>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
a co Ci szkodzi wrzucić skrina?
Kilka stron wcześniej są wrzucone screeny wypłat, niektórzy jednak mimo to dalej nie pojmują że 1xbet niektórym robi problemy większe a niektórym mniejsze - i to pewnie z czegoś musi wynikać.
Wrzucam zresztą kolejny sprzed dwóch dni:

Równie dobrze mogę wkleić wcześniejsze wypłaty kwot dużo wyższych - tylko po co? Jeśli ktoś się tam boi grać to lepiej tego nie robić, nie jest to najbezpieczniejszy bukmacher na (małym już niestety dla nas) rynku.
 
R 15

relax

Użytkownik
Trochę z innej strony. Nie polecam firmy graczom &quot;live&quot; Statystyki kompletnie nie odnoszą się do przebiegu meczu i nie ma sensu się nimi sugerować. Np wczoraj w lidze u 19 w Norwegii wynik 2-6 a w statach chyba tylko w sumie 5 strzałów na bramkę. Polećcie buka o normalnym &quot;live&quot; i przejrzystej stronce bo już tęsknię za całorocznym ????
 
adik1992 408,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Witam,
jak pewnie większość z Was grałem w b365. Na początku roku założyłem też konto w 1xbet bo mieli fajny bonus. Oczywiście wcześniej czytałem opinie na temat tego bukmachera jednak zaryzykowałem. Na początku normalnie się grało, wszystko było ok. Zlecałem wypłaty po 500 zł i były one w kilka minut na skrillu. Po kilku dniach gdy chciałem zlecić wypłatę wyskoczył komunikat że konto nie jest zweryfikowane, wcześniej podałem tylko potrzebne dane do uzupełnienia. Wysłałem już zdjęcia dowodu, screeny ze skrila i teraz chcą to zdjęcie dowodu przy twarzy na tle emaila. Po tej wiadomości odpuściłem sobie ale teraz po wycofaniu się zielonego pasowałoby gdzieś pograć a mają bardzo dobrą ofertę zwłaszcza na tenis.
I teraz pytanie do osób które robiły tam weryfikację i udało im się przejść czy później można grać normalnie i wypłacać kasę czy też co jakiś czas się o coś czepiają? Jak jest z limitami na zdarzenia bo z tego co widziałem u Szlachcica na screenach to może on grać po kilka tyś na bet a ja mam znacznie mniejsze limity, czy to się zmieni?
 
S 31

szynka

Użytkownik
Z tymi limitami to u mnie różnie- np. na mecze ligi mistrzów mam limity po kilkadziesiąt tysięcy, a np. na ligę brazylijską czy polską po kilkaset złotych/kilka tysięcy- tak czy siak, przy moich raczej skromnych stawkach (max 100zł), problemu nie mam
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
prrzeciez u nich to gra nie ma sensu, jak nie masz paszportu to nie mozesz kasy wyplacic, trzeba specjalnie paszport wyrabiac, przeciez to chore.
 
Do góry Bottom