>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Pytanie, przy próbie puszczenia zakładu za konto bonusowe wyskakuje mi komunikat:
Według warunków bonusu na każde wydarzenie można postawić tylko jeden zakład!
Są 3 zdarzenia, są wszystkie z kursem powyżej 1.4, są wszystkie z innej dyscypliny, z innych sportów. Ktoś coś?
edit: dobra, już znam rozwiązanie - nie można puszczać tych samych zdarzeń, co na innym kuponie już się postawiło.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Post #340 i masz screen wypłaty ~5k, oczywiście się nie da. Jakbyś dostał screen z wypłatą 10k to pewnie i tak Cię to nie zadowoli bo się nie da.
A może się da tylko po prostu Tobie robią z jakiegoś powodu większe problemy niż innym?
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Post #340 i masz screen wypłaty ~5k, oczywiście się nie da. Jakbyś dostał screen z wypłatą 10k to pewnie i tak Cię to nie zadowoli bo się nie da.

A może się da tylko po prostu Tobie robią z jakiegoś powodu większe problemy niż innym?
jestes tepy czy udajesz ? poczytaj w temacie i innych ilu ludzi ma problemy ze smieszna weryfikacja ( zdjecie z paszportem i w tle korespondencja od nich )
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Przeszedłem tę ich śmieszną weryfikację (dowód w łapie wystarczył tak jak u innych osób) i o ile zgodzę się że jest ona strasznie upierdliwa to spokojnie do zrobienia co widać po wpisach innych (ale tego oczywiście nie widzisz, to nie pasuje do Twojej tezy).
Najwięcej płaczesz Ty, ciekawe że jako chyba jedyny w temacie musisz specjalnie okazać paszport. Pewnie bez powodu się uwzięli znając życie.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Dziś sie zalogowałem na konto w 1xbet po jakichs 2 tygodniach przerwy
i otoz po zalogowaniu wyswietliła mi sie informacja z dostepnym innym adresem strony z taką oto informacja:
&quot;Nie rozpowszechniaj ten adres w sieci internet bez potrzeby i gwarantujemy swobodny dostęp do naszego serwisu!&quot;
Czyli mam rozumiec ze dostalem adres nie blokowany w Naszym pieknym kraju wiec mozna bez przypalu swobodnie grac? ???? dostał ktoś takiego linka?
 
K 0

kicek56

Użytkownik
Witam wszystkich, chciałem się zapytać czy weryfikacja zależy od wysokości wypłaty? Jeżeli bym wypłacał kilka razy mniejsze kwoty to by nie robili problemów z tymi zdjęciami na tle maila itd. ?
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Znam przypadki wypłat z 1xbet i 30k bez problemów.
a ja &quot;znam przypadki&quot; ludzi ktorzy musieli wysylac poczta skany dokumentow do moskwy. i i tak nie przeszli weryfikacji.
hehaszki.
zreszta jak ktos wygrywa i umie szukac w sieci to znajdzie ogromna ilsoc skarg na tego pseudobuka. I to nie skarg zlozonych przez jakichs poldebili grajacych za 2 zl.
 
jedrula 25,6K

jedrula

Użytkownik
prrzeciez u nich to gra nie ma sensu, jak nie masz paszportu to nie mozesz kasy wyplacic, trzeba specjalnie paszport wyrabiac, przeciez to chore.
buk scam,no ale paszportu nie wymagają.Paszport to zwyczajny dowod osobisty.
 
D 15

dziarkiewicz

Użytkownik
Witam , bardzo prosze o pomoc użytkowników wypłacających z 1xbet , otóż wpłacałem gotówkę przez przelewy 24 , dzisiaj chciałem pieniążki wypłacić przez fast bank , zwykły przelew kóry trwa 2 dni , korzystałem z tego na bwin , i przyszła mi odmowa ,,Denied by operator. (Payment processing error),, kontaktowałem się z czatem live ale ja nic z tego nie rozumiem co oni chcą ;/ wklejam rozmowe z czata .
,, Witam przy próbie wypłaty środków z konta wyskoczyła mi odmowa której nie rozumiem ,,Denied by operator. (Payment processing error),, prosze o wyjaśnienie.
Mateusz, 09:13, dzisiaj
Witam.
Pan wpłacał za pomocą P24?
09:14, dzisiaj
tak
Mateusz, 09:14, dzisiaj
Wypłata środków możliwa jest tylko według tych danych środków płatniczych, którymi konto gracza zostało doładowane.
Niestety Przelewy 24 nie udostępniają możliwości wypłaty, więc Pan musi złożyć minimalny depozyt przez inny system płatniczy, przez który jest możliwość wypłaty pieniędzy, obrócić ten minimalny depozyt z kursem 1,1 lub wyżej oraz wypłacać na ten środek płatniczy.
09:16, dzisiaj
nie rozumiem , czyli za pomocą jakiego środka płatniczego moge wypłacic pieniądze jeżeli wpłacałem przez przelewy24 ?
Mateusz, 09:17, dzisiaj
Pan musi złożyć minimalny depozyt przez inny system płatniczy (np. Skrill Neteller), przez który jest możliwość wypłaty pieniędzy, obrócić ten minimalny depozyt z kursem 1,1 lub wyżej oraz wypłacać na ten środek płatniczy.
09:19, dzisiaj
ale dlaczego też musze obrócić minimalny depozyt ?
Mateusz, 09:20, dzisiaj
Punkt regulaminu 7.3. Dział bezpieczeństwa zakładów bukmacherskich 1xBet ma prawo:
odmówić w wypłacie środków każdym z dostępnych sposobów, jeżeli kwoty doładowania lub wypłaty środków z konta gracza nie odpowiada kwotom zrobionych stawek (na kwotę doładowanych środków koniecznie muszą być zrobione stawki ze współczynnikiem nie niżej niż 1,1). Za kryterium do wypłaty środków bierze się kwota zrobionych stawek w ramach tego doładowania.
Minimalny depozyt = 1 euro.
09:28, dzisiaj
jeżeli nie posiadam elektronicznego portfela , to w jaki sposób mogę pobrać pieniądze ?
Mateusz, 09:29, dzisiaj
Dostępne są karty bankowe, portfele elektroniczne (np., Skrill oraz Neteller, Trustly).

Bardzo proszę was o pomoc lub wytłumaczenie mi co oni chcą ?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
To akurat normalne, wiele bukmacherów tak ma, że wyplacić możesz jedynie w ten sposob ktorym skladales wplate. Zrób tak jak Ci napisal. Wplac sobie np. na skrill/nettler i z niego wpłać pieniądze, pozniej nie powinno byc problemu z wypłatą na skrilla/nettlera
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Rada czatu i użytkownik Rewetel pomocna. Sprawdzone 30 min temu. Zlecona wpłata skrillem, obrót depozytu, wypłata zaakceptowana w 8 minut całej kasy bez weryfikacji konta (bez wysyłania dokumentów).
 
D 15

dziarkiewicz

Użytkownik
Rada czatu i użytkownik Rewetel pomocna. Sprawdzone 30 min temu. Zlecona wpłata skrillem, obrót depozytu, wypłata zaakceptowana w 8 minut całej kasy bez weryfikacji konta (bez wysyłania dokumentów).
Zrobię tak jak napisałeś tylko póki co nie mam jak zalogowac się na swojego skrilla bo nie pamiętam hasła , a jak biorę odzyskiwanie, loguje sie na maila klikam na link i wyskakuje mi błąd strony i to tyle...

Mam nadzieje że uda się po wielu nerwach w niedzielne popoułudnie odzyskać moje ciężko zarobione pieniądze. I jeżeli uda się to zrobić , na pewno rezygnuję z tego buka .
 
D 15

dziarkiewicz

Użytkownik
Zrobię tak jak napisałeś tylko póki co nie mam jak zalogowac się na swojego skrilla bo nie pamiętam hasła , a jak biorę odzyskiwanie, loguje sie na maila klikam na link i wyskakuje mi błąd strony i to tyle...

Mam nadzieje że uda się po wielu nerwach w niedzielne popoułudnie odzyskać moje ciężko zarobione pieniądze. I jeżeli uda się to zrobić , na pewno rezygnuję z tego buka .
Dla kogoś kto nie może odzyskać hasła do skrilla bo wywala mu błąd ,....
Ręcznie trzeba skopiowac link a nie klikać w niego, sprawdzone również u kolegi
 
T 43

tomasz55

Użytkownik
Mam bardzo dobre doświadczenie z tym bukmacherem wypłata ponad 7K w 15minut! szybka weryfikacja tylko skan dowodu ogólnie polecam
 
Do góry Bottom