>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

19 kolejka Ekstraklasy 18.03 - 20.03.2011

Status
Zamknięty.
G 35

gesio

Użytkownik
również uwazam ze Cracovia ma szanse na kolejne 3 punkty, Korona oslabiona i to juz nie ta Korona co w rundzie jesiennej, a i niewiem czy ja mam tylko takie odczucie czy Wy też ale wydaje mi sie ze w Cracovi cos drgnelo to juz nie taka bezradna druzyna jak jesienia
 
T 4

triginti

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Zespół ze stolicy Dolnego Śląska podejmie jutro w meczu przyjaźni drużynę z Gdańska.
Ekipa z Wrocławia pod wodzą Oresta Lenczyka w naszej lidze nie doznała porażki od ponad 10 spotkań. Jednocześnie jest drużyną, która najczęściej w Ekstraklasie remisuje. Lechia, która w rundzie jesiennej spisywała się bardzo dobrze nie powinna we Wrocławiu przegrac. Uważam też że i Śląsk tego meczu nie powinien przegrac. Ponieważ jest mecz klubów zaprzyjaźnionych uważam, że warto postawic na remis.
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
typ: remis
kurs: 3,2
 
M 0

mazine

Użytkownik
Cracovia Kraków - Korona Kielce
Po zimowej rewolucji Cracovia gra nadspodziewanie dobrze mimo tylu nowych graczy w drużynie. Do tej pory grali z silnymi przeciwnikami, Legią, Śląskiem i Lechem i żadnego z tych meczy nie przegrali. Mecz z Koroną będzie świetną okazją, żeby kontynuować dobrą passe. Drużyna z Kielc od dłuższego czasu spisuje się fatalnie, kielczanie ostatnie zwycięstwo odnieśli 30 października, w następnych 7 meczach zdobyli zaledwie 4 punkty, jednak nie dziwi mnie to bo od początku sezonu ta drużyna mnie nie przekonywała, choć Korona ma atut w postaci Niedzielana, który już kilka razy zapewniał im 3 punkty. Myślę, że jeśli Cracovia zagra podobnie jak choćby w meczu z Lechem to wygra to spotkanie i bardzo przybliży się do bezpiecznej strefy. W Krakowie nastroje są bojowe, w Kielcach podobno mają już dość swojego trenera Marcina Sasala.
Proponuję:
1 @2.20 Expekt ✅ 3:0
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Kolejka gasnących świateł????Nie wierzę w przypadek w tym wypadku,to jak trafić 6 w totka,że w obydwóch piątkowych spotkaniach mamy tą samą sytuację.Co do samego poziomu spotkań,to mecz w Gdyni pozostawię bez komentarza,zaskakuje mnie za to poziom w Chorzowie,odmieniony Ruch nokautuje w derbach Górnika,nie chciałbym być w skórach piłkarzy z Zabrza,zawiedli dziś kibiców,którym ciężko będzie znieść taki blamaż w tak prestiżowym spotkaniu,można mieć słabszy dzień,ale trzeba nadrabiać zaangażowaniem,Wodecki powiedział w przerwie reporterce C+ że właśnie tak zrobią w drugiej połowie,nie dotrzymali słowa;)Jutro napiszę analizę do jednego ze spotkań.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Mecz Ruchu naprawdę dobry. Widać że piłkarze gości wzieli sobie do serca znaczenia derbów. Co do świateł to coś nie do zapomnienia jak w trakcie rozpalania rac przez kibiców gaśnie światło później zabawa telefonami po prostu genialnie. Śmiać się trochę chciało z prezenterów C+ załamanych tym że ten mecz tak długo trwa i będą musieli czekać z 30 minut na zapalenie świateł. Na plus na ich usprawiedliwienie jest pan traktorzysta.Ten mecz to wielki sukces Ruchu który na tak ciężkim boisku i w takich warunkach grał bardzo dobrą piłkę. Jako wisienkę na torcie można uznać bramkę Malinowskiego która zasługuje na miano stadionów świata. Ci co nie widzieli niech żałują ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Polonia Warszawa - Widzew Łódź
0:1​

Pierwszym spotkaniem jakie zobaczymy w sobotnie popołudnie będzie pojedynek na Konwiktorskiej gdzie miejscowa Polonia podejmować będzie Widzew. W drużynie Czarnych Koszul wiele się dzieje co raczej nie jest jakąś nowością. Po ostatnim ligowym spotkaniu gdzie przegrali z Zagłębiem 1:0 z pracą, mimo obietnic prezesa Wojciechowskiego, pożegnał się holenderski szkoleniowiec Theo Boss, który miał zbudować mocną drużynę. Reakcja włodarza klubu raczej nie może dziwić. W tej rundzie Polonia nie zdobyła nawet gola mając w składzie bardzo drogich piłkarzy pokroju Sobiecha czy Smolarka (samobój Arboledy raczej na ich konto się nie zapisze). W lidze brak zwycięstwa od 5 spotkań sprawia, że drużyna, która miała walczyć o mistrzostwo walczy o utrzymanie. Następcą Bossa został Piotr Stokowiec, ale nie wróżę mu wielkiej kariery, wątpliwe czy do końca sezonu wytrwa na ławce trenerskiej. Jeśli chodzi o jutrzejszy mecz także nie ma co się spodziewać wielkiej poprawy stylu gry. W końcu Czarne Koszule były przygotowane do tej rundy wg myśli sztabu Bossa a teraz swoje trzy grosze wtrąci Stokowiec. Zadania stołecznej drużynie nie ułatwi na pewno rywal - Widzew, który również znajduje się w dolnej strefie tabeli. Jednak start rundy wiosennej mimo dwóch porażek (1:0 z Lechem i 2:0 z Wisłą) mogą zaliczyć do w miarę udanych (zwycięstwo 3:1 nad Koroną). W porównaniu z Polonią prezentowali sie o wiele lepiej a co ważne mieli pomysł na grę. Niestety za Widzewem nie przemawiają wyniki osiągane na wyjazdach. Porażka z Białą Gwiazdą była już piątą z rzędu na wyjeździe, to samo tyczy się spotkań na Konwiktoskiej gdzie Widzew nie wygrał od 6 spotkań. Mimo tych fatalnych statystyk liczę na przełamanie drużyny z Łodzi. Przy tym co się dzieje obecnie w Polonii będą mieć ku temu znakomitą okazję, którą powinni spróbować wykorzystać pamiętając, że są w nie najlepszej sytuacji w ligowej tabeli.

Moja propozycje:

Widzew lub remis / dnb (około 1.70 / 2.65) ✅ / ✅
over 2.5 ( około 2.40) ⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Cracovia - Korona @ 1 - 2,20 w Unibet ✅ 3:0
Niedzielan przez ten tydzień chorował i może nie być w pełni sił aby zagrać pełny mecz w Krakowie. Golański podobno w ostatniej chwili dołączony do kadry meczowej. Brakuje Vukovicia, który z Bytomiem grał słabo oraz zawieszonego za kartki Hernaniego.
Cracovia gra ambitnie i może nie jest to olśniewający futbol to wyraźnie skuteczny, ponieważ zaczynają gonić rywali w walce o utrzymanie. Szansa na trzy punkty jak najbardziej istnieje i zadanie jest do wykonania. Pasy będą grały o pełną pulę, a jeśli Korona znow zagra &#39;bez zęba&#39; jak w pierwszej połowie meczu z Bytomiem to ewentualnych strat już raczej nie odrobi. Stawiam na Pasy.

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
@ Lech - 1,80 w Unibet ✅ 2:0

Lech mobilizuje się dodatkowo kiedy przychodzi grać z drużynami czołówki, dobrze grającymi itp. I choć murawa nie jest najlepsza to spodziewam się, że ponownie u podopiecznych Bakero wyzwolone zostaną dodatkowe pokłady energii i zagrają lepiej niż w meczu z Cracovią - a na pewno skuteczniej.
W Jagiellonii klocki się sypią. Najnowsze to kontuzje Burkhardta oraz zmiennika Makuszewskiego. Kadra ponownie uszczuplona, a brak wartościowych zmienników w Jadze może być argumentem, który przechyli szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy. Do tego wróciła sprawa konfliktu z Frankowskiego z Probierzem - podobno &#39;Franek&#39; nie był wyznaczony do karnego, którego przestrzelił w Pucharze Polski. Stawiam na Lecha, który tej okazji nie powinien przepuścić. W takich meczach Kolejorz się podnosił i tym razem moim zdaniem będzie podobnie.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dosyc istotna informacja pojawila sie na stronie Legii :

&quot;Podczas konferencji prasowej przed meczem z GKS-em Bełchatów Maciej Skorża poinformował, że w niedzielę prawdopodobnie nie zagra Michal Hubnik. Czech przejdzie dzisiaj badania.

- Doktor sceptycznie ocenia szanse Czecha na występ w tym spotkaniu. Muszę szlifować inne rozwiązania taktyczne oraz przygotować drużyną na brak Michala. W tej chwili mam trzy warianty zastępcze i każdemu z nich daję po 33 procent na realizację – powiedział Skorża.

Przypomnijmy, że Hubnik nabawił się kontuzji podczas ostatniego spotkania ze Śląskiem Wrocław. Uraz wykluczył jego udział z meczu przeciwko Ruchowi Chorzów w rozgrywkach o Puchar Polski.&quot;

Znowu na stronie http://www.gksbelchatow.com info o tym, ze wszyscy zawodnicy sa gotowi do gry w najblizszym spotkaniu. Majac na uwadze ostatni mecz na Łazienkowskiej, gdzie Legia z tego co pamietam w drugim ligowym spotkaniu na nowym stadionie poniosla sromotna porazke 0-2, oraz to ze Belchatow nie wygral tej wiosny zadnego spotkania Legii bedzie bardzo ciezko o 3. punkty. Dla mnie to jest jedno z najtrudniejszych spotkan do wytypowania w tej kolejce, niby Legia nie bedzie znala wyniku Wisly, ktorej mecz odbedzie sie w niedziele o 17.15. Ale biorac pod uwage nieciekawa sytuacje Bytomia i chec rewanzy Wisly za mecz w Bielsku jest tutaj duza szansa na zwyciestwo Bialej Gwiazdy. I patrzac z tej strony Legia tracaca 5. pkt nie bardzo moze sobie pozwolic na nie zdobycie 3. pkt. Jak dla mnie mecz Legii bedzie oscylowal wokol remisu, a chyba under 2.5 bedzie w tym meczu najlepszym rozwiazaniem i tutaj upatruje szanse.
 
dzikugda 3

dzikugda

Użytkownik
Dzisiaj wielki mecz przyjaźni we Wrocławiu. Śląsk gra z Lechią Gdańsk.
Lechia po wyeliminowaniu Jagielloniu z PP jest na gazie, Śląsk pod wodzą Lenczyka nie przegrał jeszcze żadnego meczu. Lechia w tej rundzie w trzech spotkaniach ligowych wygrała dwa razy i jeden remis + dwa remisy w PP. Śląsk Wrocław na trzy spotkania rozegrane w tej rundzie zanotował dwa remisy i jedno zwycięstwo. Dodam, że ostatnie pięc spotkań tych drużyn dwa wygrała Lechia i trzy mecze były zakończone remisem.
Stawiam na wygraną Lechii z podpórką, gdyż jest duża szansa, że ten mecz zakończy się remisem - ale napewno drużyna z Gdańska będzie walczyć o zwycięstwo gdyż jest coraz większa szansa na walke o mistrza.
W Lechii dziś nie zagra pauzujący za kartki Marko Bajić i kontuzjowany Piotr Wiśniewski za to wraca rezerwowy bramkarz Paweł Kapsa
Śląsk osłabiony - W kadrze zabrakło kontuzjowanych Dariusza Sztylki, Remigiusza Jezierskiego i Amira Spahicia. Nie ma także dochodzącego do siebie po urazie Krzysztofa Wołczka oraz młodych zawodników: Jakuba Więzika, Dawida Abramowicza i Roberta Menzla. Znaleśli się w niej za to Sebastian Dudek i Tomasz Szewczuk, który czują się już dobrze po niedawnych lekkich urazach.
Śląsk - Lechia x2 @ 1.57 bet365
 
Z 648,4K
Mecz zCracowi z Korona powinien byc ciekawym widowiskiem.Gospodarze po ostatnim zwyciestwie nad zespolem Legi ponownie uwierzykli ze moga sie jeszcze obronic przed spadkiem i powini doslownie zrobic wszystko zeby zainkasowac komplet punktow.Trzeba powiedziec ze Cracowia w rundzie rewanzowej odniosla jedno zwyciestwo i dwa spotkania zremisowala.Korona to dobry zespol ale wydaje sie ze teraz zajmuje bezpieczne miejsce w tabeli i sadze ze ten pojedynek gospodarze wygraja i postawienie na ich zwyciestwo moze przyniesc ladny profit
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Lech - Jagiellonia
Pilkarze Lecha stwarzaja sytuacje bramkowe ale maja problem z ich wykorzystywaniem, to samo mozna powiedziec o Jadze po ostatnim meczu w pucharze. Dodatkowo murawa w bardzo kiepskim stanie i bedzie problem aby zobaczyc skladne akcje w tym meczu. Jak Jagiellonia gra na wyjezdzie kazdy wie, trener Probierz ustawi pewnie zespol defensywnie liczac na kontry. Mysle ze wynik bedzie sie krecil kolo remisu, ewentualnie 1-0 dla Lecha aczkolwiek po cichu wierze w przelamanie wiosenne Jagiellonii ;)
under 2.5 @ 1,55
remis @ 3,30
Unibet
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Sląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Obydwie drużyny grają bardzo dobrą piłkę. Moim zdaniem mecz będzie wyrównany i w normalnych warunkach ciężko było by wyznaczyć faworyta tego spotkania. Śląsk lubi grać z kontry ma szybkich skrzydłowych w tym bardzo dobrego jak na polską ligę Sobotę który w tej rundzie bardzo mi imponuje swoją grą. Lechia gra bardzo szybką piłkę ich gra jest bardzo widowiskowa, i z niczego potrafi strzelić bramkę. Co do drużyny Ślaska to nie przegrała ona od kilkunastu kolejek i jestem przekonany ze dzisiaj też nie przegra. Mam taką zasadę że gram przeciwko zespołom które miały ciężkie mecze w środku tygodnia. A jak wiemy Lechia rozegrała bardzo ciężkie spotkanie z Jaga. Dzisiaj będą odczuwać skutki tego spotkania i przy tak wyrównanych drużynach to może zaważyć na wyniku. Na plus drużyny z śląska trzeba dorzucić komfort własnego stadionu z Gdańska do Wrocławia trochę się jedzie.

Moje typy na ten mecz: 1 -2.2 odważny ✅
1X - 1,30 (bezpieczny)✅

Cracovia - Korona

Zgadzam się z przedmówcami warto w tym meczu zagrać na Cracovie która na pewno jest uskrzydlona po dobrym początku rundy. Kiedyś mecz Cracovi z Koroną był meczem przyjaźni teraz tak nie jest jednak mam takie wrażenie że za stare dobre czasy Korona pomorze Cracovii. Duże osłabienia kadrowe drużyny z Kielc na pewno będzie odczuwalne w grze Kieleckiej drużyny.

typ 1 - 2,35 ✅
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
⚽ Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk --&gt; X2 - 1,60 ⛔⛔⛔
Śląsk w gazie, ale i Lechia nie gorzej. Awansowała właśnie do półfinału Pucharu Polski. Wcześniej w lidze wygrała na wyjeździe z Jagiellonią. Traore za swoje wybryki na szczęście dla Lechii ukarany został tylko kara finansową. Śląsk jeśli się nie mylę nie przegrał od 11 spotkań. Nie twierdzę, że dziś przegra, ale Lechia to mocny zespół. Osobiście daję więcej szans Lechii niż Śląskowi w dniu dzisiejszym, ale możliwe, że spotkanie zakończy się remisem. Warto zwrócić uwagę na absencje, bo w Śląsku troszkę ich jest.
Kogo zabraknie?
Śląsk:
Sztylka, Spahić, Wołczek, Jezierski (kontuzje)
Lechia: Bajić (kartki), Kożans, Wiśniewski (kontuzje)

⚽ Cracovia Kraków - Korona Kielce --&gt; over 2,5 - 2,10 ✅✅✅
Cracovia w gazie. W tej rundzie jeszcze nie przegrała, a wygrała np z Lechem. Początkowo wydawała się pewniakiem do spadku a tymczasem jeszcze mają szansę się utrzymać. Korona zaś w słabej formie. Od paru spotkań nie może wygrać meczu. Dała sobie wbić 3 bramki słabej ofensywnie Polonii Bytom. Do tego zabraknie z powodu czerwonej kartki Hernaniego. Myślę, że Cracovia jest w stanie na swoim stadionie wbić 2-3 bramki Koronie, a i Korona przecież w ataku ma czym straszyć - Niedzielan, Edi, Tataj, Korzym. Tak więc i Korona może coś strzelić. Myślę, że 3 bramki lub więcej mogą paść w tym spotkaniu mimo zimy, którą mamy. Ale ani Cracovii ani Korony remis nie urządza. Każdy z tych zespołów musi dziś walczyć o 3 pkt co wg mnie świadczy o tym, iż będzie sporo ofensywnej otwartej gry.
 
G 35

gesio

Użytkownik
Polonia Bytom - Wisła
Wisła @2.0
Rywale tracą punkty, a Wisła wygrywa i zmierza po kolejny tytuł mistrzowski. Jedyne co może Białej Gwieździe przeszkodzić to nadmierne rozprężenie i zbyt wczesne przekonanie, że tytuł jest na wyciągniecie ręki. Do czego może prowadzić takie podejście Wisła przekonała się w środę odpadając z Pucharu Polski. Robert Maaskant słusznie denerwował się na zawodników – to nie dopuszczalne żeby czołowy klub Ekstraklasy prowadząc 2:0 z I-ligowcem mógł pozwolić na doprowadzenie do remisu, który wyeliminował go z rozgrywek. Najmniej z takiego rozwiązania zadowoleni są zapewne (oprócz Wiślaków rzecz jasna) piłkarze Polonii Bytom, który trafiają na Wisłę żadną rehabilitacji. Podobny scenariusz przerabiali piłkarze Ruchu Chorzów, którzy musieli grać z Wisłą po porażce z Podbeskidziem i nie wspominają tego meczu najlepiej bo wyjechali na tarczy. Czy podobny los czeka Polonię? Bardzo możliwe. Gra Wisły zależy od indywidualności, nie jest to gra zespołowa, poukładana taktycznie, ale wysoka forma i umiejętności tych zawodników wystarczają aby zdobywać kolejne punkty. Małecki, Melikson czy Kirm mogą w pojedynkę wygrać ten mecz nawet jeśli nie będą mieli odpowiedniego wsparcia w zespole. Polonia ma na tyle niepewną defensywę, że sytuacji Wiślacy powinni mieć mnóstwo nawet jeśli trener Góralczyk ustawi zespół wyjątkowo defensywnie. O tym, że bytomianie nie potrafią zagrać na zero z tyłu przekonał mnie ostatni mecz w Kielcach. Nawet mając ustawiony mecz i prowadząc 2:0 do przerwy w zaledwie 45 minut Polonia straciła trzy gole i cenne punkty. I tak sporym zaskoczeniem jest, że aż trzy zdobyła bo z dotychczasowych meczy nie wynikało aby była w stanie cokolwiek stwarzać. Okazało się jednak, że jest w składzie Polonii zawodnik, który może być groźny pod bramką rywali. Mowa o Przemysławie Trytko, który powinien wygryźć ze składu Grzegorza Podstawka. W kontekście meczu z Wisłą ma to jednak niewielkie znaczenie bo nie wydaje się aby ani jeden ani drugi mógł powalczyć z obrońcami klasy Chaveza czy Jaliensa. Po meczach z dobrze poukładanymi Arką czy Widzewem mecz z Polonią powinien być najłatwiejszym wiosennym meczem dla Wisły.
 
Z 648,4K
Lech-Legia
Jezeli chodzi o ten mecz to napewno faworytem jest druzyna gospodarzy,jednak jagielonia po ostatnich niepowodzeniach bedzie za wszelka cene chciala sie pokazac i przynajmniej zremisowac ten pojedynek.Mysle ze gospodarze wygraja to spotkanie,jednak polecalbym under 2,5 bo raczej duzo bramek wym pojedynku niepadnie
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Polonia Warszawa - Widzew Łódź
Wojciechowski płaci, więc wymaga. Zwolnił kolejnego trenera, teraz &quot;szansę&quot; dostaje Piotr Stokowiec. Trener (nie oceniam go jako piłkarza) kompletnie nieznany, niedoświadczony (wspomagał Janasa w Widzewie i Polonii, ale to dopiero początek jego kariery trenerskiej), ale wydaje mi się, że właśnie ktoś taki może poprowadzić Polonię na właściwe tory. Dzisiaj jego debiut. W tygodniu do Młodej Ekstraklasy zesłany boiskowy leń i wyżeracz wielkich pieniędzy, Ebi Smolarek. Dobra decyzja. Niech ochłonie i weźmie się w garść. Samo nazwisko nie wystarczy, nie ma świętych krów. Byłbym za tym, by Gołębiewski dostawał więcej szans. Naprawdę ciekawy zawodnik, który w hierarchii spadł znacznie niżej po przyjściu Sobiech i Smolarka. Kto wie, może dzisiaj Stokowiec da mu szansę. Na papierze Polonia ma bardzo silny skład. Nie wiem czy w Lubinie piłkarze chcieli zwolnić trenera. Dzisiaj przyjeżdża Widzew Michniewicza, poukładany zespół. Oglądałem ich we wszystkich wiosennych spotkaniach. Na duży plus zaskakują Madera, Ben Radhia i Dzalamidze. Wydaje mi się, jednak, że dzisiaj &quot;Czarne Koszule&quot; wreszcie się przełamią. Bo jak długo ma trwać taka niemoc? Mój typ: Polonia Warszawa
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
POLONIA WARSZAWA- WIDZEW ŁÓDŹ 14:45
2,10 --3,25--3,40
0 : 1
Polonia bo beznadziejnym poczatku rundy wiosennej jak widac nie jest juz takim foworytem do zamieszania w czołówce.
Zwonienie trenera watpie aby przyniosło jakis skutek.
Dodatkowo Smolarek przesuniety do młodej ekstraklasy.
Wojciechowski trzesie klubem jak sie da ale to nie zapowiada aby Polonia zaczela grac jakos lepiej.
Nowym trenerem został poki co Stokowiec
Polonia o ile w sparingach przed rozpoczeciem grala w miare dobry football9takze Smolarek zaczal wtedy trafiac do siatk) to nagle wszystko po paru tyg. posypalo sie.
Takim skladem to powinni byc w 1 czworce tej z góry a nie z dołu ale zapewne miejsce na koniec sezonu bedzie w srodku tabeli a po nim duza roszada w skladzie.
Polonia w rundzie wiosennej bez zwyciestwa i bez gola!!! A jedynie za lepszych przeciwnikow mozna uznac Legie.
Nie widze aby w dzisiejszym meczu Polonia odprawila z kwitkiem Widzew ktory calkiem przyzwoicie sprawuje sie chociaz wyniki nie powalaja. Z Lechem przegrana ale mieli swoje szanse na przynajmniej remis. Zas z Wisła skonczylo sie 2-0 jednak w tym meczu Widzew zagrał slabiutko Wisła narzuciala swoj styl gry w pierwszej polowie miala okolo 60% posiadania pilki. W drugiej polowie gol dla Wisly i zaraz drugi z karnego po czerwonej kartce dla bramkarza Widzewa i juz nie bylo nawet jak zawalczyc o korzystny wynik.
Zwyciestwo po ladnej grze za to odniesli u siebie odprawiajac Korone 3-1.
Czuje ze dzis Widzew w 1 polowie bedzie upatrywal szans w kontrach a duzo bedzie zalezec od tego jak Polonia zagra czy ofensywnie czy jednak moze zachowawczo.
Mecz trudny do typowania ale bym bardziej sklanial sie tutaj ku underovi i remisie 0-0 lub 1-1.
Lista nie obecnych w Polonii:
Andreu Mayoral (kontuzja)
Radek Mynar ( powrót za 3 tygodnie)
Bruno Coutinho (kontuzja)
Euzebiusz Smolarek (Młoda Ekstraklasa)
Skład Polonii: Przyrowski - Tosik, Jodłowiec, Sadlok, Brzyski - Mierzejewski, Trałka, Adamović, Piątek, Wszołek - Gołębiewski.
Rezerwowi: Gliwa - Pietrasiak, Cotra, Gancarczyk, Kokoszka, Rachwał, Sobiech.

Skład Widzewa: Mielcarz - Szymanek, Grischok, Riski, Budka, Dżalamidze, Panka, Madera, Broź, Dudu, Ben.
Rezerwowi: Kaniecki - Pinheiro, Ukah, Sernas, Oziębała, Grzelczak, Radzio

Moje propozycje sa takie:
Widzew x2 @ 1,66 ✅
under 2,5 @ 1,5 ✅
 
maornorq 0

maornorq

Użytkownik
Polonia Bytom vs. Wisła Kraków
Wisła jest zespołem najlepiej spisującym się wiosną, komplet dziewięciu punktów i pozycja lidera.Dobrej gry nie potwierdziła jednak w Pucharze Polski gdzie niespodzianie odpadł po dwumeczu z pierwszoligowym Podbeskidziem Bielsko-Biała. Niedzielny mecz z plasującą się na strefie spadkowej Polonią Bytom zapowiada się całkiem nieźle.
Biała Gwiazda ostatnie trzy mecze na wyjazdach wygrywała skromnie bo tylko 0:1, strzelając bramki w ostatnich minutach.Mimo tego, Wisła w niedzielę przeciwko Polonii Bytom zagra w roli zdecydowanego faworyta.Do składu wiślaków po kontuzji goleni wraca Radosław Sobolewski który przygotowywał się na czwartkowym treningu.Na boisku bocznym zabrakło jedynie Gordana Bunozy który doznał kontuzji w meczu z Podbeskidziem.W meczu z Podbeskidziem swoje pierwsze trafienie w barwach Wisły zaliczył Tsvetan Genkov. Wraz ze zdobytym golem filozofia napastnika Białej Gwiazdy się nie zmienia. „Nie jest ważne, kto strzela, ważne, żeby Wisła wygrywała” – powtarza cały czas Tsvetan.Jego stwierdzenie jest trafne jednak, myślę że to muśniecie piłki z Podbeskidziem da odblokowanie temu zawodnikowi i na jednym golu nie zaprzestanie.W fantastycznej formie jest także Maor Melikson i Patryk Małecki ,którzy w ostatnich meczach zadziwiają kibiców z Krakowa.

Z kolei sytuacja Polonii Bytom nie jest najlepsza. Drużyna Roberta Góralczyka obecnie zajmuje czternaste miejsce w ligowej tabeli, ale ma tyle samo punktów co przedostatnia Arka Gdynia. Polonia co prawda nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich meczów, ale zdążyła już sprawić dwie niespodzianki, remisując z GKS-em Bełchatów i Koroną Kielce.W tych meczach gole na wagę remisu strzelał Tymiński który może zamieszać pod bramką gości.Bytomianie mają także świetny bilans meczy u siebie,tylko dwie konfrontacje przegrali po skromnych zwycięstwach 0:1 Korony Kielce i Legii Warszawa.Chcę jednak przypomnieć, że od momentu powrotu do Ekstraklasy Polonii Bytom nie udało się odnieść zwycięstwa w konfrontacji z Wisłą. Od 2007 roku obie drużyny mierzyły się ze sobą siedem razy. Pięć z tych meczów zakończyło się wygranymi Wisły, w dwóch padł remis.
Ten mecz moim zdanie nie będzie obfity w bramki gdyż w ostatnich meczach Wisła nic specjalnego nie pokazuje- przypuszczalne wyniki to 0:1,1:2,0:2 oczywiście dla Wisły
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Lech Poznan – Jagiellonia 1 1,84 (4/10) – 5dimes
Lech po odpadnięciu z LE skupia się w 100% na lidze. U siebie bardzo ciężko ich pokonać, przekonała się o tym już nie jedna silna drużyna (Manchester City, Braga itp.). Ostatnio Lech na wyjeździe przegrał z Cracovią, ale grali w bardzo osłabionym składzie. W porównaniu z ostatnim spotkaniem zespół z Poznania będzie miał wiele lepszą sytuacje kadrową, bowiem ostatnio chorzy: Jakub Wilk, Sergiej Kriwiec, Jacek Kiełb i Tomasz Mikołajczak są w pełni zdolni do gry.”Kolejorz” zagra tylko bez kontuzjowanych: Grzegorza Wojtkowiaka i Tomasza Bandrowskiego.
Jagiellonia straciła formę z pierwszej rundy, w dodatku na wyjazdach nie grają dobrze. Dodając do tego ich osłabienia (nie zagrają: Marcin Burkhardt, Bartłomiej Grzelak, Maciej Makuszewski i El Mehdi Sidqy) wydaje się, że Lech na własnym stadionie odniesie pewne zwycięstwo!
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 18-15
Juz za chwile wybiegna obie druzyny na murawe( o ile mozna tak te boisko nazwac) w ramach 19 kolejki.
Obie druzyny maja cos do udowodnienia i ten mecz pokarze miejsce w szeregu obu zespołów.
- Lech czy jest w stanie dogonic czołówke i grac przynajmniej tak zawziecie jak w Lidze Europejskiej
-Jagiellonia czy bedzie liczyc sie w walce o miejsce na podium czy jednak zostanie ligowym średniakiem
Przewidywane składy:
Lech Poznań: Kotorowski - Kikut, Bosacki, Arboleda, S. Gancarczyk - Kiełb, Injac, Murawski, Krivets, J. Wilk - Rudnevs.
Jagiellonia Białystok: Sandomierski - Norambuena, Skerla, Cionek, Pejović - Kupisz, Hermes, R. Grzyb, Lato - B. Pawłowski - Sotirović.

Strona ofensywna dla mnie jest po stronie Lecha poznan. W Jagiellonii nie ma juz motoru napedowego Grosickiego. Kupisz spisuje sie ponizej oczekiwan, Essomba nie gra tak jak trener tego wymaga i jedynie na rezerwie przesiaduje.
Jeszcze prawdopodny konflikt najlepszego strzelca Franka z Probierzem i efekt Pawłowski za plecami Sotirovica zas w Pucharze Polski Frankowski grał na jego miejscu.
I wiecej napastnikow niestety Jagiellonia nie ma..
Jagiellonia nie stwarza tylu sytucaji, tyle zamieszania co w rundzie jesiennej i niestety chyba bedzie spadek w dól jezeli nie nastapi jakis nagly zwrot.
Lech ostatni mecz przegral na wyjedzie z Cracovia 1-0. Kaczmarek bronil w tym meczy fenomenalnie i w duzej mierzy dzieki niemu w Krakowie zostały 3 pkt.
Mysle ze dzis Lech bedzie chcial sie zrehabilitowac kibicom pokonujac Jage ktora jest w kryzysie i pokazac ze nadal zasluguja na miano mistrza.
Typuje 1-0 dla Lecha.
Takze moze niestety sypnac jakas niespodzianka ale nie wydaje sie zeby Jaga wywiozla wiecej niz 1pkt

2 : 0
Moje propozycje
Lech @ 1,72 ✅
under 2,5 @1,5✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom