>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

A 205

amindada

Użytkownik
Za jakis czas zablokuja wszytsko, aplikacje , strony i bezczelnie napisza, zeby wyplacic prosze zmienic lokalizacje. Ta firma jest do tego zdolna.
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
kazdy bukmacher jest nastawiony aby zarabiac, a nie dawac zarobic, wiec jezeli za duzo wygrywasz to oczywiste jest ze nalezy takiego klienta odsunac, ty zrobilbys to samo przyjacielu.

wiec nalezy rozkladac wygrane na kilku bukmacherow, a nie grac tylko na jednym.

"lepiej łyżeczką niż garścią ze żłoba" ; )

ja sie tego nauczylem kiedy dostalem limity na 3 konta w calorocznym, moje, na siostre i na znajomą, chwile pozniej weszla ustawa i ucieklem na ruska. a ze jest to moj topowy buk na obecna chwile pod kazdym wzgledem to nie przeginam paly i szanuje to ze moge tam grac.

a tak na marginese mysle ze to nie rusek blokuje strone a nasz kraj
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dla tych co chca apke na 1xbet niech sobie wlacza vpn, potem wejda na stronke 1xbet, nastepnie sciagna apke na kompa a potem przesla ta apke i zainstaluja na telefonie. Gotowe. Granie u ruska na vpnach to samobojstwo. Jak bedzie wieksza wygrana to moga dac wam bloka za uzywanie vpn bo ZADEN buk na to nie pozwala i kazdy banuje takie konto podczas wykrycia. To ze wam pisza na czacie, ze wolno grac uzywajac vpn niech nikogo nie zwiedzie. Dopoki przegrywacie albo wygrane sa male nikt sie nie przyczepi. Mowie to wam po to zeby potem nie bylo placzu. Szanujcie siebie i swoje pieniadze.
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Czyli wg Ciebie hakerzy z polskiego MF włamali się na serwery 1xbeta i przy próbie wejścia z polskiego IP wysyłają z tego serwera komunikat o geolokalizacji?

nie mam bladego pojecia, ale po cos 1xbet robi te domeny aby ludzie mogli wchodzic chyba? tak jak to czyni BAH i podaje je nawet w mailach reklamowych

bo skoro moglem wchodzic na dana strone, a dzis probuje i wyskakuje mi:

Ta witryna jest nieosiągalna

Nie udało się znaleźć adresu IP serwera ze stroną 1x2017.xyz.

 
  • Uruchom Diagnostykę sieci systemu Windows.



DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

to mysle ze to blokada z naszej strony, operatora? gdzie przy probe wejscia na innego buka z poza pl wyskakuje mi np komunkat ministerstwa prawdy...

http://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier-gry-hazardowe/komunikat

po co 1xbet mialby banowac dostep calej polsce? jakby mieli gracza ktory ich skubie za mocno to znajda sposob aby go ukrocic.



co do apki na PC czy tel wysarczy wpisac w google 1xwin badz 1xbet app mobile i wszystko na dloni

mi dzis support na whatsappie osobscie podal inne linki abym sprawdzil czy uda mi sie wejsc, polski support owszem odpisal na @ abym zmienil lokalizacje ale nie raz pisalem z naszym supportem i jedyne co moge powiedziec, ze pracuje tam zwykly dzban ktory dopiero po odpowiednim potraktowaniu czy uswiadomieniu go ze jezeli sie nie ogarnie to zlozysz skarge wyzej ze jako support nie spelnia swojej roli, i cyk zabiera sie do dzialania niczym najlepszy przyjaciel
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Czy ktoś po dostaniu formułki o multikoncie działał coś dalej? jest szansa coś wywalczyć? udało się komuś odzyskać konto?
A co faktycznie zrobiles tam multikonto czy tez jest to jakis ich blad? Jesli zrobiles multi to nie ma zadnych szans ani na odzyskanie konta ani na odzyskanie kasy. Znaczy sam fakt zrobienia multi nie jest tutaj decydujacy. Decydujace jest to, ze zostalo to przez nich wylapane. Sam mam rozne multikonta ze wzgledu na limity ale trzeba to robic z glowa tak zeby tego nikt nie wychwycil.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Wypłacał ktoś środki bezpośrednio na kartę Revlout i ma o tym jakiekolwiek informacje?
Jeśli nie to nie polecam, bo środki powinny iść do 7 dni roboczych a od 20 grudnia nic nie ma.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wypłacał ktoś środki bezpośrednio na kartę Revlout i ma o tym jakiekolwiek informacje?
Jeśli nie to nie polecam, bo środki powinny iść do 7 dni roboczych a od 20 grudnia nic nie ma.
Nie da sie ponoc wyplacic na karte revolut tylko na konto bankowe bądź Ecopayz jesli wplacasz karta revolut. I oczywsicie w pierwszej kolejności musisz fotke karty revolut posłać
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Nie da sie ponoc wyplacic na karte revolut tylko na konto bankowe bądź Ecopayz jesli wplacasz karta revolut. I oczywsicie w pierwszej kolejności musisz fotke karty revolut posłać
Teraz już wiem, bo środki nie doszły, ale żadnej informacji nie było przy wypłacie że nie można.
 
Do góry Bottom