
idealnie pokazuje to także jaki jest poziom naszej ligi, piłkarze z ekip które mają potencjał podchodzą do pracy na miekkiej fujarze i tym sposobem większość ekip która powinna być w pierwszej ósemce na daną chwilę jest w drugiej no i eureka samodzielny lider dostaje 5 bramek z ekipą która wygrała 1 spotkanie
Czy przypadkiem liderem w Anglii nie jest Leicester????
 
M 91

mateo843

Użytkownik
ludziska Piast i Cracovia to średniacy ligowi którzy brali by w ciemno pierwszą ósemkę przed startem sezonu.Szczęście im sprzyja, trenerzy robią robotę i takie są efekty, idealnie pokazuje to także jaki jest poziom naszej ligi, piłkarze z ekip które mają potencjał podchodzą do pracy na miekkiej fujarze i tym sposobem większość ekip która powinna być w pierwszej ósemce na daną chwilę jest w drugiej no i eureka samodzielny lider dostaje 5 bramek z ekipą która wygrała 1 spotkanie.Piast musiał kiedyś przegrać, Górnik wygrać i chyba tyle można powiedzieć na temat zadyszki Piasta, rozpędzony kapustka, rakels, cetnarski, przestańcie panowie pieprzyć bo Cracovia potrafi przegrać u siebie z największymi frajerami, potrafili nawet wypuścić półfinał pucharu z Sosnowcem wygrywając pierwszy mecz na wyjeździe.nie zdziwie się jak tu będzie jakieś 0-0 albo 1-1 a na takich wynikach buki sporo zarobią.

////edit:
Nie jest liderem, zresztą co tu ma do rzeczy Leicester?W Anglii czołówka co sezon jest podobna i jest w miarę wyrównana.

----
ps:jak ktoś mi coś pisze to dajcie się wypowiedzieć a nie kasujecie moją odpowiedź zostawiając pytanie, bez jaj.


Wypowiem się tylko co do szczęścia i Cracovi. Szczęście serio, popatrz pierw na tabele, potem wyniki jakie osiągają, ostatnie 5 meczy u siebie(nie licząc PP), 5 wygranych i to jakich 5-2,4-1,4-1,3-0,4-1, powtarzalność. Cracovia rozpoczęła sezon od 3 wygranych na wyjezdzie, potem gorszy okres, ale nie dawno wygrane derby. Są w formie no to nie podlega wątpliwości, Piast gra otwartą piłkę, daje dużo szans na kontry. Ciężko wskazać faworyta w tamtym spotkaniu, ale o bramki nie powinniśmy się martwić.

nie zdziwie się jak tu będzie jakieś 0-0 albo 1-1 a na takich wynikach buki sporo zarobią.

Samo stwierdzenie bo buki sporo zarobią, jak widzę taką opinie to brak mi słów,albo idzie masówka i : warto pograć w drugą stronę. Jakby to ile osób obstawia ten sam typ miało znaczenie czy on wejdzie czy nie, co to są za teorie spiskowe. :-| .
 
D 30

dadycool

Użytkownik
wypowiem się co robię rzadko na temat dwóch meczy. A konkretnie dwóch zespołów. Lecha i Legi. Na te zespoły stawiałem wczoraj i postawie na weekend bardzo grube jak na mnie pieniądze już tłumaczę dlaczego.
Lech i Legia mają zdecydowanie lepszy skład od swoich przeciwników. Tu nie ma co dyskutować ani Wisła a tym bardziej Korona nie ma co się porównywać do tych zespołów.
Oba te zespoły teraz skupiają się na lidze i tylko właściwie na lidze bo na LE szans nie mają już praktycznie żadnych a trzeba odrabiać straty. To też chyba wszyscy się ze mną zgodzą
Najważniejszy jednak aspekt to jest umiejętność grania co trzy dni i to jest dla mnie mega mega ważne w tych typach. Wisła i Korona to są akurat zespoły które mają tak wąski skład że tu nie ma kim rotować i będą musieli zagrać tym samym składem co w poprzedni weekend i w tygodniu. Do tego dochodzi ciężkie dwa mecze Wisły w tym jeden grany 80 minut w 10 tkę. Żaden z tych zespołów nie gra co 3 dni w europie nie grali nigdy (Korona) lub bardzo dawno (Wisła) w pucharze polski odpadły nie ma umiejętnośći grania co 3 dni to jest mega mega ważne, sam uprawiałem ten sport dość mocno i wiem jakie to ważne regeneracja jako ktoś nie przyzwyczajony. To musi dać znać o sobie w tych meczach nie ma szans żeby się nie odbiło.
A Lech i Legia akurat są tymi jedynymi zespołami, które to potrafią gdyż tak grają co sezon i tak grają od 2-3 miesięcy. Do tego mają kim rotować i jak nie w pierwszej połowie to w drugiej na pewno są w stanie wygrać. Nie ma bata że Wisła i Korona zajechana do końca meczu dotrzymają im tępa.
Dla mnie to dubel weekendu po mega kursach ok 1.9 Lech i 2,1 Legia
Powodzenia.
 
G 7

garrgas

Użytkownik
dadycool:
Typow w zaden sposob nie neguje, bo sam uwazam podobnie. Tylko tlumaczenie, ze Lech gra co sezon co 3 dni i to umie jest slabe, miejsce w tabeli wlasnie zawdziecza tej grze co 3 dni z poczatku sezonu. Za typem na Lecha przemawia fakt, ze cos w nim drgnelo ostatnio na plus, a Korona tak jakby sie troche &quot;zepsula&quot;. Co do Legii z Wisla normalnie to mecz podwyzszonego ryzyka, ale tym razem Wisla w dolku, a Legia &quot;gra jako tako&quot;
Jednak nigdy bym nie stawial na to duzych pieniedzy bo to nadal Polska liga, a juz napewno przestrzegam przed graniem tego w dublu, ale kazdy ma prawo robic co chce ze swoja kasa ????
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Spotkanie: Piast - Cracovia
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Buk: Bet365
Stawka: Średnia

Kursy na to wydarzenie spadają i nie wiem jak dużo jeszcze spadną, ja już teraz postanowiłem pograć ten typ ze względu na wysokie prawdopodobieństwo zysku. Oby dwie ekipy są ekipami overowymi w tym sezonie i bardzo zdziwi mnie to gdy te zespoły nie pokryją tego overa. Piast po porażce z odwiecznym rywalem w Zabrzu będzie chciał szybko zmazać ten blamaż, jednak ekipa z Krakowa udowodniła w tym sezonie iż jest bardzo silną ekipą i lecą od zwycięstwa do zwycięstwa i pomimo tego iż to Piast jest faworytem Cracovia nogi nie odstawi i zaprezentuje ofensywny futbol. Jak dla mnie ten kurs jest warty gry do jakiegoś dubla albo singla za wyższą stawkę ;)
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
Poprzednia kolejka poszła mi w kratkę, z niewielką niestety stratą przez bramkę Cernycha na Łazienkowskiej (polowa stawki przegrana przy handicapie -1,25 na Legię).
mam nadzieję że w ostatniej przez zimą uda się to poprawić
Lubin - Termalica
Starcie beniaminków.
Zagłębie nie wygrało u siebie od 4 kolejek, a Termalica nie przegrała na wyjeździe od 4 kolejek.
Tyle statystyki. Zagłębie wygrało 2 mecze z rzędu, oba były wyjazdowe i stało się faworytem buków w spotkaniu z Jagiellonią. Oba te wyjazdowe mecze były z zespołami, ktore na swoich stadionach są najsłabsze w lidze (Koroną i Podbesklidziem) a dodatkowo są w slabszej formie. Mecz z Jagą pokazał raczej, że to Korona i P{odbeskidzie były słabe, a nie Zagłębie mocne.
Zagłębie nie istniało w meczu z Jagiellonią
5 minuta poprzeczka ratuje zagłębie
22 minuta następna świetna akcja jagi
60 minuta świetna szansa jagi
66 gol dla jagi (samobój)
potem trochę nieporadnych prób Zagłębia
77 minuta gol dla jagi

Załębie bez strzału na bramkę i sytuacji bramkowej. Papadopulos komplentnie niewidoczny, zmieniony.
pytanie czt to Zagłębie było takie słabe czy jaga mocna. pewnie po części jedno i drugie.
Termalica zremisowała ze śląskiem 1-1. Śląsk strzelil bramkę z karnego po nabitej ręce w szesnastce, takie karne nie powinny być gwizdane. Termalica stworzyła kilka sytuacji, aż zasłużenie wyrównała, a w kocówce mogła jeszcze wygrać; śląsk tylko jedną, kiedy Termalica całkowicie się odslonila. Śląsk bronił wyniku.
Znacznie lepiej w tej ostatniej kolejce zaprezentowała się Termalica, do składu wrócił już Biskup. Da mnie typ na to spotkanie to na pierwszy rzut oka Termalica ah 0,5 2,09 pinnacle a nawet ah 0,75 jest już z kursem powyżej 1,8
będzie też pewniwe under, ale to jest zgodne z oczekiwaniami buków bo linia 2,25 i spada kurs. Do skladu Zagłębia po zawieszreniu wraca Guldan, podstawowy stoper.
Nie mam jeszcze ostatecznej decyzji. Może po slabym meczu Zagłębie zagra dobry, a z drugiej stony Słonie słabszy. Bardzo im zależało żeby wygrać na tym swoim nowym stadioie i znów się nie udało. Śląsk akurat w defensywie spisuje się ostatnio bardzo solidnie i TErmalica poradzila sobie z tym i tak o wiele lepiej niż np Pogoń. W każdym razie jeśli oba zespoly pokażą podobną grę jak kilka dni temu to więcej wartości mają kursy na Termalikę.
Ale to jeszcze nie jest typ tylko głośne myślenie
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jeśli chodzi o &quot;moment&quot; Lechii, to powiem, że na &quot;momenty&quot; to kiedyś się chodziło do kina, obecnie &quot;momenty&quot; są bardzo łatwo dostępne. Nie wiem dlaczego akurat teraz ma być ten moment, bo Lechia bez trenera i w meczu ze Śląskiem poprowadzi ją jakiś wuefik. Lechia przypomina mi wiejski sklep wielobranżowy, gdzie jest mydło, kaszanka, wiertła do wiertarek, korkowce i Wódka 1906 czyli mój rocznik. Ale ładu i składu doszukać się nie da.
Śląsk zawiesił trenera, by nadać temu trochę znamion przyzwoitości. Sam też się zawiesił. Tu też tragedia, ale można przecież powiedzieć, że nadszedł ten &quot;moment&quot;, bo Śląsk nie wygrał od czasu faraonów. Nie wiem, kto poprowadzi Śląsk, pewnie też jakiś wuefik albo gość od polskiego.
Brak umiejętności nazywać pechem żadnemu szanującemu się typerowi nie wypada. Brak umiejętności wcelowania w bramkę o wymiarach 2.44 m X 7, 32 m czy też brak umiejętności wykorzystania karnego , to nie jest pech, tylko piz.....tość. Trzeba też umieć dokładnie podać piłkę do kolegi przynajmniej na te 5 metrów, ale nie gadać o pechu. Trzeba biegać, grać i trochę myśleć
Kurs 2.10 wskazuje na mocnego faworyta. Ktoś tu mądrze napisał, że nie ogląda Lechii i ma rację. Bo nawet przy pięciopaku nie idzie tych &quot;widowisk&quot; oglądać. Grać też nie ma co, a już nie po kursie 2,10!!!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wypowiem się tylko co do szczęścia i Cracovi. Szczęście serio, popatrz pierw na tabele, potem wyniki jakie osiągają, ostatnie 5 meczy u siebie(nie licząc PP), 5 wygranych i to jakich 5-2,4-1,4-1,3-0,4-1, powtarzalność. Cracovia rozpoczęła sezon od 3 wygranych na wyjezdzie, potem gorszy okres, ale nie dawno wygrane derby. Są w formie no to nie podlega wątpliwości, Piast gra otwartą piłkę, daje dużo szans na kontry. Ciężko wskazać faworyta w tamtym spotkaniu, ale o bramki nie powinniśmy się martwić.
nie zdziwie się jak tu będzie jakieś 0-0 albo 1-1 a na takich wynikach buki sporo zarobią.
Samo stwierdzenie bo buki sporo zarobią, jak widzę taką opinie to brak mi słów,albo idzie masówka i : warto pograć w drugą stronę. Jakby to ile osób obstawia ten sam typ miało znaczenie czy on wejdzie czy nie, co to są za teorie spiskowe. :-| .
a gdzie ty tam masz ,Bo, buki zarobią?buki zarobią bo prostą budową cepa Górnik wlepił Piastowi 5 goli to rozstrzelana u siebie Cracovia też coś ustrzeli, tymczasem na wyjazdach Cracovii sporo goli nie pada, Piast owszem u siebie strzela ale po laniu w Zabrzu wcale nie muszą zagrać jak zawsze.Statystyki meczów tych ekip mają tyle do rzeczy jak postawy w poprzednich sezonach, a taka Cracovia kończyła zazwyczaj sezon w ogonie tabeli i chyba tak mogę podsumować twój fenomen Cracovii bo żadnych gruntownych zmian nie przeszli.Piast zresztą też lepszy nie był, raz skończyli chyba na 4m.Ciągów matematycznych to sobie można szukać na Barcelonie a nie na ekstraklasie, zresztą jak widać po laniu w Zabrzu jedni już poszli na ścięcie.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Typ: Jagiellonia Białystok
Kurs: 2,05 ⛔
STS
Druga piątkowa potyczka to mecz Jagiellonii Białystok z Górnikiem Zabrze. Wydaje się że ciężko wytypować w tym spotkaniu zwycięzce ale moim zdaniem większe szansę daję gospodarzom. Po serii niepowodzeń &quot;Pszczółki&quot; odniosły dwie wygrane. 1-0 z Koroną Kielce i 2-0 z Zagłębiem Lubin. Jak widać nie stracili w nich nawet bramki. Pozwoliło im to wywindować się na jedenaste miejsce w tabeli. &quot;Jaga&quot; na swoim obiekcie nie gra tak źle wygrali cztery z dziewięciu rozgrywanych spotkań. Co do rywali to są oni czerwoną latarnią Ekstraklasy z czternastoma oczkami. Co prawda ostatnia kolejka przyniosła im wygraną z liderem 5-2 ale czy to początek serii czy epizod pokarze dzisiejszy dzień. Górnicy nie wygrali jeszcze żadnego wyjazdowego spotkania ligowego. Strzelili tylko siedem bramek. Nie wróży to nic dobrego. Moim zdaniem podopieczni Michała Probierza podtrzymają dobrą passe i odniosą trzecie kolejne zwycięstwo. Tym bardziej że Leszek Ojżyński nie skorzysta dzisiaj z kontuzjowanych: Marcina Urynowicza, Rafała Kosznika, Michała Janoty, Macieja Korzyma i Mariusza Magiery a za kartki nie zagra Aleksander Kwiek.
typ: over 2,5 ✅
kurs: 1,95
sts
 
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - RUCH CHORZÓW
Typ: RUCH CHORZÓW
kurs: 2,90
Podbeskidzie jest po 2 ciezkich meczach z Legia i Cracovia. Kadra jest mocno okrojona, Podolinski nie bedzie mogl skorzystac z tych zawodnikow: Adam Deja, Krystian Kolcak, Marek Sokołowski, Damian Chmiel, Anton Sloboda, Bartłomiej Konieczny. Dodatkowo Podbeskidzie jeszcze w tym sezonie u siebie nie zdobylo 3 pkt.
Ruch Chorzów ostatnio punktuje i dodatkowo gra ladna pilke. Stepinski w gazie strzela bramki.
 
C 183

chrisk141

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Termalica
typ: over 2,5
kurs: 2,25
bet365
Spodziewam sie otwartego meczu z wieloma akcjami podbramkowymi Zagłebie zmotywowane bo dzis swieto w Lubiniu ,barbórka a chyba nie trzeba mówic z czego zyje ten klub ,Termalica napewno nie bedzie sie tylko bronic i mysle ze typz takim kursem to wyjatkowy bet
 
pello 17

pello

Użytkownik
Wisła - Legia
over 4,5 kartek @ 1,87 Betano
Mecz w niedzielę. Wg mnie bardzo fajna linia do grania, która w ciągu paru godzin może się zwiększyć. Sędziuje pan Jarosław Przybył, który w 10 spotkaniach tego sezonu pokazał 47 kartek. Mecz Wisły z Legią to zawsze mecz o wyższym wymiarze gatunkowym. W obu zespołach ma kto łapać kartki. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 2,2K

barichello

Użytkownik
W Wiśle nie ma kto wykańczać akcji, wypada Brożek, jedyny, który coś strzelał, choć mnóstwo marnuje, Boguski niewidoczny, Jankowski też sporo psuje, Mączńyski z Burligą potrafią przyspieszyć, ale wracamy do punktu wyjście kto ma to kończyć? Donald ma momentami zrywy, ale ostatnio obniżka formy. Na ławce brak wartościowych zmienników, brak trenera na ławie.Niby Wisła zawsze spina się na maxa na najlepszych i nawet przy słabszej formie w przeszłości potrafiła namieszać, tutaj będzie bardzo ciężko. Na Legię będzie spora masówka, więc postoję z boku
Spróbuję za to pograć na Górnik Zabrze, który po zwycięstwem z Piastem, liczę, że pójdzie za ciosem, kursy przyjemne, Jaga nic specjanego w tym sezonie nie gra, więc może nowy duch, który miejmy nadzeję tchnął w Zabrzan poniesie ich do kolejnego zwycięstwa ;)
Górnik Zabrze 4.04 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 69

dinozaur

Użytkownik
Zagłębie - Termalica no bet
Dwie chimeryczne drużyny. Każdy wynik możliwy. Równie dobrze mecz może skończyć się 0:0, jak i festiwalem goli z obu stron.
Jagiellonia - Górnik Zabrze
Górnik efektownie wygrał z Piastem, ale tak na dobrą sprawę był mega skuteczny. Jaga niby się podnosi, ale czy wygra kolejny mecz? 1x2 dla mnie no bet. W Górniku pauzuje za kartki - Kwiek.
Korona Kielce - Lech Poznań @ Lech -0,5 AH - 1,80 w Bet365
Przed sezonem Koronę skazywałem na spadek. Drużyna notuje nadspodziewanie dobre wyniki, zwłaszcza na wyjazdach. Ogólnie Korona nie ma kim straszyć w ataku, a obrona na rozpędzajacą się lokomotywę raczej nie wystarczy. Lech wygląda nieźle i powinien sięgnąć po trzy punkty, które dadzą awans do top8
Piast Gliwice - Cracovia
@ powyżej 2,5 goli - 1,825 w Bet365
Dwie niespodzianki tego sezonu i cóż nam pozostaje - liczyć na dobry mecz. Piast po porażce z Górnikiem znów może odpalić. Mraz szaleje na lewej stronie, do tego Nespor, Barisić, Mak... Do obrony wraca Hebert, ale brakuje za kartki Murawskiego. Z drugiej strony Cracovia, która &quot;łupie&quot; wszystkich u siebie kilkoma golami. Na wyjazdach też wygląda solidnie. Mecz w dwie strony, ale z dużą liczbą goli.

Podbeskidzie - Ruch
Czas na pierwsze domowe zwycięstwo Górali? Za kartki nie grają Kolcak i Deja. W lepszej dyspozycji ostatnio Demjan i Szczepaniak, ale z drugiej strony Ruch gra nadspodziewanie dobrze. Stępiński wspierany przez mieszankę młodości (Mazek, Lipski) z rutyną (Iwański) ciągnie Ruch do przodu. Wynik w okolicach remisu, ale z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Chyba czas na wygraną.
Dubel:
Korona Kielce - Lech Poznań | Lech -0,5 AH - 1,80 ✅
Piast Gliwice - Cracovia | powyżej 2,5 goli [azjan] - 1,825 ✅
AKO: 3,28 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom