>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

H 74,7K

hagi84

Użytkownik
aa i Panowie, udalo Wam sie przejsc przez ta weryfikacje?
Jak tak to jak to dlugo trwalo i co jeszcze chcieli?
Aktualnie wyslalem im dowod, a nastepnie dowod przy twarzy razem z laptopem i mailem od nich
Dodam, ze mam tam 2700 dolarow, nie gralem rok przez sprawy rodzinne i nie wiem czego sie teraz spodziewac
Wiem tylko tyle, ze nie odpuszcze im za chu...
Dzieki Panowie za rady i odpowiedzi.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Odmurzyniacz i czy to jest bezpieczne slac im te wszystkie screenshoty?
Ktos sie orientuje?
Bezpiecznie? Nie masz wyjścia. Rób screeny i wysyłaj, jeśli chcesz zobaczyć dolary.
Czego się spodziewać? Możesz spodziewać się tego, że zażyczą sobie wysłania dokumentów do Rosji, także i tak ciesz się, że na razie nie wyszło coś takiego.
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
Ja i tak spodziewalem sie tego, ze bedzie lipa i liczylem sie z tym, nie nie wyplace
Bylo trzeba od razu wyplacac jak nie robili takich problemow, niestety zycie pisze rozne scenariusze i nadzwyczajniej w swiecie nie mialem glowy na wyplacanie kasy od nich
Wysle co trzeba, w sumie tam nic waznego nie jest, zobaczymy co dalej sobie zazycza
Duzo osob z tego forum wysylalo dokumenty do Rosji?
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Nie wiem czy dużo. Statystyk nie prowadzę. Wiem tyle, że takie coś miało miejsce. 2700 dolarów i liczysz się z tym, że nie wypłacisz? Mnie szlag trafiłby na miejscu. Wypłacić raczej wypłacą, po prostu robią maksymalnie pod górę, żebyś odpuścił. Miałem podobnie. Także grzecznie, kulturalnie zgadzać się na wszystko, zabrać kasiorę i więcej się tam nie pokazywać.
 
S 1

sam84

Użytkownik
ech, ale jaja, skuszony większymi stawkami założyłem konto w 1xBet ale gdzie ja miałem głowę i nie zajrzałem pierw na ten temat to nauczony na innych błędach bym się zawahał z rozpoczęciem przygody z nimi. Juz zdąrzyłem wpłacić i postawić All In. Sęk w tym że ja im nie chce wysyłać żadnych skanów.
 
S 1

sam84

Użytkownik
Niektórzy z Was piszą że nie mieli problemów z wypłatą i to bez wysyłania im skanów. Teraz nie można wypłacic nawet 2zl bez wypełnienia calego formularza razem z wpisaniem nr dowodu. A moze respektuja prawo jazdy wiecie?
 
A 185

adikos

Użytkownik
to po co tam grasz jak nie zamierzasz wysyłać żadnych skanów, grając tam trzeba zawsze się z tym liczyć że prędzej czy później jakaś weryfikacja będzie.
 
M 0

m4rc1nm

Użytkownik
co za frajerski bukmacher....
muszę wysłać dokumenty do rosji...
że też nikt nie potrafi tego gówna zamknąć...
&quot;The consideration of Your complaint was suspended
The investigation regarding your claim is suspended until we receive photocopies of your passport and bank documents that confirms transactions in favor of the company: 1. If you made a deposit into your account via a bank card, you need to provide a photo of your bank card and the bank statement. 2 If you made a deposit into your account via e-wallet to which your bank card (or bank account) is linked, you need to provide a screenshot from My account section in the payment system that confirms transactions to the company. Also you need to provide a bank statement that confirms transactions to e-wallet. 3. If you made a deposit into your account via wallet that you top up via other methods, you need to provide a screenshot from My account section in the payment system that confirms transactions in favor of the company, and information on the wallet deposit via legal methods. Address: 35 Semashko, Mytischi, Russian Federation 141014, of.19, box 1. Further instructions will be sent to you by e-mail.&quot;
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
ode mnie chca jakis formularz wyplenic, ale oczywiscie konto zablokowane
Wyslalem im wszystko co chcieli procz zdjecia z kutachem w reku
Wiadomo co mnie czeka, pewnie korenspondencja do Rosji
Ktos wogole wysylal i przeszedl ta weryfikacje? Cyrk jak ch.uj
 
S 31

szynka

Użytkownik
Dokonałem już wypłat na sumę 3000zł i nadal o nic mnie nie prosili, mimo że wpłaciłem do nich łącznie 1200zł (a więc mam duży plus). Jednak dalej ze względów bezpieczeństwa staram się nie trzymać tam zbyt wiele pieniędzy- kilkaset złotych maks, a jak przekraczam tysiąc to wypłacam. Póki co bardzo sprawnie wszystko
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Jezeli dziś skoki odwołane to serio na 1xbet będzie trzeba czekać na zwrot zakładów 48 h ? Przeciez to długo na maxa jak już wiadomo ze tego konkursu nie będzie..
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jezeli dziś skoki odwołane to serio na 1xbet będzie trzeba czekać na zwrot zakładów 48 h ? Przeciez to długo na maxa jak już wiadomo ze tego konkursu nie będzie..
Do 48h jak w większości bukmacherów i to tak na prawdę oni dyktują kiedy to nastąpi.
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Do 48h jak w większości bukmacherów i to tak na prawdę oni dyktują kiedy to nastąpi.
Na LC gostek powiedział że po 48h mozna się spodziewać zwrotów,czyli nie tak jak wszędzie.Z reguły właśnie jest tak ze po paru godzinach,a tu dopiero po 2 dobach,stąd moje pytanie ????
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
Żadnych problemów z wypłatami ten buk nie robi jeśli jest się uczciwym.
gorszej glupoty w tym dziale nie slyszalem jeszcze
Wystaczy wejsc na SBR i poczytac co ludzie pisza.
Jesli grasz za parnascie zloty i zlecasz wyplaty na male sumy to owszem nie robia bo nic na tym nie zarobia.
 
S 1

sam84

Użytkownik
Dostałem dzisiaj rano dziwnego maila od nich.
&quot;Gratulacje! Depozyt został złożony pomyślnie&quot;
Sęk w tym, że jedyną wpłatę dokonałem w środę.
Macie ponowne przypadki o nieaktualnych lub mylnych mailach?
Dla pewności sprawdziłem konto w banku i historię wpłat wpłat/wypłat oraz historie tansakcji u buka i nie ma żadnego innego depozytu niż ten który wykonałem 3 dni temy.
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
Wklej screena, zamaz uzytkownika, a wtedy chyle czola
Wg rankingow itp to jeden z najgorszych bukow na rynku choc niby cos lekko na plus sie ruszylo, nachapali sie pewnie troche kasy od tych co nie wyplacili i probuja swoj ranking do gory podbic
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
Niezle, to jednak niektorym wyplacaja
Weryfikacje w jaki sposob robiles? i czy wyplacales wczesniej mniejsze sumy?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Żadnych problemów z wypłatami ten buk nie robi jeśli jest się uczciwym.
Również tak uważam. Przez swoje kursy i promocje są jednak bardzo narażeni na mniejszych czy większych naciągaczy, jeśli ktoś chciałby tam pograć jakieś surebety (a pewnie spore tam można złapać) - osobiście bym odradzał.
Dla potwierdzenia, że Fonfe nie jest jedynym szczęściarzem któremu ciągle wypłacają, screen ode mnie sprzed tygodnia:

 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
pojedyncze jednostki jestescie, wystarczy poczytac w sieci co sie dzieje u nich, jakie opinie maja, jeden z najgorszych bukmacherow na rynku.
Owszem kursy ok jesli Ci nie obniza kursow, oferta ok, ale system weryfikacji i wyplaty to cyrk na kolkach
Wplacilem u nich, dostalem jakis gowniany bonus ktorego nawet nie chcialem, nie obrocilem i zabrali go takze nawet na bonusie nie zerowalem, a i tak wyplacic nie moge
Zobaczymy co dalej, poki co czekam za odzewem, musialem jakies gowno wypelnic i straszyli mnie jakims ich prawem rosyjskim, ewidentnie robia tak by klienta postraszyc
Nie odpuszcze napewno
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Opisz dokładnie całą swoją historię, może ktoś miał podobne problemy i Ci coś doradzi. Na logikę nawet musi być jakiś powód. Depozytem musisz obrócić 1x po kursie min. 1,1 i dopiero później możesz zlecać wypłatę, warto pamiętać.
Odpuścisz czy nie - i tak musisz grać według ich zasad. Żadne prawo Cię nie chroni tak naprawdę (zresztą jak przy każdym w sumie buku zagranicznym, z tym że 1xbet jest dużo bardziej &quot;dziki&quot; jak już pisałem).
 
Do góry Bottom