>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi wypłatami przez trustly? raz są a raz nie ma. Ktoś tu pisał wcześniej żeby poczekać że pojawi się i pojawiło się a teraz znowu nie ma. Czy to normalna praktyka tej firmy??
 
N 0

nyggga

Użytkownik
witam!
Chce wyplacic przez trustly ale pisze ze zrobić weryfikacje. Babka z pomocy pisze żeby im wyslac historie przelewu z truslty na ich korzyść. Ktos wie o co chodzi? co mam im wyslaC? screena z ekranu bo tam pisze ze przelew wykonano i tylko to zadnych szczegółów.

Up
Dostalem od nich meila po wysłaniu screena z zapytaniem co mnie laczy z jakiś innym użytkownikiem.... masakra
 
B 0

ballleron

Użytkownik
Hej,
Czy dobrze myślę, że w tym momencie jedyna bezpieczną opcją wypłaty jest SEPA?
Ktoś mógłby przybliżyć jakieś szczegóły jak to wygląda? Ile potrącają, co trzeba podać?
Bo coś tak w temacie Trustly przeciąga się trochę już to zawieszenie wypłat...
Z góry dzięki!
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
Hej,
Czy dobrze myślę, że w tym momencie jedyna bezpieczną opcją wypłaty jest SEPA?
Ktoś mógłby przybliżyć jakieś szczegóły jak to wygląda? Ile potrącają, co trzeba podać?
Bo coś tak w temacie Trustly przeciąga się trochę już to zawieszenie wypłat...
Z góry dzięki!
jest trustly do wypłat
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Niestety musze zakonczyc swoja przygode z tym bukmacherem bo bardziej mi sie oplaca gra u polskich bukow z 12% podatkiem niz u nich. Na kursie 1.85 mam taka marze ze po zalogowaniu kurs wynosi 1.59 co czyni gre u tego buka kompletnie bezsensowna. Nawet nie wspomne o limicie na kazdy bet ktory teraz wynosi 200zl. Ktos dostal u nich wieksze limity i wieksza marze? :cwl:
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
W 1xBet można wpłacać i wypłacać kryptowalutami, jest szybko i bezpiecznie.
Ale pojawiła się jeszcze lepsza opcja.
Dostałem informację, że teraz można grać w 1xBet w Bitcoinach
Zakłada się konto w tej kryptowalucie.
Trzeba wejść na stronę 1xbet, zejść na dół i tam w sekcji GRY kliknąć Bitcoin.
Sprawdziłem i rzeczywiście jest taka opcja.
Wtedy nie ma żadnej weryfikacji użytkownika (takie informacje mam od jednego z graczy), gra się całkiem anonimowo i prawdopodobnie nie ma limitów!
Taką informację dostałem od jednego z graczy.
Tego nie jestem w stanie sprawdzić, bo mam otwarte zwykłe konto 1xBet i nie wiem, czy trzeba je wcześniej zamknąć. Zresztą i tak od jakiegoś czasu nie zajmuję się bukmacherką.
Kasę do buka wpłaca się bitcoinami lub inną kryptowalutą, a wypłatę można zlecić w zwykłej walucie, np. euro, pln
Podaję to do wiadomości i weryfikacji.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Niestety musze zakonczyc swoja przygode z tym bukmacherem bo bardziej mi sie oplaca gra u polskich bukow z 12% podatkiem niz u nich. Na kursie 1.85 mam taka marze ze po zalogowaniu kurs wynosi 1.59 co czyni gre u tego buka kompletnie bezsensowna. Nawet nie wspomne o limicie na kazdy bet ktory teraz wynosi 200zl. Ktos dostal u nich wieksze limity i wieksza marze? :cwl:
Marże to nie wiem ale ja limity 2 euro
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
W 1xBet można wpłacać i wypłacać kryptowalutami, jest szybko i bezpiecznie.
Ale pojawiła się jeszcze lepsza opcja.
Dostałem informację, że teraz można grać w 1xBet w Bitcoinach
Zakłada się konto w tej kryptowalucie.
Trzeba wejść na stronę 1xbet, zejść na dół i tam w sekcji GRY kliknąć Bitcoin.
Sprawdziłem i rzeczywiście jest taka opcja.
Wtedy nie ma żadnej weryfikacji użytkownika (takie informacje mam od jednego z graczy), gra się całkiem anonimowo i prawdopodobnie nie ma limitów!
Taką informację dostałem od jednego z graczy.
Tego nie jestem w stanie sprawdzić, bo mam otwarte zwykłe konto 1xBet i nie wiem, czy trzeba je wcześniej zamknąć. Zresztą i tak od jakiegoś czasu nie zajmuję się bukmacherką.
Kasę do buka wpłaca się bitcoinami lub inną kryptowalutą, a wypłatę można zlecić w zwykłej walucie, np. euro, pln
Podaję to do wiadomości i weryfikacji.
Klon 1xbet w walucie tylko i wylacznie bitcoinowej.
https://1xbit.com/pl/line/
 
Do góry Bottom