>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Primera Division 16.01-18.01.2015

Status
Zamknięty.
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Getafe - Real
Real Madryt / powyżej 2,5 @ 1,83
Real (-1.5) @ 1,57

(po pierwszej połowie miałem obawy, ale skończyło się jak się skończyło)
✅ ✅
Real po ostatnim przegranym dwumeczu z Atletico i odpadnięciu z Pucharu, dziś podejmuję drużynę Getafe - która w tym sezonie radzi sobie słabo i nie wygrali meczu w lidze od 4 spotkań. Real na pewno mocno podrażniony po odpadnięciu z Pucharu, dodatkowa motywacja to tylko jeden pkt przewagi nad Barceloną, wiedzą że dziś po prostu nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów z 15-stą drużyną ligi.
Ostatnie 3 spotkania pomiędzy tymi drużynami:
Getafe - Real 0:3
Real - Getafe 4:1
Real - Getafe 4:0
W każdym z ostatnich 3 spotkań Real zdobywał więcej niż 2 bramki, dlatego myślę że dziś też powinni pokryć linię bramek 2,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 36

guxinimod

Użytkownik
FC Barcelona - Deportivo La Coruna
Wynik/Obydwie drużyny strzelą: Barcelona/Nie
Kurs: 1,80
Barcelona czuje, że nie może tracić punktów, bo walka toczy się teraz bardzo zacięcie o mistrza BBVA, więc jak dla mnie wygrana Barcelony to &quot;pewniak&quot;, do tego fajny kurs na to, że Deportivo nie zdobędzie bramki, więc pobieram z pocałowaniem ręki ????
Barcelona ma klasę, o tym każdy wie, a Deportivo jest słabe, mój kandydat do spadku. Bardzo słaby bilans bramkowy, najmniej strzelają, najwięcej tracą. Trzymam kciuki, kto skorzysta z typu temu życzę powodzenia ^^
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Getafe - Real Madryt
Wynik meczu: Real Madryt -1 1,58✅ 0:3
Patrząc na skład Królewskich, aż żal tego nie zagrać. Real mocno podrażniony i na pewno bardzo zdeterminowany. Przy takim potencjale jaki tkwi w tym składzie nie widzę najmniejszych szans dla Getafe. Dziś będzie piękne południe dla fanów Realu Madryt.
Atletico Madryt - Granada
Wynik meczu: Atletico Madryt over 1,5 1,35✅ 2:0
W tym spotkaniu warto pograć w stronę Atletico, które jest ewidentnie na fali. Trzeba tutaj wspomnieć o awansie w pucharze kosztem Realu Madryt. Granada będzie w tym meczu tylko się bronić, ale i tak stracą kilka bramek. Atletico ma dużą moc w ataku, w ogóle gra od jakiegoś czasu perfekcyjnie we wszystkich formacjach co w zderzeniu z ostatnią drużyna ligi może oznaczać tylko jedno.
AKO 2,13✅✅
Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Atletico - Granada
Torres strzeli @ 2,00

Można spróbować za drobne, Torres w ostatnim spotkaniu z Realem dał popis strzelecki zdobywając 2 bramki przebywając na boisku 57 minut, a jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dzisiaj defensywa będzie znacznie słabsza niż ta Realu, bo przecież podejmują ostatnią drużynę Primiera Division. Myślę że można się pokusić że Torres zdobędzie bramkę w tym spotkaniu.
 
maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
Na wstępie powiem tyle - dziękuję.
I przejdę do swoich wypocin, które dotyczyć będą konfrontacji Deportivo z Barceloną. Cóż mam do zaoferowania? Peffkę.
18.01.2015; 19:00
La Coruna - FC Barcelona
PONIŻEJ 6,5 spalonych w meczu @ 1,85 Betsson
✅✅✅

Panie, Panowie! Przykujcie na chwilę uwagę na ten typ. W teorii - znalazłem perełkę weekendu. Zastanawia mnie jak będzie to wyglądało na boisku. Nie wiem kto wystawiał powyższą linię, ale z pewnością nie jest to osoba poważna. Skąd taki kurs to naprawdę nie wiem. Gospodarze odpowiednio w swoich ostatnich pięciu meczach byli łapani na spalonym: 5 (8 w meczu), 1 (4), 1 (8), 7 (13!) i 2 (5) w ostatnim meczu z Levante. Ale dziś grają ze zdyscyplinowaną taktycznie Barceloną. Taka sama statystyka dotycząca przybyszy z Camp Nou prezentuje się następująco: 7 (7), 4 (7), 1 (3), 2 (4), 0 (3). Nie sądzę, że będziemy świadkami jakichkolwiek ataków gospodarzy. Zostaną zdominowani. Oprócz meczu z Espanyolem, który wymieniłem wyżej na pierwszej pozycji, wcześniej Barcelona została złapana na spalony więcej niż sześć razy w meczu z...Athletic Bilbao, w kwietniu (!) minionego roku. Była to 34 kolejka. Sporo czasu temu, czyż nie? Wiem, że może to być nieco naciągany typ, ale przy takiej linii taki kurs gram z pocałowaniem reki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Deportivo La Coruna - FC Barcelona
- Zapowiada się jednostronna konfrontacja. Barcelona jest bowiem w wybornej dyspozycji. ostatni mecz w pucharze Króla wygrali z Elche 4:0 grając tak naprawdę kadrą B. Dzisiaj skład inny, silniejszy.
- Deportivo to przeciętna drużyna, która w ostatnim czasie radzi sobie nieźle. Pokonali Athletic Bilbao, a także ugrali punkt z Levante.
- Forma gospodarzy nie ma jednak większego znaczenia prze dzisiejszym meczem. Różnica klas jest ogromna. Kadra Barcelony błyszczy obecnie i nie powinni zaliczyć wpadki jak kilka kolejek temu z Realem Sociedad.
Patrząc na możliwości obu ekip, to jednak goście nie powinni w żadnym wypadku przegrać. Trio Suarez-Messi-Neymar będą dzisiaj koszmarem obrony Deportivo.
Barcelona (-2 EH), 2.40 Sportingbet ✅ 0:4
Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 400PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom