>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Scotland Premier League

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
[center:875df9357d]16 grudnia 2006

Hearts - Aberdeen 16:00

Falkirk - Hibernian 16:00

Motherwell - Dundee Utd. 16:00

Inverness - Kilmarnock 16:00

St. Mirren - Dunfermline 16:00

17 grudnia 2006

Rangers - Celtic 13:30
[/center:875df9357d]
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Heart Of Midlothian-Aberdeen FC

mój typ: 1

kurs: 2.00


W tej kolejce czeka nas wiele ciekawych spotkań a jednym z nich jest mecz Heart Of Midlothian-Aberdeen FC. Hearts napewno tego sezonu nie może zaliczyć do udanego, ponieważ po odpadnięciu szybko z Europejskich pucharów w lidze także gra bardzo słabo. Miała być to drużyna która będzie rywalizować z Celticiem o Mistrzostwo Szkocji, a obecnie nie wiadomo że Hearts sobie zagawarntuje start w Europejskich Pucharach. Jeżeli gospodarze wygrali by to spotkanie wtedy awansowali by na trzecie miejsce w tabeli, jednak napewno nie będzie to proste. Aberdeen jest małą niespodzianką, ponieważ zajmuje trzecie mijesce i prezentuje naprawde dobrą gre. Jednak ich gra na wyjazdach nie jest już tak dobra. Tylko trzy zwycięstwa na 9 spotkań na boiksu przeciwnika. A gospodarze tylko 4 zwycięstwa na swoim terenie, wieć ten mecz naprawde zapowiada się bardzo ciekawie. Jednak moim zdaniem wygra Herts. Myśle że po słabej grze wreszczie się przebudzili, i zaczną wygrywać swoje spotkania. Mają dobrą okazje żeby udowdnić swoim kibicom że będą walczyć do końca mimo iż kilku zawodników z pierwszego składu ma kontuzje.

Ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami na boisku przeciwnika:

Premier League 2005-06 2006-05-03 Hearts - Aberdeen 1 - 0
Premier League 2005-06 2006-02-11 Hearts - Aberdeen 1 - 2
Premier League 2005-06 2005-08-20 Hearts - Aberdeen 2 - 0

Premier League 2004-05 2005-01-29 Hearts - Aberdeen 1 - 0
Premier League 2004-05 2004-08-14 Hearts - Aberdeen 0 - 0

Premier League 2003-04 2004-02-11 Hearts - Aberdeen 1 - 0
Premier League 2003-04 2003-08-09 Hearts - Aberdeen 2 - 0
 
H 0

hultaj

Użytkownik
Rangers - Celtic typ: 1x kurs: 1,48 ????

Jeśli chcecie postawić na Celtic w tym meczu bo graja tam Polacy itd. to sie lepiej jeszcze zastanówcie. Napisze wam moją kolejną analize na tym forum i napisze ją żeby wam pomóc a nie zaszkodzić !
Gdy patrze na analizy na tym forum widze ich dużo dobrych ale też kompletnie nie przemyślanych i bez sensu. Tak się składa , że forum jest do tego a żeby wyrażać swoja opinie i chce ją w ten sposów wyrazić. Niechce nikogo obrazać itd. , nie będe nikogo krytykował , aczkolwiek chciałbym zebyscie ustosunkowali sie do moich przemysleń. Sądze że analizy w 2, 3 zdaniowych to nie są analizy i juz lepiej chyba podac sam swój typ na taki mecz niż bezsensu pisać. Takich meczów nie da sie z analizować w 3 zdaniach i prosze zebyście to zrozumieli i niemówie to tylko do zwykłych userów takich jak Ja ale także do moderatorów tego forum !!
Powróćmy jednak do meczu jest to mecz derbowy, dwóch znienawidzonych przez siebie drużyn, znienawidzonych przez siebie kibiców, a także innych religii ( protestanci kontra katolicy ) a wszystko to dzieje sie w tym samym mieście jakim jest Glasgow ! Takie mecze są poprostu najważniejsze w sezonie dla piłkarzy, kibiców, trenerów...
W tym meczu nie gra sie o punkty ale o honor! Celtic ostatnio w dobrej formie, aczkolwiek bywały juz lepsze w jego wykonaniu. Ostatnio na 6 meczy , 4 zwycięstwa, 1 remis i 1 porazka, taki sam stosunek w ostatnich meczach ma również zespół Rangers. Jednakże tu pragne zauważyć ważną informacje , otóz Celtic oststnio gorzej gra na wyjazdach o czym swiadczą remisy chciażby z Hibernian FC , czy porażka w Kopenchadze , a więc z zespołami od Rangersów zdecydowanie gorszymi. Dla odmiany Rangersi doskonale graja u siebie w ostatnich 3 meczach odniesli 3 łatwe żwycięstwa przy bilansie 7-0 w bramkach. Wiadomo ,że stadion jest bardzo pomocny ale w takich meczach jak derbowe nawet on może nie pomóc. Dużą strata dla tego meczu jest napewno brak Chrisa Boyda z Rangersów. Napastnik który sam potrafił wygrywać mecze nie zagra w tym meczu. Jednak właśnie to jeszcze bardziej zmobilizuje graczy Rangers do walki i do tego ,że tego meczu poprostu nie mogą przegrać. mój typ już znacie ja go nie zmienie i wam też to radze chociaż piłka jest okrągła ... ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hultaj uważasz się za dobrego &#39;&#39;Analizatora&#39;&#39; a nie wziołeś pod uwage tego że ich ostatnie pięciokrotne Derby zakończyły się Czterema zwycięstwami Celticu i jednym Remisem ! więc gdzie tutaj przewidujesz wygraną Rangersów którzy w tym sezonie grają poniżej krytyki to poprostu jest kompromitacja dla nich więc warto spojrzeć na ich wyniki co wyraźne widać że przewaga jest po stronie Celticu również warto dodać że Rangersi będą w tym spotkaniu osłabieni co widać po składach natomiast Celtic zagra praktycznie w pełnym Składzie i jak wiadomo &#39;&#39;Derbów&#39;&#39; się nie odpuszcza Gordon Strachan mówi przedtym spotkanie że to będzie mecz żeby udowodnić Rangersą że ich miejsce jest zawsze poniżej Celticu więc jeżeli byłbyś jak pisałem dobrym &#39;&#39;Analizatorem&#39;&#39; to byś to dostrzegł więc mój typ to wygrana Celticu !! A wracając do początku twojej wypowiedzi nie sztuką jest krytykować innych , najpierw pokaż co ty potrafisz a nie że napiszesz 2 analizy które są może poprawne i próbujesz innych uczyć przemyśl swoje postępowanie ...... :zoltakartka:
 
H 0

hultaj

Użytkownik
Po pierwsze przedsstawilem swoją analize i jako moderator nie powiniens tak pisac o Mnie bo to jest nie wporządku.Wiem ze czujesz się urażony moimi wypowiedziami na temat modów na Waszym forum itd. jednak jak juz powiedziałem nie zrobiłem temu zeby komuś zrobić na złość, poprostu tak to widze . I nikt z Was nie powie ze niemam racji bo mam. Nie uwazam siebie za najlepszego analizatora ale napewno jestem w czołówce!! I juz mówiłem ze pisze tu tylko dla satysfakcji bo to lubie i lubie to forum. A żeby coś sie mogło rozwijać to nie można ciągle czegoś głaskać ale też trzeba nieraz powiedzieć sobie prawde ze niejest rewelacyjnie. Co do meczu to również wziełem wszystkie czynniki pod uwage i to jest moja ocena tego meczu. Ja uważam ze będzie tak , a Ty Doberman możesz uważać ze bedzie inaczej. Jeśli analizujesz coś to nie podajesz tego tak jakby musiało to sie stać tylko tak jak ty to uważasz i odbierasz! Ja uważam ze Bliżej zwycięstwu będzie Rangersom a ty inaczej. Mecz jest taki ,że nigdy do konca nie zgadniemy kto moze wygrac , ale mozemy przynajmiej przypuszczac i tylko na tym to sie opiera. Analiza = przypuszczenie na podstawie danych i własnej wiedzy z danego tematu.
Przepraszam jesli kogoś urazilem ale to było stwierdzenie , które miało WAS zmobilizować do jeszcze większej pracy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Powiem ci jedno od oceniania pracy moderatorów jest Administrator który jest za nich odpowiedzialny a nie User który ma 5 postów i jest 3 Dni na forum bo jeszcze nawet nas nie poznałeś a analizy twoje pozostawiają wiele do rzeczenia jak widać jak już jesteśmy przy tym napisałeś kilka analiz które itak nie miałem wielu wątków a próbujesz nas uczyć , Człowieku zacznij myśleć co piszesz oceniasz kogoś na jakiej podstawie :&gt; Kim jesteś żeby nas Oceniać Userem więc panu dziękujemy ????
 
M 0

matrix

Użytkownik
Jeśli chcecie postawić na Celtic w tym meczu bo graja tam Polacy itd. to sie lepiej jeszcze zastanówcie. Napisze wam moją kolejną analize na tym forum i napisze ją żeby wam pomóc a nie zaszkodzić !
Gdy patrze na analizy na tym forum widze ich dużo dobrych ale też kompletnie nie przemyślanych i bez sensu. Tak się składa , że forum jest do tego a żeby wyrażać swoja opinie i chce ją w ten sposów wyrazić. Niechce nikogo obrazać itd. , nie będe nikogo krytykował , aczkolwiek chciałbym zebyscie ustosunkowali sie do moich przemysleń. Sądze że analizy w 2, 3 zdaniowych to nie są analizy i juz lepiej chyba podac sam swój typ na taki mecz niż bezsensu pisać. Takich meczów nie da sie z analizować w 3 zdaniach i prosze zebyście to zrozumieli i niemówie to tylko do zwykłych userów takich jak Ja ale także do moderatorów tego forum !!
Zgadzam sie z Hultajem analizy powinny być dobrze przemyslane i nie byle jakie 2-3 zdaniowe aby byly tylko powinno to byc na podstawie danych z tabel wynikow ostatnich spotkan przypuszczalnego skladu napisanie swojej opinii. Na pewno nie da sie napisac analizy w 3 zdaniach bo jest wtedy ona nie kompletna i zawiera tylko to co najwazniejsze czyli miejsce w lidze lub ilosc ich punktów. Analiza powinna byc podparta bardzo dobrymi argumentami.

Mój typ:


Rangers - Celtic X

Rangersi tak jak Celtic bedą starali się za wszelką cenę wygrać to spotkanie. Gospodarze ostatnio pokazali że potrafią wygrywać w lidze i w PUEFA jednak ten mecz będzie ciężki a zmeczenie zawodników oraz osłabienie druzyny moze dać się we znaki. Celtic z Borucem i Żurawskim na pewno będą się starali wykorzystać ten fakt. Jednak trzeba brać na uwadze ze derby rządzą sie swoimi prawami i większosci spotkan padają remisy. Rangersi graja dobrze u siebie a ich kibice na pewno dodadzą im motywacji aby walczyc o wygranie spotkania. Celtic natomiast bedzie &quot;gral na wyjeździe&quot; co nie zmienia faktu ze 3 pkt są ich głownym celem. Myśle ze to spotkanie bedzie typowo over&#39;owe i zakonczy sie remisem.
Reszte napisali moi poprzednicy.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
[center:c39ecad550]17 grudnia 2006

Rangers Celtic 1 : 1

16 grudnia 2006

Hearts Aberdeen 0 : 1

Falkirk Hibernian 2 : 1

Motherwell Dundee Utd. 2 : 3

Inverness Kilmarnock 3 : 4

St. Mirren Dunfermline 0 : 0
[/center:c39ecad550]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom