>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1xbet Bonus powitalny 400zł

Status
Zamknięty.
K 1

kaoak

Użytkownik
poszukalem na innych forach kolega z 1xbet metoda kopiuj wklej ten sam tekst na wszystkich portalach takze jak na setki zgloszen 5 osob tylko odzyskalo swoje mienie to rzetelnosci nie ma zadnej
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Czy jest ktoś kto grał u nich w postaci,wziął bonus,ugrał pewną sumę i wypłacił bez problemów?
Kursy i różnorodność oferty zachęcają
Ale kasacja historii,znikające wygrane kupony już nie.
Czy można wysyłać single przed wyrobieniem obrotu i czy zakład BTTS liczy się do obrotu.
Sorry,że pytam ale wolę mieć pewność przed.....
 
P 78

paczkidlateda

Użytkownik
super bukmacher do momentu aż się nie chce wyplacic większej sumy,wtedy zaczyna się cyrk z weryfikacja,mi to zajelo 2 tygodnie dzien w dzien wymiana maili i dokumentów.w koncu wyplacili,ale otrzymalem limit 0 na wszystkie zaklady.

Nie polecam,chyba że lubicie przegrywac to oni was też polubia.
 
1 26

1xbet.com

Użytkownik
poszukalem na innych forach kolega z 1xbet metoda kopiuj wklej ten sam tekst na wszystkich portalach takze jak na setki zgloszen 5 osob tylko odzyskalo swoje mienie to rzetelnosci nie ma zadnej
Oczywiście, że wpisałem tą samą wiadomość.
A co miałem na każdym forum wpisywać inny tekst?
Przecież wpis dotyczył tej samej sprawy.
Ale jeżeli Pan już tak skrupulatnie śledzi moje wypowiedzi, to nie wiem skąd wziął te setki skarg, przecież wielokrotnie powtarzałem, że stosunek przesłanych zgłoszeń do niezadowolenia &quot; wylewanego&quot; na forach jest nieadekwatny. Nie było setek, ciężko mówić tu nawet o dziesiątkach.
Proszę o wzajemne nienakręcanie się ????
Kolejna sprawa nie jest skierowana indywidualnie do konkretnych graczy, ale ogólnego odniesienia się do problemu.
Piszecie, że inne firmy rozliczyły konkretne spotkania pomimo nieprawidłowo wystawionego kurs. Jednak na jakieś 6 osób które zapytałem o zrzuty od innych bukmacherów z rozliczonym zdarzeniem odpowiadają, że nie obstawiały tego spotkania w innych firmach.
W takim razie pytam skąd takie przekonanie?
Pozwoliłem sobie być dociekliwy i zweryfikować autentyczność tej informacji.
Kilka firm w których pytałem, potwierdziła, że również zrobiła zwroty.
Teraz, wyleje się hejt w stylu &quot; tak, pytałeś ale nie podajesz nazw firm&quot;
owszem podałem wykaz firm osobą których konkretna sytuacja dotyczyła, tu jednak nie wypada mi pisać.
 
1 26

1xbet.com

Użytkownik
Czy jest ktoś kto grał u nich w postaci,wziął bonus,ugrał pewną sumę i wypłacił bez problemów?
Kursy i różnorodność oferty zachęcają
Ale kasacja historii,znikające wygrane kupony już nie.
Czy można wysyłać single przed wyrobieniem obrotu i czy zakład BTTS liczy się do obrotu.
Sorry,że pytam ale wolę mieć pewność przed.....
Tak tao już jest, że najbardziej doniosłe są opinie tych niezadowolonych.
Oni zawsze krzyczą najgłośniej.
Po miesiącu prób pomocy graczom okazuje się, że 80% niezadowolonych to te same osoby na różnych forach.
Kolejna uwaga
dlaczego na forach nagle zamilkły osoby których sprawa została rozpatrzona pozytywnie?
Mam historię korespondencji z takimi osobami, pomimo zapewnień o umieszczeniu informacji o pozytywnym zakończeniu spraw siedzą cicho ;(
Do obrotu liczą się tylko ako z minimum trzema zdarzeniami i minimalnym kursem 1.4
 
M 4

marq

Użytkownik
To ja mam pytanie czy każdy z 3 typów ma mieć minimalny kurs 1.4 jeśli tak to jeśli postawie inny typ to wygrana dopisze się do konta a tylko do obrotu się nie będzie liczyć? czy tylko muszę grać po 3 zdarzenia na kuponie.
 
1 26

1xbet.com

Użytkownik
To ja mam pytanie czy każdy z 3 typów ma mieć minimalny kurs 1.4 jeśli tak to jeśli postawie inny typ to wygrana dopisze się do konta a tylko do obrotu się nie będzie liczyć? czy tylko muszę grać po 3 zdarzenia na kuponie.
Minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,4
czyli minimum
1.4 x 1.4 x 1.4
Zakłady z minimum 3 zdarzeniami i kursem niższym niż 1.4 nie będą wliczały się do obrotu bonusem
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Piszecie, że inne firmy rozliczyły konkretne spotkania pomimo nieprawidłowo wystawionego kurs. Jednak na jakieś 6 osób które zapytałem o zrzuty od innych bukmacherów z rozliczonym zdarzeniem odpowiadają, że nie obstawiały tego spotkania w innych firmach. W takim razie pytam skąd takie przekonanie? Pozwoliłem sobie być dociekliwy i zweryfikować autentyczność tej informacji. Kilka firm w których pytałem, potwierdziła, że również zrobiła zwroty. Teraz, wyleje się hejt w stylu &quot; tak, pytałeś ale nie podajesz nazw firm&quot;
U mnie cisza i zero poprawek. Idealnie wpisuję się w powyższe słowa z tym że mam dowody z innych firm.
Tym bez dowodów wytłumaczyliście tak, jak wytłumaczycie moją sprawę ? Cały rynek był w błędzie, ale Wy po meczu nagle zmieniliście zdanie jako jedyni na rynku ?
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
U mnie cisza i zero poprawek. Idealnie wpisuję się w powyższe słowa z tym że mam dowody z innych firm.

Tym bez dowodów wytłumaczyliście tak, jak wytłumaczycie moją sprawę ? Cały rynek był w błędzie, ale Wy po meczu nagle zmieniliście zdanie jako jedyni na rynku ?
To też ciekawe, że jako dowodu wymagaja potwierdzenia rozliczenia przez inne firmy. Absurd.

Pro gracz gra tam gdzie jest najwyższy kurs. Cięzko żeby grać sobie to samo i w 1xbet i w bet365 i jeszcze np. w bwin.

Rozumiem Obserwator, że w Twoim przypadku sytuacja kuriozalna na maxa, bo pokazałeś im, że inni rozliczyli? A oni mimo tego nadal swoje?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Pro gracz gra tam gdzie jest najwyższy kurs. Cięzko żeby grać sobie to samo i w 1xbet i w Bet365 i jeszcze np. w Bwin. Rozumiem Obserwator, że w Twoim przypadku sytuacja kuriozalna na maxa, bo pokazałeś im, że inni rozliczyli? A oni mimo tego nadal swoje?
Grałem w Bet365, Unibet, 1xbet, a może na upartego jeszcze coś bym znalazł... Jedynie 1xbet zrobił zwroty, wszystkie kursy spójne ze sobą...
16:29 grane w obu, klikałem po kilka razy w ww.bukach ; czarno na białym, a oni swoje.
Chcecie trafiać kupony i nic z tego nie mieć, grajcie w 1xbet ????

 
1 26

1xbet.com

Użytkownik
U mnie cisza i zero poprawek. Idealnie wpisuję się w powyższe słowa z tym że mam dowody z innych firm.
Tym bez dowodów wytłumaczyliście tak, jak wytłumaczycie moją sprawę ? Cały rynek był w błędzie, ale Wy po meczu nagle zmieniliście zdanie jako jedyni na rynku ?
Nie wszystkie sprawy już zostały rozstrzygnięte, te które są to gracze otrzymały już odpowiedź. Są &quot;reklamacje&quot; nie rozstrzygnięte więc w takim przypadku nie otrzymali gracze informacji o decyzji działu bezpieczeństwa.
Ciężko mi mówić który użytkownik forum otrzymał odpowiedź, a który nie, zgadywać po nazwach użytkowników nie będę kto ma jakie ID w 1xbet.
I z pewnością niejedyni zrobiliśmy zwrot, proszę wysłać zapytania do kilku firm i zapytać, nie sądzę, że kontaktował się Pan w tej sprawie z kimkolwiek.
Jeżeli się mylę, to przepraszam, jeżeli mam racje w tej sprawie a z pewnością mam, gdyż zadałem sobie trochę trudu, aby to ustalić. W takim razie proszę nie wprowadzać wszystkich do okola w błąd.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
I z pewnością niejedyni zrobiliśmy zwrot, proszę wysłać zapytania do kilku firm i zapytać, nie sądzę, że kontaktował się Pan w tej sprawie z kimkolwiek. Jeżeli się mylę, to przepraszam, jeżeli mam racje w tej sprawie a z pewnością mam, gdyż zadałem sobie trochę trudu, aby to ustalić. W takim razie proszę nie wprowadzać wszystkich do okola w błąd.
I na tym powinieneś skończyć swoje wywody????. haha troszkę Ci nie wyszło, bo akurat mam kupony w historiach, inni w przeciwieństwie do 1xbet nie czyszczą ich swoim klientom.????
Nie muszę kłamać w żywe oczy jak Wy, mam dowody, Wy ich nie macie, wyszło groteskowo, wszyscy na powyższych screenach mają obraz Waszej firmy...
 
1 26

1xbet.com

Użytkownik
Proszę zauważyć, że firma praktycznie w tej samej chwili zrobiła zwrot 17.30
Nie po zakończeniu spotkania czy kilka godzin później
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Proszę zauważyć, że firma praktycznie w tej samej chwili zrobiła zwrot 17.30 Nie po zakończeniu spotkania czy kilka godzin później
Jesteście złodziejami i kłamcami !
Zwrot zrobiliście po meczu, masz kolejny screen i przestań kłamać i zarzucać mi jakieś bzdety, żeby się wybielić, po raz 2.się ośmieszasz, masz tu inne godziny, tu stwierdzisz, że cofnęliście się w czasie ??? Już nagle nie jest błyskawiczny zwrot w ciągu minuty ? gdzie żaden buk swoją drogą tak nie robi:grin:
jak teraz z tego będziesz próbować wybrnąć ??
 
1 26

1xbet.com

Użytkownik
Jesteście złodziejami i kłamcami !
Zwrot zrobiliście po meczu, masz kolejny screen i przestań kłamać i zarzucać mi jakieś bzdety, żeby się wybielić, po raz 2.się ośmieszasz, masz tu inne godziny, tu stwierdzisz, że cofnęliście się w czasie ??? Już nagle nie jest błyskawiczny zwrot w ciągu minuty ? gdzie żaden buk swoją drogą tak nie robi:grin:

jak teraz z tego będziesz próbować wybrnąć ??

Na kuponów widnieje czas rozliczania 17.30
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Chcecie się kompromitować dalej !?
W 1xbet mail o rozliczeniu zakładu przychodzi w momencie jego rozliczenia, co do sekundy, ta sama jest w rozliczeniu i na kuponie, tu przyszły mi 4maile, kiedy ?? 11.kwietnia, 2 dni później, co ciekawe patrzcie na 1., jest godzina 17:29, choć rozliczali niby 17:30, a tak w rzeczywistości to jedna wielka ściema i majstrowanie kolejne na kontach graczy.
2dni później po napisaniu do nich już skargi mailowej nagle przysyłają maile z rozliczeniem wstecznym z cofnięciem się w czasie o minutę nawet.
Tak to z Wami dyskutować rzeczowo. Wszystkie Wasze argumenty są wyssane z palca, na wszystkie mam dowody, a Wy swoje...
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
po pierwszym dniu gry musze powiedziec ze naprawde dziwne maja zasady rozliczen kuponow.na szczescie gralem za drobne.ale postawilem zakald w systemie patent wiec 3 zakaldy pojedyncze 3 podwojne i trebel ,jeden zakald wygrywa drugi przegrywa a trzeci to zwrot......wygrana 0 ????
czekam co mi odpisza jak to zostalo wyliczone
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom