>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. kolejka La Liga [20.01-22.01.2017r.]

Status
Zamknięty.
P 0

pi_dzej

Użytkownik
Cześć

Czas wspomóc was moi drodzy przemysleniami dotyczacymy LaLigi , mam nadzieje ze moje uwagi czy spostrzezenia beda wam pomocne w typowaniu.
Jako, że interesuje sie LL tak jak i Wy, razem poradzimy sobie z ciężkim kawałkiem chleba jakim jest ogrywanie buka ????
Pierwszy w 19 kolejce mecz to Union Deportiva Las Palmas - Deportivo La Coruna.
20:45 Estadio de Gran Canaria 18*C - idealne warunki do tego aby zagrac dobre spotkanie . Takie zapewne bedzie ale tylko w wykonaniu Las Palmas . To właśnie ekipa Quique Setien-a u siebie cieszy kibicow dobrymi wynikami , 5 zwyciestw , 4 remisy i 0 porażek, bilans 17-8. Na wyjazdach juz nie jest tak kolorowo , można bylo to zauwazyc podczas ostatniego meczu z Barca . 5-0 to nie najlepszy wynik , ale tez nie najgorszy - Barca to Barca. Kiedy ekipa Luis-a Enrique przyjedzie do Las Palmas de Gran Canaria nie bedzie miała juz takiej łatwej przeprawy. Nikt jej tutaj nie ma , może to powód długich podróży ??

Gijon 1:0 5 h lotu
Leganes 1:1 2,5 h lotu
Bilbao 3:1 3 h lotu
Eibar 1:0 3 h lotu
Celta 3:3 5 h lotu
Espanyol 0:0 3 h lotu
Real M 2:2 2,5 h lotu
Malaga 1:0 2 h lotu
Granada 5:1 2 h lotu
Deportivo ??? 2,5 h lotu

Jeśli tak to Deportivo nie bedzie lekko .
Pierwszy sezon Las Palmas w LL nie jest łatwy dla nikogo kto tu przyjezdza.
W Ekipie LP nie zagra Kevin-Prince Boateng (5 goli)- pauzuje za kartki i to jedyne osłabienie tej ekipy
Deportivo musi sobie poradzic bez Carles-a Gil - (3 asysty), Bruno Gama oraz Faycal Fajr PNA.
Za faktem iż mecz bedzie kontorolowany przez ekipe Los Amarillos przemawia fakt zdobycia 19 z 24 punktów u siebie , Deportivo niestety nie może sie pochawlić juz taka statystyka bo tylko 4 z 18 punktów ekipa Los Turcos zdobyla na wyjezdzie. Niewygrane żadne spotkanie wyjazdowe nie pomaga w zdobyciu pewności siebie i lekkości w grze. Mam nadzieje iż miedzy słupkami biało-niebieskich stanie nasz Przemek Tytoń i mimo sporej ilości pracy w jutrzejszym spotkaniu nie puści sporo bramek.
Mecz patrzac na statystyki rozstrzygnie sie w drugiej polowie spotkania , Deportivo ma spory problem z utrzymaniem koncentracji w drugich 45 minutach , 12z18 bramek straconych poza &quot;domem&quot; ekipa Gaizka Garitano stracila wlasnie po przerwie. Z drugiej strony to wlasnie Las Palmas jest mocniejsza i z wiekszym zaangazowaniem atakuje bramke rywala , 12 z 17 bramek kibice z Estadio de Gran Canaria ogladali po przerwie .

Moje Typy

Połowa/Wynik końcowy
1/1 3,08

Zwycięstwo
Union Deportiva Las Palmas 2,05
 
M 239

mikki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -€“ La liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Las Palmas -€“ La Coruna
Typ: AH(0)2 / 1:1 zwrot
Kurs: 2,66
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Absolutnie nie zgodzę się z typem kolegi wyżej.
Odwrotnie - stawiam tezę, że twierdza Estadio Gran Canaria to mit, który niebawem zostanie obalony. Dlaczego?
Widziałem dwa ostatnie domowe mecze Las Palmas w LL. O tym z Granadą pisałem w jednej z analiz (zapraszam do mojego tematu), w skrócie był fatalny. Natomiast z Leganes dobre było tylko 15 minut. Kiepskie Leganes nawet mimo zdziesiątkowanego wtedy składu zremisowało i nie przesadę mówiąc, że powinni byli tamten mecz wygrać.
Z jakiegoś powodu początek sezonu był imponujący i trzeba to oddać gospodarzom, jednak z tym co jest teraz te wyniki są nie do utrzymania i porażki wcześniej czy później przyjdą, jak tylko przyjedzie ktoś nieco mocniejszy. W pucharze już dostali 0:2 od Atletico, kolejnym dobrym kandydatem jest Deportivo. Po tym kursie nie ma co się nawet zastanawiać. Kurs już po spadkach, ale wciąż atrakcyjny.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Deportivo La Coruna @ 3,66 Pinnacle ⛔

Deportivo ostatnio niezłe wyniki nawet ale na wyjazdach bez zwycięstwa, a potrafili postraszyć nawet Real na Bernabeu, gdzie prowadzili 2-1 i w końcówce stracili 2 bramki. Z drugiej strony Las Palmas, które co ciekawe obok Realu jest jedynym zespołem w La Liga który nie przegrał u siebie meczu. Typ więc jest jakby pod przerwanie obu tych serii, bo wydaje mi się, że to jest dobry moment na to aby się potknęli u siebie, po łomocie na Camp Nou. Grają z zespołem, który też tego pierwszego wyjazdowego zwycięstwa będzie szukać za wszelką cenę. W poprzednim sezonie Deportivo wygrało tu 2:0 przy kursie ~3 . Teraz mamy więcej, ze względu na wyniki u siebie Las Palmas ale ja w to wchodzę.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Las Palmas - Deportivo
Typ: BTS
Kurs: 1.83
buk: unibet
Wynik: 1:1
Typ: 2X
Kurs: 1.63
buk: unibet
Wynik: 1:1​

Za nami prawie połowa sezonu w zmaganiach ligowych, a więc czas najwyższy brać się do roboty, jeśli chodzi o niektóre kluby. Na to spotkanie wybrałem BTS. Deportivo, które okupuje dolną część tabeli, niestety bardzo słabo radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych. Ich bilans jest mizerny bowiem cztery remisy i pięć porażek jest tragicznym wynikiem. Do tego bilans bramkowy 8-18 sprawia, że ten klub naprawdę musi się spiąć jeśli nie chce spaść za La Ligi. Jednak pomimo tak słabych wyników na wyjeździe, goście w ostatnim czasie bardzo dobrze sobie radzą. Zanotowali sześć meczów bez porażki i przynajmniej w każdym z nich zaliczyli po jednym trafieniu. Wydaje się powiedzieć, że Deportivo jest na fali wznoszącej, a w dzisiejszym spotkaniu z Las Palmas powinni zaliczyć choć jedno trafienie. Gospodarze jednak to nadal jedyny oprócz Realu Madryt zespół, który w tym sezonie nie przegrał jeszcze spotkania na własnym stadionie, w dziewięciu spotkaniach zaliczając pięć zwycięstw i cztery remisy. Pokonać ich zapewne będzie bardzo trudno, ale na trafienie gości stać. O gola gospodarzy nie powinniśmy się martwić. Największym zmartwieniem jest brak dzisiaj Boatenga. Drużyna z La Corunii gra w ostatnich tygodniach nieźle, z kolei Las Palmas nie zachwyca i jest to dla gości szansa na punkty w tym spotkaniu.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Union Deportiva Las Palmas - Deportivo La Coruna
btts - tak (1.75) flet365 ✅ ✅

Typ oparty na tym, że Las Palmas gra u siebie momentami fajną piłkę, parę razy oglądałem ich mecze u siebie. Starają się atakować niezależnie od przeciwnika i jeśli nie wygrają, na pewno coś ukłują.
Deportivo będzie chciało wygrać w końcu na wyjeździe. Las Palmas to nie jest walec nie do przeskoczenia. Pewnie będą grali bez stresu, bo i tak gorzej być nie może na wyjazdach, więc mam nadzieję, że to będzie otwarte spotkanie gdzie każdy coś postrzela na luzie.
Mecz może mieć też taki przebieg, że któraś z drużyn szybko strzeli dwa - trzy gole i tamta druga będzie goniła, strzeli honorową. Przy obu drużynach nie sądzę, żeby potem było murowanko na całego.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Las Palmas -€“ La Coruna
Przyznam się że jestem mocno zaskoczony tym, że tak wielu graczy widzi dziś ekipę Deportivo w roli zwyciezcy. Granie na ekipę która w tym sezonie nie wygrała jeszcze spotkania na wyjeżdzie oceniam jako mocno ryzykowne. Baa....Deportivo strzela średnio mniej niż jedną bramkę na wyjezdzie. Do tej pory strzeliło ich raptem osiem. Las Palmas jest ekipą własnego stadionu i to raczej w nich szukałbym zwyciezcy dzisiejszego meczu....
Las Palmsa kurs 2,30 STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Alaves - Leganes BTS @2.50 b365 ✅ ✅
over 2.5 +BTS @3.50 b365 ✅ ✅

Zdaję sobie sprawę, że zagrają pomiędzy sobą dwie drużyny, które strzelają najmniej w lidze, ale:
Dziś Alaves zagra bez dwóch czołowych obrońców Kiko i Feddala.
Leganes na wyjazdach rzadko uchodzi z czystym kontem.
Gospodarze pomimo małej ilości strzelonych bramek to potrafią stwarzać sobie sytuacje. Kurs jak na hiszpańskie warunki - bdb.
Villarreal - Valencia 1 @1.85 b365 ⛔ o dziwo dobry mecz Valencii. Villarreal bardzo słabo.
Niektórzy już myślą, że goście wyszli z kryzysu pokonując trapiony kontuzjami Espanyol. Derby to derby i Villarreal według mnie nie da szans gościom. Gospodarze u siebie nie zawodzą w ważnych spotkaniach. Wygrana z Atletico 3:0, czy remis z Barceloną 1:1 tego dowodem. Ostatnio parę meczów bez wygranej, trochę maraton, ale teraz wreszcie 7 dni bez meczu, a więc naładują akumulatorki. Brakuje cały czas Mussachio, do tego Bakambu na PNA, ale wraca Sanssone.
Szczerze to też patrzałem na karki o6.5 to spora linia, ale możliwa do gry. Sędzią Gonzalez Gonzalez, który w tygodniu sędziował mecz Sociedad z Barceloną i mimo, że dał mało kartek to bardzo słabo sobie radził. Dzisiaj może to zrekompensuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Alaves - Leganes
Typ: 1
Kurs: 2.10
buk: unibet
Wynik: 2:2​

Alaves w ostatniej kolejce przegrało na wyjeździe skromnie 1:0 z Celtą. Wynik spotkania został ustalony dopiero w 89. minucie spotkania, i być może Deportivo by dowiozło remis gdyby nie czerwona kartka. Ten zespół zaczyna się podobać. W tygodniu wygrali w ramach PK 2:0 i raczej są jedną nogą w półfinale. Teraz spokojnie mogą się skupić na lidze i na dzisiejszej wygranej. Gospodarze nie strzelają dużo goli, a na dodatek decydowanie lepiej na wyjeździe niż u siebie gdzie zdobyło więcej punktów, strzeliło jedną bramkę więcej, ale z drugiej strony u siebie dotąd beniaminek przegrał tylko dwa razy przy czterech remisach w ośmiu spotkaniach.Leganes przegrało cztery z ostatnich pięciu spotkań i pozostaje bez zwycięstwa na wyjeździe od pięciu spotkań. Mam nadzieje, że nie padnie tutaj beznadziejny remis, a gospodarze odniosą kolejne zwycięstwo.
20:45 Villarreal - Valencia
Typ: 1
Kurs: 1.90
buk: unibet
Wynik: 0:2​

W ostatniej kolejce drużyna Voro rozegrała jedno z lepszych spotkań w tym sezonie i gdyby tylko skuteczność była lepsza zwycięstwo było by bardziej okazałe. Valencia wygrała swój pierwszy mecz w Primera Division od października, jednak na wyjazdach dalej spisują się kiepsko. Nietoperze nie wygrali żadnego z ostatnich pięciu spotkań na wyjeździe, i dziś o jakiekolwiek punkty będzie bardzo ciężko. Villarreal jednak również nie imponuje formą. Jednak grając u siebie są tutaj zdecydowanym faworytem. Jest to mecz na przełamanie dla jednej jak i drugiej drużyny, ale to gospodarze przemawiają do mnie i idę w ich kierunku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 103

kuchar1988

Użytkownik
Osasuna - Sevilla
Osasuna notuje obecnie serię 10 meczy bez zwycięstwa w lidze. Ostatnie 3 ligowe punkty zdobyli 17.10 w meczu z Eibar. Warto dodac, że to jedyne zwyciestwo drużyny z Pampeluny. Dziś do Osasuny przyjeżdza wicelider i wątpię, by to sie zmieniło. Licze na pewne zwycięstwo druzyny Sevilli.
Sevilla -1 AH
1.87
bet365
3:4ZWROT
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Villarreal-Valencia

Kursy dziwne, ale jedyne wytłumaczenie to derby i nazwa gości. VCF, mimo ostatniej wygranej, nadal tracą mnóstwo goli i nie zaliczyli w tym sezonie czystego konta. W ostatnich 4 wyjazdowych meczach stracili 10 goli, a jeśli Osasuna była w stanie ich poczęstować trzema sztukami, to tutaj nie ma co trenować, tylko dzwonić... Villarreal u siebie raczej nie zawodzi, bo dotychczas zremisowali jedynie z Sevillą i Barceloną, czyli 2 i 3 drużyną ligi, a jedyna wpadka to porażka z Alaves, tyle że Baskowie bardzo dobrze bronią i na wyjazdach zrobili punkty jeszcze na Atletico i Barcelonie.
Villarreal odpoczywał przez tydzień, bo nie grał w CdR, więc też kolejny plus i skład najmocniejszy. Moim zdaniem dzisiaj spokojnie powinni wygrać i strzelić 2-3 gole, bo Valencia mimo że już ze zdrowym Garayem, to jednak dalej w tyłach jest kompletny burdel i co mecz grają w innym zestawieniu, co na pewno nie pomaga.
Villarreal: Asenjo; Mario, Alvaro, Victor Ruiz, Jaume; Dos Santos, Trigueros, Bruno, Soriano; Pato, Sansone.
Valencia: D.Alves; Cancelo, Garay, Managala, Gaya; Enzo, Soler, Parejo; Santi Mina, Munir, Nani
Villarreal over 1,5 @ 2,10 Bet365
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dużym błędem w Valencii jest to, że grają praktycznie bez DP. Tak jak niedawno zarzucano Zidane, że gra bez DP i to było widać. Z Casemiro w składzie, Królewscy prezentują się lepiej, bo mają bezpieczniejsze tyły.
Enzo - Parejo - Soler . Środek pola będzie zdominowany przez Villarreal i musi to wygrać. Niekoniecznie defensywa jest problemem Nietoperzy, wszak Mangala i Garay to stoperzy wysokiej klasy, ale brak monolitu, chemii, zrozumienia i poświęcenia. Obrona bez solidnej formacji w pomocy niczego nie zdziała. Tak robi Atletico i też Villarreal.
Albo Era Galacticos, która nic nie osiągnęła pomimo wielkich gwiazd, to zawsze mieli problem z drużynami typu Lyon itp.
 
M 239

mikki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Osasuna - Sevilla
Typ: AH 2 (-1) / 3:4 zwrot
Kurs: 1.90

Bukmacher: Pinnacle
Spotkanie które może być definicją pojęcia „pewniak”. Bez wątpienia w tym sezonie właśnie Sevilla, nie Atletico jest trzecią siłą w lidze, co jak widzę zostało dostrzeżone przez ogół dopiero po zwycięstwie nad Realem. W zasadzie to trzecią albo nawet drugą jeśli komuś z wielkich podwinie się noga.
Osasuna miała za sobą dwa kluczowe mecze, bo z bezpośrednimi rywalami do pozostania w LL, z Valencią i Granadą. Żadnego nie wygrała. Nawet z Granadą kończąc z przewagą dwóch zawodników. Jeśli nie z takimi przeciwnikami to dopiero w niższej lidze. Gijon i Granada tez fatalnie w LL, ale może jeszcze powalczą. Osasuna może się pakować. Sytuacja fatalna, a morale po czymś takim muszą szorować po dnie.
Nie ma sensu wgłębianie się w statystyki. Między drużynami istnieje przepaść pod każdym względem i wygrana w tym spotkaniu to obowiązek dla gości.
Dyscyplina: Piłka Nożna -€“ La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Athletic Bilbao -€“ Atletico Madryt
Typ: 1 / 2:2 zwrot
Kurs: 4,07
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Atletico w końcu zagrało dobry mecz, ten z Eibar. Nie zmienia to jednak mojej ogólnej opinii, że ten zespół nie jest w dobrej formie o czym pisałem w analizie meczu pucharowego Atletico.
Z gorszymi zespołami jakoś sobie radzą. Ich słabość jest obnażana natomiast w spotkaniach z silniejszymi rywalami. Villarreal 0:3, Real 0:3, Sociedad 0:2, Sevilla 0:1 i ani jednej strzelonej bramki!
Athletic to ta sama półka. Dodatkowo Baskowie na własnym stadionie jest w stanie pokonać każdego co udowodnił chociażby z Barceloną. Tym bardziej jest to możliwe z Atletico, tym bardziej że goście są jedną tych drużyn z którymi Athletic nie odpuszcza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 32

szymfon

Użytkownik
Stawiał ktoś kartki w meczu Alaves-Leganes? Oglądając transmisje byłem pewien że było 6, według niektórych źródeł 6,.a caloroxzny zaliczył 5, jak w innych bukach to wygląda? Do usunięcia potem
 
artur1985 12

artur1985

Użytkownik
Ja miałem pograne w Betano over 5,5 i zakład okazał się wygrany. Dwie kartki w doliczonym czasie gry więc mega fart. Według statystyk live 3 po stronie Alaves i 3 po stronie Leganes.
 
S 32

szymfon

Użytkownik
Bet i niektóre źródła nie zaliczają jednej kartki w 85min gdy sędzia z trgo co widziałem pokazał dwie, jedna była za faul a druga za dyskusje, ale skoro betano zalicxylo to może coś się uda zdziałać
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Tak jak mówisz. Niektóre źródła mówią o 6 (lfp), zaś niektóre o 5 (marca). Kluczowa była sytuacja w 82 minucie i napomnienie dla Marina. Twitter Leganes, który relacjonował ten mecz nie wspomniał o żk dla niego, a jedynie dla Piresa w 83.
http://www.deportivoleganes.com/directo/temporada-2016-2017/laliga-santander/19/alaves_leganes
http://www.deportivoalaves.com/directo/temporada-2016-2017/laliga-santander/19/alaves_leganes
To jest to samo, bo sami biorą to z oficjalnej strony La Liga. 6 kartek, walcz.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:00 Osasuna - Sevilla
Typ: 2
Kurs: 1.53
buk: betsson
Wynik: 3:4​

Faworytem tego spotkania jest tylko jedna drużyna. Sevilla, która w ostatniej kolejce pokonała Real 2:1, myślę, że uwierzyła w siebie, że w tym sezonie może powalczyć o coś więcej. Wygrana z Realem została osiągnięta dzięki determinacji i wiary w osiągnięciu dobrego wyniku. Do tego świetnie ustawiona drużyna Sampaolliego niewiele pozwoliła Królewskim. Dziś na papierku mecz wydaje się być łatwiejszy, ale wcale nie musi. Takie mecze również są ciężkie i trudne, ale Sevilla pokazuje charakter i jeśli chce być myślami przy mistrzostwie to dziś musi wygrać. Osasuna to jedyna drużyna, która jeszcze nie wygrała spotkania u siebie w dziewięciu meczach zdobywając tylko trzy punkty po trzech remisach i strzelając najmniej, bo tylko siedem bramek
16:15 Athletic - Atletico
Typ: BTS
Kurs: 2.08
buk: unibet
Wynik: 2:2​

Przed nami hit tej kolejki, gdzie zdecydowałem się pójść w stronę goli. Goście nie mogą sobie pozwolić na porażkę, bowiem ich limit błędów się już wyczerpał. Jednak na San Mames o zwycięstwo nie jest łatwo. Doznały tego takie drużyny jak: Barcelona, Sevilla, Celta czy Real Sociedad. Naprawdę ekipa Simeone będzie musiała się sporo namęczyć żeby wywieźć z stąd komplet punktów. Na dodatek gra Atletico w ostatnim czasie nie zachwyca. To już nie jest ten zespół co rok czy dwa lata temu. Zdecydowałem się na bramki, pomimo tego, że obie drużyny cieszą się dobrą grą defensywną i w ich spotkaniach za dużo goli nie pada. Jednak goście muszą wygrać aby dotrzymywać kroku Realowi, Sevilli i Barcelonie. Gospodarze natomiast walczą o miejsca 5-6, a dzisiejsza wygrana pozwoli im się zrównać punktami z szóstym w tabeli Villarrealem. Co do statystyk Athletic przegrał ostatnie cztery spotkania z Atletico na swoim stadionie tracąc w nich aż dziewięć bramek. Tylko dwa z ostatnich pięciu spotkań wyjazdowych wygrywali podopieczni Diego Simeone, którzy w tym czasie przegrali z Sevillą, Realem Sociedad i Villarreal nie strzelając w tych spotkaniach ani jednej bramki.
20:45 Eibar - Barcelona
Typ: wygrana gości + powyżej 3.5 gola w meczu
Kurs: 2.30
buk: betsson
Wynik: 0:4​

Po słabym początku roku, wydaje się, że Barcelona wyszła z tego małego dołka. Jednak ich gra dalej nie jest tak kosmiczna jak była kiedyś. Widać, że czegoś brakuje, świeżości?. Jednak z drugiej strony nie każdy mecz wygrywa się 4:0,5:0. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z ekipą Eibar. Zespołem, który obecnie okupuje środek tabeli i w tym sezonie spisuje się dobrze, ale w tym meczu wydaje się kompletnie bez szans. Wybrałem takie Typ, a nie inny ponieważ trener Eibaru José Luis Mendilibar zapowiada, że w dzisiejszym meczu jego zespół postawi na ofensywny futbol.
Nie chcę zabrać Barcelonie piłki, to prawie niemożliwe. Chcę za to, abyśmy przez długi czas byli na jej połowie. To również trudne, ponieważ kiedy naciska się Barçę, ona wychodzi czwórką zawodników i straszy przeciwnika. Musimy być silni i odważni. Jeśli to nam się uda, będziemy w grze – dodał trener Eibaru.
Uwielbiam spotkania Barcelony, gdy przeciwnik stara się grać w futbol, a nie tylko robić autobus i czekać na korzystny wynik. Taki obraz gry powinien spowodować, że zobaczymy dzisiaj dużo goli, dlatego taki Typ, a nie inny. Dzisiaj na boisku nie zobaczymy Iniesty i Rafinhy, obaj leczą urazy oraz Mascherano - zawieszenie. Jednak powołanie otrzymał Vidal i z chęcią bym go zobaczył w dzisiejszym spotkaniu od pierwszych minut. Niech Roberto poczuje, że ma rywala na swojej prawej stronie. Eibar może mówić o problemie z kontuzjami - z Barceloną będą musieli sobie radzić bez Ramisa, Garcii, Arbillii, Juncy i Riesgo Jeśli wszystko się potwierdzi to co mówili trenerzy na konferencjach to dziś powinniśmy zobaczyć niezłe zawody, z dużą ilością goli.
Kolejnym typem jest gol Messiego, kurs: 1.60 betsson. Argentyńczyk jeśli trafi dzisiaj do siatki i w kolejnych dwóch spotkaniach to pobije swój rekord strzelenia goli pod rząd w wszystkich rozgrywkach/spotkaniach.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dla stawiających na Athletic, lub też over bramkowy/bts ostrzegam o absencjach u gospodarzy. Nie zagra snajper Aduriz, oraz kreator - Benat. To bardzo duże osłabienia, a goście wiadomo że defensywa jest mocną stroną. IMO będzie ciężko o gola z ich strony.

Do tego Sevilla o1.5 gola @1.61 b365 ✅ ✅

Dla mnie ma większą wartość niż wygrana. Osasuna bez obrony, ale z przodu może zaskoczyć Sevillę, bo jest komu grać. Do tego wyższy kurs, a goście z nowym nabytkiem Joveticem, który będzie chciał się pokazać. Prawdopodobnie do wygranej będą potrzebowali 2 bramek, a gospodarze prócz braci Flano, również bez kolejnego defensora, który złapał 5 żk. David Garcia.

Real Sociedad wins @1.75 b365 ✅ ✅

Bardziej typ przeciwko Celcie, którzy mają teraz inne bojowe zadanie i z pewnością są skłonni dzisiaj lekko odpuścić, kosztem wyeliminowania Królewskich na Balaidos za parę dni, gdzie będą chcieli utrzymać korzystny wynik z Santiago Bernabeu. Dzisiaj wszystkie media przewidują dość sporą rotację. Baskowie nie mają takich szans na Camp Nou, więc dzisiaj powinni dać z siebie wszystko. Bez Illaramendiego, który pauzuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom