>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1X/X2 czy Handi 0-1/1-0 X + Parzysta liczba goli? (test)

Status
Zamknięty.
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
witam
pytanko do autora tematu
w jakim buku jest oferta na np. parzystą liczbę goli na możliwie największa ilośc meczy?
prościej: skąd bierzesz kursy?;P

pozdro
Ja biorę kursy z betsson, ale w bet365, expekt czy bwin pewnie też znajdziesz tą opcje zakładów ;-)
 
B 0

bilo22

Użytkownik
to odpowiedz mi na ostatnie pytanie
czy do drugieg systemu zawsze brac hendicap i do drugiego kuponu czy padnie parzysta liczba goli??
 
R 0

rzepas

Użytkownik
Sorry za pytanie Kosa ale mogłbyś rozpisać jak interpretować ten handicap Handi 0-1/1-0 X?

rozumiem ze faworyt musi być nizej niz 1.5 kurs ale ten handicap ? 0-1/1-0 X znalazlem rynek ale zazwyczaj jest to jedna z druzyn i remis

Na twoim przykladzie braz-paragwaj bylby to paragwaj czyli druzyna nie bedaca faworytem 0-1 i remis X.

Z góry przepraszam za pytanie jesli jest to oczywiste ale jestem nowy a juz napewno jesli chodzi o handicap&#39;y i chcialbym wiedzieć czy istnieją i jezeli tak to jakie inne opcje handicap&#39;ow do tego 2 systemu . Gole parzyste sa jak najbardziej zrozumiale ????

Pozdrawiam wszystkich grajacych i zycze powodzenia w zakladach

RR
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Handicap 0-1/1-0 czyli handi 0-1 lub 1-0, bo czasami faworyt gra u siebie i handicap jest przyznany gościom (wtedy jest handi 0-1) lub na odwrót (wtedy jest handi 1-0).
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
System nr 1 - Kupon nr 4:
Kongsvinger - Skeid 1X @ 1,03 4-0 ✅
Stawka: 97,09j; Do wygrania: 100j

Bilans systemu nr 1:
Postawione: 385,62j; Wygrane: 400j; Na czysto: 14,38j; Yield: ✅3,73%
System nr 2 - Kupony nr 7 i 8:
Kongsvinger - Skeid (H 0-1) X @ 4,25 4-0 ⛔
Stawka: 23,53j; Do wygrania: 100j

Kongsvinger - Skeid: Parzysta liczba goli @ 1,81 4-0 ✅
Stawka: 55,25j; Do wygrania: 100j

Bilans systemu nr 2::
Postawione: 323,71j; Wygrane: 400j; Na czysto: 76,29j; Yield: ✅23,58%
 
M 1

momodzik

Użytkownik
dlaczego dalsze testy nie mają sensu?
Ano dlatego, że ten kmh hkkmch.. ten tego, ten cały &quot;system&quot;, to se można w wiesz w co wsadzić... (?)

crucial, weź się tak tak zastanów... tak na zdrowy rozum.
Jeżeli istniałby system, który gwarantowałby jakąkolwiek wygraną, to ktoś by opublikował go na ogólnodostępnym forum?
Chłopie...
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
momodzik
Po pierwsze: to raczej Ty takie posty jak powyższy możesz sobie wsadzić...a to że nie ma systemu idealnego wiedzą wszyscy na tym forum oprócz dzieci Neo. EOT
Po drugie: system jest OK, po prostu może stanowić alternatywę dla zwykłego 1X, a jego dodatkową zaletą jest możliwość wygranej nawet gdy padnie 2. Wtedy klasyczne 1X jest przegrane, a tu niekoniecznie ;)
Brawo Kosa za spostrzeżenia- jesteś jakiś matematyk czy co? ????
Pozdro
Jacek
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
momodzik
Po pierwsze: to raczej Ty takie posty jak powyższy możesz sobie wsadzić...a to że nie ma systemu idealnego wiedzą wszyscy na tym forum oprócz dzieci Neo. EOT

Po drugie: system jest OK, po prostu może stanowić alternatywę dla zwykłego 1X, a jego dodatkową zaletą jest możliwość wygranej nawet gdy padnie 2. Wtedy klasyczne 1X jest przegrane, a tu niekoniecznie ;)

Brawo Kosa za spostrzeżenia- jesteś jakiś matematyk czy co? ????

Pozdro
Jacek
Nie, żaden matematyk, kilka dni temu dopiero ukończyłem gimnazjum ;-)
Tak jakoś wpadł mi ten system do głowy gdy przeglądałem kursy na jakiś mecz, gdzie kurs na 1X wynosił jakies 1,03, kurs na jednobramkowe zwyciestwo lepszej drużyny lekko ponad 4 a na parzystą liczbe bramek coś koło 1,8. Policzyłem sobie, że grając drugim systemem przy odpowiednim doborze stawek gramy po kursie 1,28 i uzyskujemy dużo większą wygraną niż grając na 1X. Cała historia ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Powiem ci, że system ciekawy. Przy dobrych kursach można się jeszcze zabezpieczyć na niektóre wyniki, złe dla nas. Ale nie wiem czy ma to sens. Czekam na dalszy rozwój tematu.
Powodzenia
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
no wiesz skoro generuje to zysk, nawet może nie największy, ale zysk to jednak nie jest zły system. Właściwie tracisz tylko na takich niespodziankach, które dość często są bardzo trudne do przewidzenia, ale przy odpowiednim doborze meczów system może dawać zysk.
 
C 13

crucial

Użytkownik
mi nie chodzi o IDEALNY system, ale o ciekawy, co przy głębszej analizie może przynosić zyski
ja grałem HCP(1)X, drużyny wybierałem trochę z forum, trochę samemu, głównym warunkiem był kurs na faworyta powyżej 2
skończyłem około 20 progresji, jednak zaprzestałem systemu jak skończyły się główne ligi, na nowy sezon też będę tym grał i mogę ewentualnie podać swoje typy, jeśli byłby ktoś zainteresowany
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom