>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Trustly, ale wpłaty, nie wiedzieć czemu z Mbanku, docierają dopiero na dzień kolejny, w odróżnieniu od innych banków.
Pracują nad Przelewy24, nie są jednak w stanie powiedzieć czegoś na pewno czy wrócą/nie wrócą.
 
M 3

matik111

Użytkownik
Trustly, ale wpłaty, nie wiedzieć czemu z Mbanku, docierają dopiero na dzień kolejny, w odróżnieniu od innych banków.
Pracują nad Przelewy24, nie są jednak w stanie powiedzieć czegoś na pewno czy wrócą/nie wrócą.
Miejwiecej ile trzeba czekać aż pieniądze wpłacane przez trustly(mbank) dojdą na konto ???? ?
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Info-PL 1xBet
07:45 (1 godzinę temu)



do mnie


Witam
Trustly jest chwilowo niedostępny, przepraszamy za wszystkie niedogodności.

Poprzednio gdy pytałem o przelewy24 napisali :Niestety, nie posiadamy żadnych szczegółowych informacji na temat
A więc to grubsza sprawa, jednakże trustly wróci
Wiec się chłopie zastanów zanim kogoś oskarżysz o klamstwo
 
L 0

lechdrinker

Użytkownik
Pisałem na live chacie na 1xbet i również powiedzieli, że przelewy przez trustly na obecną chwilę wycofane i nie posiadają informacji jak spytałem kiedy zostaną przywrócone. Polecili mi wypłatę SEPA, uważacie że jest to bezpieczne?
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Witam, przy logowaniu pierwszy raz od roku po wpisaniu hasla, pisze zeby wprowadzic kod (weryfikacja dwustopniowa) Mial ktos cos takiego i wie moze co tam sie wpisywalo, jakis rocznik itp bo nie pamietam
 
K 0

kudlacz96

Użytkownik
Witam, wypłaciłem 10 zł z ciekawości metodą SEPA, ma ktoś jakieś doświadczenia z tym i umie powiedzieć o ile mniej mi przyjdzie na konto, z racji że to 10 zł będzie przewalutowane dwukrotnie?
 
Do góry Bottom