>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

B 648

brof123

Użytkownik
Pierwszy raz w życiu oszukał mnie 1xbet a gram tam juz 8 lat . otóż chodzi o mecz Flamengo - Ceara .
W meczu było 20 RR , miałem pograne az20rr . rozliczyli jako przegraną , na każdej stronie pisze że było 20 rr , do tego oglądałem mecz , nawet u nich jak sie wejdzie w statystyki widnieje 20rr.

A te ich rozmowy na czacie są takie śmieszne . "Prosze o zrobienie screena z oficjanlego źródla" a te ich oficjane źódla co maja podane w swoim regulaminie , tam nic nie ma , nie da sie dokopać rr czy cokolwiek. Wkleiłem im za to stastystyki z ich strony że jest 20rr , to odpisali że to nie jest oficjalne źródło
 
maarcin14 697,3K

maarcin14

Użytkownik
z czatem na żywo cięzko cokolwiek wyjaśnić bo oni wklejają gotowe formułki , spróbuj napisać maila z wyjaśnieniem że miałeś postawione 20 rzutów rożnych i wszędzie jest tyle w statystykach i dlaczego zakład jest prezgrany
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Pierwszy raz w życiu oszukał mnie 1xbet a gram tam juz 8 lat . otóż chodzi o mecz Flamengo - Ceara .
W meczu było 20 RR , miałem pograne az20rr . rozliczyli jako przegraną , na każdej stronie pisze że było 20 rr , do tego oglądałem mecz , nawet u nich jak sie wejdzie w statystyki widnieje 20rr.

A te ich rozmowy na czacie są takie śmieszne . "Prosze o zrobienie screena z oficjanlego źródla" a te ich oficjane źódla co maja podane w swoim regulaminie , tam nic nie ma , nie da sie dokopać rr czy cokolwiek. Wkleiłem im za to stastystyki z ich strony że jest 20rr , to odpisali że to nie jest oficjalne źródło
Mialem podobna sytuacje rok temu ze strzałami celnymi w ekstraklasie. U siebie mieli w statach i na zywo początkowo tyle co na oficjalnej a później zmienili na inną ilość. Napisałem do nich i poprosili o nagrania z celnymi strzałami, tłumacząc że na stronie oficjalnej z której pobierają wyniki jest źle policzone , a ich wysłannik bedac na tym meczu naliczył ich mniej i na podstawie tego rozliczyli zaklad. Z nimi ciezko cos ugrac
 
B 648

brof123

Użytkownik
aronek mimo to grasz nadal na ruskich? bo mnie tera wkurwili , a to najlepsze buki jesli chodzi o ilosc meczy , rr i wogole , ale jak oszukuja to jak grac? aronek ale u nich na stronie jest 20rr a zaklad rozliczyli zle
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
aronek mimo to grasz nadal na ruskich? bo mnie tera zdenerwowali , a to najlepsze buki jesli chodzi o ilosc meczy , rr i wogole , ale jak oszukuja to jak grac? aronek ale u nich na stronie jest 20rr a zaklad rozliczyli zle
skoro stało się to 1 raz na 8 lat to nic złego w sumie... Każdy bukmacher (albo prawie każdy) ma adnotacje, że statystyki na żywo nie są źródłem, z któego korzysta bukmacher i na podstawie którego można rozliczać zakłady. Na chatach, w supportach pracują ludzie, którzy mają robić wszystko wg instrukcji... wyłącza się im mózgi i mają postępować wg zasady dura lex sed lex (ja to tłumacze w ten sposób: durne prawo, ale prawo...) nieważne jak durne argumenty mają przytoczyć muszą to zrobić, bo na tym polega ich praca... Zawsze możesz poprosić organizatora rozgrywek o oficjalny raport meczowy (chyba coś takiego istnieje?) z rzutami rożnymi etc. być może nie ma tego na stronie, ale mają takie rzeczy dla siebie w celach statystycznych np. A nóż widelec się uda...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
P przestrzalninja - to pomyśl jak bym ten zakład miał za 6k , bo kiedyś grałem za takie stawki ;p nie ma wytłumaczenia , zakłady powinny być zawsze rozliczane prawidlowo
No pomyślałem :) przecież to jest rusek i jego praktyki oraz "doznania" z czatu są ogólnodostępne... chce Ci pomóc... bukmacher ma adnotacje o tym, ze statystyki na jego stronie nie są źródłem informacji czy nie ma? :) Ma... więc nie możesz się na to powołać... pisz do źródła o raport pomeczowy (np. w hokeju są takie raporty, nie wiem jak w piłce nożnej...), bo tylko to może załatwić sprawę z tego co piszesz. Ewentualnie od razu na support bezpośrednio pisz, bo ludzie z czata są tylko po to aby Ciebie zdenerwować. Wyślij im tam zapytanie o źródło... chociaż wpisałem w google campeonato brasileiro serie a page oficiele (czy jakoś tak) i znalazło mi tą stronę, o której prawdopodobnie piszesz. Nawet się zarejestrowałem (poprzez google) i nie ma tam raportów do żadnych spotkań... tylko nie wiem czy to oficjalna strona czy organizatora jakiegoś konkursu :unsure: chociaż w odnośniku jest cbf czyli teoretycznie to oficjalna strona rozgrywek...

https://brasileirao.cbf.com.br/

https://www.transfermarkt.pl/flamen...-sporting-club/statistik/spielbericht/3768053 - a tutaj jest 19 rożnych i co teraz? :) możliwe, że jeden rzut rożny był przed przerwą... piłka wyszła na róg, bukmacher zaklasyfikował to jako rzut rożny (statystycznie, bo piłka przekroczyła linię końcową i gość siedzący na meczu wklepał rzut rożny... którego sędzia nie odgwizdał...)

jeden zakład na 8 lat (cud, że tyle czasu konto masz) to kropla w morzu... ja grałbym dalej póki limitów nie ma, ale Twój wybór co zrobisz.
 
B 648

brof123

Użytkownik
z tym ze znajomy z pewnego czatu bukmacherskiego :) , grał typ 19,5rr i mu inny bukmacher rozliczyl jako wygrana :)
no i ja ogladalem ten mecz , a to co podajesz , to jedyne źrodło które podaje że ma 19r .

rog był jakos w 97 minucie i jeszcze go wykonywał i wykonał.

Chodzi oto że ja wiem że było 20rr a rusek mnie oszukał.

PS to byl zakład za bardzo małą stawke , nie chodzi mi o kase , ale strach teraz grać u nich coś grubiej , a takie akcje mają tylko z rr , czy celnymi strzalami na gole zawsze poprawnie.

Bo miałem już tak w sensie, że rozliczyli rogi jako przegraną , ale potem zawsze poprawili na poprawne rozliczenie , a to jest 1 raz , ten zaklad wisial mi wczoraj aż do dzisiaj rana , byłem pewny że dostane zwrot , bo zaewsze jak długo wisialy rogi nie rozliczone to albo od razu rozliczyli poprawnie , albo przegrana a potem poprawiali :) teraz nie poprawili na poprawne rozliczenie.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Przecież to nie wina supportu, oni nie mają wpływu na rozliczenia zakładów, używają zewnętrznej firmy/oprogramowania i nie mogą od tak sobie zmienić wyników zakładu bez powodu. Fakt, że grozisz im, że przejdziesz do innych buków typu 22bet i 888starz jest zabawny, bo wymienione firmy używają tego samego providera i mają takie same wyniki, czyli u tych buków również miałbyś zakład rozstrzygnięty jako przegrany.
 
K 0

kojot92

Użytkownik
Z mojego konta na 1xbet zniknęło ponad 90k zł , zacząłem dostawać SMS o wypłatach, konto wyzerowane . Napisałem do nich ale narazie zero odpowiedzi. A pani na czacie odpisywała "proszę się nie stresować "...
 
Ostatnia edycja:
M 198

marasking99

Użytkownik
Z mojego konta na 1xbet zniknęło ponad 90k zł , zacząłem dostawać SMS o wypłatach, konto wyzerowane . Napisałem do nich ale narazie zero odpowiedzi. A pani na czacie odpisywała "proszę się nie stresować "...
Sprawdziłeś historie logowań? Mi stale ktoś zmienia hasła, dopiero jak zrobiłem logowanie do aplikacji przez PIN to na razie jeszcze nikt nic nie zmienił. Tyle zabezpieczeń, a dzieją się takie rzeczy. Dziwne.
 
Do góry Bottom