>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Primera Division 10.01 - 13.01.2014

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Bet365​
Przed nami ostatnia kolejka pierwszej rundy, po której będziemy dokładnie na półmetku rozgrywek. Zdecydowanym hitem będzie mecz Atletico-Barcelona. Obie drużyny do tej pory zanotowały dwie wpadki, a poza tym odnieśli po 16 zwycięstw. Dwie zdecydowanie najlepsze ekipy tego sezonu w Hiszpanii, osłabień praktycznie brak, zatem czeka nas super widowisko.
Ciekawie powinno być także w meczu Villarreal-Real Sociedad. Obie ekipy w przeciągu tygodnia spotkają się 3 razy, bo dwumecz w Copa del Rey i ligowe starcie ale mecze tych drużyn na pewno powinny ekscytować kibiców La Liga, bo to dwie fajne ekipy. W tej kolejce liczę na kolejne dobre mecze w wykonaniu Sevilli czy Valencii. Również uważam, że ciekawie powinno być w Bilbao, bo Almeria co raz lepiej sobie radzi i powinni w jakiś sposób zagrozić Baskom, którzy w 2014 roku ponieśli już dwie porażki.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na piątkowy mecz znalazłem ciekawy i w miarę bezpieczny zakład. Granada gra w kratkę, a dodatkowo u siebie bardzo słabo. W tym sezonie wygrali na własnym obiekcie jedynie z Bilbao (2:0) i z Malagą (3:1). Jutro jednak zagrają z Valladolid i myślę, że statystykę mogą trochę podreperować. Po 3 słabych, by nie powiedzieć fatalnych meczach musi w końcu przyjść poprawa. To ich regularny cykl 2-3 mecze słabe i potem znowu punktowanie.
Valladolid z kolei znowu bez Eberta. Na wyjeździe wygrali tylko z Rayo, a tak tracą masę goli. Zdecydowana większość traconych goli to wina wyjazdów. Nie stracili gola jedynie z Elche i z Rayo. Granada minimum jedną bramkę wsadzi, to jest pewniak. W takim przypadku, w moim zakładzie już byśmy mieli zagwarantowane połowę zwrotu. Chodzi tu oczywiście o gole dla Granady. Pinnek wystawił linię 1,25, a jest ona dla mnie idealna i dużo lepsza niż samo zwycięstwo zespołu.
Granada u siebie ostatnio nie miała ogóra do ogrania (nie licząc tego nieszczęsnego Pucharu Króla) więc teraz będzie dobra okazja. W Valladolid masa kontuzji co chwile niweczy plany trenera. O wzmocnienia ciężko, bo z kasą krucho.
Miałem grać over na cały mecz, ale boje się, że może zabraknąć jednej bramki. Możliwa luka na środku obrony Granady więc Owsiakowe &quot;róbta co chceta&quot;.
Granada - Valladolid
Granada over 1,25 ✅ 4:0
1,90 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
makaveli23 146K

makaveli23

Użytkownik
Athletic Bilbao - Almeria
Under 2.5 and 3
1.943
Pinnacle
Mysle ze warto przyjrzec sie temu typowi blizej. Athletic ma problemy ze strzeleniem bramek w nowym roku. Z Sociedad mieli wiecej sytuacji, posiadania ale widocznie dostali dwie bramki z kontry i na tym sie skonczylo. W pucharze z Betisem, w okrojonym skladzie takze w pierwszej polowie do 40 minuty bylo bodajze 10-3 w strzalach a jak sie skonczylo? Dostali bramke w plecy z dosrodkowania po glowce Rubena Castro, okolo 42 minuty i tak sie skonczylo. A przechodzac do Almerii to przed pucharowym meczem z Santander, gdzie zremisowali 1-1 zdolali utrzymac czyste konto w 4 kolejnych meczach, wiec zlego slowa o ich defensywie nie mozna powiedziec. Jezeli Athletic zagra tak malo efektywnie to znowu moze sie meczyc w ataku, a taktyka Almerii jak przeanalizowali gre Bilbao w nowym roku chyba bedzie jasna, nie grac zbyt odwaznie i do przodu, a spokojnie czekac na kontry. Co prawda Athletic gra u siebie wiec wkoncu powinien sie przelamac, ale mysle ze latwo nie bedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Granada CF - Real Valladolid

Jest to spotkanie dwóch drużyn, z których jedna u siebie gra bardzo słabo, a zmierzy się z zespołem, który niespecjalnie radzi sobie ze spotkaniami w delegacjach. Ogólnie mecz się wspaniale nie zapowiada. Pewnie szukałbym betu w stronę gości, ale po raz kolejny nieobecny jest Patrick Ebert i z miejsca wartość Valladolid spada o naście procent. W tym momencie jedynym realnym zagrożeniem dla bramek rywali po stronie Realu jest Javi Guerra, który w 18 spotkaniach strzelił 11 bramek - ale on także dużo lepiej prezentuje się w momencie, kiedy na boisku jest Niemiec - bez niego także to nie wygląda tak świetnie.

Granada, to drużyna, która na swoim stadionie potrafi narzucić rywalowi swój styl, zdominować go - ale problemem jest skuteczność i wykorzystywanie swoich bramkowych sytuacji i wówczas kończy się to najczęściej porażką - w tym sezonie na dziewięć pojedynków u siebie, przegrali aż siedem - ale zaliczali dobre spotkania przeciwko Sociedad, Sevilli czy Atletico (dwa karne dla gości).

Dzisiaj jednak liczę na przełamanie Granady - tak jak wspomniałem po stronie Valladolid zabraknie Eberta (kontuzja) i Rubio (kartki) z tych piłkarzy, którzy z miejsca weszliby do pierwszej &#39;11&#39;. Do składu wraca co prawda Oscar, ale mam wrażenie, iż w tym sezonie on gra znacznie słabiej niż choćby w poprzednim. Do składu Granady wraca przede wszystkim 1. bramkarz zespołu, Roberto Fernandez i środkowy obrońca, Jeison Murillo który zastąpi Diakhate. To na pewno odpowiednie wzmocnienia, przede wszystkim w postaci powrotu pierwszego portero, które będą w stanie zatrzymać po prostu słabą ofensywę Valladolid, która bez wspomnianego wyżej Niemca nie prezentuje się jakoś niesamowicie.

Awizowane składy:
Granada: Roberto Fernandez - Foulquier, Mainz, Murillo, Angulo - Recio, Iturra, Rico - Piti, El Arabi, Brahimi
Valladolid: Marino - Rukavina, Valiente, Rueda, Pena - Perez, Rossi - Larsson, Oscar, Omar - Guerra

Zdecydowanie bliżej mi dzisiaj do typowania przełamania się gospodarzy niż gości - Granada potrafi zagrać fajnie w piłkę, tylko nie zawsze w parze idą z tym wyniki na korzyść drużyny Alcaraza. Natomiast ekipa Ignacio Martineza bez Eberta wygląda słabo przede wszystkim w formacji ofensywnej - może nie ma on jakichś niesamowitych statystyk w punktacji kanadyjskiej - ale jeśli on gra, to umiejętności kolegów wzrastają i cały zespół prezentuje się o level lepiej. Nie spodziewam się dzisiaj fajerwerków z obu stron - jeśli nie skończy się 0:0, to minimalnie powinni wygrać gospodarze.

Granada CF [AH -0.25] @ 1.73 Pinnacle [4:0 ✅✅✅]
Valladolid nie strzeli @ 2.50 WilliamHill [4:0 ✅✅✅]
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja też miałem grać Granadę, bo nie wiem dlaczego ale byłem przekonany, że grają na wyjeździe... Teoretycznie domowy mecz powinien dać im przewagę ale mnie ich gra u siebie jakoś nie przekonuje. Nie mają zbytnio zawodników do gry atakiem pozycyjnym, a taki raczej dzisiaj będą musieli zastosować. U siebie ledwie 2 wygrane - nad Athletic i Malagą i w tych meczach zagrali dobrze ale pozostałe przegrali i raczej nie zachwycali.

Tak jak piszę Ramzes i Esperanza wśród gości nie ma Eberta i moim zdaniem to jest mega osłabienie. Tak jak Esperanza dodał, nie ma może mnóstwa goli i asyst ale Javi Guerra zdecydowaną większość goli zdobył po asystach duetu Oscar-Ebert. Co do słabszej formy Oscara w tym sezonie, to wynika ona z wielu kontuzji, jakie przeszedł. Aczkolwiek jak gra to nie zawodzi i prowadzi ten zespół. Dzisiaj JIM musi liczyć na dwójkę Oscar i Javi Guerra, bo to jego jedyna broń w ofensywie. A co do szans Granady, to po prostu muszą grać cierpliwie i spróbować wciągnąć rywala na swoją połowę, bo obrona Blanquivioleta do przesadnie mocnych nie należy.

Ja to spotkanie odpuszczam, gdyż nie widzę zakładów, które by mnie zaciekawiły.


Athletic-Almeria

Sobotę zaczynamy w Bilbao i czeka nas ciekawe spotkanie, a przynajmniej ja uważam, że takowe powinno być. Athletic, co prawda przegrał dwa spotkania po nowym roku ale kto oglądał ten wie, że Leones zagrali dobre mecze, a co najmniej poprawne, a jedynym mankamentem była skuteczność. Z Realem Sociedad może nie mieli tylu okazji ale już z Betisem była ich masa i niestety Kike Sola po kontuzji nic nie strzelił. Teraz powrót na San Mames Barria, a więc do miejsca, gdzie Athletic w tym sezonie wygrywa niemal ze wszystkimi. Co ciekawe Athletic grając na SMB stracił 8 goli, a czyste konto zachował w meczach z Villarreal i Barceloną, czyli można powiedzieć, że taki paradoks iż dwóm ekipom z góry tabeli nie udało się strzelić goli tam. Ale takie drużyny jak Celta, Elche, Rayo, Betis czy kryzysowa Valencia tam strzelały i to jest jakiś problem. Valverde już powołał kadrę na mecz i brakuje w niej oczywiście Gurpeguiego, który dostał kartkę przed tygodniem na Anoeta i musi odcierpieć zawieszenie. Zatem na środku obrony możemy spodziewać się duetu San Jose - Laporte. W ofensywie w co raz lepszej formie jest Muniain i teraz ogląda się go z prawdziwą przyjemnością. Tradycyjnie też najwięcej powinien dać środek w osobach Iturraspe i Mikela Rico. Almeria zapewne przyjdzie pograć z kontry, a zawodników do tego ma. Mega szybki Aleix Vidal będzie tutaj nieoceniony. Ciekaw jestem czy zagra Suso, bo on ostatnio w meczach ligowych był pomijany przy ustalaniu podstawowego składu. W środku tygodnia praktycznie cały podstawowy skład odpoczywał, a przed rewanżem Almeria ma dobra sytuację i powinna odprawić Racing Santander. Po pucharowym meczu w Kantabrii zespół został na północy i od razu przemieścił się do Bilbao, więć mieli kilka dni spokoju od podróży. W ostatnim czasie forma Andaluzyjczyków jest dobra, bo w 8 ostatnich spotkaniach osiągnęli bilans 5-1-2, co jak na drużynę z okolic strefy spadkowej jest dobrym wynikiem. Cztery ostatnie wyjazdy kończyli z co najmniej jednym strzelonym gole, chociaż rywale nie byli zbyt mocni. Mimo tego udawało się strzelić bramki z Sevillą czy Atletico na wyjazdach, a jedynymi terenami bez gola była Malaga i Real Sociedad. Teraz też uważam, że stać ich na co najmnie jednego gola, bo Athletic będzie grał ofensywnie, więc okazji do kontr nie zabraknie, a te Almeria grać potrafi. Kurs dość wysoki i dla mnie jak najbardziej do pobrania.

BTS @ 1,95 William Hill✅6:1


Elche-Sevilla


Elche to kolejna z drużyn, która więcej punktów zdobyła na wyjeździe, chociaż w przypadku Franjiverdes ta różnica jest bardzo mała - 8 w domu i 9 na wyjeździe - nie to co w przypadku Granady(6 - 14). Jak na beniaminka niby nie jest najgorzej ale szczerze powiedziawszy nie lubię tej ekipy, bo po prostu nie mają wyrazu i ciężko się ich ogląda. Jakoś tak bez stylu, bo w Segunda charakteryzowali się dobrą obroną, a w PD tego nie ma, bo też i jest inny skład. A co do składu, to zabraknie Botii na środku obrony, który pauzować będzie za 10 żółtą kartkę! Z resztą w przeciągu 5 sezonów w Primera Division ten zawodnik ma już na swoim koncie łącznie 59 żółtych kartek w 124 meczach!!! Ale osłabienie będzie i na środku zapewne zobaczymy duet Lomban i Sergio Pelegrin, a ja od tej dwójki za dużo to bym nie oczekiwał. Zwłaszcza, że po drugiej stronie będzie Carlos Bacca, który w ostatnim czasie jest w mega formie. Kolumbijczyk strzela, asystuje i generalnie jest mega ważną postacią w Sevilli. Tak samo jak Rakitic, który będzie stanowił duże zagrożenie dla obrony Elche. Z resztą, tak jakby się przyjrzeć to Sevilla na każdej pozycji ma o wiele mocniejszych zawodników. Na papierze różnica jest spora i obecnie wreszcie Nervionenses grają na miarę swoich możliwości. Ostatnio ograli Getafe 3:0 i trzeba przyznać, że to był najlepszy ich mecz w tym sezonie, bo rywala po prostu zmiażdżyli, na nic mu nie pozwalając. W 6 ostatnich spotkaniach zgarnęli 16pkt, a do tego warto dodać, że w 5 ostatnich meczach wyjazdowych zawsze strzelali, co najmniej 2 gole! Forma jest, więc moim zdaniem warto pograć, bo Sevilla już chyba na dobre przezwyciężyła wyjazdowy problem braku wygranych.

Sevilla over 1,5 @ 2,20 Bet365⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Elche - Sevilla 1:1 ⛔
Typ: Sevilla powyżej 1,5 gola ⛔
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365

Podobnie jak Kapszti pograłem na gości powyżej 1,5 gola. Kurs naprawdę zachęcający, forma Sevilli coraz lepsza i na pewno będą chcieli powalczyć o 4 miejsce dające eliminacje Ligi Mistrzów. Skład tak jak napisał kolega powyżej na pewno silniejszy w drużynie gości, strzelają często na wyjeździe dlatego liczę, że i słabiutkiemu Elche wpakują co najmniej 2 brameczki.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Arbitrem spotkania w Granadzie będzie Miguel Angel Ayza, arbiter mało znany nawet sympatykom La Liga z racji,że ostatni mecz pod jego wodzą był prowadzony w sezonie 2010-2011. Ogólnie sędzia ten sędziował w La Liga tylko 2 mecze i w obu pokazał po 7 żółtych kartek. Teraz ma być rozjemcą potyczki 13. z 17. drużyną ligi. Mimo,iż lokaty odległe to przepaść punktowa między 11. drużyną - Malaga a strefą spadkową to zaledwie 4 punkty.
Porównajmy teraz zdobycze kartkowe w ostatnich 5 potyczka ekip Granady:
Almeria-Granada 6 żółtych
Granada-Sociedad 4 żółte
Rayo-Granada 9 żółtych i 1 czerwona
Granada-Sevilla 11 żółtych
Barcelona-Granada 4 żółte i 1 czerowna
A teraz Valladolid:
Valladolid-Betis 1 żółta
Espanyol-Valladolid 4 żółte
Valladolid-Celta 7 żółtych i 1 czerwona
Real Madryt-Valladolid 2 żółte
Valladolid-Osasuna 8 żółtych
Valladolid ostatnio podobnej rangi mecz grał z Celta Vigo, którą ograł 3-0 a w meczu było aż 8 żółtych i 1 czerwona kartka. Granada ogólnie w jej meczach pada dużo kartek i warto zauważyć ile ich padło w meczu z Rayo, który był z tych o wszystko. Dziś moim zdaniem będzie podobnie.
Niewiadomą pozostaje sędzia ale skoro w 2 meczach La Liga pokazał 14 kartek to w walce o utrzymanie, bo z tej serii dziś potyczka myśle,że zawodnicy dadzą mu szansę pokryć linię 5.5 kartki.
Granada-Valladolid
powyżej 5.5 kartki azjan
1.95
Bet365

Z miejsca przyznaje się,że mało oglądam La Liga i jeżeli ktoś ma sensowne obalenie mojej analizy to pisać śmiało, w końcu chodzi o pieniądze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
banan23 150

banan23

Użytkownik
Granada - Real Valladolid Wracamy w końcu do Primera Division. Dziś spotkanie &quot;na dole&quot; pomiędzy drużyną Granady a Realu Valladolid. Spodziewam się tu nudnego meczu, dużo kopania piłki niż rozgrywania akcji. Obie drużyny okupują dolną połowę tabeli. Zespoły te grały ze sobą dotychczas 4 razy. W 3 meczach zakład poniżej 2 goli HA nie przegrałby.
Podopieczni Lucasa Alcaraza zajmują 13. pozycję w tabeli z fatalnym dorobkiem strzeleckim. W osiemnastu spotkaniach zdołali zdobyć tylko 15 bramek. Podobnym osiągnięciem mogą &quot;pochwalić&quot; się również Real Betis oraz Osasuna. Nie spodziewam się jakiejś super gry z ich strony a to dlatego, że kontuzjowani są bardzo ważni zawodnicy, obrońca Diakhate, 14 meczy, 1 asysta; pomocnik Buonanotte, 14 meczy; napastnik Ighalo, 8 meczy, 1 gol. Dodatkowo za kartkę zawieszony jest pomocnik Yebda, 10 meczy, 1 gol. Niepewne są występy obrońcy Angulo, 15 meczy; Murillo, obrońca, 15 meczy; Rico, 15 meczy, gol i asysta. Jak więc widzimy z takich czy innych powodów nie zagrają kluczowi zawodnicy tego zespołu. Sądzę, więc, że Granada nie będzie miała dużo okazji do strzelenia bramek. Może z 3-4 strzały na bramkę rywala.
W Realu też nie dzieje się za dobrze. Drużyna znajduje się na granicy strefy spadkowej. Równie dużo kontuzji co u przeciwnika nie zachęca do grania overów. W meczu tym nie zagrają: obrońca Alcatraz, 8 meczy, gol i asysta; pomocnik Ebert, 12 meczy, 3 gole i 5 asyst. Za kartkę zawieszony jest Rubio, 14 meczy. Jak widzimy plaga kontuzji także u podopiecznych Juan&#39;a Martineza. Nie wiem, czy będzie miał kto kreować akcje. Ciężar gry na siebie pewnie weźmie Rossi.
Granada będzie chciała na pewno ten mecz wygrać, ale czy będzie ich na to stać? Ta drużyna woli grać na wyjazdach. U siebie zdobyli tylko 6 punktów, na obcym terenie ponad dwa razy tyle- 14. Valladolid za pewne nie będzie chciał przegrać tego meczu w obecnej sytuacji kadrowej. Myślę, że remis w jakimś sensie ich usatysfakcjonuje. Pewnie to Granada będzie prowadziła grę, choć nie za bardzo jej to wychodzi. Goście będą szukać swoich okazji w szybkich atakach i posyłać piłkę do bramkostrzelnego (11 goli) w tym sezonie napastnika Javiego Guerry. Uważam, że ten mecz wygra albo jedna albo druga drużyna 1-0. Zwycięzce trudno wytypować dlatego ja wybiorę inny rodzaj zakładu po dobrym kursie.
Typ: Poniżej 2 goli HA
Kurs: 2.15
Stawka: 4j
Bukmacher: BET365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Atletico Madryt v Barcelona
Barcelona AH: 0,-0,5 kurs: 1,975 buk: Bet365 ⛔
Barcelona AH: -1 kurs: 3,00 buk: Bet365 ⛔
powyżej 2,5 i 3 gola kurs: 2,10 buk: Bet365 ⛔(edit:// jeszcze taki typ. Nie sądzę aby były tu szachy podobne z Superpucharu. Co do braku Messiego i Neymara - też nie wierzę - to zasłona dymna. Może nie zagrają od początku, ale wejdą w odpowiedniej chwili)
Nikt się jeszcze nie odważył typować jutrzejszego szlagieru PD. Zacznę. W zasadzie to no-bet, ale jak tu nie oprzeć się postawieniu czegoś w takim meczu. Oba typy w stronę Barcelony. Pierwszy ze zwrotem połowy stawki w przypadku remisu, Drugi kosmiczny po wysokim kursie na 2 bramki przewagi. Jedna to zwrot.
Na początku sezonu w superpucharze też grałem na Barcelonę. Wtedy nie doceniałem Atletico, po tamtym meczu zacząłem grać na nich. Teraz jest inaczej - doceniam ich. Atletico to świetna, poukładana paczka. Łączą grę zespołową z indywidualnościami jak Diego Costa, grają u siebie, a jednak stawiam na Barcelonę. Jest to test na ich obecną formę. Od 26.10 kiedy wygrali u siebie z Realem Madryt nie mieli ani w LM ani w PD tak trudnego rywala. Na mój typ ma oczywiście wpływ powrót Neymara i Messiego, ale nie tylko to. Bez tych 2 zawodników drużyna potrafiła grać i wydawała się zgrana. Od przegranej z Ajaxem 26.11 w LM nie zanotowała żadnej przegranej, a i wtedy tamta przegrana nie miała znaczenia. H2H w PD też na korzyść, do tego poziom doświadczenia i ogrania, opierania się presji też oczywiście wyższy niż u gospodarzy. Atletico jak wspominałem to już poziom Realu i Barcelony, ale ostatnie mecze nie zachwycały. Jak by coś się zatarło (przynajmniej ja mam takie wrażenie). Skromne wygrane. Ostatni remis w pucharze, ale też sama gra jak by ciut gorzej niż na początku. Za to Barcelona na odwrót z każdym meczem gra lepiej. Ale tak jak wspomniałem na początku to będzie realny test na ich poziom. Typy nie są do grania jakimiś wysokimi stawkami, jak już pisałem na początku to raczej no-bet, ale ja mam słabość do Barcelony i myślę, że na dzień dzisiejszy są trochę lepsi.
edit po meczu:// Jest takie powiedzenie &quot;gdzie rozum śpi - tam rodzą się demony&quot;, parafrazując je na użytek bukmacherki należało by powiedzieć &quot;gdzie rozum śpi tam rodzą się głupie typy&quot;. Przepraszam wszystkich, którzy zagrali. Niestety mam tak, że nie nauczyłem się grać underów i remisów nawet wtedy gdy jest taka potrzeba. Po prostu ciągle mi się wydaje, że wielkie mecze to dużo goli i wielkie widowiska. Jak dowodzi ten mecz, ale też spotkania &quot;na szczycie&quot; w PL najczęściej tak nie jest. Pewnie po meczu to łatwo powiedzieć, ale remis wydawał się taki oczywisty...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Celta ostatnio przegrała z Realem Madryt na wyjeździe, ale pomimo wyniku 0:3, gra im wstydu nie przynosi. Nie grali taktyką ultradefensywną. Starali się atakować, potrafili wymienić kilka podań na stronie przeciwnika. Fantastycznie grał Rafinha, który pokazał, że jest najlepszym graczem w zespole. Przegląd pola, klej w nodze, ta gracja z jaką porusza się z piłką. Barcelona niech bierze go do siebie, bo nie wiedzą co tracą.
Brat Thiago Alcantary robi co może, ale sam meczu nie wygra. Zrobił dwie setki dla Charlesa, ale ten spartaczył jak tylko mógł. Wychodzą z założenia, że lepiej jak są sytuacje, ale nie ma wykończenia. Wiadomo nad czym trzeba wtedy popracować i to samo powie zapewne większość trenerów.
Nie wygrali od 4 meczów i pewnie jutro zaliczą kolejną porażkę jak nic nie zmienią. Luis Enrique pytany o wzmocnienia - chętnie by je przyjął, ale jest świadomy, że sytuacja finansowa nie pozwala na wiele. Dodał, że Celta będzie toczyć bój o utrzymanie zapewne do ostatniej kolejki i nie ma co kalkulować ile punktów wystarczy do utrzymania, tylko grać o pełną pulę.
Valencia jest po zmianie trenera. Dwa mecze, dwa dobre mecze. Tak można w skrócie opisać debiut Pizziego na ławce trenerskiej Nietoperzy. W Pucharze Króla odblokował się Postiga - to spory plus. Nie lubię jak Jonas gra na szpicy i rozwiązania jakie nasuwał nam Djukić nie bardzo mi się podobały jeśli chodzi o innych zawodników na tej pozycji. Liczę, że Portugalczyk zacznie zdobywać więcej goli dla swojego zespołu. Włodarze podobno rozglądają się za nowym napastnikiem - mówi się m.in o Aspasie, Felipe Caicedo, Eduardo Vargasie, Lisandro Lopezie i Viníciusie Araújo.
Valencia bez Pabona (decyzja trenera) i bez Banegi (dochodzi po kontuzji). Wracają za to Barragan i Jonas i możliwe, że jutro zagrają nawet od pierwszej minuty. Szczególnie powrót Brazylijczyka to ważny prognostyk dla mojego typu. Nieprzeciętne umiejętności, potrafi sam zrobić akcję, strzelić, podać. Piłkarz kompletny. Valencia jutro powinna być ofensywna, bo Feghouli po dobrych zawodach ma plac. Jonas natomiast może zagrać za plecami Postigi, a na lewą flankę powędruje Piatti.
Do składu Celty wraca Fontas. Pewnie z braku solidnych obrońców, wychowanek Barcelony wejdzie od razu do pierwszego składu. Odczuje jednak brak rytmu meczowego, a i bez tego jest wystarczająco sztywny. Rafinha narzekał na kłopoty żołądkowe, ale lekarz go postawił na nogi i brał nawet udział w dzisiejszym zamkniętym treningu.
Patrząc na to ile bramek traci ostatnio Celta, a dorzucając potencjał ofensywny Valencii to nie wychodzi nic innego jak pograć tu over. Liczę w końcu na to, że gospodarze władują coś do siatki, bo słabe mecze na własnym obiekcie muszą przeminąć. Niech zagrają tak jak z Realem to over siądzie.
Celta - Valencia
Over 2,5 gola 1,96 Pinnacle ✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 195

porugalia

Użytkownik
A.Madryt - FC Barcelona(-1)

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga hiszpańska
Typ: 2
Kurs: 4.20
Bukmacher: Bet-at-home

Już tylko godziny dzielą nas od spotkania w Madrycie na które spoglądać będzie cała piłkarska Europa i tym razem nie będzie to mecz w wykonaniu Realu. Na Vincente Calderon o godzinie 20 :00 wybiegną drużyny Athletico i Barcelony. Spotkanie to będzie kluczowym dla losów tabeli o prowadzeniu na półmetku i zwycięstwie w rundzie zimowej piłkarskiej Primera Division . Na chwilę obecną obie drużyny legitymują się takim samym bilansem tj. 16 zwycięstw 1 remis i 1 porażka , przy czym stosunek Bramek jest na korzyść Blaugrany 53-12 do 47-11 co daje Dumie Katalonii prowadzenie po 18 kolejkach .
Na pierwszy rzut oka bardzo trudno jest wskazać faworyta w tym spotkaniu , z jednej strony solidnie grająca drużyna gospodarzy z własnym boiskiem i na pewno po brzegi wypełnionym stadionem , natomiast po drugiej grająca magiczną piłkę drużyna Barcelony , która na pewno będzie uskrzydlona obecnością wracającego po kontuzji Leo Messiego. Bukmacherzy w tym spotkaniu mają lekkiego faworyta którym jest drużyna gości , podpisuję się też pod tym , ponieważ za chwilę przedstawię kilka argumentów na to ,że Barca zdobędzie w tym spotkaniu 3 punkty i nie zwycięży tylko 1 bramką . Zarówno Diego Simeone jak i Tata Martino mają do dyspozycji swoje największe gwiazdy i na pewno w ich głowach układają się jakieś najmocniejsze wyjściowe 11 .
Trener Barcy może odetchnąć , że na tak wielki mecz wyzdrowiał w pełni Messi , którego pod koniec roku nękało wiele kontuzji. Powrócił już w meczu z z Getafe w którym dał popis swoich umiejętności strzelając 2 gole , może nie byłoby w tym nic dziwnego że zrobił to w 3 minuty. Co do Messiego jest to kluczowy gracz dla tego spotkania , ponieważ wiele razy przesądzał i wyniku pomiędzy tymi drużynami . Od momentu gdy Messi rozpoczął karierę z pierwszą 11 Barcelony strzelał aż 20 razy bramke drużynie z Madrytu. Żadnej innej drużynie tyle nie strzelił . 17 goli strzelał w Primera Division a 3 w Copa del Rey. 12 bramek strzelił przed własną publicznością , a 8 razy piłkę skierował do bramki Athletico na ich boisku. Leo Mesii jest duchem zespołu na co dokumentem są zmiany w stylu gry podczas gdy L10 siedzi na ławce i po tym jak zaczyna się rozgrzewać i w końcu w chodzi do gry , przykąłdem może być mecz rewanżowy mecz w ostatniej edycji ligi mistrzów przeciwko PSG.
Nie zapominajmy jednak ,że oprócz Leosia to Barca ma jeszcze wielu wspaniałych egzekutorów , przykładem są Alexis Sanchez i Pedro którrzy to mają po 11 goli strzelonych w La liga przy 8 Messiego, należy jednak pamiętać ze Argentyńczyk przez połowe kolejek pauzował, ze względu na kontuzje.
W drużynie gospodarzy uwagę należy zwrócić szczególnie na 2 zawodników Diego Coste i Davida Ville , ten drugi drużynie z Kataloni jest świetnie znany gdyż w zewszym sezonie jeszcze występował na Camp Nou , jednak po przyjściu do Madrytu w jego pierwszym meczu przeciwko byłej drużynie zdobył gola, co jednak w finale nic nie dało bo pierwszy mecz w superpucharze zakończył się wynikiem 1-1 a był to mecz na Calderon , natomiast mecz na stadionie Barcy zakończył się bezbramkowymym remisem co w konsekwencji sprawiło ,że To Barcelona unosiła Superpuchar do góry. Mniej znany Jednak Dla Barcy jest Diego Costa , strzelec wyborny , vice lider strzelców La Liga z 19 trafieniami co daje w 18 meczach srednia nieco ponad 1.
Kontynuując wątek poprzednich meczy pomiędzy tymi drużynami i wybierając 10 takich meczu od roku 2009 do chwili obecnej zauważymy, że ten bilans zdecydowanie korzystniejszy jest dla gości którzy to aż 7 razy odnosili zwycięstwo 1 raz przegrali a 2 razy wynik nie został rozstrzygnięty, we wspomnianym wcześniej przeze mnie dwumeczu o superpuchar.Bilans bramek z ostatnich meczy 25-9 na korzyść drużyny Martino.Barcelona zdecydowanie ma za sobą kryzys z przełomu listopada i grudnia gdy to poniosła 2 porażki pod rząd najpierw w lidze mistrzów z Ajaxem , a później sensacyjnie przegrywając w Primera Division z Athletic Bilbao.Po tym czarnym tygodniu nadszedł czas samych zwycięstw , a było ich aż 7 rewelacyjnym stosunkiem bramek 28-5.
Żeby nadać pikanterii temu spotkaniu dodajmy ,że ostatnia porażka gospodarzy miała miejsce 19 października , gdzie to przegrali na wyjeździe z inną drużyną z Barcelony a mianowicie Espanyolem. Uważam ,że będzie to bardzo ciekawy mecz , dużą iloscią goli , wspaniałymi akcjami zarówno po jednej jak i drugiej stronie , ale Messi , Neymar, Fabregas, Pedro, Sanchez,Iniesta , Xavi ,Busquets, Pique , Mascherano, Alves , Alba , Bartra i Valdes będą 14 która przyczyni się do zwycięstwa.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Elche - Sevilla , Typ : zwyciestwo Sevilli @ 2.15 (William Hill)
Zacznijmy od gospodarzy, ktorzy z 10 ostatnich spotkan wygrali tylko jedno i przegrali az 6.
Rowniez mecze na wlasnym boisku nie wychodza im specjalnie : porazki 0:1 z Malaga i dwukrotnie z Villareal (jeden mecz pucharowy), 0:2 z Atletico Madryt i niespodziewane zwyciestwo z Valencia 2:1.
Jak mozemy zauwazyc - tylko 2 gole strzelone w 5 meczach u siebie czyli druzyna nie ma za bardzo kim postraszyc.
Sevilla wreszcie zaczela grac dobrze - ostatnie 3 mecze wyjazdowe to 3 zwyciestwa (2:1 z Villareal i Granada oraz 1:0 z Santander w pucharze).
W ostatnich 10 meczach wygrali az 6 razy, natomiast tylko raz nie zdobyli zadnego punktu.
Wg mnie sa duze szanse, aby Sevilla wywiozla 3 punkty z tego meczu wyjazdowego bo na pewno forme i zawodnikow maja duzo lepszych niz gospodarze.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Atletico Madryt - FC Barcelona
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz który zdecyduje która z ekip Atletico Madryt czy może FC Barcelona będzie liderem rozgrywek Primera Division po pierwszej rundzie sezonu. Jak na razie obie drużyny idą łeb w łeb mają po tyle samo punktów - 49, ja jednak uważam, że przed dzisiejszym spotkaniem należy większe szansę dawać drużynie Gerardo Martino.
Atletico owszem gra rewelacyjnie w tym sezonie w każdych rozgrywkach, u siebie na Estadio Vicente Calderón notując niemal same zwycięstwa (jeden remis na początku sezonu z Barceloną w meczu o Superpuchar Hiszpanii) jednak ostatnio ich gra wygląda nieco słabiej niż jeszcze np. miesiąc temu. Przynajmniej ja osobiście odnoszę takie wrażenie, wymęczone zwycięstwa z Levante i Malagą oraz remis w Pucharze Króla z Valencią według mnie pokazały, że ta drużyna przechodzi obecnie nieco słabszy okres w swojej grze. Oczywiście to , że taki okres nastąpi był do przewidzenia bowiem nie może grać na wysokim poziomie przez cały sezon grając w sumie 13-14 zawodnikami. Jeśli chodzi o kadrę jaką powołał Diego Simeone na mecz z Barceloną to brakuje jedynie Mario Suáreza, pozostali piłkarze natomiast są do dyspozycji trenera wraz z Juanfranem, który pierwotnie miał ten mecz oglądać z trybun, ale komisja ligi anulowała jego kartkę z ostatniego meczu ligowego i dziś będzie mógł pomóc swojej drużynie w osiągnięciu korzystnego rezultatu.
Jeśli chodzi natomiast o Barcelonę tutaj wydaje mi się, że mamy odmienną sytuację. Gra drużyny z Camp Nou wygląda coraz lepiej również ze względu na to, że coraz mniej zawodników jest kontuzjowanych, na dzisiejszy mecz Martino powołał 22 zawodników, jedynymi, którzy znaleźli się poza kadrą są Jonathan dos Santos, Oier i Isaac Cuenca. W kadrze są natomiast Neymar, Dani Alves i Marc Bartra, których zabrakło w spotkaniu z Getafe. Ponadto oprócz coraz lepszej sytuacji kadrowej również może cieszyć znakomita dyspozycja poszczególnych zawodników jak Fàbregas, Alexis Sanchez czy Pedro, a przypomnę również, że wrócił również do gry Leo Messi, który na dobry początek po kontuzji popisał się dwiema bramkami.
Patrząc więc na formę oraz jak obie ekipy ostatni prezentowały wydaje się, że lepiej prezentowała się ekipa z Katalonii. Nie sądzę również by ostatnie występy Atletico były tzw. zasłoną dymną przed starciem z Barceloną i dziś zobaczymy Atletico jakie oglądaliśmy w większości swoich spotkań w tym sezonie. Warto również pamiętać, że na Vicente Calderón Barcelona w ostatnich latach spisywał się przynajmniej przyzwoicie, nie licząc meczu o Superpuchar Hiszpanii (1-1) w ostatnich latach wygrywała tutaj (3 razy 2-1), a ostatnie zwycięstwo Atletico u siebie z Barceloną to sezon 2009/10 i triumf 2-1.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Generalnie jako kibic Barcelony mam duza ochote pograc na Barce zarowno na 2 jak i na (-1) 2 bo uwazam, ze Barca jest w stanie bez problemu to wygrac. Nie podoba mi sie jednak sklad Barcy na to spotkanie. Nie rozumiem dlaczego siedzi Neymar i dlaczego gra Xavi. Kompletnie bez sensu. Atletico u siebie w obronie jest rewelacyjne. Dlatego Neymar bylby dzisiaj idealny. Do tego Pedro+Sanchez bo obaj sa w formie. Natomiast Cesc do pomocy+Iniesta+Sergio. W obronie rowniez martwi ALves ktory jest kompletnie bez formy. Powinnien tam grac Montoya bo Adriano chyba(?) leczy uraz. Zestawienie podane przez sport.es czyli Valdes-Alves-pique-mascherano-alba-sergio-xavi-iniesta-pedro-alexis-cesc nie jest optymalne. Pewnie cos zagram w strone Barcy ale za wieksza kase chyba raczej nie wejde. No ale Barca to Barca, oni moga wszystko ???? Uwazam rowniez, za Barca (-1) po kursie ponad 4 to jednak spore value.
 
K 0

kondzik

Użytkownik
Generalnie jako kibic Barcelony mam duza ochote pograc na Barce zarowno na 2 jak i na (-1) 2 bo uwazam, ze Barca jest w stanie bez problemu to wygrac. Nie podoba mi sie jednak sklad Barcy na to spotkanie. Nie rozumiem dlaczego siedzi Neymar i dlaczego gra Xavi. Kompletnie bez sensu. Atletico u siebie w obronie jest rewelacyjne. Dlatego Neymar bylby dzisiaj idealny. Do tego Pedro+Sanchez bo obaj sa w formie. Natomiast Cesc do pomocy+Iniesta+Sergio. W obronie rowniez martwi ALves ktory jest kompletnie bez formy. Powinnien tam grac Montoya bo Adriano chyba(?) leczy uraz. Zestawienie podane przez sport.es czyli Valdes-Alves-pique-mascherano-alba-sergio-xavi-iniesta-pedro-alexis-cesc nie jest optymalne. Pewnie cos zagram w strone Barcy ale za wieksza kase chyba raczej nie wejde. No ale Barca to Barca, oni moga wszystko ???? Uwazam rowniez, za Barca (-1) po kursie ponad 4 to jednak spore value.
Widzisz i tutaj pojawia się problem- jakbyś był kibicem Barcelony to byś wiedział (przynajmniej z czystej ciekawości próbował dowiedzieć się dlaczego tak jest), że Neymar siedział na ławce z powodu zatrucia pokarmowego - co z kolei powoduje, że jeżeli mu przeszło to dzisiaj pojawi się na boisku.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Athletic Bilbao - Almeria

Zaczynamy od Baskonii, gdzie Athletic będzie gościł Almerię. Faworytem gospodarze i pewnie wygrają, ale łatwiej przeprawy z Andaluzyjczykami mieć nie powinni. Almeria w ostatnim czasie gra naprawdę skutecznie - notuje świetny okres, najlepszy od powrotu do La Liga - forma dopisuje, wyniki także jak należy. Natomiast rok 2014 dla Leones nie zaczął się najlepiej - dwie porażki (0:2 Sociedad, 0:1 Betis) - słabo w obu tych potyczkach nie grali, bo sytuacje bramkowe byli sobie w stanie spokojnie wykreować, ale skuteczność była iście wakacyjna. Teraz jednak powrót do domu - na San Mames Barria podopieczni Valverde wygrywają w tym sezonie aż milo, ale jednak w wielu z tych spotkań ich ofensywa postawa sprawia, że goście potrafią im swobodnie gola wpakować.

Ogólnie wiele meczów na obiekcie Bilbao kończy się over 2.5 - teraz nie będzie inaczej. Kapszti polecał BTS-a po świetnym kursie, od siebie dodaję over 2.5, bo nawet jeśli Almerii strzelić się nie uda - w co do końca nie wierzę, bo jednak z kontry pograć potrafią, a okazji kilka mieć powinni - mimo wszystko jednak, nawet bez gola gości, Basków stać na pokrycie tego overa indywidualnie. W dwóch pojedynkach tego roku nie strzelali, także jeśli przyjdzie skuteczność, to powinni trafiać aż milo.

Over 2.5 @ 1.70 Sportingbet [6:1 ✅✅✅ easyyy]

Celta Vigo - Valencia CF


Pierwszy raz w tym sezonie ma przekonanie, aby grac na Los Che - wynika to głównie z tego, że widziałem trzy ostatnie mecze Nietoperzy pod okiem nowego trenera - bilans tych gier to 1/1/1, ale jednak gra Valencii wyglądała całkiem przyjemnie. Naturalnie na wyjazdach od jakiegoś czasu gra Nietoperzy najlepiej nie wygląda i strasznie się tam męczą, ale tutaj mam przeczucie, aby pójść w ich stronę.

Do składu wraca Jonas i to jest od razu handicap in plus dla Los Che, przełamał się ostatnio Postiga i może wreszcie zacznie coś regularniej trafiać. Na skrzydłach zapewne zobaczymy Feghouliego, który na tle Atletico był chyba najlepszym piłkarzem Valencii i dobrze dysponowany ostatnio Piatti. Przede wszystkim Marca awizuje grę w bramce Diego Alvesa i mam nadzieję, iż Pizziemu nic do głowy nie strzeli i nie postawi ponownie w bramce na Guaitę, bo ten bramkarz niesamowicie mnie irytuję. Z Brazylijczykiem w bramce o wynik będę spokojniejszy.

Celta gra nawet przyjemnie dla oka, ale problemem jest skuteczność. Oni muszą mieć naprawdę bardzo dużo doskonałych okazji do strzelenia bramki, aby zdobyć chociaż jednego gola. Brak jest po stronie Celty jakiegoś konkretnego goleadora - Charles, naturalnie fajny napastnik, tylko on nie strzela nawet jak ma 150% sytuacji na gola jak na Bernabeu (a miał tam przynajmniej dwie takie okazje). Rafinha kręci tym zespołem aż milo, ale brak mu partnerów do grania. Celta coraz realniej musi spoglądać na strefę spadkową, bo wyników nie ma i pozycja coraz gorsza. Luis Enrique w sumie nie ma wielkiego pola manewru - defensywa gra słabo, w ostatnich czterech meczach stracili aż 11 bramek przy 1 (!) strzelonej - z takim bilansem ciężko coś osiągnąć na boiskach w Hiszpanii.

Fantastycznie grał Rafinha, który pokazał, że jest najlepszym graczem w zespole. Przegląd pola, klej w nodze, ta gracja z jaką porusza się z piłką. Barcelona niech bierze go do siebie, bo nie wiedzą co tracą.
Ale jemu to wypożyczenie świetnie zrobiło, podobnie jak Deulofeu. Zobacz na takiego Tello - zostało w składzie i prawie nie gra, bo po prostu znacznie odstaje. Rok na wypożyczeniu to dla niego świetna opcja, bo łapie minuty i cały czas gra. Potencjał moim zdaniem ma większy niż Sergi Roberto, którego bardzo lubię, ale powrót latem Rafinhi to będzie świetna opcja dodatkowa. Mam tylko nadzieję, iż Mazinho nie będzie z miejsca domagał się pierwszego składu dla niego, bo inaczej niestety skończy się jak z Thiago, którego odejścia do dnia dzisiejszego nie potrafię zrozumieć - co za kretyn umieścił w kontrakcie spadek/wzrost klauzuli zależny od rozegranych gier/minut - i przede wszystkim dlaczego Vilanova nim nie grał w ostatnich kolejkach, kiedy mistrz był pewny, aby ten zapis po prostu zlikwidować i tak Thiago odszedł za czapkę gruszek. Oby z Rafa nie było podobnie...

Tak jak wspomniałem wyżej - mam przekonanie do Valencii i stad typ w ich stronę. W wyniku tego zakładu - przy remisie mamy zwrot polowy stawki, przy wygranej wiadomo, porażka także. Overowo może być, ale jednak Valencia jest mimo wszystko zespołem bardziej wyrachowanym i to oni powinni tutaj zgarnąć ostatecznie trzy punkty - bynajmniej nie wydaje mi się, aby na Balaidos mieli przegrać.

Valencia [AH 0, -0.5] @ 2.03 Bet365 [2:1 ⛔ ach ta Valencia...]

Atletico Madryt - FC Barcelona


No to zapowiada się świetny mecz. Wiadomo - z mojej perspektywy lepiej, aby wygrała Barca, ale jednak klasę Atletico docenić należy. Obaj trenerzy do tego spotkania podchodzą bardzo serio i z konferencji prasowej, przynajmniej ja, wyniosłem, że remisem Diego Simeone i Tata Martino gardzić nie będą.

Barca - w bramce z Valdes, w defensywie niestety ma zagrać Masche kosztem Bartry, najlepszego na ten moment stopera Barcy. Messi i Neymar powinni zacząć na ławce to spotkanie, bo jednak obu brakuje rytmu meczowego. Martino zapewne postawi na kwartet: Busquets - Xavi - Iniesta - Cesc, aby mieć większą kontrole nad spotkaniem w środku pola. Simeone zapewne Gabi - Tiago jako DM, na bokach Koke - Turan i z przodu duet Villa - Diego Costa. Czyli klasycznie.

Barca będzie miała piłkę, Atletico będzie się bronic i liczyć na kontry. Spotkanie zapowiada się bardzo taktyczne. Nie trzeba go mocno opisywać - może tutaj tak naprawdę zdecydować jedna akcja jak na Bernabeu czy w Superpucharze, kiedy Barca trafiła na 1:1 z niczego i tak zdobyła puchar.

Moje bety poniżej - wszystko grane płasko. Kartki, to na tych najbardziej prawdopodobnych. A karny mocno prawdopodobny moim zdaniem i powyżej @ 3.00 można brać.
Vamooos Barca!

Remis [Połowa lub koniec spotkania] @ 1.70 Bwin ✅✅✅

Żółte kartki:
Filipe Luis Kasmirski @ 2.50 Betsson ⛔
Juanfran @ 2.85 Betsson ⛔
Dani Alves @ 3.00 Betsson ✅✅✅

Rzut karny w meczu @ 3.40 William Hill ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 105

ceeferem

Użytkownik
Atletico Madryt - Fc Barcelona

Jako kibic Realu Madryt z obojętnym stosunkiem do obu ekip, swoim bezstronnym okiem widzę powtórkę przebiegu meczu z superpucharu. Jeśli Katalończycy mają gubić punkty w lidze to tylko na wyjazdach, u siebie niestety ich przeciwnicy dostają już bramkę przed wyjściem na boisko. Porażka w Bilbao, remis w Pampelunie, a także mecz w Getafe pomimo wyniku 2-5 pokazał, że bez problemu można ugryźć Barcę aczkolwiek kluczem jest twarda, szczelna i skoncentrowana gra defensywna. Simeone stworzył zespół pełną gębą, po mimo braku wielkich nazwisk ta drużyny w każdym elemencie jest monolitem z największą równowagą między formacjami w lidze. Tata wraca do wysokiego pressingu zaraz po stracie piłki, który był najgroźniejszą bronią za czasów Pepa. Potencjał w ofensywie niesamowity i kłopot wyboru bo Messi wrócił....a według mnie póki co zwycięskiego składu bym nie zmienił. Z nim czy bez Barca potrafiła w niezłym stylu wygrywać i ciężar gry ofensywnej rozkładał się równomiernie co było nie lada problemem dla rywali. Barca nigdy nie miała tu łatwo, nawet ze słabszymi wersjami Atletico:

Atletico Madryt - Fc Barcelona 1-1 (SP 2013)
Atletico Madryt - Fc Barcelona 1-2 (13/14)
Atletico Madryt - Fc Barcelona 1-2 (12/13)
Atletico Madryt - Fc Barcelona 1-2 (10/11)
Atletico Madryt - Fc Barcelona 2-1 (09/10)
Atletico Madryt - Fc Barcelona 4-3 (09/08)


Delikatnie na mecz proponuję:

⚽ DW 1-1 --&gt; 6.50 (Bet365) ⛔
⚽ DW 1-2 --&gt; 9.00 (Bet365)
⛔
oraz:
⚽ rzuty rożne powyżej 9,5 --&gt; 1.80 (Bet365) ✅
⚽ żółta kartka J. Alba --&gt; 2.70 (Betsson) ✅
&lt;table class=&quot;result-table&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody id=&quot;mutual_tbody&quot;&gt;&lt;tr class=&quot;first-row&quot; data-dt=&quot;12,5,2013,19,00&quot;&gt;&lt;td class=&quot;left first-cell&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nextmatch-score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;table class=&quot;result-table&quot; height=&quot;20&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;185&quot;&gt;&lt;tbody id=&quot;mutual_tbody&quot;&gt;&lt;tr class=&quot;first-row&quot; data-dt=&quot;26,2,2012,21,30&quot;&gt;&lt;td class=&quot;left first-cell&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nextmatch-score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Atletico - Barca
Atletico ostatni mecz w pucharze z Valencią słabiutko, tak samo ligowy z Malagą to męki. W pucharze widać było, że się lekko oszczędzają przed meczem z Barcą i bardziej czekali na ataki Valencii i liczyli na kontry, ale mimo wszystko i tak maluje mi się obraz z tych dwóch meczów lekko inny niż przed nowym rokiem. Barca z kolei się w ogóle nie przemęczyła w meczu pucharowym wygrywając gładziutko 4-0 z Getafe i nie forsując tempa, no i najważniejsze - wrócił Messi i od razu puknął dwie brameczki. Dzisiaj pewnie nie wyjdzie w pierwszym składzie, ale wejdzie z ławki i na podmęczonych obrońców Atletico to może być zabójcza broń. Barca w obronie nie jest monolitem. Jest wręcz słaba. Głupie błędy prawie w każdym meczu, rywale o klase gorsi od Atletico stwarzają sobie bardzo dobre okazje do strzelenia gola. Barca jak to Barca, zapewne też bramkę walnie spokojnie albo nawet i więcej, ale Atletico także nie powinno mieć z tym problemów zwłaszcza, że grają u siebie i mają w składzie Diego Costę, drugiego najlepszego strzelca, który co prawda nie grał zbyt dobrze z Valencią ale dzisiaj będzie max motywacja, nie tak jak we wtorek. Nie licząc ostatniego meczu w Superpucharze, były same BTSY pomiędzy tymi dwoma drużynami praktycznie, z resztą kolega wyżej to pokazał.

BTS @1.62 bet365
Barca wygra i BTS @4.20 WillHill
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Atletico Madryt - FC Barcelona

▶Typ: Barcelona i over 2.5
▶Kurs: 3.4
▶Stawka: 2j
▶EW: 6,8j

Zapowiada nam się piękny mecz dzisiejszego wieczoru. Spodziewam się tu kilku goli i ładnego widowiska.
Atletico niespodziewanie zajmuje 2. miejsce w PD przed Realem Madryt. Zawdzięczają to oni jednak tylko swojej dobrej grze. Grają bardzo równo, choć nawet miewając słabsze mecze potrafią zdobyć jedną bramkę więcej od przeciwnika. Podopieczni Diego Simeone zapewne będą chcieli wygrać dzisiejszy mecz by na półmetku sezonu objąć prowadzanie w La Liga. Czeka ich dziś trudne zadanie. Kilka dni temu jednak otrzymali oni dobrą wiadomość o pozytywnym rozpatrzeniu odwołania od żółtej kartki dla Juanfrana, który dziś jak mniemam wybiegnie w podstawowej jedenastce. Trener ma powody do zadowolenia, bo w/w zawodnik to ostoja defensywy Los Rojiblancos. Drużyna wystąpi dziś prawdopodbnie bez zmagającego się z urazem Filipe Luisa, lewego obrońcy (20 meczy, 2 asysty). Może to być wzmocnienie dla prawoskrzydłowego Barcy, którym będzie Alexis lub Pedro.
Barcelona jest w formie. Potwierdza to wygrana z Getafe, oraz wspaniały powrót na boisko Leo Messiego, który grając zaledwie 30 minut w ciągu 240 sekund zdołał strzelić rywalowi 2 bramki. Nikt nie wie, czy Argentyńczyk wybiegnie dziś w podstawowej jedenastce, ale jako kibic Barcy nie wyobrażam sobie innego scenariusza na tak ważny mecz. Fabregas na pozycji ŚN to nie jest to samo. Cesc powinien zagrać w pomocy. Hiszpan ma świetny okres gry. Udowadnia to licznymi asystami jak i golami. Martino zdaje sobie sprawę, że mecz ten nie jest meczem rozstrzygającym o mistrzostwie, ale nie zamierza go przegrać. Leo Messi lubi strzelać gole drużynie z Madrytu. Zdobył ich już 20. Jeżeli wybiegnie w 1. składzie to może on sam pokryć tego overa, co już raz udowodnił strzelając hattricka Atletico. Jest jeszcze jedna niewiadoma, dotycząca prawej obrony. Mam nadzieję, że wybiegnie na nią Montoya a nie Alves. Ten drugi jest bez formy. Martin zaś grał regularnie i solidnie.
Teraz trochę statystyk. Drużyny te mierzyły się ze sobą już 31 razy. Spośród 16 meczy na wyjeździe Barca wygrała 6, każdy z tych meczy zakończył się overem 2.5. Atletico u siebie strzela średnio 3,7 gola na mecz. Jest to niesamowity wynik. Barcelona na wyjeździe średnio 2,4 gola. Te liczby pokazują nam, że może tu paść hokejowy wynik, jeżeli obie drużyny zagrają otwarty futbol. Myślę jednak, że Blaugrana strzeli tego jednego gola więcej od rywala i zgarnie tak bardzo ważne 3 punkty.
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Granie 1X2 w meczu Atletico-Barcelona wg mnie bez sensu. Faworytem jest Barca, ale dla mnie ten mecz zrównuje się prawie do 50:50 przez atut własnego boiska Atletico i ich trenera, którego osobiście uważam, za jednego z najlepszych na świecie.
BTS
po 1.61 (bet365) wydaje się najbardziej sensowne, nie wiem co w defensywie Simeone musiałby wymyśleć, żeby Barca nic nie strzeliła, bo wydaje się to prawie niemożliwe, ale z drugiej strony, gdzie jak nie tu ;) Atletico w tym sezonie piekielnie mocne u siebie, a ostatni mecz pucharowy z Valencią na wyjeździe to oszczędzanie się przed szlagierem Barcą. Nie typuje overa bo 1:1 uważam za bardzo możliwy wynik (obok 2:1 i 1:2).
A typ Barcelona -1 w ogóle oderwany od rzeczywistości. Atletico u siebie gra po prostu zbyt dobrze, a uzasadnianie go tylko ogólnymi statystykami (włącznie z Camp Nou a wiadomo, że to zupełnie inne mecze) między tymi dwoma drużynami sięgającymi 2009 roku jest po prostu śmieszne. Bo jeżeli już mamy patrzeć w statystyki to zwróćmy uwagę, że Atletico nie przegrało z Barceloną u siebie w meczu ligowym więcej niż jedną bramką od maja 2007 roku. I jakby nie patrzeć, przez ostatnie prawie 7 lat różnica klas między Barceloną a Atletico bywała dużo większa niż dzisiaj. Ale tak naprawdę pod kątem tego typu należy wziąć pod uwagę trzy mecze Atletico z Barcą u siebie pod wodzą Diego Simeone 1:2, 1:2 i ostatnio w superpucharze 1:1 (ale wiadomo, że ten ostatni mecz należy wziąć w nawias). No nie widzę racjonalnych argumentów za typem z handicapem na Barcę. Diego Simeone na pewno coś wymyśli żeby to był close game. A powyższe statsy potwierdzają tylko typ za BTS.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom