>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Ekstraklasy [05.03 - 07.03.2010r.]

Status
Zamknięty.
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Mi w oko wpadł jeden typ z naszej Ekstraklasy:
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1 @ 1,95 Unibet ⛔ 1-2

Obejrzałem większość meczy poprzedniej kolejki i Śląsk zrobił na mnie pozytywne wrażenie,stworzył sobie sporo sytuacji podbramkowych i przy odrobinie szczęścia mógł wywieść z Bytomia trzy punkty,natomiast Jaga słabo się zaprezentowała w Kielcach,mając problemy ze stwarzaniem sytuacji,nawet średnio dysponowana tego dnia Korona nie miała problemów z ograniem Jagi.Bilans na własnym obiekcie Śląska plus forma wyjazdowa Jagi skłaniają do postawienia na Śląsk po myślę niezłym kursie.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Korona Kielce - Polonia Bytom
Typ : obie drużyny strzelą
Kurs : 2,00
Buk : Unibet

W pierwszym spotkaniu dziewiętnastej kolejki Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się przed własną publicznością z Polonią Bytom. W meczu tym trudno wskazać zdecydowanego faworyta.W pierwszej kolejce wiosennej lepiej zagrała Korona która wygrała trudne spotkanie z zawsze groxna Jagiellonią 1-0.Bytomianie natomiast zmierzyli sie ze Ślaskiem gdzie mecz zakończył się remisem 0-0.W ligowej tabeli obie drużyny dzieli obecnie siedem punktów. W lepszej sytuacji są piłkarze drużyny prowadzonej przez Jurija Szatałowa, którzy plasują się siódmym miejscu i są już praktycznie pewni pozostania w lidze. Korona cały czas walczy o utrzymanie, bowiem nad przedostatnią w tabeli Polonią Warszawa ma zaledwie trzy punkty straty.Korona na własnym stadionie odniosła 3 zywcięstwa zanotowała 3 remisy i również 3 razy przegrała.Strzeliła 16 bramek a starciła 17.Polonia BYtom na wyjazdach ma bilans 2-2-4 a bilans bramkowy to 7-10.Odmieniony kadrowo jak i mentalnie skład Korony do dzisiejszego spotkania przystąpi bez osłabień spowodowanych kontuzjami lub zawieszeniami.Przypuszczam, że zmobilizowani i rozpędzeni ostatnią wygraną piłkarze gospodarzy w tym meczu zdobędą przynajmniej jednego gola.Patrząc z perspektywy ostatniego meczu Poloni ze Śląskiem Bytomianie byli drużyna lepszą lecz nie udało im się pokonac bramkarza Śląska.Myślę że dzisiaj chociąż raz piłka wyladuje w siatce Korony stąd też typ że obie drużyny strzelą.
Ostatni mecz w Kielcach pomiędzy tymi zespołami zakończył sie zwycięstwem Korony aż 4-0.Miało to miejsce w 2007 roku.Dzisiejszy mecz bezie dopiero czwartym spotkaniem tych druzyn.Dotychczas dwukrotnie wygrywała Korona a raz Polonia.Jak będzie dzisiaj???Ja typuje bramkowy remis 1-1.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Korona Kielce - Polonia Bytom
Pierwsze spotkanie 19 kolejki Ekstraklasy, na Arenie w Kielcach miejscowa Korona zagra z Polonią Bytom - rewelacją rundy jesiennej, a w zasadzie jej pierwszej połowy. Od 23 października zawodnicy Jurija Szatałowa nie potrafią wygrać ligowego spotkania, ostatnie trzy starcia to remisy, kolejno z GKS-em Bełchatów, Odrą Wodzisław i Śląskiem Wrocław. Bytomianie zajmują 8 miejsce w tabeli, z przewagą siedmiu punktów nad dzisiejszym rywalem. To właśnie ten fakt powinien dodatkowo zmobilizować Koronę żeby wygrać, a zarazem przybliżyć się do drużyn zajmujących wyższe pozycje. Kielczanie nie mogą również czuć się zbyt pewnie w kontekście utrzymania, zaledwie trzy punkty mniej zgromadziło Zagłębie, a także Polonia Warszawa, która znajduje się już pod kreską. W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej Korona pokonała Jagiellonię w stosunku 1:0, była drużyną lepszą, pewną w defensywie i zasłużyła na komplet oczek. Jak wszyscy doskonale wiemy to właśnie defensywa nie należała do mocnej strony Złocisto-Krwistych jesienią. Na własnym obiekcie stracili aż 17 bramek, strzelili 16. Wydaje mi się, że Polonia Bytom ma spore szanse aby co najmniej raz pokonać bramkarza gospodarzy, taki obrót sytuacji sprawi, że w meczu zobaczymy kilka bramek. Siła ofensywna Korony wydaje się być bardzo mocna, wymienię takich piłkarzy jak Edi Andradina, Krzysztof Gajtkowski, Paweł Sobolewski czy Michał Zieliński, sprowadzony zimą właśnie z Polonii Bytom. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść Polonii. Liczę na otwarty, szybki mecz, Korona przyzwyczaiła nas do tego, że stara się atakować już od pierwszych minut, goście również poszukają swojej szansy, nie wydaje mi się aby Kielczanie zachowali czyste konto.
Moja propozycja: powyżej 2,5 goli - 2,35 ⛔ Expekt
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
Na dzisiaj trudniejszy typ.

Wisła Kraków vs Arka Gdynia

Typ 1: połowa/koniec X/1 po kursie 4 ( Bet365 )
Typ 2: Połowa z największą ilocią bramek -&gt; pierwsza połowa po kursie 3.1 ( Bet365 )

Wielka niewaiadoma odnośnie tego meczu jak dla mnie. Niewiadomo jak zagra Wisła. Scenariusze mogą być dwa.

Albo podrażniona porażką w Bełchatowie rzuci się na Arkę starając się rozstrzygnąć mecz w pierwszej połowie żeby tradycyjnie móc grać w chodzonego w drugiej, albo odwrotnie przechodzą pierwszą połowę i dopiero odpowiednio zmotywowani przez Skorżę w szatni zaczną biegać w drugiej.

Mecz będzie rozgrywany na stadione Hutnika więc można się spodziewać większej frekwencji niż w Sosnowcu. Sam Skorża dobrze ocenił stan murawy na Suchych Stawach co napewno bardziej będzie pomagało Wiśle atakować niż Arce się bronić. Skłądów oficjalnych jeszcze nie widziałem ale powinniśmy zobaczyć Pawła Brożka, który trenuje już na pełnych obrotach oraz wracającego po kartkach Małeckiego. Wzmocni to napewno siłe ofensywną Wisły.

Arka po blamażu w ostatniej kolejce ma bliżej do 2 ligi niż do utrzymania się. Nie mają więc wyjścia i będą walczyć o choćby jeden punkt. Tak długa jak będą mieli siłę powinni stawiać twardy opór Wiślakom. Z czasem pewnie będzie coraz trudniej ale mam nadzieję że przez pierwszą połowę dadzą radę powstrzymywać ataki gospodarzy.

Może się też zdarzyć tak że szybko strzelona przez Wiślaków bramka spowoduje że z piłkarzy Arki zejdzie powietrze i skończy się &quot;kanonadą&quot; w pierwszej połowie.

Ta kolejka do dalej początek rundy wiosennej i dużo dziwnych rzezy dziać się może. Nie wiadomo też jak się będzie Wiśle grało na kolejnym nie swoim stadionie ( w Sosnowcu grało się kiepsko ).

Po takich wysokich kursach zagram obydwa typy.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wisła Kraków - Arka Gdynia
- problemy w organizacji gry obronnej Arki widoczne w meczu z Ruchem
- Wisła na przysłowiowym &#39;musiku&#39; po porażce w Bełchatowie
- Wisła to najzwyczajniej lepsza drużyna, która będzie dominowała w tym meczu i powinna to udokumentować bramkami.
- powrót Pawła Brożka i Patryka Małeckiego.
typ: Wisła Kraków - 1,25 [ew Wisła ht/ft]

Korona Kielce - Polonia Bytom
- Rafał Grzyb odszedł z Polonii, a Sawala jest kontuzjowany. Wniosek - dwaj defensywni pomocnicy, w dużej mierze odpowiedzialni za grę Polonii dzisiaj nie zagrają.
- nowi napastnicy/obcokrajowcy w Polonii są niewiadomą, ale Podstawek chyba jest od nich lepszy
- podobała mi się gra Korony w pierwszej połowie meczu z Jagiellonią. Mają możliwości, dobre skrzydła i boki obrony.
- Korona ma mocniejszą ławkę rezerwowych/ bardziej wartościowych zmienników.
typ: Korona Kielce - 1,87 Tobet


 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Ja swoje dosłowne 2złote właśnie na Brożka postawiłem ale to raczej z racji tego że w Wiśle bramek nie ma kto strzelać a Brożek ostatnio nie grał i ma szanse pokazać się z dobrej strony w pierwszym jego meczu tej rundy. Skoro wszyscy dziś stawiają over/handi to któraś z bramek powinna przypaść na tego nieudacznika ????
edit// pierwsze co sobie pomyślałem jak zobaczyłem wynik (bo niestety nie miałem okazji go w żaden sposób oglądnąć- pewnie znajdzie się od razu paru ekspertów którzy PO MECZU spiszą Wisełkę na straty i jacy to inni są ach i oh.. Żal mi z jednej strony Wisły która najwidoczniej daje ciała po całości a zarazem Was, którzy najwięcej mają do powiedzenia po meczu. A weź tak Szachumatek wyraź swoją opinią czasem przed spotkaniem? Bo założę się ze nawet by Ci przez myśl nie przeszedł taki wynik...
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Jak tam pogoda w Krakowie, bo w widac, ze w Kielcach sypie, ciezko sie gra pilkarzom Korony i Polonii? Mozna poszukac jakiejs niespodzianki w meczu Wisla-Arka, a napewno underek 2.5 jest lakomym kaskiem. Do tego jak wspomnial cygeiro, mecz bez udzialu publicznosci.
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
Czytam tą swoją analizę i patrzę na wynik to mnie śmiech ogarnia. Takiej bandy leni jak zawodnicy Wisły to nie widziałem dawno. Panie Skorża mam nadzieję że już pan spakowany jesteś. ????

Po golu dla Arki miałem nadzieję że trafię obydwa typy a tak tylko jeden ale kompletnie nie tego się spodziewałem. ????

Od czasu jak się skończyło kupowanie meczy to polska Ekstraklasa to chyba najbardziej nieprzewidywalna liga w Europie :?
 
S 0

szachumatek

Użytkownik
to Jest Polska Ekstraklapa ???? Wisla wasz murowany faworyt do zwyciestwa pewnie co 2 juz ich mistrzem mianował. a tu hop i wisla przegrywa u siebie ze slabiutka arka. gdzie kurs na Arke byl 10.0. w tej lidze nie ma meczy pewnych i mniej pewnych tu wszystko to loteria. w tym momencie najmocniejszy jest Lech, Legia , GKS i dopiero tu chyba plasuje sie wisla.


Na jutro proponuje Jagiellonie wkoncu kiedys musza wygrac. a w pozostalych meczach gospodarze wg mnie wygraja. Ale jak juz wspomnialem tu nie da sie nic przewidziec ????
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Dla mnie kilka pilkarzi Wisla po prostu nie grali pilka,oglondauem match i nie mozliwe kto Wisla grac taki zle ze Arka,za duzo pomilki cala druzyna,Marcelo za duzo pomilke Pawel Brozek tez,ja myslem teraz naprawde kto Lech Poznan masz duzo szanz na tytul.
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
// Dobrze ktoś na forum Wisły napisał że w przyrodzie nic nie ginie. W tamtym sezonie Lech oddał majstra Wiśle w tym będzie rewanż ;)



Na jutro Lech


Spotkanie: Lech Poznań vs Cracovia Kraków
Typ: połowa/koniec - 1/1
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz w ramach 19 kolejki Ekstraklasy. Po piątkowej porażce Wisły Lech ma szansę na zmniejszenie straty do 2 punktów do wciąż liderującego zespołu z Krakowa. Myślę że z takiej szansy na pewno skorzysta tym bardziej że i forma i umiejętności piłkarzy ku temu są.

Lech bardzo udanie rozpoczął rundę wiosenną. Wygrana 3:0 z Polonią Warszawa wrażenia może ogromnego nie robi ( Polonia słabiutko w tym sezonie ) ale strzelenie gospodarzom 3 bramek przy zachowaniu czystego konta w polskiej lidze to już wyczyn .

Lech wraca na swój stadion przy Bułgarskiej i zapewne będą chcieli uczcić ten powrót pewnym zwycięstwem. W bardzo dobrej formie jest najlepszy snajper Lecha - Lewandowski co udowodnił w poprzedniej kolejce i w meczu reprezentacji.

Murawa na Lechu podobno w beznadziejnym stanie ale przy Konwiktorskiej też szału nie było a jednak Lech 3 bramki zdobył.

Cracovia jak wiadomo przegrała pierwszy mecz z Legią choć z przebiegu spotkania na to się nie zanosiło. Prowadzili zasłużenie i pewnie do dziś zastanawiają się jak to przegrali. Trener Lenczyk to jeden z lepszych fachowców w naszej lidze dlatego nie liczył bym na łatwy mecz. Będą walczyć.

Myślę że siła ofensywna Lecha jest wystarczająco wysoka żeby zapewnić sobie prowadzenie już po pierwszej połowie i dowieźć je do końca. Tym bardziej że jak wspomniałem na początku motywacja w postaci powrotu na własne śmieci jak i zbliżenie się do Wisły jest spora.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Oglądałem dzisiaj mecz Wisły i jest mi wstyd jako jej kibicowi. Drużyna grała naprawdę fatalnie, żadnego pomysłu na grę. Jeśli mistrz Polski chcę rozmontować defensywę jednej z najsłabszych drużyn w lidze grą długą piłkę, to brakuje mi słów. Drużyna jest już chyba wypalona, niewiele da się z niej wykrzesać. Tak jak po blamażu z Levadią broniłem Skorżę, tak teraz mówię, że jego czas dobiegł chyba końca. Kurczowo trzyma się cały czas tych samych nazwisk, nie ma rotacji w składzie. Zawodnicy tacy jak: Brożek czy Małecki nie grają na 100%, bo i tak wiedzą, że miejsca w jedenastce nie stracą. Łatwo się mówi: &quot;wywalić Skorżę&quot;, ale co dalej? Na polskim podwórku nie ma trenera, który znacznie przewyższałby obecnego opiekuna Białe Gwiazdy. Cupiał ma naprawdę o czym myśleć. Jeśli byłbym na jego miejscu, pozwoliłbym Skorży dopracować do końca sezonu i bez względu na osiągnięty rezultat pożegnał z nim się. Drużynę trzeba gruntownie przebudować. Nawet jeśli mistrzostwo zostanie w Krakowie, to w Europie nic nie zwojujemy. Wolałbym ściągnąć kilku młodych perspektywicznych zawodników, nawet kosztem utraty mistrzostwa w następnym sezonie, zaprocentowałoby to jednak na pewno w następnych latach. Trener? Może Ulatowski? Jest w naszej lidze kilku grajków, których Wisła mogłaby ściągnąć. Oczywiście jeśli ich kluby nie postawią horrendalnych cen transferów. Jest Glik, Kiełb, Wołąkiewicz, Budziński, Cetnarski, Tosik, Sobiech. Dzisiejszy mecz pokazał, że sytuacja jest fatalna. Jeśli Lech pokona jutro Cracovię, to Wisła nie będzie już głównym kandydatem do mistrzostwa...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Napisze jeszcze raz jeden z najgorszych meczów Wisly w tym sezonie .
Zwolnienie Skorzy? Co to da?
Zacznijmy wreszcie budowac zespoly a nie zawsze szukac winnego w trenerze. Wywalajmy i zmieniajmy zawodnikow najpierw. Skorza jak juz pisalem na forum ma ogromnie trudne zadanie Głowacki,Brożek,Marcelo,Sobol,Boguski to 5 byc moze najlepszych zawodnikow Wisly co ich łaczy? Kazdy w ostatnim czasie leczyl kontuzje a do tego mozna dodac Clebera, Lobo czy dlugi czas juz Gargule. Naprawde postawmy sie w jego sytuacji gdy 60% pierwszeego skladu jak i bezposrednie zaplecze sie leczy i powraca po kontuzjach to jak mowic tu o dobrym przygotowaniu? Teraz pozostaje dywagacja czy to blad w sztuce trenerskiej nieodpowiednie prowadzenie przyczyna kontuzji czy poprostu pech. Jestem za pozostaniem Skorzy i zobaczeniem jak z tego sprobuje wyjsc ma male pole manewru co do skladu ale cos zmienic musi. Widac to bylo dzis na boisku szczegolnie przy braku kibicow Sobol krzyczy: &quot; Dalej co jest gramy , gramy kurw...&quot; Wygladalo jakby jemu zalezalo najbardziej dziwil sie ze nic nie moga zmienic... Gorzej jak na tą druzyne byc nie moze zatem musi byc lepiej....
 
S 0

solarex

Użytkownik
Gorzej jak na tą druzyne byc nie moze zatem musi byc lepiej......

Piękne, trafne zdanie.Musze je zapamiętać ;)

A Lech jak myslicie panowie??
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Oglądałem całe spotkanie Wisły, Muszę przyznać że widać w jej szeregach brak zrozumienia graczy to co Mariusz Pawełek wyprawiał to jedno a drugie gdzie jego asekuracja gdzie podpowiedzi każdy wie że jest niepewny a jeszcze nie stosują tego gdyby była asekuracja bramka by nie padła. Gra Wisły przypominała mi &#39;&#39;Szpil za blokiem na 4 kamienie&#39;&#39;... Gracze grali jakby im wogóle nie zależało próbowali wymuszać faule,karne i kartki jednak nic z tego nie było arbiter nie dał się nabrać i wytrzymał presje. Podobała mi się w tym wszystkim Arka cierpliwie czekała aby wypunktować mistrz, Moim zdaniem na dzień dzisiejszy Wisła nie zasługuje na mistrza a trener Skorża na trenowanie tej drużyny, przydałby się fachowiec który zrobił by trzęsienie ziemi, to co robił Paweł Brożek woła o pomste do nieba powinien chyba ze 2 mecze usiąść na ławkę i zrozumieć że miejsca w składzie pewnego niema. To tyle odemnie. Jakie jest wasze zdanie na temat tego nudne meczu ??
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Oglądałem całe spotkanie Wisły, Muszę przyznać że widać w jej szeregach brak zrozumienia graczy to co Mariusz Pawełek wyprawiał to jedno a drugie gdzie jego asekuracja gdzie podpowiedzi każdy wie że jest niepewny a jeszcze nie stosują tego gdyby była asekuracja bramka by nie padła. Gra Wisły przypominała mi &#39;&#39;Szpil za blokiem na 4 kamienie&#39;&#39;... Gracze grali jakby im wogóle nie zależało próbowali wymuszać faule,karne i kartki jednak nic z tego nie było arbiter nie dał się nabrać i wytrzymał presje. Podobała mi się w tym wszystkim Arka cierpliwie czekała aby wypunktować mistrz, Moim zdaniem na dzień dzisiejszy Wisła nie zasługuje na mistrza a trener Skorża na trenowanie tej drużyny, przydałby się fachowiec który zrobił by trzęsienie ziemi, to co robił Paweł Brożek woła o pomste do nieba powinien chyba ze 2 mecze usiąść na ławkę i zrozumieć że miejsca w składzie pewnego niema. To tyle odemnie. Jakie jest wasze zdanie na temat tego nudne meczu ??


Solarex:
Lech jak podałem ja bym po niezłym kursie okolo 1.90 zagrał over
To nie jest tak , że im sie niechce no ale niestety fakt tak to wygląda. Wiśle często brakowało agresywności w grze jest tylko nastawiona na techniczne rozwiązania tak było za Kasperczaka tak jest i teraz. A gdy drużyna wraca po wielu kontuzjach - rozpoczyna runde to moim zdaniem &quot; nadrobić&quot; to trzeba właśnie niesamowita agresywnościa . Przykładem jest Lech chyba najbardziej na dzien dzisiejszy drużyna w naszej lidze.
Co do dywagacji na temat mistrza nie rozumiem ich jak można mowić , że ktoś nie zasłużył , jesli ktoś jest na 1 miejscu to czy to sie podoba czy nie , oznacza , że gra najrówniej w przeciągu sezonu. Niestety brzydko to wyglada , że dotychczasowy lider przegrywa glównie z czołówka a &quot;bije słabych&quot; ale taka jest kolej rzeczy mistrze nie zdobywa sie za pojedynki z Legia, LEchem, Wisla czy GKS tylko za forme w przekroju calego sezonu.
Inna sprawa , że Lech moim zdaniem z : własnym stadionem wsparciem kibicow, najrówniejszym i co najwazniejsze obszernym dosyc skladem BEZ KONTUZJI , oraz z dobrym wejsciem w runde powinien zaczac piąc sie w góre tabeli. Powinien to wykorzystac .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom