>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Serie A [ 5 - 6 styczeń 2013 ]

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP

Nowy rok, czyli serie A zbliża się do półmetku. W nadchodzącej kolejce na pewno ciekawie zapowiada się spotkanie Napoli-Roma, które może sporo namieszać, w gęstej, górnej części tabeli (poz. 2-6). Sporo niskich kursów, więc może uważacie, że niektóre z nich są aż za niskie ?
Zapraszam do dyskusji.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Ciężko obstawiac w styczniu. Pewny wydaje sie over 3,5 Napoli ROma, ale zalozmy ze Cavani odchodzi z Napoli i sytuacja sie zmienia. Najlepiej obstawiac kiedy znamy sklad.
Po za tym ladnie wygladaja pewniaki na Fiore z Joveticiem juz w formie po kontuzji, Milan i Lazio
 
M 7

morax

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą, bardzo dobrze wygląda &quot;pewniak&quot; w starciu: Lazio - Cagliari.
Uważam, iż Lazio powinno kontrolować przebieg spotkania od pierwszej minuty. Osobiście zastanawiam się nad over 2,5 w całym spotkaniu gdyż jak wiemy zarówno Lazio jak i Cagliari lubią strzelać bramki zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie (jak pamięć mnie nie myli to nawet częściej w drugiej części spotkania)
Myślę, że gospodarze są w stanie strzelić 2 bramki Cagliari, jednak Ci spróbują odpowiedzieć chociaż jednym trafieniem.
Podsumowując, w mojej ocenie mecz będzie pod dyktando Lazio, oraz każda drużyna strzeli bramkę, jeżeli takowe zdarzenie nie wystąpi to myślę, że sami zawodnicy Lazio są w stanie uzbierać te 3 bramki ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zgadzam się z przedmówcą, bardzo dobrze wygląda &quot;pewniak&quot; w starciu: Lazio - Cagliari.
Uważam, iż Lazio powinno kontrolować przebieg spotkania od pierwszej minuty. Osobiście zastanawiam się nad over 2,5 w całym spotkaniu gdyż jak wiemy zarówno Lazio jak i Cagliari lubią strzelać bramki zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie (jak pamięć mnie nie myli to nawet częściej w drugiej części spotkania)
Myślę, że gospodarze są w stanie strzelić 2 bramki Cagliari, jednak Ci spróbują odpowiedzieć chociaż jednym trafieniem.
Podsumowując, w mojej ocenie mecz będzie pod dyktando Lazio, oraz każda drużyna strzeli bramkę, jeżeli takowe zdarzenie nie wystąpi to myślę, że sami zawodnicy Lazio są w stanie uzbierać te 3 bramki ;)
Warto dodać tutaj o absencjach :

LAZIO : Onazi i Ederson
Cagliari : Astori, Pisano, Pinilla, Ariaudo.
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Ciężko obstawiac w styczniu. Pewny wydaje sie over 3,5 Napoli ROma, ale zalozmy ze Cavani odchodzi z Napoli i sytuacja sie zmienia. Najlepiej obstawiac kiedy znamy sklad.
Po za tym ladnie wygladaja pewniaki na Fiore z Joveticiem juz w formie po kontuzji, Milan i Lazio
&quot;Załóżmy, że Cavani odchodzi z Napoli&quot;??? A kto Ci takich głupot naopowiadał? W mediach nawet nie ma spekulacji o jego transferze a co dopiero o jego definitywnym odejściu. Co do składów, to większych braków nie ma (w ekipie Napoli zabraknie zawieszonych: Cannavaro i Grava, a w Romie nie zagra Taddei i Marquinhos), więc niekoniecznie trzeba czekać na oficjalne zestawienia, bo obie drużyny wyjdą w najmocniejszych składach. Czy over 3.5 jest pewnym typem? Nie powiedziałbym. Prawdopodobieństwo tego typu ja osobiście oceniam na 50-60%, więc jeżeli ktoś się zdecyduje, to radze uważać ze stawką.

ps. Doberman Ariaudo prawdopodobnie wystąpi jednak w dzisiejszym meczu.
Catania - Torino | typ: 1 | kurs: 2 | Betfair⛔
Serie A nareszcie wraca! W pierwszym spotkaniu od dwóch tygodni zmierzą się ekipy Catanii i Torino. Kurs na gospodarzy jest moim zdaniem godny uwagi i ja raczej go nie przepuszczę. Catania to po prostu lepsza drużyna od Torino. Grają lepszą piłkę, są bardziej doświadczeni a w obecnym składzie grają już jakiś czas, więc znają się bardzo dobrze. Dodatkowo dzisiejszy mecz rozgrywany jest na Sycylii, a stamtąd mało kto wychodzi na tarczy. W tym sezonie udało się to tylko Juventusowi (ale chyba każdy pamięta w jakich okolicznościach wygrali turyńczycy) i Milanowi. Za Torino &#39;nie stoi nic&#39;. Padają tezy, że jest to drużyna wyjazdowa, ale gdy słyszę takie brednie to aż chce mi się śmiać. Może i zdobywają poza domem prawie tyle samo punktów co u siebie, ale patrząc na ich przeciwników w pierwszej rudzie, to można śmiało powiedzieć, że rozczarowują. Każdy pamięta tylko te remisy z Lazio i Napoli, a nikt nie mówi o remisach z Sampdoria, Palermo, Genoa i Siena - drużynami, które są w takim dołku, że 1 punkt wywieziony z ich stadionów to porażka. Ten typ to nie tzw &#39;pewniaczek&#39;, bo mimo wszystko Torino potrafi sprawić problemy, a poza tym po dwóch tygodniach przerwy zdarzają się niespodzianki, ale według mnie warto zaryzykować.
braki:
Catania: Alvarez, Biagianti, Sciacca, Morimoto, Bergeisso - z tym, że jedynym problemem jest brak Alvareza, bo Bergeisso na 90% wystąpi w tym meczu (czy zacznie od wyjściowej 11 czy od ławki - nie wiadomo)
Torino: Santana, Ogbonna, Verdi, Brighi, Diop, Sgrigna
warto również dodać, że Bianchi prowadzi wojnę z klubem. Chodzi oczywiście o pensje.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
&quot;Załóżmy, że Cavani odchodzi z Napoli&quot;??? A kto Ci takich głupot naopowiadał? W mediach nawet nie ma spekulacji o jego transferze a co dopiero o jego definitywnym odejściu. Co do składów, to większych braków nie ma (w ekipie Napoli zabraknie zawieszonych: Cannavaro i Grava, a w Romie nie zagra Taddei i Marquinhos), więc niekoniecznie trzeba czekać na oficjalne zestawienia, bo obie drużyny wyjdą w najmocniejszych składach. .
pod znakiem zapytania stoi występ Osvaldo - czyli drugiego najlepszego strzelca Romy. Co prawda powrócił do treningów, ale raczej nie wystąpi od pierwszych minut. także występ Tottiego pod znakiem zapytania - tego Pana chyba nie trzeba przedstawiać- , który póki co nie jest awizowany nawet na ławce rezerwowych. &quot;Totti nie trenował w związku z przeziębieniem.&quot; niby błaha sprawa, ale w składach nie widnieje.
Więc chyba jednak trzeba poczekać na oficjalne składy.
Lazio vs Cagliari
W opinii wielu Lazio to na dzisiaj &quot;pewniak&quot;. Ale czy aby na pewno? Wiadomo, gdy spojrzymy na serię obu zespołów niby widać gołym okiem, że obie drużyny znajdują się na przeciwległych biegunach. Gdy jednak zagłębimy się w szczegóły nie jest tak do końca. O Lazio można powiedzieć: lepsze wyniki, aniżeli gra. Dlatego kurs na ich wygraną mnie tak nie kusi. Cagliari nie gra tak źle jakby mogły sugerować to wyniki. No dobra, obrona jest faktycznie dziurawa, ale w przodzie takiej nędzy nie ma. Z dobrej strony pokazali się z Interem w Mediolanie, przegrali u siebie z Napoli 0-1, ale wynik w drugą stronę czyli 1-0 dla Cagliari wcale nie byłby krzywdzący, gdyż mieli oni lekką przewagę w meczu. Z Udinese zagrali bardzo słabo, więc pogrom 1-4 w pełni zasłużony. 0-2 z Chievo nie oddaje tego co się działo. cagliari mimo iż sporo napierało ne potrafiło to przełożyć na bramki, a zdominowani gracze z Werony po prostu ich wypunktowali. Z Parmą nie było aż takiej tragedii jak wskazuje na to wynik 1-4. No i na koniec &quot;męki&quot; lidera z Turynu, który co prawda wygrał 3-1, ale dwie bramki zdobył dopiero w doliczonym czasie gry. Przy okazji tego meczu, przypomina mi się, spotkanie lazio z genoa, kursy podobne, też niby lazio w dobrej formie, cisnęli, cisnęli, aż dziw, że nie wpadło, 0-1, bye, bye

kurs, h2h, wcale nie taka słaba postawa Cagliari w ofensywie, to wszystko skłania mnie do tego, by zamiast wygranej Lazio, zagrać po podobnym kursie, że goście strzelą bramkę, bo nie spodziewam się tu spacerku dla Rzymian, co więcej, nie zdziwi mnie jeśli Cagliari zdobędzie w tym meczu jakieś punkty
Cagliari strzeli 1.55 ✅

na jutro Parma 1.90 ✅
Typ przeciwko Palermo, które jedynie z Udinese pokazało się z dobrej strony, w meczach z Interem, Juve oraz Fiorentina totalnie stłamszeni. Nie oszukujmy się, Stadio Ennio Tardini to równie ciężka i wymagająca batalia co spotkania z w/w rywalami.
 
vero1897 123

vero1897

Użytkownik
Catania - Torino

Nowy rok zaczynamy od spotkania na Sycylii gdzie miejscowa Catania podejmie Torino. Granatowi to typowy ligowy średniak w dodatku w dzisiejszym spotkaniu poważnie osłabiony brakiem swojego najlepszego piłkarza jakim jest Angelo Ogbonna. Nie da się ukryć, że czarnoskóry Włoch to prawdziwy lider i podpora defensywy Torino i jego brak może mieć dziś kluczowe znaczenie.Co do Catanii to ich bilans na własnym stadionie jest imponujący: 6-1-2 a kto uważnie śledzi Serie A pamięta kontrowersje w obu przegranych spotkaniach z Milanem i w szczególności z Juventusem.Ponadto z 25 punktów aż 19 zgromadzili przed własną publicznością i w tabeli pod tym względem są na 5 miejscu. Widać więc wyraźnie, że to gospodarze są w tym meczu faworytami i dziś to oni powinni się cieszyć z kolejnych 3 &quot;oczek&quot;.

Typ: 1 @ 1,95 (bet365)⛔⛔


Lazio - Cagliari

Drugi z dzisiejszych meczy i podobnie jak we wcześniejszym zdecydowanym faworytem są gospodarze.W Cagliari dzieje się źle, na 10 ostatnich meczy zanotowali aż 8(!) porażek i z każda kolejką są coraz bliżej strefy spadkowej. Co gorsza dziś zapowiada się na 9 porażkę bo do stolicy Włoch Cagliari przyjeżdża osłabione brakiem Pinilli i Astoriego czyli dwóch czołowych postaci w swoim klubie. Gdyby tego było mało klub ma obecnie problemy finansowe i mówi się, że zalega z wypłatami od kliku miesięcy a to z pewnością nie poprawia i tak już fatalnych nastrojów w drużynie przyjezdnych. Takich problemów nie mają natomiast Biancocelesti, którzy przystąpią do tego meczu niemal w najsilniejszym składzie jedynie bez Stankieviciusa i Edersona ale za to z Klose, Maurim czy Hernanesem a oni potrafią jedną akcją odwrócić losy spotkania.Warto wspomnieć, że Lazio to obecnie vice-lider tabeli a więc drużyna punktująca regularnie w szczególności na własnym stadionie gdzie ich bilans wynosi 7-1-1.

Typ: 1 @ 1,53 (bet365)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stoper06 17

stoper06

Użytkownik
pod znakiem zapytania stoi występ Osvaldo - czyli drugiego najlepszego strzelca Romy. Co prawda powrócił do treningów, ale raczej nie wystąpi od pierwszych minut. także występ Tottiego pod znakiem zapytania - tego Pana chyba nie trzeba przedstawiać- , który póki co nie jest awizowany nawet na ławce rezerwowych. &quot;Totti nie trenował w związku z przeziębieniem.&quot; niby błaha sprawa, ale w składach nie widnieje.
Więc chyba jednak trzeba poczekać na oficjalne składy.
Ja, z drugiej strony, znalazłem przypuszczalne składy, gdzie Totti zaczyna z podstawy: http://www.forza-roma.com/61935/napoli-roma-le-probabili-formazioni-2
Osvaldo na 90% nie zagra, nie trenował sporo czasu, wczoraj pierwszy trening po dwóch tygodniach. Za niego zagra Destro, chłopak musi odpalić w końcu. Co prawda miał mecze żenujące, gdzie nie było go widać w ogóle, ale miał też takie, gdzie robił sporo zamieszania z przodu i brakowało mu niewiele, żeby parę bramek nastrzelał.
Na 100% nie zagra Marquinhos, ale jest Burdisso. Nie wiadomo co z Florenzim, bo narzekał ostatnio na jakiś drobny uraz, za niego pewnie Bradley.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Lazio - Cagliari @1,55✅
Lazio wygra do zera @2,50⛔
bet365
Lazio u siebie bardzo mocne , 7-1-1 i 18-8 w bramkach . Goście w mega kryzysie , ostatnie 7 meczów to porażki w 6 i wygrana ze słabiutką Pescarą . Lazio to drużyna z solidną obroną , nie grająca może super widowiskowo i nie strzelają dużo goli a wygrywają zazwyczaj 1-2 do zera .
Cagliari sporo problemów pozaboiskowych , dodatkowo poważnie osłabieni , nie zagrają dwaj podstawowi obrońcy - Pisano i Astori oraz Pinnilla , napastnik który w 10 meczach zdobył 2 gole . H2H dla Lazio , z ostatnich 5 meczów u siebie z Cagliari wygrali 4 z czego w 3 nie stracili gola .
Lazio w formie , na 7 ostatnich meczów wygrali 6 i jak myślą o grze w LM to muszą takie mecze wygrywać .
 
homel 918

homel

Użytkownik
Totti w piatek nie trenowal przeziebienie, zapewne zagra w niedziele, to samo Osvaldo ktory juz wczoraj zaczal treningi. over 3,5 tam sie rzuca w oczy 2.0 kurs, obrona Napoli slaba, a obydiwe ekipy niezly atak.
Fiora - Pescara gospodarze strzela w obu polowach po 1,80 i mysle ze ogarna zwyciestwo na lajcie, to najpewniejszy typ z tej kolejki, kto ogladal ostatni mecz Pescary wie o czym mowie. Przyjma pare goli od Fiory bankowo, w dodatku Jovetic wrocil do formy
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Lazio - Cagliari @1,55
Lazio wygra do zera @2,50
bet365
Lazio u siebie bardzo mocne , 7-1-1 i 18-8 w bramkach . Goście w mega kryzysie , ostatnie 7 meczów to porażki w 6 i wygrana ze słabiutką Pescarą . Lazio to drużyna z solidną obroną , nie grająca może super widowiskowo i nie strzelają dużo goli a wygrywają zazwyczaj 1-2 do zera .
Cagliari sporo problemów pozaboiskowych , dodatkowo poważnie osłabieni , nie zagrają dwaj podstawowi obrońcy - Pisano i Astori oraz Pinnilla , napastnik który w 10 meczach zdobył 2 gole . H2H dla Lazio , z ostatnich 5 meczów u siebie z Cagliari wygrali 4 z czego w 3 nie stracili gola .
Lazio w formie , na 7 ostatnich meczów wygrali 6 i jak myślą o grze w LM to muszą takie mecze wygrywać .
W pełni się zgadzam, że Lazio powinno tu wygrać, a jako, że mają oni dosyć solidną defensywę i biorąc pod uwagę fakt, jak nędzna w ofensywie jest większość drużyn z niższych rejonów tabeli, bardzo prawdopodobna jest wygrana bez straty bramki. Warto zauważyć ostatnie mecze, gdzie w 6 meczach stracili tylko 1 bramkę
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
06.01.2013 godz 20:45 Italy SerieA
Napoli - AS Roma
Typ - over3,5
kurs - 2.10 MarathonBet
wynik 4-1 ✅✅

Dzisiejszego wieczoru dojdzie do ciekawego spotkania pomiedzy druzynami Napoli a AS Roma . Obie druzyny lubia ofensywny styl gry . Napoli bez : Cannavaro kluczowy obronca 1431 min na boisku 16 wystepow 16 w pierwszym skladzie , oraz Grava obronca bez statystyk . Druzyna gosci bez : Marquinhos obronca1139min na boisku14 wystepow 12 w pierwszym skladzie prawdopodobnie tez Roma bez Tottiego . Patrzac na historie spotkan miedzy tymi druzynami over ten powinien byc pokryty .
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Udinese-Inter M.

Ja w tym spotkaniu widzę remis. Po pierwsze Inter w tym sezonie jeszcze nie zremisował na wyjeździe (6 wygranych, 3 porażki). Udinese natomiast na własnym boisku dość często dzieli się punktami: 3-4-1.
Historia ostatnich spotkań pomiędzy obiema drużynami:
25/04/12 Udinese - Inter M. 1:3
03/12/11 Inter M. - Udinese 0:1
23/01/11 Udinese - Inter M. 3:1
11/09/10 Inter M. - Udinese 2:1
28/02/10 Udinese - Inter M. 2:3
03/10/09 Inter M. - Udinese 2:1
05/04/09 Udinese - Inter M. 0:1
09/11/08 Inter M. - Udinese 1:0
27/01/08 Udinese - Inter M. 0:0
26/08/07 Inter M. - Udinese 1:1

Jak widać, w ostatnich latach zdecydowanie dominowała drużyna z Mediolanu, a ostatni remis zanotowali prawie 5 lat temu. Każda passa kiedyś się kończy;)
Na koniec dodam, że w spotkaniach Interu w tym sezonie zawsze padała przynajmniej jedna bramka.
Moje propozycje na to spotkanie są takie (kursy z Fortuny):
X @3⛔3:0
X-X (pierwsza lub druga połowa) @1,4✅ 0:0/3:0
Under 2,5 @1,75⛔
Dokładny wynik Inny (niż 1:0, 2:0, 2:1, 1:1, 2:2, 1:2, 0:1, 0:2) @2,8✅


W ostatniej propozycji chodzi mi o bezbramkowy remis, ale Fortuna nie oferuje takiego dokładnie wyniku.

Edit:
O inny wynik chodziło mi w ostatnim, ale mimo wszystko wszedł ????
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Serie A wraca po krótkiej przerwie świąteczno-noworocznej i mamy dwa dobre spotkania, Udinese - Inter i Napoli - Roma. Nie będę się jednak na nich skupiać a uderzymy w stronę zdarzeń, rozpoczynających się o godzinie 15:00.

Mamy trójkę zdecydowanych faworytów grających u siebie: są to Milan, Fiorentina i Juventus.

Mimo, że jestem fanem pierwszego z wymienionych klubów nie wezmę się za typowanie meczu ze Sieną bo tak: w bramce ciągła rotacja, Abbiati zalicza słabszy rok, Amelia to constant i nie będzie już lepszy niż jest, na pewno takie kombinacje nie służą. Allegri ze względu na masę kontuzji w sercu obrony powołał tylko 4 obrońców z czego jeden to środkowy (Acerbi) a pozostała trójka to boczni. Być może, że Ambrosini dołączy do Acerbiego ale już pojawiają się głosy, że fenomen na prawej stronie De Sciglio z rocznika 92 spróbuje sil na środku. Nie wiem, które to już zestawienie obrońców w tym sezonie ale liczba straconych bramek (26 po 18 meczach) mówi sama za siebie. Siena to ostatni zespół ligi i równie dobrze mogą z tych absencji Milanu nawet nie skorzystać, prócz dobrego spotkania pucharowego z Lazio nie wiem kiedy ostatnio mnie zaskoczyli. Tu się może wydarzyć wszystko, więc zostawiam i wezmę się tylko za kibicowanie.

Juventus to klasa sama w sobie, będą mogli spokojnie w tym roku dopisać do swojego konta Scudetto, jedno z najłatwiejszych w historii. Mają świetny bilans domowy (7-1-1), bilans bramkowy (19-5), jeszcze lepszą kadrę i Conte na ławce. Sampdoria zdobyła 2 oczka na 21 możliwych w siedmiu ostatnich wyjazdach, dziś zagrają osłabieni brakiem chociażby Poulsena i Maxi Lopeza i nie wyobrażam sobie, by mogli zachwiać wynik dzisiejszego spotkania.

Viola z kolei robi takie wzmocnienia od czerwcowego mercato, jakby zamienili się z Juventusem. Nie wydają wiele a mają zgrany, mocny zespół mogący walczyć z czołówką (nowy nabytek Rossi nie zagra, wiadomo, nadal leczy przeciągającą się kontuzje). I tak też jest, bo obecnie są na trzeciej pozycji w lidze. Fiorentina jednak gra ładnie dla oka, robotę jaką Montella wykonuje jest nie do opisania. Wydaje się, że Pescara to idealny rywal dla gospodarzy, którzy powinni wbić myślę trzy bramki drużynie z dołu tabeli, będącą raczej drużyną własnego boiska. Na wyjazdach Pescara nie ustawia autobusu co sprzyja sporej ilości traconych goli (18 w 8 meczach).

Ok, zdaniem podsumowania: Fiorentina -1.5 + Juventus to win @ 2.04 ⛔ . GL!
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Udinese - Inter | 2dnb | 1,86 | Betfair⛔
Udinese rozczarowuje w tym sezonie...i to bardzo. Choć z drugiej strony,czego można było się spodziewać po takich osłabieniach? Co roku odchodzą kluczowi gracze pozostawiając samego Di Natale na pastwę losu. Jedyni, którzy trzymają jakiś poziom to Domizzi, Danilo, Basta i nieobecni dzisiaj Benatia, Badu i Pinzi. Reszta to zwykli średniacy, którzy właśnie nadają się na to 10 miejsce w tabeli. Najsłabszym punktem Udine jest pomoc. Inter z Gargano, Cambiasso i Guarinem po prostu ich zmiażdżą. Jeżeli Udine stworzy sobie dzisiaj jakieś sytuacje, to tylko z jakiś długich podań, stałych fragmentów i ewentualnych błędów gości, ale Ci nie popełniają dość rażących błędów. Jedyną bronią gospodarzy jest to cholerne Stadio Friuli, które jest na prawdę &#39;potężną twierdzą&#39;, no ale ile ten stadion może ich &#39;chronić&#39;? Poza tym Inter ostatnio radzi tam sobie całkiem nieźle wygrywając 3 na ostatnie 4 mecze.
Inter ostatnio pogubił trochę punktów i chyba zdaje sobie sprawę, że teraz nie może przegrywać. Lista do LM we Włoszech bardzo długa, a miejsc tylko 3...a właściwie 2, bo Juve jest raczej w tym sezonie nieosiągalne.
braki:
Udine: Willians, Berreto, Pinzi(-), Badu(-), Benatia(-)
Inter: Alvarez, Mudingayi, Coutinho, Castellazzi, Nagatomo(-), Obi, Stankovic, Ranocchia(-), Sneijder
(-) = poważne osłabienia
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Po krótkiej przerwie Serie A wraca do gry. Obie drużyny po 18 kolejkach raczej plasują się na miejscach, które są poniżej ich oczekiwań. Inter na pewno jeszcze jest w stanie powalczyć o mistrza, chociaż strata do Juve wynosi aż 9 oczek. Udine z kolei na pewno będzie próbowało powalczyć o miejsce premiowane grą na wiosnę w europejskich pucharach. Ciężko tak na prawdę stwierdzić jak wygląda forma obu ekip po 2-tygodniowej przerwie. W składach obu zespołów doszło do niewielkich ruchów transferowych. Inter pozyskał legendę Lazio - wiekowego już, 35 letniego napastnika Tommaso Rocchi&#39;ego, który raczej będzie wchodził z ławki, jeśli oczywiście będzie taka potrzeba, bo przecież konkurencja w ofensywie Interu jest spora (Milito, Cassano, Palacio, Livaja). Inter dzisiaj zagra na pewno bez kontuzjowanego Yuto Nagatomo (O 16/0),który nie dawno przedłużył kontrakt z Interem. Z ważniejszych graczy nie ma także Alvareza (P 9/0), Coutinho (P 10/1). Dłużej kontuzjowani są przecież jeszcze Dejan Stanković (P 0/0), Joel Obi (P 1/0), Gaby Mudingayi (P 6/0), Luca Castellazzi (Br 2/0). W składzie nie ma także Sneijdera (P 5/1) oraz Chivu (O 1/0). Mimo braków kadra Interu dalej jest na tyle mocna, żeby spokojnie tutaj zagrozić zespołowi Udine. Ofensywa w szczególności jest w pełnym składzie (Milito (N 18/8), Cassano (N 16/5), Palacio (N 13/5).
Kadra Interu:
Goalkeepers: 1 Handanovic, 27 Belec, 77 Di Gennaro;
Defenders: 4 Zanetti, 6 Silvestre, 25 Samuel, 31 Pereira, 33 Mbaye, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan;
Midfielder: 14 Guarin, 17 Mariga, 19 Cambiasso, 21 Gargano, 24 Benassi, 41 Duncan, 82 Bessa;
Forwards: 8 Palacio, 18 Rocchi, 22 Milito, 88 Livaja, 99 Cassano.
Jeśli chodzi o braki to w drużynie gospodarzy zabraknie kontuzjowanego Pablo Armero (O 10/0) Zawieszony jest Pinzi (O 10/1). Na PNA wyjechali z kolei Benatia (O 7/0) oraz Badu (P 12/0). Możliwe, ze w składzie gospodarzy pojawi się nowy nabytek Alexander Merkel pozyskany z Genoi.
Prawdopodobne składy:
Udinese [3-5-1-1]: Brkić - Angella, Danilo, Domizzi - Basta, Merkel, Allan, Lazzari, Pasquale - Pereyra - Di Natale.
Inter [3-4-1-2]: Handanović - Silvestre, Samuel, Juan Jesus - Zanetti, Gargano, Cambiasso, Pereira - Guarin - Cassano, Milito.

Udine u siebie jest niepokonane od 7 spotkań. Na początku sezonu przegrali u siebie tylko raz z Juventusem aż 1:4. Ogólnie Udine ma tylko 4 porażki na koncie, ale dodatkowe 9 remisów plasuję drużynę dopiero na 10 miejscu. Zresztą te 9 remisów czyni ekipę Udine najczęściej remisującą w tym sezonie. Dzisiaj może delikatnym faworytem jest Inter, ale wydaję mi się, że Udine tutaj jak najbardziej stać na strzelenie gola. Tym bardziej, że Inter zagra w tyłach bez Nagatomo, który praktycznie występował przez całą pierwszą rundę. Na środku obrony zagra prawdopodobnie Samuel, który do najszybszych środkowych obrońców nie należy. Stąd też wydaję mi się, że Di Natale i spółka są w stanie spokojnie pokonać swojego byłego kolegę z drużyny Handanovica, u którego przynajmniej część z nich zna jakieś słabe punkty. Z drugiej strony liczę na gole ze strony gości, który jakby nie było mają na prawdę bardzo mocne obłożenie w ataku i na prawdę ma kto strzelać. Po za tym wszyscy najbardziej kreatywni w Interze są dzisiaj do dyspozycji trenera (Guarin, Gargano, Palacio, Milio oraz Cassano). Liczę tutaj na gole z obu stron.

H2H ostatnich spotkań dla przypomnienia:

25/04/2012 Udinese 1-3 Inter
03/12/2011 Inter 0-1 Udinese
23/01/2011 Udinese 3-1 Inter
11/09/2010 Inter 2-1 Udinese
28/02/2010 Udinese 2-3 Inter

BTS @1.75 Unibet
Over 2.0 @1.57 Marathonbet
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Udinese -Inter

under 2,5 - 1,8
under 1,5 - 3,4


Dla lubiących grać liczbę bramek uważam to za ciekawy typ. Dla mnie osobiście jest to trochę loteria bo nigdy nie wiadomo czy się chłopaki nie rozstrzelają, ale za umiarkowaną stawkę można próbować. Ale do rzeczy:
- Inter bramki 30-19, Udine po 26, to klasyfikuje obydwa zespoły mniej więcej w środku stawki pod względem bramek strzelonych/straconych
- Udinese najczęściej zdobywa u siebie jedną bramkę, przez ostatnie 3 spotkania zdobyli zaledwie... jednego gola
- Inter na wyjazdach spisywał się znakomicie do spotkania z Atalantą, ostatnie 4 mecze wyjazdowe przegrali strzelając 2 bramki.

Składy obydwu zespołów też nie zapowiadają kanonady bramek. Inter tak naprawdę od dłuższego czasu prezentuje się znów mizernie i grają bez klasycznego rozgrywającego, większość pierwszej 11 to zawodnicy usposobieni defensywnie. Największym zagrożeniem z ich strony jest Cassano i długo długo nikt. Milito zdobywa bramki, ale musi mieć 2-3 dobre sytuacje aby coś wpadło.
Udinese to raczej ekipa rzemieślników z wspaniałym Di Natale w ataku.
H2H nie wygląda underowo ale jak widać typ jest trochę na przeczucie ;)
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Napoli - Roma over 2,5 1.4 Totomix
Pośród całego syfu jakim jest liga włoska można czasem trafić na rodzynka, który nadaje się na coś więcej niż tylko sprawdzenie wyniku po 90 minutach. Takim meczem moim zdaniem będzie dzisiejszy wieczorny hit. 2 drużyny lubiące grę ofensywną i co najważniejsze mające kim grać w ten sposób. Napoli to wiadomo - Cavani, czyli najlepszy napastnik Serie A, który jest w stanie w pojedynkę wygrać mecz. Roma też ma zawodników, którzy prezentują niezły poziom ofensywny. Oprócz tego 2 obrony, które ostatnio nie prezentowały się zbyt dobrze. Moim zdaniem ten mecz może przypominać niedawne spotkanie Romy z Milanem, gdzie padło 6 goli. Myślę, że będzie co oglądać.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Fiorentina - Pescara
obie drużyny strzelą bramkę @ 2.14 Marathonbet ⛔

Moim zdaniem szanse powodzenia tego zakładu są wyższe niż wskazuje na to kurs. Generalnie Viola mocno przeceniona w tym mecz, ~1.22 na ich zwycięstwo to po prostu śmiech na sali. Pescara przystąpi do meczu w optymalnym zestawieniu natomiast Montella nie będzie mógł skorzystać z kluczowej dla defensywy postaci - Gonzalo Rodrigueza. Argentyńczyk musi odbyć pauze za kartki. Dwa ostatnie wyjazdy Pescary to Neapol i Mediolan gdzie mimo solidnych oklepów byli w stanie pokusić się o honorową bramkę. Fiorentina natomiast notowała btsy w 4 kolejnych meczach domowych, a z mocarzami nie grała: Cagliari, Atalanta, Sampdoria i Siena.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Spotkanie: Napoli(-1 AH) - Roma
Typ: 1 (w przypadku wygranej jedna bramka zwrot)
Kurs: 2,96
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Napoli po serii czterech porażek wymęczyli mecz z ostatnią w lidze Sieną i wygrali 2:0 na wyjeździe. Seria porażek o której wspomniałem na pewno podrażniła ekipe z Neapolu, podczas przerwy świątecznej przemyśleli co robili źle i dziś jest doskonałą okazja aby pokazać że są w stanie walczyć o LM bo takie mają założenie a może i nawet włączyć się do walki o mistrza bo Juve traci punkty. Szansa na przekonywujące zwycięstwo dziś są bo z motywacją nie będzie problemu dlatego że przyjeżdża Roma która w tym sezonie jest w dobrej formie ale dużo bramek traci, chociaż też dużo strzela ale w tym meczu o strzelanie będzie im dużo trudniej, Napoli u siebie jest bardzo groźne i nie będzie dawać Romie takich prezentów jak ostatnio Milan.
Przypuszczalny skład Napoli:
De Sanctis
Campagnaro Britos Gamberini
Maggio Behrami Inler Zuniga
Hamsik
Pandev Cavani

Kontuzjowani: -
Zawieszeni: Cannavaro, Grava
Zagrożeni zawieszeniem: Vargas, Dzemaili, Pandev, Behrami, Britos

Przypuszczalny skład Romy:
Goicoechea
Piris Burdisso Castan Balzaretti
Bradley De Rossi Florenzi
Lamela Destro Totti

Kontuzjowani: Taddei
Zawieszeni: Marquinhos
Zagrożeni zawieszeniem: Lamela, Bradley, Pjanic
Poza kadrą: Nego, Julio Sergio, Tallo, Nico Lopez

W drużynie z Neapolu bez znaczących osłabień, myślę pokażą na co ich stać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom