>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Ekstraklasy 18.03 - 20.03.2011

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Polonia Bytom - Wisła Kraków
2:2​

Jutro na zakończenie kolejki Polonia podejmować będzie Wisłę. Sytuacja gospodarzy nie jest najlepsza. Znajdują się na dole tabeli mając tyle samo punktów co Arka. Rundę wiosenną jednak rozpoczęli w miarę dobrze remisując z GKSem i Koroną. Mimo to wydaje mi się, że obie wymienione drużyny raczej nie prezentują się na miarę oczekiwać. Co innego Lechia, która pokonała Polonię 2:0. Z kolei piłkarze Wisły rozpoczęli rundę najlepiej jak można czyli zdobywając komplet 9 punktów i awansując na fotel lidera. A co ważne z meczu na mecz podopieczni trenera Maaskanta prezentują się coraz lepiej. Niestety dzięki temu poczuli się zbyt pewnie co widzieliśmy w pucharowym pojedynku z Podbeskidziem gdzie po zdobyciu gola na 0:2 (w końcu przełamał się Genkov) widzieli się już w kolejnej rundzie. Skończyło się to stratą dwóch bramek i odpadnięciem z pucharu. Dlaczego o tym piszę? Dlatego, że paradoksalnie ta porażka powinna być nauczką dla piłkarzy, że nie wolno lekceważyć żadnego rywala oraz, że gra się do końcowego gwizdka. Tak więc jestem spokojny o motywację i zaangażowanie z jakim piłkarze podejdą do pojedynku z Polonią. Na korzyść dla gospodarzy przemawia atut własnego boiska gdzie radzą sobie w bardzo dobrze (w tym sezonie przegrali tylko dwa razy). Jednak Wisła jest rywalem z którym drużyna z Bytomia jeszcze nie wygrała (od awansu do Ekstraklasy).
Obaj trenerzy nie będą mogli skorzystać z wszystkich swoich piłkarzy. W Polonii zabraknie Clemensa Matawu i Lukasa Killara. Natomiast w Wiśle do końca sezonu nie zobaczymy już Gordana Bunozy.
Faworyta spotkania widzę w zespole gości, który wygrał w lidze już siedem spotkań pod rząd. Podrażnieni po klęsce w pucharze piłkarze spod Wawelu powinni jutro z pełną mobilizacją zagrać przeciw Polonii, której sama ambicja może nie wystarczyć.

Moja propozycja:

Wisła (około 1.90)⛔
 
M 11

mody18

Użytkownik
Za interia.pl

&quot;Obrońca Wisły Kraków Gordan Bunoza w trakcie sobotniego treningu złamał nogę w kostce - poinformował klub w swoim serwisie internetowym.&quot;
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Bełchatów - Legia

O godzinie 14:45 zmierzy się drużyna GKS z Legią. Trochę się zastanawiałem nad tym spotkaniem jak je obstawić. Za GKS-em przemawia własny stadion gdzie GKS potrafi grać dobrą piłkę. Do tego do dyspozycji trenera Bełchatowian jest pełna kadra, żaden z zawodników nie ma kontuzji oraz żaden nie pałzuje za kartki. W Legi zabraknie prawdopodobnie Michala Hubnika oraz na Ławce zasiądzie Manu który w ostatnich spotkaniach pokazuje słabą dyspozycje.Jeśli Legia chce zdobyć MP to musi dzisiaj wygrać i chociaż Bełchatów u siebie to bardzo groźna drużyna to nie sądzę by wygrali z Legią. Legia gra fajną piłkę i widać że jeśli chce to może pokonać każdego rywala z naszej ligi.Co do Bełchatowa to przechodzą mały kryzys przegrana z Ruchem pokazuje mniej więcej ich dyspozycje. Mam nadzieję że dzisiaj Legi uda się strzelić bramkę i wygrają spotkanie .

Typ : 2 - Legia kurs 2.45
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Ja tam dzisiaj w pełni popieram typ Flamastra, Wisła po odpadnięciu w Pucharu Polski, musi znowu pokazać się z jak najlepszej strony, tym bardziej, że przeciwnik nie jest wymagający... Mają za co odkupić grzechy, bo nie często wygrywa się 2:0 z 1 ligowcem by zremisować 2:2... i odpaść.
 
B 0

bartez92wa

Użytkownik
Myślę, że Legia powinna wygrać swoje spotkanie, przegrana z Śląskiem to jedynie przypadek przy pracy. Natomiast wydaje mi się, że podrażniona Wiła powinna szybko i przyjemnie rozprawić się z Polonią Bytom. Bytomianie nie mają większych szans, największym atutem będzie własny stadion. Natomiast bardzo jestem zadowolony z Widzewa, wysoki kurs i wysoka wygrana ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Myślę, że Legia powinna wygrać swoje spotkanie, przegrana z Śląskiem to jedynie przypadek przy pracy.
Ślask jest w dobrej formie i to nie przypadek że wygrali z Legią. Legia jak dla mnie gra w kartke i lepiej prezentuje się napewno Lechia Śląsk i Wisła. Nie mówie że dziś Legioniści nie wygrają jednak nie zgadzam się z tym że to wypadek przy pracy porażką ze Śląskiem.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Dzisiaj zostana rozegrane 2 spotkania kończące 19 kolejke
GKS Bełchatów- Legia Warszawa 3,00 -3,20- 2,40
Polonia Bytom- Wisła Kraków 4,20- 3,30-1,90

Drugi mecz został dobrze opisany przez Flamastra i z tym zgadzam sie.
Wisła w rundzie wiosennej gra najlepsza piłke.
Widac wreszcie zgranie druzyny plus dotego bardzo dobra forma pomocników zwlaszcza Kirma i nowego nabytka Melliksona.
Małecki wreszcie zaczał trafiac i nie potrzebuje juz x sytacji aby cos ustrzelic.
Takze w meczu Pucharu Polski nastapilo przebudzenie Genkowa- gol dosyc szczesliwy ale zapewne juz bedzie lżej psychicznie Genkowi.
Licze dzis na dobra gre Wisły i pewne zwyciestwo

Moje propozycje:
Wisła @ 1,90

Myślę, że Legia powinna wygrać swoje spotkanie, przegrana z Śląskiem to jedynie przypadek przy pracy :grin:
A Ja moge napisac ze wygrana z Ruchem to przypadek...
Legia czy gra tak rewelacyjnie aby odniesc wyjazdowe zwyciestwo?
Z Cracovia traci 3 bramki i tylko remis
Nastepnie remis 1-1 w Pucharze Polski z Ruchem- czy w tym meczu Legia grala olsniewajaco? Byla blizej zwyciestwa? chyba nie.
Wiecej w rundzie wiosennej meczów na wyjezdzie nie grała.
W nich nic nie pokazala szczegolnego i zadnej podstawy aby dzisiejszy mecz mogła wygrac.
Jedziemy dalej mecze u siebie- kopanina z Polonia która gra na poziomie 1 ligowym. Legia ich powinna przynajmniej 3 bramkami pogonic. Ale kto tam ma strzelac jak nie ma dla mnie dobrego napastnika prucz Hubnika( w dzisiejszym meczu nie wiadomo czy wystapi)
Mecz u siebie z Śląskiem i gwiazdy stolicy przegrywaja 1-2 i zasluzenie, to nie byl zaden przypadek przy pracy. Slask pokazal lepsza pilke. A druzyna ktora chce zdobyc MP musi takie mecze i w dodatku u siebie wygrywac.
jedynie co odkupili winy w rewanzowym meczu z Ruchem. Dwa gole pomocnika Vrdoljaka.
Dzis kim Legia ma straszyc Kucharczykiem? Ktory musi jeszce duzo nauczyc sie, przeplata dobre mecze ze zlymi, potrafi czasami strzelic, dobrze podac, a duzo razy traci pilke w glupi sposob.
Hubnik w kadrze meczowej ale co do wystepu od 1 minut nie wiadomo.
Mezengi brak -zapewne po sezonie papa bedzie
Chinyama- chyba juz nie powroci do swojej dyspozycji i zdrowia a szkoda lubilem tego pilkarza
Legia jedzie z dwoma napastnikami do Belchatowa w tym 1 kontuzjowany!!
Owszem moze wystapic w ataku Rybus, Radovic czy nawet Szalachowski.
Chyba z posrod tej trojki na chwile obecna Radovic najlepiej prezentuje sie chociaz jego nie cierpie za te padania przed i polu karnym.
Choto tez znalazl sie w kadrze meczowej i jego wystep bylby duzym wzmocnieniem.
Obrona slabiutka w tym sezonie od Legii ma wiecej bramek tylko Cracovia straconych i Korona ktora ma o jeden wiecej mecz rozegrany.
Z Pomocnikow Manu w odstawke, Gol jakos nie strzela goli:p
Ale z formacjii Legii to pomoc Legii wyglada najlepiej i zapewne tak bedzie w tym meczu.
Rozpisalem sie o Legii został Bełchatów prowadzony przez Bartoszka.
W rundzie wiosennej takze slabiutko
1 mecz na wlasnym stadione rozegrali i zremisowali z Jagiellonia.
Dalej remisowy wyjazd z Polonia Bytom i porazka w Chorzowie z Ruchem.
I nastapil spadek o kilka pozycji
Dla mnie Nowak i Zewłakow wygladaja o wiele lepiej niz atak Legii.
W pomocy Wróbel i Małkowski moze przebudza sie i otworza droge do bramki.
Belchatow u siebie przegral tylko 1 mecz ze Słaskiem Wrocław a bilans wyjazdowy Legii 4-1-4
Mecz ogolnie trudny do jakiegos konkretnego typu.
Ale szybciej wygra Gks niz Legia a najbardziej dla mnie odpowiednim typem jest 1x.
2:0
Gks lub remis @ 1,53 ✅
Legia wlasnie pokazala jaka ma forme... Poczatek spotkania nalezal do Legii do czasu niewykorzystanego karnego przez Vrdoljaka. Pozniej piach .
Pudło pod koniec meczu Radovica. Jedynie w tym meczu na uwage zasluguje Hubnik i Vrdoljak.
Gks zasluzenie wygral.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
⚽ GKS Bełchatów - Legia Warszawa --&gt; 2 DNB - 1,72 (Unibet)
Dla Legii to bardzo ważny mecz. Ostatnia porażka na swoim stadionie ze Śląskiem trochę skomplikowała sytuację Warszawiakom. Dziś kolejna strata punktów - biorąc pod uwagę, że Wisła gra ze słabszym Bytomiem - może mieć bolesne skutki. Dlatego Legia dziś bez wątpienia musi zdobyć 3 pkt. Bełchatów jest drużyną nieobliczalną. Potrafi wygrywać z mocnymi, a przegrywać ze słabymi. Do tego spotkanie grają w roli gospodarza, gdzie zawsze spisują się lepiej. Ale jednak nie widzę dziś 2 porażki z rzędu Legii. Skorża chyba również tak sądzi nazywając ostatnia porażkę wypadkiem przy pracy. Zobaczymy jak się mają słowa do gry. Do składu wracają Hubnik i Choto. Nastroje po awansie do półfinału Pucharu Polski też na pewno swoje robią. Dlatego wydaje mi się, że Legia powinna dziś wygrać, ale dla bezpieczeństwa ze względu na mecz wyjazdowy zakład bez remisu, czyli tzw DNB.
Transmisja w Canal + Sport (również HD ;)) od godziny 14:25.

⚽ Polonia Bytom - Wisła Kraków --&gt; 2 - 1,90 (Unibet)
Polonia niby z problemami finansowymi, itd, ale jakoś swoje punkty po mału zawsze zdobywa. Tydzień temu była bliska wywiezienia 3 pkt z Kielc. Drużyna również nieobliczalna. W zwycięstwo Polonii w dniu dzisiejszym nie wierzę. Jeśli tak sie stanie będzie to dla mnie duża niespodzianka. Jedyne co dziś wydaje się realne do ugrania przez Bytomian to X, ale wydaje mi się, że Wisła podrażniona bezsensownym remisem z Podbeskidziem - remisem, który tak naprawdę był jak przegrana - dziś pokona Polonę. W końcu została im tylko liga i walka o mistrzostwo. Póki co wygląda to całkiem obiecująco dla Wiślaków, a dzisiejsze spotkanie powinno ich przybliżyć w walce o mistrzostwo.

Transmisja w Orange Sport od godziny 17:00.
 
julek 421

julek

Użytkownik
czy Wy wyidzeliscie jakis mecz Legi w tej rundzie ?
1 mecz z Cracocia no niby 3-3 ale patrzac juz na bramki to niebo a ziemia... zreszta kazdej bramki dla cracovi mogl nie uznac a 2 to wogole nie powinna byc (ewidenta reka przy przyjecia) przy pierwszej Skaba kopnieta (faul) 3 to mozna bylo gwizdac spalonego
2 dwumecz z Chorzowem: 1 mecowinien sie zz pakonczyc zwyciestwem wojskowych ale brak skutecznosci drugi dominacja Legionistow zasluzone 2 0
3 Polonia i derby tu napewno forma czarnych koszul ma duze znaczenie a mecz powinin zakonczyc sie przynajmiej rewanzem za jesien
4 Slask Wrocla: Maciej Skorza powiedzial ze to wypadek przy pracy Ślapassa ska jak na polska lige imponujaca ale mecz calkowicie pod dyktando Legii przed droga bramka ktora zostala zdobyta z ewidentnego spalonego byla idealna 100 nie wykorzystana przez Legionistow. Podczas meczu calkowita dominacja Legionistow polecam skrot meczu obejrzec kto swogole tego potkania nie widzial.
Reasumujac trener Maciej Skorza dopiero teraz mowi ze druzyna powoli gra tak jak on to sobie to wyobrazal.Legia dominuje wymienia podania stwarza sytacjie kontoluje gre a jedynym mankamentem jest skutecznosc.
Moj typ znajdziecie tutaj. http://fotozrzut.pl/zdjecia/48d3f164e2.bmp ????
GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dziś w spotkaniu 19 kolejki polskiej ekstraklasy gks belchatow na wlasnym stadionie podejmie zespol macieja skorzy legie warszawa. Belchatow z trzech jak do tej pory rozegranych spotkan na wiosne jedno przegral i dwa zremisowal. Nie odniosl on jeszcze zadnego zwyciestwo na wiosne. Legia natomiast poza wpadka w spotkaniu ze slaskiem przegranym 1-2 , spiusuje sie naprawde niezle. Awansowala do polfinalu pucharu polski eliminujac ruch chorzow. W lidze w derbach Warszaway pokonali oni Polonię 1-0, choc powinni znacznie, znacznie wyzej. Legia to zespol mocniejszy personalnie od Belchatowa. Walczacy o mistrzostwo polski. Jesli Legia niechce stracic dystansu do Wisly musi dzis po prostu wygrac.
Legia 2.53 Canbet
 
julek 421

julek

Użytkownik
Sklady
GKS: Sapela - Fonfara, Lacić, Drzymont, Popek - Sawala, Baran, Cetnarski, Wróbel, Małkowski - Żewłakow
ławka rezerwowych: Budziłek, Tanevski, Buzała, Zawodziński, Nowak, Komolov, Kuświk
Legia: Skaba - Rzeźniczak, Astiz, Komorowski, Wawrzyniak - Manu, Borysiuk, Vrdoljak, Radović, Kucharczyk - Hubnik

A wiec Hubnik zagraz wraz z 1 gwizdkiem ;)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dziś w kolejnym spotkaniu polskiej ekstraklasy polonia bytom na wlasnym stadionie podejmie lidera rozgrywek - wisle krakow. Podopieczni Roberta Maaskanta dosyc nieoczekiwanie odpadli w cwiercfinale pucharu polski, gdzie wyeliminowalo ich podbeskidzie, zespol pierwszo ligowy. Dzieki temu jednak Wisla bedzie mogla sie skoncentrowac w pelni na rozgrywkach ligowych . Wisla jest aktualnie liderem rozgrywek. W rundzie wiosennej jak do tej pory odbyly sie 3 spotkania. Wisla wygrala wszystkie 3, pokonala Arkę, Widzew i Ruch Chorzow. Teraz moim zdaniem kolei na polonie bytom. Polonia na wiosne jeszcze nie wygrala i czeka ja chyba ciezki boj o utrzymanie. Punktow powinna szukac raczej w konfrontacjach ze slabszymi rywalami.
Wisła 1.92 Canbet
 
J 19

jajo

Użytkownik
Też się skłaniam ku Legii dnb.
julek - dominacja i zasłużone zwycięstwo z Ruchem? Przede wszystkim to z rezerwami, a po drugie bramki po stałych fragmentach, w tym jedna z rykoszetu. Ruch miał mniej więcej podobną ilość sytuacji bramkowych. Widziałem też Bełchatów tydzień temu, ale i bardziej jest to typ przeciw tej drużynie
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Wszystkie drużyny, które grały podstawowym składem w tygodniu w Pucharze Polski nie mają siły wybiegać pełnych 90minut ! Jagiellonia, Lechia, Legia... tylko Ruch zagrał dobry mecz z Górnikiem, ale to dlatego, że w Pucharze z Legią wystawili w większości rezerwowych. W Legii juz od 55min nikt sie nie pokazuje do piłki po podaniu.
Z tego wynika, że Wisła też padnie fizycznie w meczu w Bytomiu i Poloniści ich zabiegają tym swoim marnym składem. Jedynym aspektem działającym na ich korzyść jest to, że rywale do tytułu tracą punkty - mogą wyjść naładowani od początku meczu i klepnąć 2:0 w pierwszych 30minutach.

Drużyna Gospodarzy Zdobędzie Gola (1=Tak, ) ✅


1,53

Unibet

Wisła nie będzie nadążać fizycznie za chlopcami z bytomia długimi okresami gry, będą dziury w obronie i pare setek dla Radzewicza.
Radzewicz strzeli 7,00 Unibet ✅
btw.Radzewicz oddał az 6 strzalow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 0

devsiok

Użytkownik
Info dla urzytkownikow Tobeta. Mozna tam obstawiac ekstraklase w pilce noznej kobiet. Aby podwyzszyc sobie kurs porponuje 3 pewniaki.
Stilon Gorzów Wielkopolski - AZS Wrocław 2 kurs 1.3 0-4
nie zdziwie sie jak padnie tam wynik 4 lub 5 do 0 stilon bardzo mocno oslabiony kontuzje ma pare zawodniczek z wyjsciowego skladu. Tobet najwyrazniej o tym nie wie bo kurs 1.3 to powinien byc na nich przy zdrowym Gorzowie
Czarni Sosnowiec - Mitech Żywiec 2 kurs 1.2 1-0
czarni to najslabsza druzyna w ekstraklasie. na 100% spada do nizszej klasy rozgrywkowej. Zywiec walczy o utrzymanie niby nie jest zagrozony spadkiem ale nad 8 miejscem, ktore gra baraz ma tylko 3 punkty przewagi
Górnik Łęczna - Unia Racibórz 2 1.18 1-1
Very izi 2 Raciborz to praktycznie reprezentacja Polski. Zainwestowal w nia pewien wlasciciel duzej firmy. Zalozyl stowarzyszenie i mianowal sie prezesem oraz trenerem. Zainwestowal kupe kasy w dziewczyny nie zna sie zabardzo a trenerce ale nie musi bo na kazdej pozycji ma najlepsza zawodniczke w kraju. Jednak 1 mecz nieoczekiwanie przegral w Szczecinie od tej pory oprocz przypadkowego remisu wygrywa wszystko co popadnie. Stosunek bramek 40-3 mowi sam za siebie izi 2 jak mozna by bylo stawiac hc -3 to tez bym dal
Ehh no to szok koniec z podawaniem typow na forum zanim na dobre zaczelem to robic jedyna pociecha ze wszystko bylo na 1 kuponie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom