>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Eredivise

Status
Zamknięty.
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
19 kolejka Eredivisie

[11-01-08 20:30] NEC Nijmegen - Twente Enschede 4,70 3,30 1,70
[12-01-08 19:30] FC Groningen - Excelsior Rotterdam 1,25 5,00 10,00
[12-01-08 19:30] NAC Breda - VVV Venlo 1,70 3,40 4,50
[12-01-08 19:30] Roda Kerkrade - Willem II Tilburg 1,30 4,50 9,00
[12-01-08 20:00] Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven 2,40 3,15 2,70
[13-01-08 12:30] De Graafschap - Vitesse Arnheim 2,30 3,20 2,80
[13-01-08 14:30] Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar 1,90 3,30 3,65
[13-01-08 14:30] FC Utrecht - SC Heerenveen 2,30 3,20 2,80
[13-01-08 14:30] Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 2,15 3,20 3,10

Notowania bukmachera Bet-at-home

Zapraszam do pisania analiz i komentarzy
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
FC Groningen - Excelsior Rotterdam
Typ 1
1,25
BetGun


Wg mnie najpewniejszy mecz z rozgrywanych w dzisiejszym dniu.Podopieczni Rona Jansa dość nieoczekiwanie znaleźli się w czołówce drużyn walczących o mistrzostwo.Do lidera z Eindhoven piłkarze z Euroborg tracą obecnie tylko 3 punkty.Dziś nadarza się super okazja do dodania kolejnych 3 punktów.Do Groningen przyjeżdża bowiem słabiutkie Excelsior.Goście to w tej chwili czerwona latarnia w lidze.Gdy dodamy do tego ,że graczom Tona Lokhoff&#39;a niezwykle ciężko gra się przeciwko dzisiejszym gospodarzom to można dojść do wniosku ,że dziś piłkarzom z Rotterdamu o jakiekolwiek punkty będzie niezmiernie ciężko.Jeśli chodzi o sytuację kadrową to dalej u gospodarzy jest ciężko jednak ja bym się tym za bardzo nie przejmował bo z identyczną liczbą kontuzji Groningen pokonało PSV.Według mnie idealne zdarzenie na podwyższenie AKO.Można zagrać z handicapem.

Breda NAC - Venlo VVV
Typ X2
1,90
BetGun


Dziś zaryzykuje X2 na gości.Z kilku powodów.Pierwszy to to ,że gospodarze kompletnie sobie nie radzą na własnym obiekcie czyli Rat Verlegh Stadion.Po osmiu meczach mają bilans 2-2-4.Kolejny argument to coraz lepsza postawa beniaminka z Venlo.Goście w ostatnich meczach urwali punkty Feyenoordowi,Ajaxowi, potrafili wygrać z Vitesse.Coraz lepiej współpracują piłkarze między formacjami.Widać ,że praca Andre Wetzela nie poszła na marne.Obecnie jego drużyna z ostatniej pozycji w lidze przesunęła sie na 13.miejsce.Mam jeszcze kilka powodów dla których daje x2.Kolejny to informacje o kontuzjach.U gości wszyscy są zdrowi natomiast w Bredzie nie wystąpią Edwin Zoetebier, Rogier Molhoek, Victor Sikora oraz Gert-Jan Tamerus, który nie tak dawno przeszedł operację kostki.Ostatni już argument to ostatnia postawa Bredy w lidze która zaskoczyła wszystkich.Drużyna przegrała trzy mecze tracąc bardzo dużo bramek,prezentując jednocześnie bardzo słabą formę.Myślę ,że Venlo jest w stanie dziś zremisować a być może i wygrać.
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
FC Groningen - Excelsior Rotterdam
Spotkanie będzie bardzo jednostronne. Obydwie drużyny dzieli tak zwana przepaść.
FC Groningen ostatnimi czasy idzie jak burza. Ostatnie 4 spotkania tej drużyny w rozgrywkach ligowych zakończyły sie zwycięstwem. Co do zespołu gości to nie ma sie zbytnio czym chwalić. Jest to drużyna zajmująca obecnie ostatnie osiemnaste miejsce w tabeli. Jak zapewne wszystkim wiadomo jest to liga holenderska w której pada bardzo dużo goli. FC Groningen dużo strzela a Excelsior Rotterdam dużo traci. Moim zdaniem mecz zakończy sie zwycięstwem gospodarzy, w meczu padnie dużo goli. To jest oczywiście tylko moje zdanie, wszystko okaże sie już niebawem.
moje typy do tego meczu:
zwycięzca meczu: || FC Groningen || 1.25 ✅ ????
liczba bramek: || over 2.5 || 1.45 ✅ ????
:spokodfhgfh:
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
FC Groningen - Excelsior Rotterdam
Typ 1 ✅
1,25
BetGun


Wg mnie najpewniejszy mecz z rozgrywanych w dzisiejszym dniu.Podopieczni Rona Jansa dość nieoczekiwanie znaleźli się w czołówce drużyn walczących o mistrzostwo.Do lidera z Eindhoven piłkarze z Euroborg tracą obecnie tylko 3 punkty.Dziś nadarza się super okazja do dodania kolejnych 3 punktów.Do Groningen przyjeżdża bowiem słabiutkie Excelsior.Goście to w tej chwili czerwona latarnia w lidze.Gdy dodamy do tego ,że graczom Tona Lokhoff&#39;a niezwykle ciężko gra się przeciwko dzisiejszym gospodarzom to można dojść do wniosku ,że dziś piłkarzom z Rotterdamu o jakiekolwiek punkty będzie niezmiernie ciężko.Jeśli chodzi o sytuację kadrową to dalej u gospodarzy jest ciężko jednak ja bym się tym za bardzo nie przejmował bo z identyczną liczbą kontuzji Groningen pokonało PSV.Według mnie idealne zdarzenie na podwyższenie AKO.Można zagrać z handicapem.

Breda NAC - Venlo VVV
Typ X2 ✅
1,90
BetGun


Dziś zaryzykuje X2 na gości.Z kilku powodów.Pierwszy to to ,że gospodarze kompletnie sobie nie radzą na własnym obiekcie czyli Rat Verlegh Stadion.Po osmiu meczach mają bilans 2-2-4.Kolejny argument to coraz lepsza postawa beniaminka z Venlo.Goście w ostatnich meczach urwali punkty Feyenoordowi,Ajaxowi, potrafili wygrać z Vitesse.Coraz lepiej współpracują piłkarze między formacjami.Widać ,że praca Andre Wetzela nie poszła na marne.Obecnie jego drużyna z ostatniej pozycji w lidze przesunęła sie na 13.miejsce.Mam jeszcze kilka powodów dla których daje x2.Kolejny to informacje o kontuzjach.U gości wszyscy są zdrowi natomiast w Bredzie nie wystąpią Edwin Zoetebier, Rogier Molhoek, Victor Sikora oraz Gert-Jan Tamerus, który nie tak dawno przeszedł operację kostki.Ostatni już argument to ostatnia postawa Bredy w lidze która zaskoczyła wszystkich.Drużyna przegrała trzy mecze tracąc bardzo dużo bramek,prezentując jednocześnie bardzo słabą formę.Myślę ,że Venlo jest w stanie dziś zremisować a być może i wygrać.
Groningen z lekkim szczęściem ale wygrali 3-2.Venlo 0-0 z Bredą.Kolejny dobry wynik beniaminka ????
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar
Zapowiada sie nam bardzo ciekawe spotkanie. Przeciwko sobie staną dwie bardzo wyrównane drużyny. Gospodarze zajmują trzecie miejsce w tabeli a goście dziewiąte. Przewaga w pozycjach wydaje się duża, ale obydwie drużynie dzieli tylko 8 punktów. Myślę że Ajax wykorzysta atut własnego boiska i wygra to spotkanie. Wynik meczu typuję 3:1 ale jak już wcześniej mówiłem spotkanie będzie bardzo wyrównane. AZ Alkmaar ostatnio też jakoś nie świeci. Jestem pewien że do Amsterdamu nie przyjechali przegrać i będą walczyć o choćby remis,ale czy im sie to uda ? ... zobaczymy. Jest to liga holenderska tak więc najpewniejszym typem do tego spotkania będzie over 2.5 i mniejszy oczywiście.
moje typy do tego meczu:
podwójna szansa: || Ajax lub X || 1.22 ✅ ????
liczba bramek: || over 2.5 || 1.60 ✅ ????
wynik: 6:1 ! :spokodfhgfh:
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Spotkanie:Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar
Typ:powyżej 2,5 goli
Kurs:1,72
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Dziś o 14-30 na Amsterdam Arena miejscowy Ajax (4 w tabeli 33 pkt) gościć będzie Az Alkmaar(10 w tabeli 25 pkt),zapowiada sie bardzo ciekawy mecz bo róznice w tabeli są niewielkie i kilka drużyn walczy o czołowe miejsca ,co robi bardzo ciekawą sytuacje w tej lidze.Chyba skończyły sie już czasy gdy Ajax robił co chciał ,teraz gra średnio i traci punkty ze słabszymi zespołami.Gospodarze od 3 spotkań nie wygrali już a na wyjazdach zremisowali z przeciętnym Venlo i przegrali z ostatnim w tabeli Excelsior co świadczy o &quot;małym&quot; kryzysie w klubie bo jednak są wysoko w tabeli.Goście w ostatnich 3 meczach ,2 razy zwyciężali i raz zremisowali ,na wyjeżdzie mają bilans (1-2-3).Trudno w tym meczu wskażac faworyta Ajax gra nierówno ,strzela duzo bramek(45),ale traci tez sporo bo aż (25),trener Adrie Koster będzie mógł już skorzystać z kontuzjowanych graczy ,do składu wracają Edgar Davids ,Leonardo,Thomas Vermaelen i Gregory van der Viel.AZ Alkmaar prezentują teraz dobrą forme 7 pkt w ostatnich 3 meczach i mimo 10 miejsca w tabeli ,tracą tylko 8 pkt do pierwszej 4.Jedyny pewny typ na ten mecz według mnie to over ,obie ekipy dużo strzelają bramek,4 ostatnie mecze między nimi to też overy i licze że dziś będzie podobnie.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Graafschap - Arnheim Vitesse
Typ Poniżej 2,5
1,92
BetGun


Dziś gospodarze czyli popularni Farmerzy podejmują na własnym obiekcie zespół Vitesse.Obydwie ekipy znajdują się w środku tabeli,od początku prezentując przeciętną formę.Mój typ na under wynika może nie tyle ze statystyk ale z faktu iż po przerwie świąteczno-noworocznej daje się zauważyć dziwną nieskuteczność wśród napastników.Przykładem może być wczorajszy mecz Breda - Venlo gdzie padł bezbrakowy remis.Statystyki po części ale również potwierdzają mój typ.Graafschap z 10 ostatnich meczy zaliczyło 7 underów,Vitesse Arnhem 4.Na 13 spotkań rozegranych pomiędzy tymi drużynami 9x wygrywali goście,Farmerzy wygrali tylko raz,w ostatnim meczu 2-0.Undery padały 5-krotnie.Uważam ,że jeśli chodzi o wynik 1x2 to każdy rezultat jest możliwy.Under jednak w mojej opinii najbardziej prawdopodobny.


Utrecht - Heerenveen
Typ Powyżej 2,5
1,65
BetGun


Mecz zapowiada niezwykle interesująco_Obydwie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli.Goście to najlepszy zespół w lidze,Utrecht zaś u siebie bardzo mocny.Ze statystyk wychodzi na to ,że będziemy świadkami dużej ilości bramek.No to po kolei.Gospodarze na 10 ostatnich meczy zaliczyli aż 8 overów,najczęściej padające wyniki w ich meczu to 4-1,3-1,2-1,2-2,u siebie ostatnie 6 meczy - 4 overy.Piłkarze z Fryzji natomiast na ostatnich 10 meczy zaliczyli 6 overów.We wrześniowym spotkaniu między tymi ekipami Utrecht wygrał 3-2.Z pewnością teraz Heer będą pałać rządzą rewanżu.Obydwie ekipy mają o co grać i muszą dziś postawić na ofensywę.Liczę szczególnie na Blaisa N&#39;Kufo i Afonso Alvesa.
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Graafschap - Arnheim Vitesse
Spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie. Obydwie drużyny w tabeli dzielą tylko dwie pozycje. Graafschap ostatnie spotkanie ligowe przegrali na wyjeździe z FC Twente 2:0. Z pewnością będą chcieli sie zrewanżować za tą porażkę. Dziś mają taką okazję, grają na własnym boisku, myślę że wykorzystają ten atut w wygrają to spotkanie. Drużyna gości Arnheim Vitesse nie prezentuje najlepszej piłki. Spotkania tej drużyny bardzo często kończą sie remisem. Oczywiście są też wzniesienia i upadki ale dziś nie przewiduję zadniej niespodzianki. Mecz powinien przebiegać pod dyktando gospodarzy i zakończyć sie ich zwycięstwem.
Ja osobiście typuję wynik 2:1 ale w lidze holenderskiej bardzo trudno jest przewidzieć wynik.
moje typy do tego meczu:
podwójna szansa: ||
De Graafschap lub X || 1.22 ⛔
remis nie ma zakładu || De Graafschap || 1.66 ⛔
handicap: ||
De Graafschap +0.5 || 1.40 ⛔
kursy by Bet365

wynik 0:3 !
nie spodziewałem się takiego rezultatu ! ????

 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
FC Utrecht - SC Heerenveen
Mecz z pewnością będzie wyrównany.
Obydwie drużyny są bardzo blisko siebie w tabeli, dzieli je zaledwie 2 punkty.
FC Utrecht jest przeciętnie grającą drużyną, ale na własnym boisku bardzo ciężko jest ją pokonać.
SC Heerenveen jest to poukładana drużyna grająca dość równo w tym sezonie.
SC Heerenveen zajmuje obecnie siódmą pozycję w holenderskiej Eredivisie , a FC Utrecht ósmą.
Obydwie drużyny grają ofensywną piłkę tak więc można sie spodziewać dużo goli w tym spotkaniu.
Bardzo trudno przewidzieć co dziś zaprezentują nam dane drużyny.
Myślę że najpewniejszym typem do tego spotkania będzie over 2.5.
moje typy do tego meczu:
liczba bramek: || over 2.5 || 1.70 ✅????
podwójna szansa: || SC Heerenveen lub X || 1.53 ✅????
handicap: ||
SC Heerenveen +1.5 || 1.14 ✅????
kursy by Bet365

wynik 2:2 !


 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
AJAX AMSTERDAM - AZ ALKMAAR
TYP ; 1
KURS : 1,80
BUKMACHER : bwin

Bardzo ciekawe spotkanie na Arena Amsterdam w niedizelne popoludnie. W druzynie gospodarzy do skladu po kontuzjach wracaja Davids i Leonardo ,ale Koster ma takze problemy kadrowe gdyz kontuzjowani sa Manucharyan,Anita,Delorge oraz zawieszony jest Ogararu. Ale te oslabienia w porownaniu z zespolem z Alkmaar sa bardzo male ;) w zespole gosci istny szpital !! nie zagraja Pocognoli, , Martens,Schaars,Luirink,Didulica, oraz zawieszenie Jenner i Jaliens !! a wiec prawie cala podstawowa jedenastka !! Ajax ostatnio wszystkie mecze albo remisuje albo przegrywa, ale tym razem sadze ze jest dobra okazja na przelamanie z zespolem Van Gaala i Joden zdobeda komplet 3pkt i zaczna gonic uciekajace PSV
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
zgadzam się w płeni z ROBSON UNITED xd Az w tym zesonie nei zachwyca i mają poważne braki kadrowe, natomiast Ajax drużyna ktroa ostatnie mecze rówież nei zachwyca musi w końcu się pokazać własnej publiczności .Jeżeli Ajax wygra zrówna się z Feyenoordem i Groningen to jest bradzo wazne gdyż nie ucieknie od czołówki. Kolejna statystyka która za nich przemawia to historia spotkać wystarczy tlyko spojrzeć:
Historia
Data Turniej Mecz Wynik 27/05-07 CL - Playoff Ajax vs. Alkmaar 3:0 10/12-06 1. liga Ajax vs. Alkmaar 2:2 09/04-06 1. liga Ajax vs. Alkmaar 1:0 10/04-05 1. liga Ajax vs. Alkmaar 4:2 01/11-03 1. liga Ajax vs. Alkmaar 3:2 19/10-02 1. liga Ajax vs. Alkmaar 6:2 16/09-01 1. liga Ajax vs. Alkmaar 1:0 27/05-01 1. liga Ajax vs. Alkmaar 5:1 16/04-00 1. liga Ajax vs. Alkmaar 4:1 09/09-98 1. liga Ajax vs. Alkmaar 5:1 28/08-96 1. liga Ajax vs. Alkmaar 1:0
MÓJ TYP 2:0
Kapitalnie Ajax to z
robił :spokodfhgfh:✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
AJAX AMSTERDAM - AZ ALKMAAR
TYP ; Under 2,5
KURS : 2.25
BUKMACHER : Expekt


Moim zdaniem bedzie tutaj niewiele bramek gdyz super snajper Ajaxu Huntelar nie bedzie dzisaj gral a do tego AZ raczej nastawi sie na obrone a nizeli na skomasowane ataki dlatego tez mim zdaniem Under w tym meczu jest warty sprubowania po dobrym kursie 2.25 jaki wystawil Expekt.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
AJAX AMSTERDAM - AZ ALKMAAR
TYP ; Under 2,5
KURS : 2.25
BUKMACHER : Expekt
Moim zdaniem bedzie tutaj niewiele bramek gdyz super snajper Ajaxu Huntelar nie bedzie dzisaj gral a do tego AZ raczej nastawi sie na obrone a nizeli na skomasowane ataki dlatego tez mim zdaniem Under w tym meczu jest warty sprubowania po dobrym kursie 2.25 jaki wystawil Expekt.
Nie no to co Ajax wczoraj zrobil z AZ to fiu fiu :-D
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
De Graafschap - AZ Alkmaar

Mecz zaległy 17 kolejki :!:
Bardzo ciekawie zapowiadające sie spotkanie.Alkmaar zdawał sie powracac do formy.Nie udało im sie awansowac do dalszej fazy PUEFA, ale po wynikach w lidze można było w nich uwierzyc.Niestety w ostatniej kolejce przegrali aż 6-1 w wyjazdowym meczu z Ajaxem.Zaczęło sie ciekawie, bo już w 4 minucie gola zdobył Ari- najlepszy strzelec drużyny Van Gaala.W 23&#39; Ajax zdołał wyrównac i zapowiadało sie, że pierwsza połowa zakonczy sie remisem.Niestety w 42&#39; czerwoną kartke otrzymał Dem de Zeeuw.Co jest najciekawsze otrzymał ją niesłusznie i nawet KNVB to potwierdziło.W związku z tym zawodnik nie bedzie musiał odsiadywac kary. Po tym jak pomocnik opuscił boisko padła 1 bramka z karnego i potem już w 2 połowie gracze z DSB Stadion nie mieli nic do powiedzenia.AZ grają wyjątkowo słabo na wyjazdach.Na 9 rozegranych spotkań wygrali zaledwie 1.Nie lepiej prezentują sie statystyki domowe Superfarmerów.Ci z kolei na 8 meczy wygrali tylko 2 i dużo więcej swoich punktów zdobywają na wyjazdach.DEG nie mają na swoim stadionie zamontowanej podgrzewanej płyty i dlatego mecz został przełożony.Alkmaar przez to teraz w ciągu tygodnia ma rozegrac 3 spotkania ( tym 2 na wyjezdzie). Dla nich bedzie to bardzo dobry moment na zdobycie punktów, bo Superfarmerzy nie są w formie.W ostatniej kolecje przegrali z Vitesse aż 0-3 i potwierdza sie to, że u siebie grają fatalnie.W drużynie De Graafschap rzadko zdarzają sie kontuzje, a i tak dobrze sobie nie radzą. W tym meczu zagrają bez swojego kapitana- Stephana Kellera, który pauzuje za kartki.U gosci bedzie troche gorzej, bo nie wystąpią: Maarten Martens, Stijn Schaars, Joey Didulica i Gijs Luirink.Mecz bedzie zacięty, ale skłaniał bym sie jednak ku Almaarowi.Napewno powalczą o nie jedną bramke, a jeżeli DEG coś ustrzeli bedzie over.

Typ:OVER✅ ????
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
De Graafschap - AZ Alkmaar
Typ:OVER

Zgadzam sie z twoim typem cerber ! AZ Alkmar po ostatnim dobrze zaczętym lecz niestety źle skończonym bo aż 6:1 spotkaniu z Ajaxem będzie chciał jakoś odreagować a jest taka szansa ponieważ ma jedno zaległe spotkanie z De Graafschap. Myśle że typ na over w tym meczu jest bardzo prawdopodobny ! Osobiście typuję wynik 1:3 tak więc over powinien siąść. Kurs z BAH 1.55 jest zachęcający tam więc nic tylko stawiać !
49 min (1:2) i już over ładnie wszedł! ✅ ???? !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom