>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Plus Ligi

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
GKS Katowice - Trefl Gdańsk 0:3
Katowice +17,5 1,53 Fortuna

Taki dodatni handicap pobieram śmiało. Gdańsk ostatnio wielki sukces, wygrali Puchar Polski pokonując ZAKSE i Bełchatów wyczyn świetny ale czas wrócić do ligi.
Katowice grając u siebie tylko 2 razy przegrali większą ilością punktów niż 18.. z ZAKSA i z Zawierciem przez kiepski 1 set a tak to solidne wyniki jak na beniaminka.
Trefl potrafi zagrać kapitalne spotkanie tak jak w pucharze ale również potrafi przegrać 0:3 bez walki...
JA dziś typuję mimo, że Gdańsk wygrać powinien to spotkanie to raczej nie będzie to takie pogrom, że aż 18-punktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sparta 309

sparta

Użytkownik
GKS Katowice - Trefl Gdańsk
Katowice +17,5 1,53 Fortuna
Katowice grając u siebie tylko 2 razy przegrali większą ilością punktów niż 18.. z ZAKSA i z Zawierciem przez kiepski 1 set a tak to solidne wyniki jak na beniaminka.
GKS nie jest beniaminkiem ????
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
(Suma punktów w meczu powyżej 179.5)
Kurs: 1.85 Bukmacher: Totolotek

Zacznę od gospodarzy ,którzy zajmują szóstą lokatę w naszej Plus Lidze z dorobkiem trzydziestu trzech punktów. Olsztynianie bardzo dobrze grają na swojej hali pokonując praktycznie wszystkich. Porażka przydarzyła się w listopadzie ,kiedy to Olsztynianie przegrali po tie-breaku z nieobliczalnym Treflem.Walka toczyła się do samego końca ,zespół z Olsztyna przegrał w tie-breaku zaledwie dwoma punktami.Również ten mecz był jak najbardziej w zasięgu drużyny z Olsztyna. Graczami wyróżniającymi są oczywiście Hadrava,Kochanowski,Rousseaux oraz doświadczony rozgrywający Paweł Woicki. Olsztynianie jeśli chcą pozostać w szóstce to właśnie w takich meczach muszą szukać punktów. Czytając na stronie Olsztyna pozostało 50 biletów więc jutro hala w Olsztynie zamieni się w tzw. &quot;Piekło&quot;. Jak widać po wynikach kibice z Olsztyna potrafią zrobić atmosferę do zwyciężania przede wszystkim w meczach na swojej hali ,ale także na wyjazdach.
ZAKSA tutaj nie trzeba przedstawiać za wiele,aktualny lider Plus Ligi. Drużyna grająca w Lidze Mistrzów i całkiem dobrze sobie poczyna z wyjątkiem małej wpadki z Belgijskim zespołem ,ale tutaj ten mecz ZAKSA oczywiście miała w zasięgu ,ale Maaseik zagrali naprawdę dobry mecz ,który przyczynił się do zwycięstwa na własnej hali. Porażka nieoczekiwana u siebie z dobrze grającym Treflem w tym okresie. Widać że Lotos pod wodzą Anastasiego łapie powoli swój rytm i według mnie zagrają w play-offach. Patrząc dalej ZAKSA przegrała z grająca w kratkę Resovią w czterech setach. Widać ,że ZAKSA te trzy ostatnie mecze zdecydowanie można powiedzieć ,że zaliczyła mały spadek formy. Myślę ,że Olsztyn to jutro wykorzysta i według mnie nie na pewno nie przegra gładko w trzech setach w dodatku na własnej hali. Czuję ,że AZS jutro powalczy !!! Pozdrawiam trzymajcie się.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Ja widzę wygraną dziś wszystkich faworytów i myśle iśc na -1.5 seta
Kędzierzyn raczej pewniaczek, może 1 seta oddadzą, Cuprum 3-0
Warszawa 3-0
pablo_89 twoje sugestie??
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Wlasnie ja bym poszedl w strone olsztyna grubiej.. ale jak zagram grubiej zawsze jest na odwrot..
 
taured 107

taured

Użytkownik
Wiele wskazuje że w Olsztynie szybko mecz się nie skończy. Zaksa po 3 porażkach w lidze, pucharze a ostatnio i w LM przegrali więc widać że loty obniżyli. Kto przyjeżdza do Olsztyna łatwo nie ma. 8 zwycięstw i tylko jedna porażka i to w tie-breaku z Gdańskiem mówi jasno że gosodarze u siebie zawsze graj swoje i napewno nic Zaksie łatwo dzis nie przyjdzie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Moim zdaniem Olsztyn szans nie ma. Przyjmujący są słabi w ataku , ruso % na poziomie swej siostry a ZAKSA trzeba iść punkt za punkt.
Zostaje środek i sam hadrava który z bielskami może ciągnąć mecz a nie mistrzem Polski. W dodatku ZAKSA po dwóch niepowodzeniach musi wygrać zdecydowanie
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Moim zdaniem Olsztyn szans nie ma. Przyjmujący są słabi w ataku , ruso % na poziomie swej siostry a ZAKSA trzeba iść punkt za punkt.
Zostaje środek i sam hadrava który z bielskami może ciągnąć mecz a nie mistrzem Polski. W dodatku ZAKSA po dwóch niepowodzeniach musi wygrać zdecydowanie
Podpisuję się pod tym obiema rękoma. Przyjmujący w Olsztynie za bardzo obniżają moc tego zespołu. Zaksa na pewno zepnie się, nie przegrają 4 spotkania pod rząd.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Olsztyn - Zaksa
typ -10,5 pkt ZAKSA
kurs 2.09 fortuna

Każdy idzie w Olsztyn bo ZAKSA złapała zadyszkę, może i tak , ale nie bedą grac teraz 5 czy 10 spotkaniu gorszych, to jest najbardziej poukładny zespół w Polsce z najlepszym składem. Dzisiaj wrócą na właściwe tory, myślę, że Olsztyn nie bedzie miał wiele do powiedzenia. Zaksa tak nie doceniania ? Aż dziwne, rozumiem jakby były jakieś większe braki,kontuzje ale ich nie ma. Olsztyn to solidny zespół, ale Zaksa nie bedzie wiecznie przegrywać i nie bedzię wiecznie w dołku, bo poprostu maja ograny skład na dobrym europejskim poziomie. Nie ma co tutaj filozofować, po takim kursie gram na ZAKSE, bo nie często się zdarza by w lidze polskiej był na nich tak dobry kurs.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów
typ 1 kurs 1.85
Bukmacher: Totolotek
Zacznę od gospodarzy ,którzy ostatnio gładko poradzili sobie w rewanżowym meczu Vojvodina w trzech setach. Niespodziewane zwycięstwo w Kędzierzynie w czterech setach. Zwycięstwo w pierwszym meczu w CEV z Vojvodina po czterech setach. Zwycięstwo u siebie z Bielskiem w trzech setach. Porażka w Pucharze Polski z Skrą w trzech setach. Jak widać forma Resovii jest coraz lepsza. Widać ,że nowa miotła &quot;Andrzej Kowal&quot; doprowadził Resovie do swojej optymalnej dyspozycji z przed lat. Resovia zajmuję aktualnie piąte miejsce ze stratą pięciu punktów do Skry. Rzeszowianie ,jeśli chcą walczyć o najwyższe cele muszą takie mecze u siebie wygrywać.
Jeśli chodzi o gości jest to zespół bardzo poukładany i w miarę dobrze spisujący się. Zwycięstwo z Dinamo Moskwa w czterech setach. Porażka w finale Pucharu Polski z Treflem gładko w trzech setach. Zwycięstwo w meczu wyjazdowym z ONICO Warszawą. Porażka u siebie z Jastrzębskim Węglem po tie-breaku. Zwycięstwo ,również po tie-breaku z Dinamo Moskwa w meczu wyjazdowym. Trzeba przypomnieć ,że na rozegraniu nie wystąpi Grzegorz Łomacz czołowy rozgrywający PGE Skry. Jest to spore osłabienie według mnie ,chociaż dobrze spisuję się też drugi rozgrywający Janusz. Myślę ,że dzisiaj Resovia odegra się Skrze za gładką porażkę w Pucharze Polski. Każdy wie jak ciężko się gra na hali na Podpromiu. Mecze ze Skrą w Rzeszowie wzbudzają dodatkowe emocje. Spodziewam się całej hali. Spodziewam się ciężkiego meczu wygranego przez Resovie. Pozdrawiam trzymajcie się.

Resovia mogła ten mecz wygrać nawet 3-0 szkoda pierwszego seta...
 
M 220

mm25

Użytkownik
Ja bym szedł tu na SKre, przegrali ostatnio 3-0, teraz będą chcieli wygrać i gonić w lidze..
Na skre kurs 2.00 wg mnie super kurs
co myslisz pablo_89
 
R 0

rosolak

Użytkownik
Ja bym szedł tu na SKre, przegrali ostatnio 3-0, teraz będą chcieli wygrać i gonić w lidze..
Na skre kurs 2.00 wg mnie super kurs
co myslisz pablo_89 [/QUOTE

rowniez pogralem za duza stawke wygrana Skry po kursie 2.00 , Skra w Lidze 2 porazki , Onico wygralo czas gonic ???? kadrowo rowniez Skra mocniejsza
 
M 220

mm25

Użytkownik
Dokładnie, dlatego jak bym stawiał to wynik 3-1 dla Skry i 1 set dla Rzeszowa, ale ogólnie 1-3 SKRA ????
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Resovia - SKRA kurs 2 typ SKRA

Wszsystko przemawia za przyjezdnymi. Skład Rzeszowa co najwyzej moze walczyć o dostanie sie do play offow.
Siła rażenia niebotyczna po stronie Bełchatowian. W niesamowity gazie Wlazły, Bednorz. Lisinac co pokazyli w LM. Jeszcze swoje na zagrywce dołozy Ebadipour i nie bedzie czego zbierac z Rzeszowian. Rozegranie mizerne, atak nieprzekonywujący, przyjęcie chwiejne. Tutaj nie ma kto grac. Już w Bełchatowie pokazali kto rządzi. 1/2 siła ligi. Jezeli wygra Resovia proszę o zamkniecie konta /
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
nie ma na 20 kolejkę oddzielnego, więc pozwolę sobie napisać tutaj ????
Gramy coś dziś chłopaki? ????
Myslałem nad dzisiejszym hitem w Gdańsku, obie walczą o top6 a i jedna i druga jest na styku a za plecami już oddech rywali.
Moim zdaniem czeka nas dziś mega wyrównane spotkanie a fortuna daje najlepszą linie na to spotkanie.
Typ 1 : over 178.5 pkt w meczu @1.55
Typ 2 : over 44.5 pkt 1 set @ 1.50
Jak to widzicie?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Na papierze najlepsze opcje to dzisiaj over 3,5 albo jakis punktowy w Gdansku i -1,5 na Onico ale niestety to jest Plus Liga:/ Ciekawa opcja równiez Gdansk- Jastrzebie- wynik po drugim secie remis.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
powyżej 3,5 seta 1,40 Unibet
powyżej 182,5 1,70 1xbet

Bardzo ciekawe spotkanie nam się szykuje. Nie odważył bym się typować zwycięstwa którejś ze stron dlatego idę w stronę powyżej 3,5 seta oraz overa w meczu. 4 sety to minimum co nas dziś czeka tutaj.
Schulz, Szalpuk, Mika kontra Muzaj, Oliva, Quiroga bardzo wyrównane oba zespoły.
Gdańsk wygrał na wyjeździe 3:2 z Jastrzębskim Węglem może dziś rewanż i 3:2 znowu dla gości? Kto wie, zobaczymy... Obie ekipy walczą w dalszym ciągu o miejsce 2 gdzie daje bezpośrednio awans do półfinałów.
 
R 0

rosolak

Użytkownik
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
powyżej 3,5 seta 1,40 Unibet
powyżej 182,5 1,70 1xbet

Bardzo ciekawe spotkanie nam się szykuje. Nie odważył bym się typować zwycięstwa którejś ze stron dlatego idę w stronę powyżej 3,5 seta oraz overa w meczu. 4 sety to minimum co nas dziś czeka tutaj.
Schulz, Szalpuk, Mika kontra Muzaj, Oliva, Quiroga bardzo wyrównane oba zespoły.
Gdańsk wygrał na wyjeździe 3:2 z Jastrzębskim Węglem może dziś rewanż i 3:2 znowu dla gości? Kto wie, zobaczymy... Obie ekipy walczą w dalszym ciągu o miejsce 2 gdzie daje bezpośrednio awans do półfinałów.
ZIBI , a jak widzisz drugi mecz ? sądzisz ze Szczecin moze wygrac ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom