>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Scottish Premier League

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP

Na szkockich boiskach rozpoczyna się bardzo ciężki tydzień. Co trzy dni, aż do 5 stycznia gra SPL. Ale najpierw 19 kolejka, która już 26 grudnia. Najciekawiej zapowiada się chyba mecz Dundee - Celtic. Obie drużyny zawiodły w ostatniej kolejce, a teraz grają na Tannadice. W sobotę Falkirk przerwało dobrą passę zwycięstw Motherwell. Teraz podejmują u siebie Inverness, które również wygrało pięć ostatnich spotkań. Możliwe, że Falkirk znowu przerwie passę zwycięstw, tym razem Inverness. ????
Kursy Gamebookers:

Zapraszam do pisania własnych propozycji. ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja osobiście odradzam grac na zwycięstwa Rangersów i Celticu ponieważ te dwie drużyny często lubią sobie &quot;pokpic&quot; z nas typerów więc ja na nich już nigdy nie postawie ponieważ nie zasługują na to ????
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Ostatnio dziwne wyniki padają w Szkocji, ale w tej kolejce mam nadzieje ze nie bedzie juz niespodzianek. Fajnym typem i w dodatku dosc pewnym wydaje sie wygrana Serc które zagrają na własnym boisku z St. Mirren. Serca nie mogą wygrac juz od pieciu kolejek i chyba juz czas aby dopisac 3 punkty do swojego dorobku. Hearts w tym sezonie zawodzza - zajmują dopiero 9 pozycje i przegrały juz 8 spotkan a w tamtym całym sezonie 11 czyli widac ze jakis kryzys jest, i to nie jest juz druzyna z tamtego sezonu kiedy to potrfaiłą wygrac z najlepszymi na wyspach. Z kolei St.Mirren jak co roku w dole stawki. Hearts muszą sie kiedys przełamac i wygrac mecz a jesli nie w meczu ze słabiutkkim St. Mirren które na wyjezdzie wygrało tylko dwa spotkania i strzeliło 4 bramki to z kim :?: No własnie - wiec Hearts powinni ten mecz wygrac !! Takie jest moje zdanie a Wy co sądzicie :?: Piszcie swoje przemyslenia i analizy do meczy ????

PzDr nowak.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jako, że już jestem pojedzony szczęśliwy i w ogóle wszystko ... to mam chwilkę i coś skrobnę ...
Kolega wyżej ma rację bo dziwne rzeczy w Szkocji ostatnio się dzieją ... Celtic zawodzi, Rangersi nie lepiej ... Moim zdaniem ta kolejka nie będzie inna ... Zastanawiam się czy Celtic nie straci kolejnych punktów ... Dundee widać forma wysoko w górę przynajmniej na własnym terenie ... Celtic wręcz przeciwnie ... Ciągle trapieni przez kontuzje i obawą, że Rangersi mogą odskoczyć na pewno miłej atmosfery nie stwarza ... Co do Rangersów to spodziewam się ich zwycięstwa ... &quot;Na własnych śmieciach&quot; grają fantastycznie a Motherwell wyraźnie im jako przeciwnik &quot;leży&quot; ... Kurs niestety nie zachęca więc nie polecam tego grać ... Zastanawiam się też czy Gretna jest w stanie urwać kolejne punkty ... Ostatnie zwycięstwo na pewno chłopakom dodało skrzydeł ... a pogłoski o rzekomych pieniądzach na transfery na pewno odpowiednio mobilizuje piłkarzy ... Najciekawiej jak dla mnie zapowiada się mecz Falkirku ... Czuję tutaj skromne aczkolwiek zwycięstwo gospodarzy ... Z dokładniejszymi analizami jeszcze poczekam a tym czasem ... Pozwólcie, że odpocznę ... :jezora:
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP

Falkirk - Inverness Caledonian Thistle
Moim zdaniem jest to jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki. Inverness, które jest ostatnio rewelacją SPL przyjeżdża do Falkirk, które w ostatniej kolejce zagrało rewelacyjnie z Motherwell. Do zespołu gospodarzy wraca w końcu obrońca Darren Barr, który jest mistrzem w zdobywaniu... żółtych kartek. ???? Gospodarze mogą liczyć na znakomitą grę środkowego napastnika Michaela Higdona, który strzelił ostatnio 2 bramki, a największe zagrożenie stwarza podczas rzutów rożnych bo niewielu zawodników wygrywa z nim pojedynki w powietrzu. Tymczasem goście przyjeżdżają w pełnym składzie. Craig Brewster będzie mógł w końcu liczyć na grę napastnika Dennisa Wynessa. Ogólnie Inverness gra ostatnio bardzo ładną piłkę, a np bramki strzelone Hearts były po składnych akcjach. Jednak wydaje mi się, że w końcu dobra passa się skończy i dlatego stawiam przeciwko Inverness.
Typ: 1x✅✅✅:jezora: Kurs: 1.33 || Bukmacher: Bwin

FC Kilmarnock - Hibernian Edinburgh
Chyba najtrudniejszy mecz całej kolejki. Jednak wydaje mi się, że nieco więcej szans na zwycięstwo mają gospodarze. Oglądając kawałek ich ostatniego spotkania z St. Mirren, stwierdzam, że trochę brak im wiary w siebie. Kontuzje nie są już większym problemem. Brakuje jedynie Frazera Wrighta i doświadczonego Danny&#39;ego Innvincible. Tymczasem Hibernian wciąż jest bez szkoleniowca. Po za tym brakuje najlepszego strzelca i chyba najlepszego zawodnika. Steven Fletcher nie zagra przez najbliższe tygodnie. Z zespołem ogólnie dzieje się niedobrze choć od czasu do czasu sprawiają niespodzianki. Patrz-&gt; remis z Celtickiem. ???? Tutaj raczej stawiałbym, że obie drużyny strzelą bramkę.
Typ: obie drużyny strzelą✅✅✅:jezora: Kurs: 1.65 || Bukmacher: Bwin


Glasgow Rangers - FC Motherwell
Na Ibrox Rangers podejmuje Motherwell. Gospodarze zremisowali w ostatnim meczu z Aberdeen 1-1, choć przeważali i to znacznie, a gol Aberdeen był zwyczajnym przypadkiem. Cóż, spotkanie pomiędzy 2 i 3 drużyną SPL powinno przynieść wiele emocji, a faworytem są oczywiście gospodarze. W drużynie Waltera Smitha wciąż brakuje Nacho Novo, DaMarcusa Beasleya i Andy Webstera. Możliwe, że do zespołu wróci Jean-Claude Darcheville, a za kartki zawieszony jest Lee McCulloch. Tymczasem manager gości Mark McGhee ma do dyspozycji całą kadrę. Ogólnie Motherwell jak na razie unika poważnych kontuzji i dzięki temu zespół plasuję się tak wysoko. Ostatni mecz nie mogą jednak zaliczyć do najlepszych, a grali trochę bez motywacji. Lecz teraz motywacja jak najbardziej się przyda. ???? Rangers są tuż tuż za Celtickiem i czas najwyższy ich dogonić. Ciągle czekam aż bramkę strzeli Daniel Cousin ???? , który swojego ostatniego gola zdobył pod koniec października. Cóż, myślę, że w tym meczu wygrają gospodarze.
Typ: 1✅✅✅:jezora: Kurs: 1.30 || Bukmacher: Bwin

Gretna - Aberdeen
Chyba najwspanialszy prezent sprawili swoim kibicom piłkarze Gretny, pokonując na wyjeździe Dundee Utd. ???? Osobiście skazywałem ich na porażkę, a tutaj przebudził się w końcu Kenny Deuchar, który wprowadził zespół do SPL. Teraz, kiedy ten napastnik wrócił z wypożyczenia drużyna powinna grać tylko lepiej. ???? Myślę, że teraz również mają duże szanse żeby ograć Aberdeen. Kontuzji praktycznie żadnych, oprócz Martina Canninga, który jeszcze długo nie zagra. Goście po raz kolejny zagrają bez: Jackie McNamary, Darrena Mackie i Jeffreya de Visscher. Oprócz tej trójki możliwe, że nie wystąpi kapitan zespołu Scott Severin. Akcent optymistyczny... powrót do zespołu Dereka Younga ???? , który z Lee Millerem w ataku mogą zagrozić bramce gości. Mecz Gretny oglądałem tylko raz ???? i nie zaprezentowali się tam najlepiej. Jednak w ostatnim czasie zespół wziął się do pracy. Uważam, że stać ich na kolejną niespodziankę. ????
Typ: 1x✅✅✅:jezora: Kurs: 1.99 || Bukmacher: Bwin

Hearts - St. Mirren
To co robią Serca w tym sezonie jest karygodne. Ostatnie zwycięstwo 11 listopada i dopiero dziewiąta pozycja nie najlepiej świadczą o zespole. W ostatniej kolejce przegrali z Inverness 3-2, ale mogli dostać jeszcze większe lanie, bo goście mieli jedną poprzeczkę i słupek. Co więcej w 90 minucie Velicka strzelił karnego na 2-2, a mimo to po kilkudziesięciu sekundach Hearts straciło kolejną bramkę i przegrali cały mecz 2-3. Do zespołu St. Mirren wraca napastnik Craig Dargo, który pauzował kilka spotkań z powodu kontuzji. W związku z tym goście nie mają większych problemów kadrowych. Tymczasem Hearts zagrają bez podstawowego bramkarza Eduardasa Kurskisa, który w idiotyczny sposób zarobił ????. ???? Nie mam pojęcia jak zagrają w tym spotkaniu gospodarze. St. Mirren jest drużyną nieco gorszą od Inverness, ale jeśli zespół jest bez formy to nawet z najgorszym rywalem meczu nie wygra. Mój typ under.
Typ: under 2,5✅✅✅:jezora: Kurs: 1.85 || Bukmacher: Bwin

Dundee Utd. - Celtic Glasgow
Ostatni mecz 19 kolejki. Na Tannadice Castle Dundee podejmuje The Bhoys. Gospodarze ponieśli w ostatniej kolejce sensacyjną porażkę z Gretną, natomiast Celtic niespodziewanie zremisował na Celtic Park z Hibernianem 1-1. Podopieczni Gordona Strachan robią strasznie dużo błędów w defensywie lecz jeśli ta formacja zacznie grać pewniej to drużyna znowu zacznie odnosić pewne zwycięstwa. Tymczasem muszą grać bez: Boruca, Wilsona, Perrier-Doumbe i Kennedyego. Niedawno na pozycji prawego obrońcy grał Paul Hartley. Strachan próbuje wszystkiego ale środkowy pomocnik nigdy nie będzie obrońcą. ???? Możliwe, że zagra Bobo Balde, ale on wzmocni jedynie środek gdzie są McManus i robiący ostatnio dużo błędów Gary Caldwell. Tymczasem gospodarze nie mają żadnych nowych kontuzji. Wciąż nie zagrają: Kalvenes, Załuska i Wilkie. Od 2000r. Dundee Utd nigdy nie wygrali z Celtickiem i udało im się tylko trzykrotnie zremisować. ???? Celtic musi w końcu wygrać, bo już za plecami czują oddech Rangersów dlatego stawiam na ich zwycięstwo w tym meczu.
Typ: 2✅✅✅:jezora: Kurs: 1.55 || Bukmacher: Bwin
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Kilmanrock-Hibernian

typ: X na 1 połowę
kurs: 2.10
buk:GB



Kilmanrock dziś podejmuje Hibernian, bilans gier Kille to 2-3-4 u siebie, a Hibernian na wyjazdach taki sam... :rolleyes:
Jednak nie tędy droga. Kille u siebie prawie zawsze przesypia 1 połowę.
Ich bilans na 1 połowę to 0-8-1 :!: Jedynie z Celtami przegrali 1 połówkę.
Po przerwie wyniki bywały różne...
Hibernian z kolei zaskoczył wszystkich że był o mały włos od sprawienia super sensacji remisując dość pechowo z Celtickiem na boisku rywala.
Hibernian strzela i traci na wyjazdach bardzo mało goli ich bilans bramkowy to 7-9 w 9 meczach czyli poniżej 2,5 gola na mecz wypada.
Ich bilans na 1 połowy na wyjazdach jest bardziej zróżnicowany niż bilans Kille 3-4-2. Dziś spodziewam się wyrówanej gry w środku pola przez co spodziewam się że wynik utwki w 1 połowie w miejscu i skończy się na remisie do przerwy
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Falkirk - Inverness Caledonian Thistle Typ: 1x✅✅✅:jezora54:
FC Kilmarnock - Hibernian Edinburgh Typ: obie drużyny strzelą✅✅✅:jezora54:
Glasgow Rangers - FC Motherwell Typ: 1✅✅✅:jezora54:
Gretna - Aberdeen Typ: 1x✅✅✅:jezora54:
Hearts - St. Mirren Typ: under 2,5✅✅✅:jezora54:
Dundee Utd. - Celtic Glasgow Typ: 2✅✅✅:jezora54:
Tego to nawet ja się nie spodziewałem. :-D Z tego wniosek jest jeden, że Liga Szkocka też jest dość przewidywalna. ???? Faworyci nie zawiedli, zarówno Celtic jak i Rangers wygrali swoje spotkanie. W końcu bramkę strzelił Daniel Cousin. Po za tym Gretna nadal nie odpuszcza i zdobywa kolejne pkt. Źle się dzieje z Hearts i Hibernianem. Obie drużyny notują ostatnio fatalne wyniki, a poprawy formy jakoś nie widać. ???? Oby więcej takich dni. Pozdrawiam.:spokodfhgfh:
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Tego to nawet ja się nie spodziewałem. :-D Z tego wniosek jest jeden, że Liga Szkocka też jest dość przewidywalna. ???? Faworyci nie zawiedli, zarówno Celtic jak i Rangers wygrali swoje spotkanie. W końcu bramkę strzelił Daniel Cousin. Po za tym Gretna nadal nie odpuszcza i zdobywa kolejne pkt. Źle się dzieje z Hearts i Hibernianem. Obie drużyny notują ostatnio fatalne wyniki, a poprawy formy jakoś nie widać. ???? Oby więcej takich dni. Pozdrawiam.:spokodfhgfh:
fiu fiu fabregas moje gratulacje :spokodfhgfh:
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Wyniki 19 kolejki Scottish Premier League:

Falkirk - Inverness CT 1:0 (1:0)
1:0 Gerard Aafjes (35)
Gretna - Aberdeen 1:1 (0:0)
0:1 Steve Lovell (86)
1:1 Allan Jenkins (90)
Hearts - St. Mirren 0:1 (0:1)
0:1 Stephen McGinn (17)
Kilmarnock - Hibernian 2:1 (1:0)
1:0 Colin Nish (36)
2:0 Mehdi Taouil (75)
2:1 Dean Shiel (90)
Rangers - Motherwell 3:1 (1:0)
1:0 Daniel Cousin (42)
1:1 Paul Quinn (65)
2:1 Chris Porter (70)
3:1 Kris Boyd (90)
Dundee United - Celtic 0:2 (0:0)
0:1 Jan Venneger of Hesselink (68)
0:2 Stephen McManus (74)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom