>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. kolejka PKO Ekstraklasy + Zaległe (14.12 - 19.12.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Raków - Górnik
Raków @ 1.95
Fortuna

Dopiero co skończyła się 18. kolejka, a już za chwilę będziemy mieli rozegrane zaległe spotkania. Biorę zwycięstwo Rakowa, a to dlatego, że Górnik się wykartkował w spotkaniu z Pogonią. Nie zagrają dwóch obrońców Gryszkiewicz i Janicki. Do tego dochodzi jeszcze Podolski. Wraca natomiast Manneh. Górnik nie gra źle, a złapał nawet formę zwyżkową, lecz moim zdaniem brak tych trzech panów może spowodować, że Górnik nie będzie miał czego szukać w Częstochowie. Wiadomo, że są zmiennicy, ale mimo wszystko cała trójka to jedni z liderów drużyny.
Raków co prawda nie gra tak rewelacyjnie jak na początku sezonu, ale strzela gole i punktuje. Moim zdaniem Raków wykorzysta braki kadrowe Górnika i wygra to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +455
kibic-zwierze 43,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ja biorę Piasta x2 w Radomiu.

Radomiak ostatnio 6 wygranych z rzędu, wcześniej 3 remisy. Ostatnie 10 meczów 6-3-1. No ale bez przesady ile mogą wygrywac? Mają ciekawa drużynę ale to nie jest Real.

Piast to nie są jakieś byle ogórki, mieli covid ale z Rakowem blisko remisu byli. Moim zdaniem są w stanie urwać coś w Radomiu.


Piast X2 1.82 Fortuna.✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +717
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Radomiak - Piast
Typ: Radomiak przedział goli: 1-2
Kurs: 1.62
Bukmacher: Superbet


Radomiak jest w gazie i nie trzeba wielkich ekspertów, żeby to zauważyć. W miniony weekend odnieśli cenne zwycięstwo nad Lechem, i była to już szósta z rzędu wygrana beniaminka. Dzięki temu są obecnie na piątym miejscu, z całkiem realnymi szansami na... pierwszą trójkę. Wystarczy wygrać spotkanie przeciwko gliwiczanom. Czy będzie to łatwe zadanie? Biorąc od uwagę aktualną formę obydwu drużyn (Radomiak ostatnio przegrał ligowe spotkanie pod koniec września, a Piast wygrał ostatnio na wyjeździe... w sierpniu) śmiem twierdzić że karta będzie po stronie gospodarzy. Jednak trzeba zwrócić uwagę na fakt, że Piast nie traci zbyt wielu bramek. Są w ścisłej czołówce jeśli chodzi o tracone bramki (tylko 8 w ośmiu meczach). Dlatego nie wykluczam takiego scenariusza, jak bramkowy remis. Kurs na 1X nie jest atrakcyjny, wobec powyższego mój dzisiejszy typ do jedna lub dwie bramki Radomiaka. W tym sezonie tylko w trzech meczach nie zdobyli bramki, a jednocześnie tylko dwa razy zdobyli więcej niż dwie w meczu. Myślę, że Piast nie da sobie wbić więcej jak dwóch goli, ale jednocześnie forma Piasta powinna przeszkodzić im w grze na zero z tyłu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +462
K 889

kresowiak1993

Użytkownik
Legia-Zagłębie
Typ: Legia @ 1,76
Bukmacher: Betfan

Mistrz Polski w tym sezonie przegrał już wszystko co było do przegrania oprócz PP. Wraca Vuko w roli strażaka do końca sezonu. W przeciwieństwie do amatora z rezerw daje sporą nadzieję na efekt w tym wypadku nowej/starej miotły. Zna specyfikę i realia klubu, nie musi się uczyć wszystkiego od nowa, nieraz już był tymczasowym trenerem, czy asystentem w Legii. Zdobył rownież z nią Mistrzostwo jako pierwszy trener. Ma charakter i jest w stanie ogarnąć ten bajzel i jeśli Legia w aktualnej dyspozycji do końca któryś z meczów jest w stanie wygrać to właśnie ten zaległy z Zagłębiem. Rozmowa wychowawcza kibiców też powinna podziałać mobilizująco, to prawie zawsze ma pozytywny wpływ na przepłaconych grajków. Wiele razy w tym sezonie już na Legii w ekstraklasie można było się oszukać, ale kiedyś musi nastąpić zmiana na lepsze, przecież Legia nie spadnie. Kiedy zacząć walczyć o wyjście ze strefy spadkowej jak nie pod koniec roku ? Spodziewam się bardzo ambitnej postawy grajków tym razem, podobnie jak w Zabrzu, bardzo się wtedy starali, ale ostatecznie nie wyszło. Tym razem będą zasuwać jeszcze bardziej i na Ł3 są w stanie pokonać słabe Zagłębie. Typ do pogrania, ale nie za grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +785
R 163

rook01093

Użytkownik
Radomiak Radom - Piast Gliwice
Typ: 1X & under 2,5 @ 2.15
Kurs: 2.15
Bukmacher: Superbet

Radomiaka w tym tygodniu czekają dwa spotkania z trudnymi rywalami. Wróć, mamy przecież sezon 2021/2022, a nie 2019/2020. Zatem spotyka się rewelacja sezonu z ligowym średniakiem, a następnie z ostatnią drużyną ligi. Kilka dni temu, pokonując na tym samym stadionie nikogo innego jak obecnego lidera. Nieprzewidywalny w tym sezonie Piast natomiast, zremisowane spotkanie przegrał w ostatniej akcji meczu.

To co wszyscy chyba wiedzą (i niektórzy grają na przełamanie) to niesamowita seria 6 zwycięstw gospodarzy. Poprzedzona 3 remisami i porażką. Sześciokrotnie w tych meczach nie oglądaliśmy więcej niż dwóch goli. W meczach domowych porażek nawet nie szukam bo ich nie ma. Goście natomiast odnotowali 5 porażek, 2 remisy i 3 wygrane. Kompletu punktów z wyjazdu nie przywieźli jednak w ani jednym z wymienionych wyżej spotkań. Tak samo jak u Radomiaka, sześciokrotnie wynik plasował się poniżej linii 2,5 gola na mecz. Mecze H2H odbyły się tak dawno, iż nie uważam aby miały one jakiekolwiek znaczenie dla dzisiejszej potyczki.

Beniaminek zagra wydaje mi się dalej bez Radeckiego, a przyjezdni chyba zostawią w Gliwicach Jodłowca i Huka – czyli bez znaczących zmian w potencjalnych składach. To co się natomiast zmieni to ilość kibiców. Zgodnie z decyzją wojewody mazowieckiego, spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Spotkanie posędziuje Bartosz Frankowski.

Uważam, że Radomiak w obecnej dyspozycji nie ma prawa przegrać tego spotkania, a i obecna forma Piasta nie rokuje aby to miało się stać. Argumenty, że każda seria się kiedyś kończy (zwycięstw Radomiaka, czy też ich braku Piasta) są moim zdaniem prawdziwe lecz nie powinny zaciemniać całego obrazu rzeczywistości. Wobec powyższego typowane przeze mnie wyniki są underowe. a propozycję na typ z tego wynikającą znajdziecie na samej górze.
 
Ostatnia edycja:
P 0

pavlinho

Gość
Jak Legia się nie przełamie z Zagłębiem które gra Żurawballa xD to nie ma w tym roku dla nich ratunku. Spotykają się obecnie dwie najgorsze drużyny w naszej Ekstraklasie, pod względem stylu gry. To co wyprawia Legia to jedno, ale to jak gra Zagłębie to jedno wielkie xD Cudem wygrali z Wisłą, grając od 22 minuty 11 vs 10 i dali sobie wbić gola na 0-1 przed przerwą a na boisku to w sumie nie było widać różnicy, że grają z przewagą jednego zawodnika.
Śmierdzi w tym meczu czerwoną kartką (4.58 Fortuna) i jeszcze sędzia z Białegostoku. Za minimalną stawkę według mnie to tylko to jest do grania, bo za dużo syfu jest wokół Legii ale nie zdziwi mnie ich porażka 0-3, jak i wygrana 3-0. Może efekt nowej starej miotły zadziała, bo Gołebiewski to był tutaj co najwyżej szufelką a nie miotła.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
K 889

kresowiak1993

Użytkownik
Białystok fajne miasto tylko ta nieszczęsna Jaga... : ) Ogólnie podchodzę do gry, że obstawianie, kartek, rożnych, overów, karnych, kto strzeli, dokładne wyniki, to trochę jak gra w totka i tego kompletnie nie czuje. 1,1x,x,x2, jakieś DNB itp, czy kto awansuje w systemie mecz/rewanż ok, ale te inne wymyślności to jak dla mnie wydziwianie i mało skuteczny pomysł na grę, ale co kto lubi.
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Over 2.5
@ 1.85
Fortuna


W meczach Górnika pada wiele bramek. Natomiast Raków w bezpośrednich meczach z Górnikiem nie zaniża tej statystyki. Do tego można dodać iż obydwie ekipy w tym sezonie grają dość dobrze co pokazuje tabela Ekstraklasy. Faworytem w tym meczu według bukmacherów jest ekipa z Częstochowy jednak patrząc na mentalność Górnika, który w każdym meczu walczy o zwycięstwo pokazuje iż będzie to dobry mecz. Spadki kursów na Górnika również mnie nie dziwi ponieważ są w stanie powalczyć o zwycięstwo w tym meczu ja natomiast stawiam w tym meczu over 2.5 bramki na mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +469
R 163

rook01093

Użytkownik
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze

Typ: 1 & over 1,5
Kurs: 2.3
Bukmacher: Superbet


Typ: 1 & over 2,5
Kurs: 2.95
Bukmacher: Superbet


Starając się nie powtarzać zbytnio podanych już informacji, dodam, że Raków u siebie remisował jedynie z ligowym topem tj. Pogoń, Radomiak i Lech. Blisko tego rezultatu był ostatnio też Piast. Pozostałe mecze wygrywając.

Biorąc zatem pod uwagę to co napisali ibis ibis oraz nightbuk nightbuk uważam, że sam Raków jest w stanie strzelić dwa gole w tym meczu. Całkiem prawdopodobne wydaje się także zdobycie bramki przez gości.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Legia - Zagłębie 4:0
Zagłębie, @5,20 forBET / @5,00 Unibet
Zagłębie lub remis, @2,13 forBET / @2,14 Unibet


Wiem, że miałem nie grać tego meczu, ale obok takich kursów nie mogłem przejść obojętnie, spotkanie dwóch aktualnie najsłabszych drużyn w lidze, osobiście nie kupuję tej masówki na Legię, oni co kolejkę mają wygrać, bo muszą, bo nie przystoi itd itp a notują tylko kolejne porażki, według mnie jeżeli coś tam się zmieni to dopiero w przerwie zimowej, wyciągnęli Vukovicia, ale powiedzmy sobie szczerze gość od roku nie siedział na ławce, przed sezonem miał propozycję z...Zagłębia, odrzucił ją, bo wolał siedzieć na d**pie i pobierać pensję za nic od Mioduskiego, mieli "rozmowę motywacyjną" podczas powrotu z Płocka, ale nie wydaje mi się, żeby nagle zaczeli grać mega piłkę, na pewno wyjdą zmotywowani i przestraszeni, bo każdy będzie się bał popełnić błąd, Legia jak nawet była w formie i walczyła o mistrzostwo to z Lubinem u siebie grało jej się ciężko w ostatnich sezonach, na chwilę obecną nie jest nawet ligowym średniakiem jakkolwiek by to nie brzmiało, w Zagłębiu też nie jest kolorowo i potrzeba rewolucji jak w przypadku gospodarzy, Miedziowi w bólach, bo w bólach, ale zainkasowali 3 punkty w starciu z Wisłą, o stylu i jakości nie ma co pisać, bo ich po prostu na chwilę obecną nie ma, ani u jednych ani u drugich, ogólnie liczę, że z Legii motywacji wyjdzie bardziej paraliż, a Zagłębie po raz kolejny udowodni, ze potrafi grać w Warszawie i jeżeli nie wygra to przynajmniej nie przegra tego meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +324
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Po akcji kibiców, niektóre wkłady do koszulek zwane omyłkowo pilkarzami mogą zagrać bez zaangażowania w tym meczu. Mówi się, że Emreli chce kontrakt rozwiązać, Luqinhas też ponoć dostał liścia, więc roznie może być. Może myślami są już przy tym, żeby opuścić Warszawę.
Ja pobieram gosci. Może po wygranej z Wisłą trochę morale wzrosły i powalczą o zwycięstwo.

Zagłębie 4.35 fortuna
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 784,4K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Raków - Górnik Zabrze
Typ: Raków wygra & Raków więcej rożnych
Kurs: 2.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:

1639586928588.png


Górnik bez 5 podstawowych zawodników m.in: Podolski, Manneh, Gryszkiewicz, Janicki i Sandomierski. Myślę, że tą sytuację wykorzysta Raków. W dodatku w pierwszym składzie pierwszy raz zagra mało znany zawodnik Jules, a Szymański i Pawłowski to mlodzieżowcy z bardzo małym doświadczeniem. Obrona eksperymentalna. Raków oprócz wpadki z Wisłą Płock, regularnie wygrywa u siebie spotkania. Takie absencje gości skłaniają do zagrania na gospodarzy, którzy też wychodzą z kikoma zmianami, ale mimo to wyglądaja znacznie lepiej.
 
Ostatnia edycja:
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Typ: Legia Warszawa powyżej 1,5 żk @ 1,45 fuksiarz2
Typ: Legia Warszawa powyżej 2,5 żk @ 2,35 fuksiarz2


Skład Legii: Boruc - Johansson, Nawrocki, Wieteska, Hołownia - Ciepiela, Slisz - Lopes, Josue, Ribeiro - Pekhart

Po 3 żółte kartki w sezonie mają: Josue, Nawrocki, Wieteska, Pekhart + Charatin na ławce rezerwowych

Kto wie, kto będzie chciał się wyczyścić i mieć wolne na święta od jutra :)

A poza tym Legia ma średnią 2,8 żk na mecz (tylko Wisła Płock ma wyżej).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +454
M 542

Melbourne

Użytkownik
Legia - Zagłębie
Legia @ 1.72 Unibet

Legia Warszawa: Boruc – Nawrocki, Wieteska, Hołownia – Johansson, Slisz, Ciepiela, Lopes, Ribeiro – Josue – Pekhart.
Rezerwowi: Tobiasz – Kastrati, Martins, Charatin, Celhaka, Muci, Nawotka, Skibicki, Włodarczyk.

Legia w końcu wygra. Zmiana trenera i sztabu, słaby przeciwnik, wstrząs po aferze autokarowej. Vuko na ławce i od razu zmiana w środku pola a tam było na prawdę źle. Gorzej być nie może a Legia przy całej swojej słabości, z Zagłębiem bez formy, na Łazienkowskiej nie przegra. Moim zdaniem wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +516
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Legia - Zagłębie 4:0
Zagłębie, @5,20 forBET / @5,00 Unibet
Zagłębie lub remis, @2,13 forBET / @2,14 Unibet


Wiem, że miałem nie grać tego meczu, ale obok takich kursów nie mogłem przejść obojętnie, spotkanie dwóch aktualnie najsłabszych drużyn w lidze, osobiście nie kupuję tej masówki na Legię, oni co kolejkę mają wygrać, bo muszą, bo nie przystoi itd itp a notują tylko kolejne porażki, według mnie jeżeli coś tam się zmieni to dopiero w przerwie zimowej, wyciągnęli Vukovicia, ale powiedzmy sobie szczerze gość od roku nie siedział na ławce, przed sezonem miał propozycję z...Zagłębia, odrzucił ją, bo wolał siedzieć na d**pie i pobierać pensję za nic od Mioduskiego, mieli "rozmowę motywacyjną" podczas powrotu z Płocka, ale nie wydaje mi się, żeby nagle zaczeli grać mega piłkę, na pewno wyjdą zmotywowani i przestraszeni, bo każdy będzie się bał popełnić błąd, Legia jak nawet była w formie i walczyła o mistrzostwo to z Lubinem u siebie grało jej się ciężko w ostatnich sezonach, na chwilę obecną nie jest nawet ligowym średniakiem jakkolwiek by to nie brzmiało, w Zagłębiu też nie jest kolorowo i potrzeba rewolucji jak w przypadku gospodarzy, Miedziowi w bólach, bo w bólach, ale zainkasowali 3 punkty w starciu z Wisłą, o stylu i jakości nie ma co pisać, bo ich po prostu na chwilę obecną nie ma, ani u jednych ani u drugich, ogólnie liczę, że z Legii motywacji wyjdzie bardziej paraliż, a Zagłębie po raz kolejny udowodni, ze potrafi grać w Warszawie i jeżeli nie wygra to przynajmniej nie przegra tego meczu.
Szkoda gadać 🤬 wywalić Żurawia razem z Guldanem, zatrudnić Ojrzyńskiego lub Brosza, zrobić rewolucję w zimie i wziąć się do roboty, bo obudzą się w 1 lidze, chyba, że taki jest "plan oszczędnościowy" KGHM, żeby kasę pompować w Akademię, a pierwsza drużyna niech gra na zapleczu za mniejszą kasę, żeby się młodzi ogrywali, bo sensownej odpowiedzi na tą patologię, która dzieje się od momentu jak prezesem został Jankowski (na szczęście już go nie ma) trudno znaleźć. Kibice już praktycznie nie chodzą, frekwencja chyba najniższa w całej lidze, na Lechu więcej było kibiców z Poznania niż miejscowych. Wstyd i tyle...
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Wisła Kraków - Termalica @ 1 lub X oraz over 1,5 gola @ 1,64 @ Betfan

Wisła u siebie potrafi grać i nawet jak jest w dołku formy, zawsze trzeba na nią w Krakowie uważać. To dla nich bardzo ważne spotkanie. Ewentualna strata punktów mocno przybliży ich do walki o przeżycie (utrzymanie) na wiosnę. A głównym rywalem może być właśnie Termalica, więc strata punktów będzie boleć podwójnie. Wygrana powinna dać trochę oddechu, żeby móc na spokojnie po raz kolejny się zgrywać w pierwszych meczach na wiosne (zakładam że jakaś przebudowa składu jest znowu w planach). Termalica świeżo po zwolnieniu trenera. I o ile w przypadku meczu u siebie i sytuacji gdy za trenera X przychodzi trener co coś tam potrafi (sytuacja wczorajsza Legii) jestem zwolennikiem gry pod nową miotłe. O tyle jak trenera ktory coś potrafi zastępuje trener X i to kolejke przed końcem, gdzie wiadomo że nawet nie będzie okazji się wykazać to wydaje mi się, że ten zabieg zamiast pozytywnego bodźca przyniesie pogłębienie kryzysu. Taką sytuacje mamy obecnie w termalice. Także uważam, że Wisła to wygra, ale podpieram się podpórką, gdyby mimo przewagi optycznej brakło szczęścia. Oprócz tego Wisła u siebie gra ofensywnie, a Nieciecza nie będzie miała czasu na jakieś ustawienie taktyczne typu obrona Częstochowy (kwestia nowego trenera), więc raczej zagrają otwarty futbol starając się urwać punkt. W związku z powyższym typ Wygrana Wisły lub remis oraz powyżej 1,5 gola w spotkaniu wydaje się typem całkiem rozsądnym i moim zdaniem to jeden z lepszych "pewniaczków" na ostatnią kolejkę rundy jesiennej. Bardzo fajny typ do AKO.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +454
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wisła Płock - Lechia
Typ: obie strzelą
@1.72 Superbet


To powinno być jedno z najciekawszych wydarzeń jeśli chodzi o 19. kolejkę piłkarskiej Ekstraklasy. Wisła Płock na 8. miejscu, co - wydawać by się mogło - świadczy o tym, że jest typowym ligowym średniakiem. Ale jednocześnie - o czym nie każdy ma pojęcie - jest niemal mistrzem własnego boiska. Siedem zwycięstw i dwa remisy oraz bilans bramek 16-3 - takie statystyki wywalczyli płocczanie jeśli chodzi o mecze na własnym terenie. Pod tym kątem lepszy jest tylko Lech oraz Pogoń która ma wprawdzie mniej punktów, ale jeden mecz u siebie rozegrany mniej. Po drugiej stronie staje Lechia - trzecie miejsce w tabeli ligowej ze stratą pięciu punktów do lidera, i wciąż jeszcze nie bez szans na tytuł mistrzowski. W wyjazdowych spotkaniach z ich udziałem pada sporo bramek - mają bilans 16-14 co na przestrzeni 9 meczów daje średnio 3,33 bramki na mecz. Po raz ostatni na płockim stadionie obydwie drużyny spotkały się w kwietniu br. Mecz zakończył się wynikiem 1:3, a rezultat mógłby być wyższy, ale nie wykorzystano karnego. Łączna liczba celnych strzałów wyniosła... 15. To dobrze pokazuje jakie są realia wokół takiej konfrontacji, i kurs 1.72 na BTTS uważam za całkiem atrakcyjny. Sądzę, że jak najbardziej obydwie drużyny stać na strzelenie co najmniej jednej bramki w tym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom