>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

A 205

amindada

Użytkownik
U mnie wszystko okej, wróciło trustly i tak jak pisałem wypłaty przez przelewy24 między pt-nd najczęściej są odrzucane.
Nie każdy bank obsługuje p24 w weekendy , wiec z tego powodu odrzucaja. Mbank, Wbk działają 24 h/7 i tam wyplaty sa ksiegowane od razu
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Nie każdy bank obsługuje p24 w weekendy , wiec z tego powodu odrzucaja. Mbank, Wbk działają 24 h/7 i tam wyplaty sa ksiegowane od razu
Bzdura. To 1xbet odrzuca wypłaty przez P24 w weekend i zwraca kasę na konto gracza. Mam konto w mbanku więc wiem co robią.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
hm przecież P24 to polska firma i ma obowiązek nie realizować takich przelewów. Dodatkowo to dość ryzykowne wpłacać/wypłacać poprzez P24 do nielegalnych.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
przecież P24 to polska firma i ma obowiązek nie realizować takich przelewów. Dodatkowo to dość ryzykowne wpłacać/wypłacać poprzez P24 do nielegalnych.
Polacy tak mają, że mądrzeją dopiero po szkodzie.
Testowo zrobiłem wypłate dziś przez przelewy24
Skrilla już &quot;przetestowaliście&quot;! Jeszcze trochę takiego &#39;testowania&#39; i buk podziękuje Polakom całkowicie!
 
O 40

okpol1006

Użytkownik
Wpłaciłem dziś o 10:24 przez P24 podkreślam WPŁACIŁEM (ostatnio często tak do nich wpłacam, a wypłacam ewetnualna wygraną na ecoPayz). Niestety po raz pierwszy jest problem. Dzwoniłem do P24 i mówią że odbiorca potwierdził otrzymanie środków (czyli 1xbet dostało kasę) a 1xbet twierdzi że szybkość wpłaty zależy od jakiegoś systemu... dodam że wpłacałem mBankiem do tego P24 więc poszło natychmiastowo. Jakieś pomysły? Na livechat już kilka razy pytałem to wysyłają formułki, niedawno w końcu kazali wysłać prt screen potwierdzeń z banku i p24 że dokonałem tej transakcji... ale mnie ogarnia wk...wienie że wpłaciłem specjalnie by obstawić Ligę Mistrzów na dziwne wydarzenia typu obrony bramkarzy a od 10 nie ma kasy na tym 1xbet!!
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Pana problem został zgłoszony na rozpatrzenie do systemu płatniczego, jak tylko otrzymamy odpowiedź w tej sprawie, Pan zostanie poinformowany o tym, niestety nie możemy zorientować Pana o dokładnych terminach rozwiązania problemu, przepraszamy za wszystkie niedogodności.
Czekam już ponad 24h na pojawienie się depozytu na koncie.
A wypłata dziś przez przelewy24 znów trwała jakieś 5-10 minut.
edit: właśnie po 24h wpłynęła moja wczorajsza wpłata
 
O 40

okpol1006

Użytkownik
Czekam już ponad 24h na pojawienie się depozytu na koncie.
A wypłata dziś przez przelewy24 znów trwała jakieś 5-10 minut.
edit: właśnie po 24h wpłynęła moja wczorajsza wpłata
Zazdroszczę! A ja nie będe mógł LM obstawić... i 300 wisi w powietrzu... z ciekawości, czy trwało to dokładni 24h?
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
U mnie trwało to ponad 24h, ale o dziwo po przesłaniu potwierdzeń po 10 minutach pieniądze pojawiły się na koncie
 
O 40

okpol1006

Użytkownik
U mnie trwało to ponad 24h, ale o dziwo po przesłaniu potwierdzeń po 10 minutach pieniądze pojawiły się na koncie
Na ten polski adres wysyłałes potwierdzenia? Ja o 17 wysłałem i potwierdzenie z P24, i z konta bankowego, oraz na wszelki historie transakcji 1xbet ze nic nie wpłynęło. I cisza.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Pisałem dokładnie po upływaie 24h, bo wcześniej nie ma co.
Pisałem na polski mail, wysłałem potwierdzenie przelewu bankowe i to, co na maila przyszło z p24
 
S 0

szymon2018

Użytkownik
Witam, wypłata zlecona w Nd 10.09 metodą trustly na aliorbank, brak realizacji do teraz, wcześniej środki były już na drugi dzień na koncie, piszę na chacie, odp: czekać do 5 dni, mam wrażenie że mają jakiś problem oby tylko przejściowy... pozdrawiam
 
S 31

szynka

Użytkownik
Ostatnio wpłacałem/wypłacałem poprzez BTC. Wszystko było spoko, aż nagle zaczęło mi odrzucać wypłaty. Aż w końcu napisałem do konsultanta i doszło do tej absurdalnej rozmowy. Potem polecił mi wypłatę na konto bankowe, co mi się delikatnie mówiąc nie uśmiecha..
a/Q5BUA
 
S 31

szynka

Użytkownik
Jeśli np. wpłaciłeś środki za pomocą Trustly a pózniej wpłacisz za pomocą ecopayz to wypłacić wszystko możesz za pomocą Trustly, ale już za pomocą ecopayz tylko tyle ile wpłaciłeś.
Tylko, że nigdy nie wpłacałem przy użyciu Trustly. Kiedyś wpłącałem tylko przez Skrilla, a potem przerzuciłem się na Bitcoiny. I nawet patrząć na same wpłaty/wypłaty w Bitcoinach to już dawno wypłaciłem w nich więcej niż w nich wpłaciłem. Co więcej- właśnie wpłaciłem dodatkowe 10zł w BTC, zagrałem zakład po kursie 1.1, zleciłem wypłatę w BTC 100zł i została zaakceptowana. Tyle, że jeszcze zostało i tak 500zł do wypłacenia.
 
S 31

szynka

Użytkownik
jaki dokladnie komunikat ci wyskakuje kiedy zlecasz wyplate bitcoinami i nie przechodzi/
Podjęcie środków możliwe jest jedynie przy wykorzystaniu tych samych danych, które zostały użyte do złożenia depozytu. Jeśli depozyt składany jest za pośrednictwem innych metod płatniczych, to należy podejmować środki proporcjonalnie do wartości depozytów złożonych za pośrednictwem poszczególnych metod płatniczych.
Tak czy siak, jak mówiłem przed chwilą, po wpłaceniu 10zł w BTC i obróceniu ich wypłaciłem 100zł w BTC. Zostało 500, które też będę chciał wypłacić, ale może się wstrzymam bo widzę że cały czas BTC maleje.
 
Do góry Bottom