>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. kolejka I ligi (25.11-27.11.2016)

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
19 kolejka I LIGI

Kursy Expekt
Odbierz zakład bez ryzyka plus prezent POWERBANK
INFORMACJE

Przed nami 19 kolejka pierwszej ligi. Zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na temat spotkań, analiz oraz typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
johnq 309

johnq

Użytkownik
Podbeskidzie B-B -- Drutex Bytovia / Podbeskidzie @2.25 ✅✅
Bet365

Dzięki panowie

Gram na przełamanie górali u siebie, którzy nie mogą wygrać na własnym stadionie od siedmiu miesięcy. Żarty się skończyły, władze miasta i gminy spotkały się z zarządem klubu. Pali się grunt pod nogami prezesowi ale i zawodnikom. Główni akcjonariusze żądają odsunięcia zawodników, którzy nie spełniają pokladanych w nich nadzieji. Sugeruję zastąpienie ich młodszymi, perspektywicznymi piłkarzami. Tutaj nie ma mowy o graniu na wyrzucenie trenera, prezesa itd. Dziś ostatnie spotkanie u siebie w tym roku. &quot;Dziadki&quot; grają o być albo nie być w tym klubie. Sam Kocian zapowiada zmiany. Myślę, że dziś zrobią wszystko aby wygrać. Sytuacja dosyć napięta zmobilizuje ich napewno. Oby na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 17:45
Spotkanie: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 2/+2,5
Kurs: 4,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Jeszcze raz spróbuję zagrać na Zagłębie Sosnowiec. Najpierw mieli świetną passę meczów bez porażki, teraz trochę zeszło z nich powietrze, Tychy mieli passę 6 porażek z rzędu i nagle ograli aż 3:0 Zagłębie Sosnowiec, Pogoń Siedlce gra najlepiej u siebie w całej lidze więc może i ta passa będzie przerwana? Nasza liga jest nieprzewidywalna lecz to też nie jest aż takie niemożliwe jeśli spojrzymy na siłę obu ekip i na to na co ich stać a to, że Zagłębie Sosnowiec stać na awans to wie każdy i to, że jest dużo silniejszy od Pogoni Siedlce.
Ostatnio w meczu z Tychami na ławce rezerwowych siedzieli m.in. Udovicic, Dudek, Sanogo więc będą wypoczęci, głodni gry i przede wszystkim będą chcieli udowodnić sobie jak i trenerowi, że zasługują na grę w pierwszej 11.
Jest to ostatni mecz w tym roku i jeśli Zagłębie nie chce odstawać od Chojniczanki oraz GKS Katowice to muszą wygrać jutrzejszy mecz aby zbliżyć się do lidera na 3 punkty, jeśli przegrają to spadną nawet poza pierwszą 5 a to już będzie duży zawód w Sosnowcu.
Stawiam na zwycięstwo Sosnowca oraz, że w meczu padnie powyżej 2,5 gola ponieważ każdy wie, że Sosnowiec to przede wszystkim atak a w obronie mają spore problemy.
Powodzenia.
 
S 95

slodki69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 17:45
Spotkanie: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 2/+2,5
Kurs: 4,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Jeszcze raz spróbuję zagrać na Zagłębie Sosnowiec. Najpierw mieli świetną passę meczów bez porażki, teraz trochę zeszło z nich powietrze, Tychy mieli passę 6 porażek z rzędu i nagle ograli aż 3:0 Zagłębie Sosnowiec, Pogoń Siedlce gra najlepiej u siebie w całej lidze więc może i ta passa będzie przerwana? Nasza liga jest nieprzewidywalna lecz to też nie jest aż takie niemożliwe jeśli spojrzymy na siłę obu ekip i na to na co ich stać a to, że Zagłębie Sosnowiec stać na awans to wie każdy i to, że jest dużo silniejszy od Pogoni Siedlce.
Ostatnio w meczu z Tychami na ławce rezerwowych siedzieli m.in. Udovicic, Dudek, Sanogo więc będą wypoczęci, głodni gry i przede wszystkim będą chcieli udowodnić sobie jak i trenerowi, że zasługują na grę w pierwszej 11.
Jest to ostatni mecz w tym roku i jeśli Zagłębie nie chce odstawać od Chojniczanki oraz GKS Katowice to muszą wygrać jutrzejszy mecz aby zbliżyć się do lidera na 3 punkty, jeśli przegrają to spadną nawet poza pierwszą 5 a to już będzie duży zawód w Sosnowcu.
Stawiam na zwycięstwo Sosnowca oraz, że w meczu padnie powyżej 2,5 gola ponieważ każdy wie, że Sosnowiec to przede wszystkim atak a w obronie mają spore problemy.
Powodzenia.
Takich pierdół to dawno nie czytałem XDDDD
Po 1 to Sanogo nie zagra bo pauzuje za kartki i wczoraj grał w meczu rezerw.
Po 2 Spojrzymy na siłe obu ekip... na co kur**? XDD Oglądałeś człowieku Zagłębie? Oni akcji nie umieją zrobić, a Ty o jakieś sile ofensywnej gadasz.
Po 3 Nasi piłkarze awans mają w du**e i żadnego awansu nie będzie i tym którzy stawiają dziś na Zagłębie to polecam się w czoło stuknąć.

Żeby nie było offtopu:

Pogoń Siedlce wygra 2.50 bet365 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Po 2 Spojrzymy na siłe obu ekip... na co kur**? XDD Oglądałeś człowieku Zagłębie? Oni akcji nie umieją zrobić, a Ty o jakieś sile ofensywnej gadasz.
Tak to jest jak ktoś patrzy na tabelę, a nie na mecze chociażby w telewizji ???? . Siedlce to też nie są ogórki do bicia, więc maksymalnie Zagłębie wygra 1 bramką. Nie mówię już o tych zawodnikach &quot;głodnych gry&quot;, bo to dopiero beka ???? .
 
P 0

pdr

Użytkownik
W Sosnowcu jest konflikt , na linii trener piłkarze miedzy innymi Dudek-Markowski czyli &quot;rada drużyny&quot; zawodnicy są obrażeni, żaden trener im nie pasuje włącznie z poprzednikiem Mandrysza Magiera wiec uważam ze nie warto stawiać na Zagłębie ani grosza.
 
M 15

modygks

Użytkownik
@up
W Sosnowcu jest konflikt na lini trener drużna ale z Magierą nie było takiego konfliktu myślisz, że dlaczego dopiero teraz grają przeciwko trenerowi?
 
P 0

pdr

Użytkownik
Nie wiem, jak widać po meczach Legii, Magiera jest dobrym psychologiem, czy był konflikt z Magiera nie wiem, wiem ze jest teraz z Mandryszem, może zawodnikom nie podoba się jego myśl szkoleniowa,niektórzy zawodnicy uważają ze stracili autorytet w drużynie np. Dudek.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec
typ: Pogoń Siedlce
kurs: 2,60
forbet
W ten weekend ostatnia kolejka przed przerwą zimową w której to podopieczni Banasika podejmować będą kandydata do awansu Zagłębie Sosnowiec. Przed sezonem nikt nie liczył na to że dzisiaj będzie to mecz na szczycie pomiędzy czwartą i trzecią drużyną w tabeli. Dzięki dwóm ostatnim wygranym po 1-0 z Mielcem i Tychami gospodarze wywindowali się na czwarte miejsce i tracą tylko oczko do Sosnowca, więc dzisiejszy zwycięzca przezimuje na pudle. Drużynę Pogoni śmiało można uznać za rewelację jesieni i jeśli nawet dzisiaj polegną to w zupełności na te miano zasługują. Jak dotąd mają oni najwięcej zwycięstw u siebie bo aż siedem. Podopieczni trenera Mandrysza z kolei nie wygrali ostatnich czterech spotkań (0-3 Tychy, 1-1 Chojniczanka, 0-2 Chrobry, 0-2 Stal Mielec). Trener Banasik przed sezonem stawiał sobie za cel 30 oczek i wielu kibiców pukało się w głowę słysząc te prognozy, dzisiaj cel ten jest bardzo bliski i Siedlczanie będą dążyć do wygranej. Jedyny gracz podstawowego składu którego zabraknie to Konrad Wrzesiński który zmaga się jeszcze z kontuzją ale powoli wraca już do zdrowia i zapewne w wiosennych sparingach zobaczymy go na murawie. Piłkarze którzy zagrożeni są pauzą po dzisiejszej żółtej kartce to: Daniel Dybiec, Daniel Gołębiewski, Tomasz Lewandowski, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Żytko. Dla Dybca może być to już ósma kartka tego koloru. Jako ciekawostkę podam fakt że Mateusz Żytko obchodzi dzisiaj urodziny i wiadomo jaki prezent by go najbardziej ucieszył. Sędzią tej potyczki będzie Mateusz Złotnicki z Lubelskiego okręgu. Prowadził on już w tym sezonie dwa spotkania z udziałem Siedlczan, pucharowy z KSZO Ostrowiec i z Kluczborkiem. W spotkaniach tych pokazał aż czternaście żółtych kartoników. Ma wysoką średnią pięć kartek na mecz w tym sezonie.
typ: Pogoń Siedlce wygra 1 lub 2 połowę @ 1,85
forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Takich pierdół to dawno nie czytałem XDDDD
Po 1 to Sanogo nie zagra bo pauzuje za kartki i wczoraj grał w meczu rezerw.
Po 2 Spojrzymy na siłe obu ekip... na co kur**? XDD Oglądałeś człowieku Zagłębie? Oni akcji nie umieją zrobić, a Ty o jakieś sile ofensywnej gadasz.
Po 3 Nasi piłkarze awans mają w du**e i żadnego awansu nie będzie i tym którzy stawiają dziś na Zagłębie to polecam się w czoło stuknąć.
Żeby nie było offtopu:
Pogoń Siedlce wygra 2.50 bet365 ;)
No to leć i graj na Pogoń haha zobaczymy po meczu. Widocznie ty ogladałes jedynie na tabele i widzisz Pogoń 4 miesce a oni ostatnie mecze to z 17 miejscem, 13 miejsce i 15 miejsce wygrywali fakt jest sie czym szczycić.... A jeśli patrzysz ze na tym &quot;bagnie&quot; nie potrafili stworzyć akcji to powodzenia mowa tu o boisko w Tychach.
Tak to jest jak sie wpierdoli do analizy jakis pajac. Zrób swoja a nie podałes zwykły typ i wyśmiewasz sie z kogos. Bez odbioru.
 
mario1112 14

mario1112

Użytkownik
Napisał slodki69 -&gt;
Takich pierdół to dawno nie czytałem XDDDD
Po 1 to Sanogo nie zagra bo pauzuje za kartki i wczoraj grał w meczu rezerw.
Po 2 Spojrzymy na siłe obu ekip... na co kur**? XDD Oglądałeś człowieku Zagłębie? Oni akcji nie umieją zrobić, a Ty o jakieś sile ofensywnej gadasz.
Po 3 Nasi piłkarze awans mają w du**e i żadnego awansu nie będzie i tym którzy stawiają dziś na Zagłębie to polecam się w czoło stuknąć.
Żeby nie było offtopu:
Pogoń Siedlce wygra 2.50 Bet365
No to leć i graj na Pogoń haha zobaczymy po meczu. Widocznie ty ogladałes jedynie na tabele i widzisz Pogoń 4 miesce a oni ostatnie mecze to z 17 miejscem, 13 miejsce i 15 miejsce wygrywali fakt jest sie czym szczycić.... A jeśli patrzysz ze na tym &quot;bagnie&quot; nie potrafili stworzyć akcji to powodzenia mowa tu o boisko w Tychach.
Tak to jest jak sie wpierdoli do analizy jakis pajac. Zrób swoja a nie podałes zwykły typ i wyśmiewasz sie z kogos. Bez odbioru.
Ostatnio edytowane przez zibi16 ; Dzisiaj o 16:01
BRAWO WY
Dzisiaj bylo pewne ze Z.S wygra jakbyscie siedzieli w temacie to przypomnijcie sobie zeszly sezon 2015/2016 jak Z.S. oddalo mecz 3:2 w Siedlcach wtedy Siedlce walczyly o 3 punkty .I jeszcze bedzie pare meczy ktore Z.S W ZESZLYM SEZONIE PUSICLO wiec teraz chlopaki oddaja.Stadion dopiero za pare lat wiec Z.S. nie pcha sie do ekstraklasy bo musialo by wynajmowac stadion a narazie nie stac.Wiec obserwujcie Z.S. NA WIOSNE
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marjol 102

marjol

Użytkownik
No to leć i graj na Pogoń haha zobaczymy po meczu. Widocznie ty ogladałes jedynie na tabele i widzisz Pogoń 4 miesce a oni ostatnie mecze to z 17 miejscem, 13 miejsce i 15 miejsce wygrywali fakt jest sie czym szczycić.... A jeśli patrzysz ze na tym &quot;bagnie&quot; nie potrafili stworzyć akcji to powodzenia mowa tu o boisko w Tychach.
Tak to jest jak sie wpierdoli do analizy jakis pajac. Zrób swoja a nie podałes zwykły typ i wyśmiewasz sie z kogos. Bez odbioru.
Nie masz pojęcia co się dzieje w Sosnowcu,to się nie wypowiadaj.ze ci typ wszedł to czysty fart bo Zagłębie od meczu z Mielcem grało typowo na zwolnienie trenera,zero okazji,zero pomysłu na grę, przeciwieństwo tego co było za Magiery. Dudek udzielił zresztą wywiadu po meczu i dosadnie powiedział jak jest. Był Magiera to Zagłębie było NIEPOKONANE,nagle seria porażek,nie dziwne? Środek pola rozwalal całą ligę a teraz 2 podań na małej przestrzeni nie potrafią wymienić,nie dziwne? Dudek,udovicic na ławie a grają pseudopilkarze jak wilk czy Łuczak... Szykuje się trzęsienie ziemi,albo odejdzie mandrysz albo pół drużyny.

A co do Magiery to akurat piłkarze otwarcie mówili ze zjednal sobie szatnie,potwierdza to w Warszawie
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie masz pojęcia co się dzieje w Sosnowcu,to się nie wypowiadaj.ze ci typ wszedł to czysty fart bo Zagłębie od meczu z Mielcem grało typowo na zwolnienie trenera,zero okazji,zero pomysłu na grę, przeciwieństwo tego co było za Magiery. Dudek udzielił zresztą wywiadu po meczu i dosadnie powiedział jak jest. Był Magiera to Zagłębie było NIEPOKONANE,nagle seria porażek,nie dziwne? Środek pola rozwalal całą ligę a teraz 2 podań na małej przestrzeni nie potrafią wymienić,nie dziwne? Dudek,udovicic na ławie a grają pseudopilkarze jak wilk czy Łuczak... Szykuje się trzęsienie ziemi,albo odejdzie mandrysz albo pół drużyny.
A co do Magiery to akurat piłkarze otwarcie mówili ze zjednal sobie szatnie,potwierdza to w Warszawie
No akurat mam pojęcia co się dzieje w Sosnowu i będe sie wypowaida, tego mi nie zabronisz... Akurat typ mi wszedł a Wam nie... I czysty fart? Boże trzymajcie mnie.... Właśnie Dudek powiedział .. wygraliśmy dla Siebie i dla kibiców... Widocznie mało wiesz o tej drużynie. ale mało mnie interesuje to, ja na plus Wy na minus taki jest koniec końców tego meczu.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
No akurat mam pojęcia co się dzieje w Sosnowu i będe sie wypowaida, tego mi nie zabronisz... Akurat typ mi wszedł a Wam nie... I czysty fart? Boże trzymajcie mnie.... Właśnie Dudek powiedział .. wygraliśmy dla Siebie i dla kibiców... Widocznie mało wiesz o tej drużynie. ale mało mnie interesuje to, ja na plus Wy na minus taki jest koniec końców tego meczu.
Hehe Zibi nie denerwuj się ale chyba typ Ci nie wszedł albo ja cos źle widzę bo o ile Zagłębie wygrało to jednak nie było powyżej 2,5 bramek. Czy ja coś źle widzę? Oczywiście lepiej spróbować i przegrać kurs 4,75 niż tak jak ja zagrać Barcelonę po 1,5 i też przegrać. Mimo wszystko minus to minus
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Ja akurat nie grałem tego meczu, a sytuacja jaka jest wiem bardzo dobrze bo z jednym z podstawowych zawodników od łebka grałem i jak ktoś ma sraczke to o tym wiem, jak dzień przed meczem ktoś ma urodziny i jest zabawa to też wiem kumaczu:]
Dudek to największy płaczek w drużynie,jak trzeba iść do prezesa po jakieś pieniążki to pierwszy w kolejce. A prawda taka, że od meczu z Podbeskidziem kiedy to zawalił dwie bramy gra piach i akurat rozumiem to, że siadł na ławie.
a ty podobno taki kumaty jesteś w sprawach Zagłębia, a piszesz w analizie, że Sanogo siedział na ławie i będzie wypoczęty na mecz z Pogonią :grin::grin: Rzeczywiście był wypoczęty i strzelił 2 bramki dla Aklasowych rezerw
Sosnowiec to przede wszystkim atak...ostatnie mecze przed Siedlcami 0-2,0-2,1-1,0-3 = 1-8 bilans bramkowy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom