>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1xbet Bonus powitalny 400zł

Status
Zamknięty.
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Podsumowanie całych działań agenta jest zatem klarowne.
Takie samo podejście jak firma, czyli jedna wielka ściema.
Ciekaw jestem, czy choć jednej osobie grającej za większe stawki faktycznie oddali zagrabione wygrane.
Moja rada dla wszystkich graczy, nie tylko tych operujących większymi stawkami (choć w ich przypadku szansa bycia oszukanym przez 1xbet jest oczywiście największa). Jeśli nie chcecie się narazić na zwykłe i ordynarne oszustwo, połączone w dodatku z upokarzającą weryfikacją, to po prostu grosza tam nigdy nie wpłacajcie.
Mówią o poprawie ratingów. Dobre sobie. Gdyby mieli faktycznie dobre intencje, to agent by wymusił na dziale ryzyka/bezpieczeństwa gest dobrej woli i dla dobra przyszłości firmy po prostu wypłacił zagrabione wygrane. Tu jednak poszła tylko szopka, jak to chcą niby naprawić błędy, a w gruncie rzeczy nic nikomu nie wypłacili i jak wszyscy byli oszukani , tak są.
Zatem STOP dla grania w 1xbet. ????
 
1 26

1xbet.com

Użytkownik
Kończąc tą rozmowę która do niczego nie prowadzi ,
Tak jak Pan poddaje moje kompetencje pod wątpliwość zapominając , że wyszedłem z propozycją prób pomocy, tak ją mogę powiedzieć że dokonał pan edycji w kuponach co dla dziesieciolatka nie jest skomplikowanym procesem.
Wróćmy do początku informacji jaką udzielilem.
Odnosząc się do już rozpatrzonych przypadków, sytuacja była taka jak opisałem. Jak otrzymam informacje o Pana przypadku to z pewnością zweryfikuje to z podanymi przez Pana firmami. W związku z tym przynajmniej do momentu otrzymania informacji proszę przestać się &quot;napinać&quot; pisząc codziennie informacje. Jak Pan woli proszę sobie tłumaczyć sytuację z pracownikami supportu. Nie mam zamiaru wysluchiwac &quot;glupich&quot; uwag tylko dlatego , że podjolem próbę wyjaśnienia spraw.
Odbiegając od tematu dlaczego nie udzielają się tu dwie osoby które w końcu przyznały się do posiadania więcej niż 1 konta
Piszę z telefonu w związku z tym przepraszam za błędy czy literówki
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
To jak w takim razie wytlumaczycie moje rozliczenie zakladow system patrnt jest jeden i wszedzie oznacza to samo.i jeszcze co do adresu przy rejestrscji o ktory pytalem to nie ma.znaczenia poniewaz nigdzie sie go nie podaje, data urodzenia z automatu01.01.1980 i podobnie jakp rzypadku adresu jak chce sie.cos.zmienic.to wymaga.kontaktu z.suportem zaczynam naprawde sie bac tej weryfikacji :-( jutro napisze i zobacze jaknto wyglada
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
takie problemy po uj temat jest na forum- firma tu widnieje Marcin inni powinni zrobić z tym porządek i tyle dla -1xbet.com BAN I ....
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
K 100

kksmisiek

Użytkownik
wyglada na to ze przegralem wszystkei srodki wiec ominie mnie ta watpliwa przyjemnosc proby weryfikacji.swoja droga nei wiem czy dobrze zauwazylem ale to ruska firma nie dla ruskow? :) no i z czystej ciekawosci jesli naprawde tym kilku pokrzywdzonym wkoncu udalo sie odzyskac pieniadze to mzoe ktos z nich sie ujawni i to potwierdzi bo patrzac na sposob odpowiedzi na moj problem naprawde szczerze watpie w pozytywne rozwiazanie sporow
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No to powiem że @Obserwator zajechał całą firmę na ament a przy tym udało mu się skompromitować pana agenta buka-krzaka, który widzę na forum nie dość że bezczelnie potrafi kłamać to jeszcze odzywa się do użytkowników jak do kolegów a nie klientów firmy. Brawo O(M), brawo 1xbet ????
Dlaczego w Bet365 zamazuje Pan numer kuponu a w 1xbet nie ma to dla pana znaczenia?
A co to Pana obchodzi? Gość pokazuje Wam dowody na wasze krętactwo a Pan się pyta dlaczego w becie zasłonił ID kuponu a w 1x nie. Super
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
1 26

1xbet.com

Użytkownik
No to powiem że @Obserwator zajechał całą firmę na ament a przy tym udało mu się skompromitować pana agenta buka-krzaka, który widzę na forum nie dość że bezczelnie potrafi kłamać to jeszcze odzywa się do użytkowników jak do kolegów a nie klientów firmy. Brawo O(M), brawo 1xbet ????

A co to Pana obchodzi? Gość pokazuje Wam dowody na wasze krętactwo a Pan się pyta dlaczego w becie zasłonił ID kuponu a w 1x nie. Super
Po pierwsze
W stosunku do kogo jestem lub byłem bezczelny?
Jeżeli ktoś poczuł się urażony , to przepraszam.
Po drugie
Jakby Pan prześledził cały temat, a nie tylko wybrane wpisy i na ich podstawie nabiła posty na forum to bym nie musiał odpowiadać na pytanie, dlaczego używam takiej, a nie innej formy. Zapraszam do lektury na podstronie nr 2 gdzie to użytkownik @Obserwator zaproponował pominiecie formy Per Pan.
Po trzecie: miałem się wstrzymać, aż jedna z pań na forum prześle mi ponownie zrzut kuponu z feralnego meczu, stawiany w bet365, za który otrzymała zwrot. Ale wkleję go w późniejszym terminie.
Pozdrawiam.
&quot;Oceniając innych, spójrzmy najpierw dwa razy na siebie&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Po pierwsze W stosunku do kogo jestem lub byłem bezczelny? Jeżeli ktoś poczuł się urażony , to przepraszam. Po drugie Jakby Pan prześledził cały temat, a nie tylko wybrane wpisy i na ich podstawie nabiła posty na forum to bym nie musiał odpowiadać na pytanie, dlaczego używam takiej, a nie innej formy. Zapraszam do lektury na podstronie nr 2 gdzie to użytkownik @Obserwator zaproponował pominiecie formy Per Pan. Po trzecie:
1 i 2. forum, to forum, każdy równy, Panowie to są w sejmie, więc darujmy sobie formy...
3.sytuacja jest jasna i klarowna, po co brnąć ? już z rozliczeniem niby nie po meczu jest sytuacja, ja wiem, że kasy nie odzyskam, Wy wiecie, że mam rację, ale możecie wszystko, ale po jaki uj.brnąć w bzdurne wytłumaczenia. Bet jednak nieco przerasta 1x więc nie wymyślajcie, że jednemu rozliczał tak, a innym inaczej, szczególnie, że wraz ze mną grało to sporo osób i każdy miał pieniążki na koncie.
Pozdrawiam mimo wszystko, nie dajcie się ogłupić tej firmie, bo wyżej macie wszystko i również zakończę cytatem ;) https://www.youtube.com/watch?v=CExlwc5DSpM
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
oni nie robia zwrotow.ja mialem podobnie w sytuacji kreczuw meczu tenisa.kazdy inny buk zrobi z tego zwrot a oni przegrana...dalej nie uslyszlaem jakiegos wyjasnienia dlaczego w systemie patent za jeden trafiony jeden zwrot i jedna przegrana wygrywa sie 0.... 1xbet wiem skad ta nazwa kazdy zagra raz wiecej naciagnac sie nie da....i wy ludzie tez nei dajcie :)????
 
1 26

1xbet.com

Użytkownik
oni nie robia zwrotow.ja mialem podobnie w sytuacji kreczuw meczu tenisa.kazdy inny buk zrobi z tego zwrot a oni przegrana...dalej nie uslyszlaem jakiegos wyjasnienia dlaczego w systemie patent za jeden trafiony jeden zwrot i jedna przegrana wygrywa sie 0.... 1xbet wiem skad ta nazwa kazdy zagra raz wiecej naciagnac sie nie da....i wy ludzie tez nei dajcie :)????
Nie wiem w którym momencie mecz został przerwany itd. jednak odsyłam do lektury.
Ponownie się już powtórzę
Regulamin to coś co warto przeczytać, zanim zaczyna się wypisywać głupoty, rejestrując się w jakiejkolwiek firmie bukmacherskiej, gracza obowiązuje regulamin a ten zgadza się z jego zasadami. W jednej firmie jest taki w innej odmienny, jednak jest podstawą funkcjonowania serwisu.
https://1xbet.com/pl/information/rules/
Proszę o zapoznanie się
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
Napisalem dokładnie ze kazdy inny bukmacher robi zwrot a wy nie,ale system patent to tez single wiec pytanie gdzie wygtana za single,ja radze sie matematyki nauczyc zanim sie zavzyna polemike nie majac zadnych argumentow.i to jest forum wiec wyrazamy wszyscy nasza opinie o tej firmie przestrzegając ludzi by nie dali sie naciągnąć jak my????A skoto jestescie tacy super dlaczego w dalszym ciagu nie ujawnil sie nikt kto odzyskal kase lub brak jest wpisow pozytywnych?
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Ja odzyskałem kasę , 2660zł.
Pomógł Pan Kamil którego znalazłem na (edit by admin: konto 1xbet to Pan Kamil...)
Oczywiście problem był spory, odpisywali mi ciągle ten sam email i nie szło z nimi rozmawiać.
Co do anulowania się nie wypowiem , ale miałem je prawie w każdym buku , w 1xbet się nie zdarzyło bo za krótko gram i mam już limity + większą marżę.
Nie mam dużo wpisów na forum , a jak gdzieś się wypowiadam to przeważnie negatywnie o bukmacherach.
Jedno jest pewne ,że wśród ludzi z problemami jest masa MULTIKONTOWCÓW ,którzy popełnili gdzieś błąd. Niestety tak to już jest.
Chyba nikt normalny nie ma co do tego wątpliwości. 1xbet ma kursy wysokie to i jest potrzebny i porządany.
Nie życzę nikomu straty (konfiskaty środków). Anulowanie też jest bolesne.
Jakiś wałek czy błąd rozumiem , ale czasem były przegięcia tylko dlatego ,że bukmacher był stratny to anulowali. Niestety ONI mogą robić co chcą , niby jest REGULAMIN , ale gdzie tu jest równość - poprostu jej nie ma.
Ogólnie to cieszyć się ,że ktoś wyszedł z inicjatywą rozwiązania problemu i próbować bo rzadko kiedy jest taka możliwość.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
oczywiscie ja nie krytykuje osoby ktora wychodzi z inicjatywa i pomaga w rozwiazywaniu problemow..krytykuje firme ktora te problemy stwarza i raczej nie jestem multikontowcem skoro sam w tym watku napisalem ze przekonam sie na wlasnej skorze i sprobuje zagrac. powstal problem wyslalem dwie wiadomosci pytalem rowniez tutaj na czy wg tej firmy polega zaklad w systemie patent.podobnie jak zworty w przypadku wygranych zakladow...ktore jesli bylyby przegrane to pewnie tak zostalyby rozliczone.i tak jak pisalem pobawilem sie za drobne przekonalem sie ze nie warto sie uzerac z taka firma napisalem moje zdanie i dla mnei to koneic tematu.
 
fargo 17

fargo

Użytkownik
Witam! Sporo się naczytałem o tym buku i mimo to założyłem konto. Udało mi się wygrać 160 zł i od razu chciałem wypłacić. Paszport miałem, więc nie było żadnych problemów. Od razu mam radę: lepiej wypłacajcie mniejsze kwoty, gdyż wtedy kasa szybko jest na Waszych kontach, a jak chcecie od razu obracać kilkoma tysiącami to szybko, łatwo i przyjemnie na pewno nie będzie. Szczególnie tam. Pozdrawiam
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Ktoś wie czy melbet i 1xbet to jedno i to samo?
Kursy i oferta oczywiście identyczne, ale czy jak dostałem limit w 1x to warto tam konto zakładać?
I jak z wypłatami? Takie same jaja? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom