>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

H 75,1K

hagi84

Użytkownik
The consideration of Your complaint was suspended
The investigation regarding your claim is suspended until we receive photocopies of your passport and bank documents that confirms transactions in favor of the company: 1. If you made a deposit into your account via a bank card, you need to provide a photo of your bank card and the bank statement. 2 If you made a deposit into your account via e-wallet to which your bank card (or bank account) is linked, you need to provide a screenshot from My account section in the payment system that confirms transactions to the company. Also you need to provide a bank statement that confirms transactions to e-wallet. 3. If you made a deposit into your account via wallet that you top up via other methods, you need to provide a screenshot from My account section in the payment system that confirms transactions in favor of the company, and information on the wallet deposit via legal methods. Address: 35 Semashko, Mytischi, Russian Federation 141014, of.19, box 1. Further instructions will be sent to you by e-mail. ATTENTION! You must only write the address of the recipient and the address of the sender on the envelope. Please do not change the address of the recipient and do not write any additional notes on the envelope!

Co robic dalej? bo robia wszystko by mnie zniechecic i bym im odpuscil...
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Ja mam ogromny problem zamknąć konto,9 emaili,zarzucają mi inne adresy w dokumentach a inne przy koncie,a to jest niemożliwe,nie chcą podać konkretnie gdzie jest błąd.
Zdecydowanie odradzam
 
S 24

stskop

Użytkownik
mam u nich do wypłacenia ponad 8 stów... najpierw kazali załączyć skan dowodu, następnie zdjęcie mojej twarzy, dowodu i konta z ich strony w tle. co jest logistycznie ***** trudne do wykonania, trzymanie w jednym ręku telefonu, w drugim dowodu, i jednocześnie uchwycenia laptopa z kontem w tle. wysyłałem zdjęcie ze 3 razy, za każdym razem &quot;nie widać wszystkich szczegółów na dokumencie&quot;, mimo że widać wszystko jak trzeba.
czy ktoś miał podobną sytuację? czy da się z nimi wygrać?
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
mialem to samo, beda chcieli tak czy siak dokumenty do Rosji
Marcin przez jaka firme wyslales dokumenty i ile zaplaciles?
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Jeżeli teraz kwestionują Wam wysyłane dokumenty, to zapewne tak samo będzie jak fizycznie wyślecie je do Rosji.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Wie ktoś może czy wycofują się z Polskiego rynku tak jak np. Bet365 lub williamhill? Ja w sumie maila nie dostałem żeby się coś u nich działo ale może ktoś już dostał. Nie zdziwilbym się jakby pierwsze dnia poinformowali o zamknięciu kont a drugiego już nie można by było się dostać na konto gracza
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Z ich informacji wynika że czekają na rozwój sytuacji. Także trzeba też czekać ???? na ich oficjalne stanowisko po 1 Kwietnia.
 
Z 0

zajebotka

Użytkownik
Dzisiaj po 2 miesiącach grania zażądali ode mnie dowodu tożsamości.
Na początek zwykłe zdjęcie dowodu, teraz zdjęcie dowodu na jakimś innym tle. Zobaczymy co dalej będą chcieli.
Stało to się gdy dzisiaj w ciągu kilku godzin zrobiłem wypłaty na łączną kwotę około 7k PLN.
Połowa przeszła bo poszły kolejno 1k zł, 2k zł i 1k zł. Ostatnia wypłata na 3k zł utknęła w czeluściach i czekam na dalszy rozwój zdarzeń.
Zaakceptowali tam komuś dokumenty kiedyś? Czy nie ma na co liczyć? Zły nawet nie jestem pomimo że to aż 3k to jednak cieszę się że chociaż większą połowę wygranej udało się wypłacić.
Łącznie konto jest na plus około 20k. Dzisiaj miałem poniekąd dzień konia bo wszystko siadło, stąd wypłaty.
Mam co liczyć na odzyskanie pieniędzy?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Przeczytaj kilka ostatnich stron tematu to będziesz wiedział.
Weryfikacja jest upierdliwa ale da się ją przejść, także wysyłaj czego zażądają i nie trać nadziei. Zdjęcie z dowodem w łapie na tle korespondencji mailowej z supportem jest technicznie trudne, jak nie przejdzie rób nowe i spamuj aż do skutku.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Wie ktoś może czy wycofują się z Polskiego rynku tak jak np. Bet365 lub williamhill? Ja w sumie maila nie dostałem żeby się coś u nich działo ale może ktoś już dostał. Nie zdziwilbym się jakby pierwsze dnia poinformowali o zamknięciu kont a drugiego już nie można by było się dostać na konto gracza
Skoro na swojej stronie informują jak obejść ewentualną blokadę to raczej się nie wycofają.
 
N 0

nyokas92

Użytkownik
Witam wszystkich, dostałem takiego maila:

&quot; Good Day. We want to inform you, that our company decided to stop any collaboration with you (closing your account). This decision is based on the official Terms and Conditions point 2 subpoint 31 of the betting company 1xbet.
The decision has been made after careful investigation of the situation by our security service. According to the results of the investigation we have reasons to suppose that all your bets on sport events from this gaming account have been placed not by you, it violates above mentioned point of Terms and Conditions directly.
We ask you not to create new accounts in our website. Pay your attention to the moment that if you try to create new accounts, we will block them. At the same time your actions have been a violation of the above mentioned Terms and Conditions. The Decision concerning the stopping any collaboration with you is final and without appeal.&quot;

Dostałem to po wysłaniu im zdjęcia na którym trzymam dowód oraz widać mailową korespondencję od nich. Nie mogę się nawet zalogować na moje konto, zapewne zostało już zablokowane/usunięte .
Jak myślicie można jeszcze coś podziałać w tym temacie czy nie ma szans na odzyskanie pieniędzy ?
Jest może jakiś polski manager z którym można się skontaktować ?

Pozdro
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Proszę Pana przyjmujemy graczy ze wszystkich krajów, firma posiada międzynarodową licencję. Wszystkie działania na stronie Pan wykonuje według jurysdykcji swojego kraju.
Pan samodzielnie ponosi odpowiedzialność za działania na naszej stronie od 1 kwietnia.

Odpowiedź na pytanie co z graczami z Polski.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dokładnie większość bukmacherów zastosuje metodę grasz na własną odpowiedzialność. Najwygodniejsza metoda bo tak na prawdę informują na starcie, że bierzesz odpowiedzialność na siebie.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Widzę że rośnie zainteresowanie tym bukiem więc taka ciekawostka ode mnie, bo nigdy się nie spotkałem z czymś takim wcześniej, a miałem konta chyba w 50 bukach. Żeby zamknąć tam konto trzeba posłać skan dowodu + rachunek za media.. :O jak to usłyszałem to omal nie spadłem z krzesła ???? Dziwne praktyki ma ten buk, a co do wypłat to kasa do 15 min na skrilu bez żadnej weryfikacji
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Przeczytaj kilka ostatnich stron tematu to będziesz wiedział.

Weryfikacja jest upierdliwa ale da się ją przejść, także wysyłaj czego zażądają i nie trać nadziei. Zdjęcie z dowodem w łapie na tle korespondencji mailowej z supportem jest technicznie trudne, jak nie przejdzie rób nowe i spamuj aż do skutku.
Jasne....jutro kaza Ci wyslac zdjecie *****a z twarza i palcem w tylku, a ty potulnie spuscisz leb i bedziesz wysylal. Ruskie barachlo.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Och oferta wygląda sensownie, cały czas się zastanawiam, czy założyć tam konto. Ktoś może z ręką na sercu polecić ?
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Siemanko
Mial ktos problemy jak wplacil Przelewem 24 a wyplacil Trustly i nie chcieli zaakceptowac wyplaty ? ????
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
Panowie, nie da sie juz rejestrować z PL, czy od poczatku nie bylo do wyboru Polski.
Chcialem sie dzisiaj zarejestrowac, ale nie moglem znaleźć Polski w wyborze krajow.
 
Do góry Bottom