>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

K 0

kondzik1971

Użytkownik
Ludzie, proszę Was... nie napalajcie sie te ich zje*** bonusy.
Musiałem przesłać zdjęcie dowodu osobistego, wszystkie transakcje na skrillu, ustawienia skrill, limity i weryfikacja itd. W efekcie skończyło się to prośbą o wysłanie zdjęcia dowodu osobistego trzymającego w ręku przy laptopie z odpalonym mailem 1xbet.
Wygrałem około 2 tys... Ludzie UWAGA! nawet jak myślicie, ze macie pewne konto, swoje niezalozone na swoje dziewczyny, to i tak każą Wam prędzej czy póżniej dostarczyć zdjęcia.... skoro się jednak Ciebie uczepią, to każą Ci wysłać wszystkie zdjęcia w formie papierowej, potwierdzenie wpłaty z banku na skrillu z pieczątką(!) i stracicie tylko czas i nerwy... NIE POLECAM !!!!!
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Panowie takie pytanie, na jakiej zasadzie działa ten 1xbet że zakładacie tam konta i nie ma ryzyka tak jak np w Unibet, przecież nie pobierają podatków, czyli wychodzi na to że jest on równie nielegalny co inni bukmacherzy, wytłumaczy ktoś? ????
 
M 0

magicworm

Użytkownik
Wpłacilem na początku poprzez karte kredytową bezpośrednio na buka, teraz chciałbym wypłacić kase na skrilla, co musze zrobic? Aktualnie jak probuje podjac srodki to dostaje komunikat ze powienienem wypłacić tym samym sposobem którym wpłacałem.
I jeszcze jedno pytanie, czy weryfikacja jest naprawde tak tragiczna czy do przejscia?
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
Wpłacilem na początku poprzez karte kredytową bezpośrednio na buka, teraz chciałbym wypłacić kase na skrilla, co musze zrobic? Aktualnie jak probuje podjac srodki to dostaje komunikat ze powienienem wypłacić tym samym sposobem którym wpłacałem.
I jeszcze jedno pytanie, czy weryfikacja jest naprawde tak tragiczna czy do przejscia?
Wpłać minimalną kwote przez skrilla tj chyba 10 zł i zagraj za to 10 ziko byle co, jak rozliczą kupon bd mógł wypłacić już na skrila. Ja nie miałem wcale a kilka wypłat już wysłali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 10

pk95

Użytkownik
O co chodzi gdy podczas wyplaty wyskakuje mi &quot;wypelnin wszystkie pola obowiazkowe w formularzu rejestracyjnym&quot; wtf
 
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tych punktów ? Mozna je wymienic na gotówke ? czy to tylko taka forma zabawy ?
wchodzisz w dział bonusy i &quot;1xpromo&quot; i za punkty możesz kupić darmowy zakład (cała wygrana przychodzi na konto nie tylko nadwyżka) i nie trzeba tego dodatkowo obracać. Dobra opcja
 
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
nie wiem skąd tutaj płacz odnośnie weryfikacji itd.
JAK NIE BĘDZIECIE KOMBINOWAĆ TO WYPŁACĄ!
ja mam konto zweryfikowane, wypłacałem już kilkadziesiąt tysięcy na skrill, wszystko w kilka minut i zero problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 45

as1996

Użytkownik
Kilkadziesiąt tysięcy, chyba koron czeskich. Nie wierzę, że wypłacili tyle bez problemu. Zawsze możesz załączyć skrina i zamknąć mi usta ????
 
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
Kilkadziesiąt tysięcy, chyba koron czeskich. Nie wierzę, że wypłacili tyle bez problemu. Zawsze możesz załączyć skrina i zamknąć mi usta ????
a co mnie to obchodzi czy ktoś wierzy czy nie. Piszę jak jest w moim przypadku i tyle.
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Panowie czy weryfikacja musi polegac na zalaczeniu zdjec dokumentow? bo ja narazie wypelnilem tabele z adresem zamieszkania itp i nic wiecej nie chcieli, szykuje sie do pierwszej wyplaty 4cyfrowej, wtedy moga cos chciec czy powinno gladko przejsc na skrilla?
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
Panowie czy weryfikacja musi polegac na zalaczeniu zdjec dokumentow? bo ja narazie wypelnilem tabele z adresem zamieszkania itp i nic wiecej nie chcieli, szykuje sie do pierwszej wyplaty 4cyfrowej, wtedy moga cos chciec czy powinno gladko przejsc na skrilla?
Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.
 
Do góry Bottom