>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 Kolejka T-Mobile Ekstraklasa 12.12-15.12.2014r

ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Śląsk - GKS
Grałem ostatnio przeciwko Śląskowi w meczu z Zawiszą i zabrakło tak na prawdę nie wiele aby zgubili punkty ale trzeba przyznać,że byli w tym spotkaniu zdecydowanie lepszym zespołem i wygrali zasłużenie.Teraz gram na wrocławian i uważam,że to jeden z lepszych typów na tą kolejkę.Ostatni mecz w tym roku i to przed własną publicznością, u siebie jeszcze nie przegrali w tym sezonie (bilans 6-3-0) i nie sądzę aby miało się to zmienić po meczu z Bełchatowem,który w ostatnim czasie gra kiepsko.Do tego za kartki pauzują Mójta i Telichowski co będzie sporym osłabieniem dla defensywy,która w tym sezonie spisuje się na prawdę solidnie.Bardzo słabo za to wygląda ofensywa GKSu bo strzelili do tej pory tylko 15 bramek co jest najsłabszym wynikiem w lidze.Śląsk po przerwie reprezentacyjnej obniżył loty ale myślę,że będą chcieli dobrze zakończyć rundę jesienną i odniosą zwycięstwo przed własną publicznością.Ze składu wypada Danielewicz i Hateley ale nie powinno to zaważyć na wyniku.Śląsk ma większy potencjał i będzie dyktował warunki gry tak jak ma to w zwyczaju gdy gra u siebie.Po kontuzji wraca do składu Marco Paixao,który jeszcze wzmocni ofensywę.Będę mocno zdziwiony jak Śląsk tego nie wygra.

Śląsk @ 1.70 ✅ 2-1
Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Jutro wartość w kursach na Koronę, o ile można użyć takiego słowa w przypadku polskiej ligi, ale spróbujemy. Kielce od sierpnia niezdobyte, a Cracovia away to pasmo porażek przeplatanych remisem/remisami. W Kielcach nie wiedzie im się specjalnie specjalnie, na osiem ostatnich meczy tylko raz wygrali z Koroną. Sąsiedzi w tabeli, więc scyzoryki będą mieć mobilizację, by odskoczyć. Przy @2.3 na Koronę biorę DNB

Korona remis zwrot @1.67
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Co to znaczy wartość w kursach na Koronę Barikelo ? ????:mrgreen:
Dla mnie over 2 w Kielcach to dobry typ.
Statystyki spotkań nie przemawiają za typem http://www.livesports.pl/mecz/hCQr0OYn/#h2h;home.
Warto zwrócić uwagę na to, że tylko raz w Kielcach padło mniej niż 2 gole.
Cracovia poza domem nie wygrała w lidze, wygrywała tylko w pucharze Polski.
Korona przegrała po dobrej serii, w 6 meczach zdobyła aż 14 punktów.
O Cracovii poza domem nic dobrego nie można powiedzieć,
nawet u siebie zdobyła tylko punkt w 2 ostatnich meczach
z drużynami, które formy nie mają jak na początku sezonu.
W Koronie nie zagra Kapo, ale też Markovic, do gości wraca Covilo,
poza tym na plus słaba linia obrony gości, która często ratuje Pilarza.
w meczach Cracovii poza domem padają najczęściej 2 gole, dlatego nie boję się zagrać over 2.
Poza tym rzuty rożne, wiadome że Cracovia odda sporo strzałów.
W drugim meczu wieje under, bracia już marnowali okazje w ostatnim meczu,
Śląsk bez waznych graczy w środku pola,
więc Bełchatów może zatrzymać ich grę i czekać na kontry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Górnik Łeczna-Legia Warszawa X @3.9
Legia bez watpienia pilkarsko najlepsza druzyna w Polsce. Ostatnio dobrze poczyna sobiew lidze, klub z Lazienkowskiej zrobil troche przewagi, ale nie wszytsko emcze moze przeciez wygrac. Druzyna z Warszawy jest w koncu po meczu Ligi Europy i naprawde nalezasie jej duze slowan uznania za grupowy wystep w tych rozgrywkach. Tym razem licze na slabszy mecz legionistow, tym bardziej ze Henning Berg nie raz wsytawia duzo mniej opierzonych zawodnikow. Beniaminek z Lecznej spuscil z onu tez bardzo, ale starcie z mistrzem Polski zawsze wywoluje dodatkowa moblizacje, stad wytypuje ze ostatni emcz tego roku zakonczyc sie podzialem punktow. Wokol Legia tez ostatnio coraz wiecej spekulacji dotyczacych przyszlosci Zyry i Dudy, wiec to w koncentracji tez nie musi pomagac.
W koncu Legia to kur...czak ????
https://www.youtube.com/watch?v=ChxzQ9pWntY
P.S. Link nie ma nikogo obrazac, tylko ma miec zabarwienie czysto humorystyczne.
 
K 0

kimo7065

Użytkownik
Górnik Łeczna-Legia Warszawa X @3.9

Legia bez watpienia pilkarsko najlepsza druzyna w Polsce. Ostatnio dobrze poczyna sobiew lidze, klub z Lazienkowskiej zrobil troche przewagi, ale nie wszytsko emcze moze przeciez wygrac. Druzyna z Warszawy jest w koncu po meczu Ligi Europy i naprawde nalezasie jej duze slowan uznania za grupowy wystep w tych rozgrywkach. Tym razem licze na slabszy mecz legionistow, tym bardziej ze Henning Berg nie raz wsytawia duzo mniej opierzonych zawodnikow. Beniaminek z Lecznej spuscil z onu tez bardzo, ale starcie z mistrzem Polski zawsze wywoluje dodatkowa moblizacje, stad wytypuje ze ostatni emcz tego roku zakonczyc sie podzialem punktow. Wokol Legia tez ostatnio coraz wiecej spekulacji dotyczacych przyszlosci Zyry i Dudy, wiec to w koncentracji tez nie musi pomagac.
W koncu Legia to kur...czak ????

https://www.youtube.com/watch?v=ChxzQ9pWntY

P.S. Link nie ma nikogo obrazac, tylko ma miec zabarwienie czysto humorystyczne.
Czy Ty myślisz, że zagrają TAK SŁABO, że wpadnie remis w Łęcznej?
Wczoraj z Trabzonem specjalnie się nie zmęczyli.
Prędzej obstawiłbym Legia -1 po kursie 3.0, niż remis. Łęczna u siebie jeszcze nie przegrała, dlatego liczę tam na gang-bang ze strony Legii.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Czy Ty myślisz, że zagrają TAK SŁABO, że wpadnie remis w Łęcznej?
Wczoraj z Trabzonem specjalnie się nie zmęczyli.
Prędzej obstawiłbym Legia -1 po kursie 3.0, niż remis. Łęczna u siebie jeszcze nie przegrała, dlatego liczę tam na gang-bang ze strony Legii.
Dawaj jakieś konkretne argumenty za tym, że Legia w niedzielę wysoko wygra.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Przed nami ostatnie tegoroczne zmagania w Ekstraklasie.Kilka ciekawie zapowiadających się spotkań,na pewno nudno nie będzie.Według mnie Legia pokona Górnik Łęczna,a kurs na to zdarzenie jest dobry do gry.Wczoraj ekipa z Warszawy po raz kolejny potwierdziła,że w tej chwili jest na prawdę mocna.5 zwycięstwo w fazie grupowej LE to nie lada wyczyn jak na ekipę z naszego podwórka.Może i sędziowie trochę pomogli ale było widać po prostu jakość w grze na tle nie byle jakiego rywala,rywala dla którego gra w Europie to żadna nowość i który w swoich szeregach ma zawodników o których Polskie kluby mogą tylko pomarzyć.Legia nie ma słabych punktów,Od Kuciaka w bramce po Sa na szpicy wszystkie pozycje są bardzo mocno obsadzone.Obrona,pomoc czy napad.Każda z tych formacji ma swojego lidera i zawodników,którzy robią różnicę.Legia ma także Dudę czyli piłkarza z innej planety w porównaniu do reszty grajków z naszej ligi.Takiej klasy jak Ondrej nie prezentuje żaden piłkarz w Ekstraklasie.Broź,Rzeźniczak,Jodłowiec,Kucharczyk prezentują poziom reprezentacyjny.Guilherme na lewej obronie jest nie do zajechania.Od dłuższego czasu uważam,że największym atutem Łęcznej są skrzydła,a jeśli Legia ma na bokach obrony takich grajków jak wspomniani wyżej Guilherme i Broź to w tym sektorze Łęczna zostanie skutecznie zneutralizowana.Sa jest głodny goli,wczoraj za wszelką cenę chciał udowodnić,że zasługuje na pierwszą 11.Vrodljak z Jodłowcem świetnie się uzupełniają w środku pola.Berg w niedziele rezerw moim zdaniem nie wystawi.Mecz z Trabzonem z pewnością kosztował zespół z Warszawy sporo sił ale mecz z Górnikiem to ostatni sprawdzian sił przed dłuższą przerwą.Spodziewam się podobnego składu jak w meczu z Turkami.Rzeźniczak być może wskoczy na środek obrony,a Żyrę zastąpi Kosecki.Łęczna to w tej chwili dwie klasy słabszy zespół i nawet jeśli są nie pokonani u siebie to w niedzielę zostanie to zmienione.To jaka różnica pomiędzy obiema ekipami pokazało starcie w Warszawie i wynik 5-0.Szatałow jeśli się zamuruje prędzej czy później jego zespół zostanie za to skarcony,jeśli natomiast Łęczna pójdzie z Legią na wymianę ciosów to tym bardziej polegną.Nie widzę tutaj innego rezultatu niż wygrana gości.Ciekawie też powinno być w Poznaniu.Lech podejmuje Lechie i tam wydaje mi się,że warto zaatakować over.W ostatnich bezpośrednich starciach obu ekip padało po kilka goli na mecz,uważam,że i tym razem ta tendencja zostanie podtrzymana.Lech zagrał bdb mecz ostatnio z Wisłą.Od momentu gdy stery w klubie przejął Skorża widać,że ich gra się poprawiła,bo ten trener ma jakiś pomysł na ten zespół w przeciwieństwie do swojego poprzednika.Lech ma kilku bardzo dobrych kreatorów gry i dział kreacji z Hamalainenem,Pawłowskim czy Jevticiem prezentuje się bardzo pozytywnie.Lech dalej nie jest gigantem w defensywie,potrzebują wzmocnień w tej formacji.Lechia ma również problemy z defensywą i to od dłuższego czasu,nawet gdy wystawiali najmocniejszą personalnie linię defensywy robili proste błędy.Teraz kontuzje i Brzęczkowi ciężko będzi zestawić taką defensywę,żeby w Poznaniu nie stracić z 2 goli.Za co można pochwalić nowego trenera to za to,że postawił wreszcie na Wiśniewskiego,który z Piastem pokazał i po raz kolejny udowodnił,że lepszej dychy zespół z Gdańska w tej chwili od niego nie ma.Jest Nazario z ciekawym dośrodkowaniem,jest Vranjes,który też wydaje się,że trochę odżył i wygląda lepiej.Na szpicy Colak,czyli zawodnik którego wypożyczenie z Niemiec,Lechii z pewnością się opłaciło i to chyba jedyny transfer w dziesiątkę tego zespołu w letnim oknie transferowym.Myślę,że to będzie dobry mecz i bramki będą padać.Lech nie gra tej padaki co kiedyś,Lechia stwarza sobie sytuację,więc jak dla mnie over.
⚽Górnik Łęczna vs Legia |2| kurs:1,9
⚽Lech Poznań vs Lechia Gdańsk -Powyżej 2,5 gola kurs:1,84


FORTUNA
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Lech - Lechia
Z sobotnich spotkań rozsądnym typem wydaje się over w Poznaniu.Kolejorz zagrał bardzo dobre spotkanie z Wisłą,wcześniej też dobry mecz z Górnikiem u siebie.Lechia wygrała przed tygodniem 3:1 z Piastem ale to trochę złudny wynik moim zdaniem bo te bramki Wiśniewskiego to były zwyczajne farfocle.Defensywa nadal jest dziurawa i myślę,że Lech u siebie będzie miał sporo okazji ale ich obrona też jest niestabilna więc Lechia powinna coś tutaj ustrzelić.Można spodziewać się otwartego spotkania dlatego over jak najbardziej do gry.

over 2,5 @ 1.91
Pinnacle
 
E 40

edson17

Użytkownik
Lech - Lechia

Over 1 bramki w I połowie 1.85 (azjan) przy 1 bramce zwrot 1-0
over 1,5 bramki w I połowie 2.75 ⛔
Bet365

Lech na ostatnich 5 spotkan u siebie tylko raz nie strzelil badz mu nie strzelili w I polowie i był to mecz z Łęczna. Natomiast z Belchatowem 1 bramka, z Jaga w PP 4, z Podbeskidziem 1 i ostatnio z Zabrzem 2. Natomiast Lechia na ostatnich 5 spotkan na wyjazdach tracila bramke w I polowie z Podbeskidziem 1, Łęczna 1, Zabrze 1, Bełchatów 1 i tylko z Legia w 87 minucie.
Ogolnie mysle że mecz będzie overowy i padna 3-4 bramki.
Wczoraj w 2 meczach overy 2.5 i mysle że dzisiaj rowniez w każdym meczu over będzie pokryty.

Lech - Lechia over 2.5 1,85 ⛔ 1-0
Ruch - Wisła over 2.5. 2,1 ✅ 1-2
Jagiellonia - Górnik over 2.5. 1.8 ⛔ 1-0
 
Z 32

zoltrikus21

Użytkownik
Górnik Łeczna-Legia Warszawa X @3.9
Legia bez watpienia pilkarsko najlepsza druzyna w Polsce. Ostatnio dobrze poczyna sobiew lidze, klub z Lazienkowskiej zrobil troche przewagi, ale nie wszytsko emcze moze przeciez wygrac. Druzyna z Warszawy jest w koncu po meczu Ligi Europy i naprawde nalezasie jej duze slowan uznania za grupowy wystep w tych rozgrywkach. Tym razem licze na slabszy mecz legionistow, tym bardziej ze Henning Berg nie raz wsytawia duzo mniej opierzonych zawodnikow. Beniaminek z Lecznej spuscil z onu tez bardzo, ale starcie z mistrzem Polski zawsze wywoluje dodatkowa moblizacje, stad wytypuje ze ostatni emcz tego roku zakonczyc sie podzialem punktow. Wokol Legia tez ostatnio coraz wiecej spekulacji dotyczacych przyszlosci Zyry i Dudy, wiec to w koncentracji tez nie musi pomagac.
W koncu Legia to kur...czak ????
https://www.youtube.com/watch?v=ChxzQ9pWntY
P.S. Link nie ma nikogo obrazac, tylko ma miec zabarwienie czysto humorystyczne.
Legia tą śmieszną ligę przewyższa o lata świetlne.Jak nic się nie wydarzy nieoczekiwanego to myślę że cały czas będzie rosła i sportowo i finansowo.
Wygra mistrzostwo z 5,6 razy z rzędu.Górnik Łęczna to żaden przeciwnik i jak będzie im się chciało to walną ich 3,4 zero.Remis jest bardzo mało prawdopodobny
 
Z 32

zoltrikus21

Użytkownik
Górnik Łeczna-Legia Warszawa X @3.9
Legia bez watpienia pilkarsko najlepsza druzyna w Polsce. Ostatnio dobrze poczyna sobiew lidze, klub z Lazienkowskiej zrobil troche przewagi, ale nie wszytsko emcze moze przeciez wygrac. Druzyna z Warszawy jest w koncu po meczu Ligi Europy i naprawde nalezasie jej duze slowan uznania za grupowy wystep w tych rozgrywkach. Tym razem licze na slabszy mecz legionistow, tym bardziej ze Henning Berg nie raz wsytawia duzo mniej opierzonych zawodnikow. Beniaminek z Lecznej spuscil z onu tez bardzo, ale starcie z mistrzem Polski zawsze wywoluje dodatkowa moblizacje, stad wytypuje ze ostatni emcz tego roku zakonczyc sie podzialem punktow. Wokol Legia tez ostatnio coraz wiecej spekulacji dotyczacych przyszlosci Zyry i Dudy, wiec to w koncentracji tez nie musi pomagac.
W koncu Legia to kur...czak ????
https://www.youtube.com/watch?v=ChxzQ9pWntY
P.S. Link nie ma nikogo obrazac, tylko ma miec zabarwienie czysto humorystyczne.
Dużo lepszym typem jest Lech bo myślę że odzyskali formę i Lechię powinni spokojnie ograć
 
sm1939 103

sm1939

Użytkownik
Co do dzisiejszego meczu górnika z legia typ może być tylko jeden pewne i spokojna wygrana legi warszawa dlatego typuje w tym meczu Legia -1 Kurs na taki handicap w Bet365 2,75
 
sm1939 103

sm1939

Użytkownik
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Typ- X
Kurs 3,1
Ostatni mecz naszej kochanej najlepszej polskiej T-Mobile ekstraklasy w tym roku 2014 i uważam że ostatni mecz zakończy się podziałem punktów piast u siebie rodzi sobie w ostatnich meczach dobrze natomiast drużyn szczecińskiej pogoni na wyjazdach nie radzi sobie zbyt dobrze, ostatni mecz tych ekip skończył się bezbramkowym remisem 0-0 i uważam że w tym meczu bd podobnie bardzo dobrym typem na to spotkanie może być under 2,5 gola w meczu. Możecie mi wierzyć albo nie ale już róż tego doświadczyłem był to mecz piasta z Śląskiem Wrocław kiedy to na jednym z niemieckich forów zobaczyłem posta jednego z uczestników dyskusji post był dość dziwny gość podał typ jak pisał na fixa dokładny wynik 0-0 pisał 100% pewności jakoś mu wtedy nie uwierzył i postawiłem ten mecz tylko w taśmie ale po tym co zobaczyłem oglądając to spotkanie byle w szoku pod koniec spotkania jedz z zawodników śląska miał piłkę zagrana na pusta bramkę ale dziwnym trafem nie trafił przypadek nie sądzę i moje przeczucie mówi mi ze bd remis wart do zaryzykowania za drobne dokładny wynik 0-0. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Też jestem trochę zdziwiony wynikiem tego spotkania, ale tak jak w poprzedniej kolejce pisałem, że z Górnikiem nie szukałbym niespodzianki, tylko upartywałbym jej prędzej w nastepnym meczu w Łęcznej, bo Legia zwykle na koniec maratonu, po LE czy przed przerwą Reprezentacyjną, grała bardzo słabe spotkanie, jak z Podbeskidziem, Piastem czy Pogonią. Ale mimo wszystko dla Mnie zawodników z Łęcznej było stać maks na remis, a sprawili kolejną, mega niespodziankę, bo Warszawiacy w ostatnim czasie i ogólnie na przestrzeni tego sezonu spisywali się bardz odobrze, zwłaszcza w LE.
Dzisiaj ostatnie spotkanie przed przerwą i moze być ciekawie. Pogoń nigdy nie wygrała w Gliwicach i myślę, że nadal tak pozostanie. Myślę, że na brak goli nei będziemy narzekać i over, bts spokojnie można pograć. Jeśli chodzi o wygraną to większe szanse daje gospodarzom, bo Pogoń nic szczególnego w ostatnim czasie nie pokazywała, a Piast w porównaniu do poczatku sezonu jest w lepszej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom