>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Ja obecnie testuje buka jednego chyba z nielicznych, gdzie można wpłacać skrillem i wypłacać, nawet jest 100% bonus, jak sprawdzę i będzie ok to dam znać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Nie mozesz MAzaq tak pisac bo teraz powstaje w temacie zbedny spam o nazwe. Bedzie ok to podaj zaloz nowy temat z nazwa buka i tyle

Przykro Nam ale kazde pytanie w teamcie o nazwe to czerwona kartka
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
wlasnie w 15 minut wyplacilem 5k na Astekbet skrillem (wplacalem 3 i jeszcze sobie 2 zostawilem, wiec nie mozna powiedziec zeby lecieli w kulki z wyplatami) wszystko dziala nie panikujcie tam... wplacac tez ciagle mozna ta metoda. Co ciekawe z tego samego adresu skrillowego przychodzi wyplata z asteka i 1xbet.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jak tym ecopayz zrobic depozyt?
Po zatwierdzeniu wpłaty wyskakuje info, że mam złą walute. Rzeczywiscie mam 1xbeta w PLN a to chce mi wpłacać ruble.

Problem rozwiązany. Nie chodziło o walute, ale o ilość środków na koncie.
Oni sobie liczą to w rublach wiec trzeba brać poprawkę na jakies przewalutowania. Czyli trzeba robic depozyt na kwote mniejszą niz sie ma rzeczywiscie na ecopayz.
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Po około pół roku grania przed wczoraj przy próbie wyplacenie 1 tys pierwszy raz zablokowali mi wypłatę . Po wysłaniu zdjęcia dowodu i dosłaniu im mojego nr gracza wypłata odblokowana i na skrillu po paru minutach . czy to ta straszna weryfikacja ??
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Ma ktos problem z wplata pieniedzy na 1xbet przez neteller? Gdy chce wplacic kase wyskakuje mi taki komunikat - &quot;Kraj niedostępny
Wybrana metoda płatności jest niedostępna dla kraju członka.
Zobacz pełną listę krajów, gdzie NETELLER oferuje usługi&quot;
Walute na 1xbet jak i na neteller mam PLN w czym problem? wczesniej moglem wplacic pieniadze.
 
Do góry Bottom