>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

H 76,8K

hagi84

Użytkownik
Ludzie dajcie sobie spokoj z tym bukmacherem bo takiego gowna nie bylo od dawien dawna
Juz nawet rosyjski fonbet byl duzo lepszy jesli chodzi o wyplaty
Jak zaczna chciec od Was dalsze dokumenty to nic nie wyplacicie chocbyscie wyslali fote z faja w reku
Osobiscie wyslalem dokumenty do Rosji, ale i tak nie licze na zlotowke od nich
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
To będzie jedyny bet który nie wyjdzie, zobaczycie. Ruskie nikogo sie nie boją :cool: tylko szkoda ze taki dym z wypłatami :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 31

szynka

Użytkownik
skoro mówią, że gra po 1 kwietnia na własną odpowiedzialność to rodzi się pytanie- czy warto? Czy grając tam z Polski i wpłacając/wypłacając przez Skrilla mogę być pewien, że żaden urzędas mnie nie wykryje? Co z blokowaniem ich strony przez dostawców internetu po 1 lipca, jak to obejść (VPN?) tak, żeby znowu urzędas nie miał żadnych dowodów na moją grę, ani żadne przelewy tam lub stamtąd? Póki co to jest mój ulubiony bukmacher, najlepsze kursy, regularne zyski z fantasy league oraz 420zł darmowe co tydzień na czarny piątek. Łączny bilans konta tam mam na plus 3-4 tysie przez 2 miesiące, a wszystkie wypłaty po 20 minutach na Skrillu. Nadal bez żadnej weryfikacji, choć jak widzę ile osób miało z nimi problemy z weryfikacją/wypłatami to jednak wolę wypłacać dość regularnie tak, by na koncie mieć max kilkaset złotych.
EDIT: Zaraz po napisaniu posta zauważyłem, że już dali piękną instrukcję jak się dostać na ich stronę mimo blokady ???? Choć aktualne nadal pozostaje pytanie o ewentualny wgląd urzędnika w to, że wchodzę na zakazane strony- tutaj już pewnie pytanie o to czy i w jakich okolicznościach mój dostawca neta może udostępnić strony na które wchodzę
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
skoro mówią, że gra po 1 kwietnia na własną odpowiedzialność to rodzi się pytanie- czy warto? Czy grając tam z Polski i wpłacając/wypłacając przez Skrilla mogę być pewien, że żaden urzędas mnie nie wykryje? Co z blokowaniem ich strony przez dostawców internetu po 1 lipca, jak to obejść (VPN?) tak, żeby znowu urzędas nie miał żadnych dowodów na moją grę, ani żadne przelewy tam lub stamtąd? Póki co to jest mój ulubiony bukmacher, najlepsze kursy, regularne zyski z fantasy league oraz 420zł darmowe co tydzień na czarny piątek. Łączny bilans konta tam mam na plus 3-4 tysie przez 2 miesiące, a wszystkie wypłaty po 20 minutach na Skrillu. Nadal bez żadnej weryfikacji, choć jak widzę ile osób miało z nimi problemy z weryfikacją/wypłatami to jednak wolę wypłacać dość regularnie tak, by na koncie mieć max kilkaset złotych.

EDIT: Zaraz po napisaniu posta zauważyłem, że już dali piękną instrukcję jak się dostać na ich stronę mimo blokady ???? Choć aktualne nadal pozostaje pytanie o ewentualny wgląd urzędnika w to, że wchodzę na zakazane strony- tutaj już pewnie pytanie o to czy i w jakich okolicznościach mój dostawca neta może udostępnić strony na które wchodzę
czytam to i sie zstanawiam.. kto ci tak przerył mózg ?
w to ze bankomaty nagrywaja cie i wysylaja film do us tez wierzysz ?
 
A 0

artur89

Użytkownik
Też tak macie że w danych osobistych po zaznaczeniu województwa wyskoczyło wam automatycznie miasto a nie możecie wpisać swojego? Nie chciałbym żeby przy ewentualnej weryfikacji dane były nie zgodne a nie wiem czemu nie mogę zmienić na swoje
 
S 31

szynka

Użytkownik
czytam to i sie zstanawiam.. kto ci tak przerył mózg ?
w to ze bankomaty nagrywaja cie i wysylaja film do us tez wierzysz ?
Cóż- wolę zadbać o zbyt wiele szczegółów niż o za mało. Opresyjne państwo powoduje, że trzeba brać możliwie dużo opcji pod uwagę, bo nie wiadomo z czym jeszcze wyskoczą. Oczywiście nie mam zamiaru popadać w skrajności- ale wolę się dowiedzieć na czym stoję i gdzie i jakie ryzyko podejmuję.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Też tak macie że w danych osobistych po zaznaczeniu województwa wyskoczyło wam automatycznie miasto a nie możecie wpisać swojego? Nie chciałbym żeby przy ewentualnej weryfikacji dane były nie zgodne a nie wiem czemu nie mogę zmienić na swoje
Jeżeli na liście nie ma Twojego miasta/województwa, to wybierz to najbliżej położone, bądź zapytaj się ich na czacie, bo on mają ogólnie dostępny po prawej stronie na dole każdej strony.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pany, na jakiej zasadzie dziala opcja sprzedaj zaklad na 1bet?
To po prostu cash out, czyli zamykanie zakładu, jednak wydaje mi się, że jest to zrobione tak nieudolnie, że nigdy praktycznie nie opłaca się korzystać z tej opcji.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Ma ktoś może link jakie są zasady do obrócenia bonusu &quot;czarny piątek&quot;? Czytałem już go raz, ale gdzieś zgubiłem i nigdzie nie mogę tych informacji znaleźć..
 
M 0

m4rc1nm

Użytkownik
oddsnet też wysłałem dokumenty do rosji, minęły dwa tygodnie i zero odzewu...
jak coś napiszą to dam znać choć szczerze wątpię, że się odezwą...
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Hej czy ktoś zna legalnego buka internetowy gdzie można stawiać bez problemów po tysiąc na dane zdarzenie
Ja wpłaciłem dzisiaj na BetOnline. Bez problemu dostałem bonus w postaci free beta.
Ogólnie dobrą ofertę mają na sporty amerykańskie co osobiście mi odpowiada. Inne sporty też są tylko z ograniczeniami m.in na linie (spread&#39;y, totale).
Trzeba trochę pograć u nich, żeby coś więcej pisać..
 
icecolddi 47

icecolddi

Użytkownik
Panowie Witam

Czy składanie depozytu w 1xbet przy pomocy karty kredytowej MasterCard to bezpieczna opcja ? &quot;podjęcie srodków z konta&quot; odbywa się tym samy sposobem na kartę kredytową ?

ps w środę przelewałem kasę (ponad 60zł) z Unibet na konto osobiste w czwartek pieniądze były już na koncie ale nie cała suma mniej o jakieś 3-4 % wprowadzili jakieś opłaty dodatkowe ? (w takim razie gra u nich nie ma już sensu i pozostają ruscy)

Dzięki !
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Panowie Witam

Czy składanie depozytu w 1xbet przy pomocy karty kredytowej MasterCard to bezpieczna opcja ? &quot;podjęcie srodków z konta&quot; odbywa się tym samy sposobem na kartę kredytową ?

ps w środę przelewałem kasę (ponad 60zł) z Unibet na konto osobiste w czwartek pieniądze były już na koncie ale nie cała suma mniej o jakieś 3-4 % wprowadzili jakieś opłaty dodatkowe ? (w takim razie gra u nich nie ma już sensu i pozostają ruscy)

Dzięki !
U ruskich nie ma tak jak w becie że czym wpłacasz tym wypłacasz. Zawsze masz do wyboru multum opcji jak wypłacić ;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
ps w środę przelewałem kasę (ponad 60zł) z Unibet na konto osobiste w czwartek pieniądze były już na koncie ale nie cała suma mniej o jakieś 3-4 % wprowadzili jakieś opłaty dodatkowe ? (w takim razie gra u nich nie ma już sensu i pozostają ruscy)
Takie pytania warto zadawać w temacie Unibeta, a nie w miejscu przeznaczonym do dyskusji na temat innej firmy. Ostatnio Unibet robi wypłaty jedynie w euro, więc załapałeś się na podwójne przewalutowanie, najpierw przy wypłacie u buka, a później przy dojściu pieniędzy na Twoje konto bankowe.
 
Do góry Bottom