>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

A 185

adikos

Użytkownik
z tej wiadomości wynika że bonus dostałeś ale warunków obrotu nie zrobiłeś, pytaj na ich czacie co i jak o takie rzeczy.
 
R 0

radek_89

Użytkownik
Wpłaciłem kilka dni temu 400 zł z przeznaczeniem na bonus powitalny. Obróciłem bonus z efektem kilku stówek do przodu. Dziś próbowałem dokonać wypłaty. Za pierwszym razem poprosili o wykonanie obrotu kwotą depozytu po kursie 1,1 lub większym (powołując się na politykę bezpieczeństwa, gdy kwota wypłaty jest większa niż wpłat). Na szybko to ogarnąłem i za drugim razem wypłata na koncie Skrill po kilku minutach.
Zdecydowany plus dla tego bukmachera. Poważny kandydat do dołączenia do mojej listy stałych buków, ponieważ ma naprawdę świetne kursy + baaardzo szeroką ofertę. Rzutem na taśmę przyznaję mu swoją prywatną nagrodę &quot;Odkrycie roku 2016&quot; ????
Minusy? Nieco uciążliwa w obsłudze strona. Na laptopie trochę muli, chyba ze względu na dużą ilość grafik, flasha czy coś w tym stylu.
 
R 0

radek_89

Użytkownik
@Karwan, dostałem od Ciebie wiadomość, ale nie mogę odpisać, ponieważ mam za mało postów:
Obrót dla bonusu powitalnego: 3x kwota bonusu. Liczą się kupony, gdzie masz 3 zdarzenia o kursie 1,4 lub większym.
Trzeba pilnować, żeby grać te kupony z konta bonusowego, a nie głównego.
 
B 91

blacky777

Użytkownik
odkrycie roku ? zart jakis , 3 miesiace mnie weryfikuja a teraz chca zeby im wyslac scany dokumentow do rosji . Jak ktos gra za wieksza kase omijajcie szerokim lukiem ich
 
R 0

radek_89

Użytkownik
Rimaraf, w okienku z kuponem zaraz na przyciskiem &quot;Postaw&quot; masz do wyboru dwie opcje. Domyślnie jest konto główne, więc musisz to zmienić ręcznie.
Blacky, ja mówię o swoich odczuciach. Nie byłem pewny tego buka, ale patrząc na kursy i mnogość opcji oraz fakt, w jakim czasie otrzymałem wypłatę - dla mnie to jest super opcja.
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Radek patrząc na kursy , oferte wydawal sie dla mnie zajebisty , problem zaczal sie po paru wygranych betach ( odrazu limity i jakies chore kursy ) a na temat wyplaty chyba juz sporo napisałem
 
litvin 0

litvin

Użytkownik
nigdy nie gracie w tej firmie. Po kilku wygranych betach oferta kursow jest najgorsza (dla mnie 1,63 - 1,63). Gdy przychodzi do wyplaty to zaczyna sie zmudna weryfikacja, przesylanie zdjęc paszportu, kont bankowych, karty płatniczej, itp, zdjec z paszportem i monitorem.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
A nie łatwiej po prostu zdać sobie sprawę że bukmacher &quot;dzieli&quot; klientów na lepszych i gorszych dla siebie? Nic dziwnego w tym, że ktoś może spokojnie grać a ktoś inny po kilku zakładach dostaje limity. Jest to szczególnie widoczne w takich firmach które dają duże bonusy, mają wysokie kursy i stąd też pojawia się duża liczba bonus-hunterów, surebetowców itp.
Ogólnie jeśli ktoś lubi grać niszowe rynki i zakłady powiedzmy mniej standardowe to lepiej robić to w bet365 czy innym bardziej europejskim buku, nie ma co ryzykować. Do rynków najpopularniejszych i powiedzmy zwykłej gry osobiście mogę 1xbet polecić.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Witajcie. Mam do wypłacenia w tym &quot;bukmacherze&quot; 4 tysiące. Nigdy wcześniej nie robił problemów z wypłatą, tuż kwoty przechodziły bez problemów aż do teraz. Wysłałem im zdjęcie dowodu, teraz zarządził zdjęcie karty kredytowej (raz wplacalem tam niestety za pomocą karty), wszystko by było ok tylko, ze chcą obustronne zdjęcie karty z cyframi cvv. Wiadome jest, ze wtedy mogą płacić w internecie za pomocą mojej karty. Nie wiem co teraz zrobić, czytałem ten temat i widzę, ze ten &quot;bukmacher&quot; to jedna wielka porażka. Miał ktoś podobny problem ? Wysłać im obustronne zdjęcie karty, jak postąpić? Sorry za chaos ale pisze z telefonu. Pozdrawiam
 
B 91

blacky777

Użytkownik
chyba ich *****a.. cvv ? przecież to jak bys dal im dostep do swoich środków
pisalem juz z wieloma osobami ktorzy maja pojecie o tym buku i niestety slabo to wyglada
ja w dalszym ciągu tez nie wyplacilem od nich siana
pzdr
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witajcie. Mam do wypłacenia w tym &quot;bukmacherze&quot; 4 tysiące. Nigdy wcześniej nie robił problemów z wypłatą, tuż kwoty przechodziły bez problemów aż do teraz. Wysłałem im zdjęcie dowodu, teraz zarządził zdjęcie karty kredytowej (raz wplacalem tam niestety za pomocą karty), wszystko by było ok tylko, ze chcą obustronne zdjęcie karty z cyframi cvv. Wiadome jest, ze wtedy mogą płacić w internecie za pomocą mojej karty. Nie wiem co teraz zrobić, czytałem ten temat i widzę, ze ten &quot;bukmacher&quot; to jedna wielka porażka. Miał ktoś podobny problem ? Wysłać im obustronne zdjęcie karty, jak postąpić? Sorry za chaos ale pisze z telefonu. Pozdrawiam
Kod cvv na karcie obowiązkowo zaklej,resztę możesz wysłać.
Poczekaj na odzew,powinno być ok
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Mi wysłali taki email gdy prosili o potwierdzenie karty, na pewno nie dostałeś takiego samego?
You should provide us with the photo of the bank card has been used to make deposits of your gaming account. (Send the photo of the bank card of both sides, number of the bank card can be closed leaving first and last 4 numbers and from the back the CVC code can be closed)
W każdym razie zdjęcia z zakrytymi środkowymi cyframi i zakrytym kodem CVC u mnie zakaceptowali, takie wyślij najpierw. Daj znać co odpiszą, kod CVC jest absolutnie prywatny i czegoś takiego nikt nie powinien żądać.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
ufff, oczywiście było tak jak pisaliście. Sorry za wprowadzenie w błąd. Wysłałem im zdjęcie karty z zamazanymi cyframi i przeszło, pieniądze są już na moim koncie. Miałem więcej szczęścia niż pozostali gracze. Naczytałem się o nich tutaj trochę i rezygnuje z gry u tego bukmachera. Nie wiadomo co wymyślą jutro, dzięki za pomoc ;). Pozdrawiam
 
Do góry Bottom