>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

G 0

groszekmarchew

Użytkownik
Zrobiłem dzisiaj testowo pierwszą wypłatę z tego buka, przyszła w 2 minuty na skrill. Bez weryfikacji.
jak zaczniesz ich ogrywac to bedzie weryfikacja, czasem nawet trwajaca kilka tygodni, ktorej koncowym etapem jest wyslanie dokumentow na ich rosyjski adres co jak sie pozniej okazuje i tak nie przynosi rezultatow bo kasy nie zobaczysz. gra tutaj to jak rosyjska ruletka czasem wyplaca czasem nie, dlatego ta firma jest scamem.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Jeśli ktoś gra za 100-200 zł to może grać spokojnie. Jak się uzbiera na koncie 200-300 zł to od razu wypłacać tak żeby się nie uzbierało za dużo gdy zaczną weryfikować ????
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
przy kazdej wplacie za kazdym razem musze wchodzic na konto skrill i usuwac polecenie wplaty. kontaktowalem sie zarowno ze strona 1xbet jak i skrill. 1xbet twierdzi ze oni zadnych polecen nie robia i wina lezy po stronie skrilla. skrill z kolei twierdzi ze oni nic takiego nie wymagaja i tutaj to 1xbet to robi. pytanie moje jest takie.. jak to wylaczyc? chcialem zeby skrill mi to wylaczyl dla tego sprzedawcy ta opcje ale oni mowia ze nie moga tego zrobic.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
marekmateja uwaliłeś pewnie u nich z 50 kafli dlatego pozwalaja Ci operować tymi kwotami bo wiedzą że jeszcze zarobią na Tobie. Sorry ,ale ten screnny to są brednie , nie znamy jaki jest Twój bilans.
Generalnie bukmacher daje limity czasem i przed ugranym 1000zł.
Weryfikacja polega na :
-pojawia się że potrzebny dowód tożsamości.
-potem dalej nie wypłacaja , kontaktujesz się z nimi i chcą 5 zrzutów skrill , wysyłasz.
-potem znowu pytasz i chcą zdjęcie dowodu przy twarzy przed komputerem z otwartym emailem od nich. Musi być wyraźne!!!mówią że to ostatnia potrzebna rzecz do weryfikacji.
- i tutaj pojawia się znowu żadanie rachunku za media. .znowu wysyłamy.
- nawet jak wysyłasz dokumenty co godzinę i oni to niby sprawdzają to przez 2 msc otrzymujesz odpowiedź : że trwa weryfikacja.
Nie ważne jakie pytanie zadasz to wkleją 1 odpowiedź.Mają formułki.
Lepiej czekać te 2 msc niż trafić na ich żadanie wysyłki listu do moskwy które powodują 2 wersje zdarzeń:
- list nigdy nigdzie nie dociera bo to fałszywy adres
- listy wysłane na drugi adres który podali wracają do nadawcy.
Czyli defacto nikomu się ten proces nie udał
Jeśli masz szczęście i rewolwer nie trafi na miejsce z nabojem to uda się odzyskać kase.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shingper 563

shingper

Użytkownik
marekmateja uwaliłeś pewnie u nich z 50 kafli dlatego pozwalaja Ci operować tymi kwotami bo wiedzą że jeszcze zarobią na Tobie. Sorry ,ale ten screnny to są brednie , nie znamy jaki jest Twój bilans.
Zrobiłeś sobie teorię, że wypłacają tylko tym co są na minusie, a to kompletna bzdura.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Gdzie mogę znaleźć informacje na temat wymiany puntków na bonusy?
Mam 586 punktów i nie wiem zbytnio jaką ma to wartość
Mateusz, 14:43, dzisiaj
Za punkty promocyjne Pan może nabyć kod promocyjny. Żeby skorzystać z tego serwisu, Pan musi przejść do „1xBonus” ---&gt; „1xPromo”, po tym Pan musi wybrać kod promocyjny na interesujący Pana rodzaj sportu. Należy wskazać sumę środków bonusowych, po tym nacisnąć na przycisk „Otrzymać kod&quot;. Minimalna suma kupna kodu promocyjnego 100 punktów bonusowych. Suma kodu promocyjnego na „TOTO”, „Koło fortuny”,&quot;1хSafe”, „1хMemory”, „1хChest”, „1хLottery” równa się - 50 punktów. Kod promocyjny na wydarzenie sportowe wynosi 100 punktów i więcej.
Kod promocyjny-to jest bezpłatna stawka, która pozwala dokonać stawkę, nie używając środków osobistych.
14:44, dzisiaj
A jeśli kupię np zakład pojedynczy na tenis za 500 pkt, to jaką ma to wartość w walucie?
Mateusz, 14:44, dzisiaj
Proszę Pana, nie posiadam takiej informacji, nie ma czegoś takiego jak równowartość punktów w zł.
System wylicza to automayucznie.

Wymieniłem sobie 500 pkt na zakład na tenisa, wyszło, że jest to warte 33 zł.
 
M 0

maniekgmail

Użytkownik
Witam,

Zaczynam przygode z 1xbet i co za tym idzie, rowniez ze Skrillem.

Potwierdzilem karte na Skrillu, wplacilem 10 GBP, wszystko niby cacy.
Teraz staram sie jakos wrzucic to na konto 1xbet, co nie powinno byc trudne.
Strona 1xbet-&gt;Deposit-&gt;Wybieram Skrill-&gt;Kwota-&gt;Loguje sie w okienku na Skrill-&gt; Balance payments are not allowed to this merchant.

Czy ktos moze mi powiedziec co robie zle?

Dzieki i pozdrawiam
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Zrobiłeś sobie teorię, że wypłacają tylko tym co są na minusie, a to kompletna bzdura.
Nikt tutaj nie dodał screnna żeby był troche na plus i było ok.
Ja tylko utrzymuję zdanie i ocene , popieram opinię sbr itd.
Z drugiej strony widuję wpisy że wypłacają duże kwoty po długim czasie... ale są to jednostki
Nerwy kosztują a ocena blisko SCAMU jest rzeczywistościa.
Chamy na chacie , supporcie , dopisują bonusy lipne bez Twojej wiedzy.
Nikt nie musi tutaj pokazywač ,że po ugranym 1000zł są problemy z niesamowitą weryfikacją przy której sam musisz popytać co wysłać. Oceny to pokazują.
Konta nie da się zweryfikować na początku jak w wielu bukmacherach z wysokimi ocenami.
Właśnie to obrazuje ich podejście.
A jak mamy nazwać bukmachera który podaje fikcyjny adres do wysyłania dokumentów???
Z drugiego adresu wracają dokumenty hehehe chwalcie sobie dalej .......
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
1xbet to obecnie najlepszy buk do grania live wypłaty szybkie nigdy nie miałem z nimi problemów polecam
ale wszyscy znają twoją opinię ????

Najlepszy buk do grania live ilości transmisji przewyższa Bet365
błyskawiczne wypłaty na Skril do 15 minut
Polecam
1xbet na obecnom chwile to najlepszy buk wyplacalem od nich po 30k bez problemu jak komuś nie odpowiada ten buk to wypier....d do sts i grać z podatkiem
U mnie również szybkie wyplaty bez żadnych problemów !1xbet to obecnie najlepszy buk na polskim rynku ofertom i kursami miażdży konkurencje
wypłaty zawsze do 15min
A co do 1xbet buk wyplacalny ofertom i kursami miażdży konkurencje !wyplacalem z tego buka dziesiątki razy kwoty większe niż 10k i zawsze wyplacili do 15minut bez żadnych problemów
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
a kim ty jesteś, że ludzie mają ci wysyłać screeny z tym ile i gdzie wygrywają ?
A Ty kim jesteś by zachwalać bukmachera z ocena D- z cała listą konfiskat na bieżaco?
Proszę sprawdzić SBR. Przeważnie to tylko duże kwoty.
Nie każe nikomu wysyłać niewiadomo czego ,ale jak ktoś chce cukrować bukowi prawie Scam to wypada udowodnić swoje stanowisko
A jeśli pracujecie dla ruskich to róbcie to skromniej.Jak można nazwać kogoś kto wpada i pisze że mu wypłacają tysiącami złotych a 99%ludzi ma problem przy 1000zł.
 
G 6

gracz7777

Użytkownik
A Ty kim jesteś by zachwalać bukmachera z ocena D- z cała listą konfiskat na bieżaco?
Proszę sprawdzić SBR. Przeważnie to tylko duże kwoty.
Nie każe nikomu wysyłać niewiadomo czego ,ale jak ktoś chce cukrować bukowi prawie Scam to wypada udowodnić swoje stanowisko
A jeśli pracujecie dla ruskich to róbcie to skromniej.Jak można nazwać kogoś kto wpada i pisze że mu wypłacają tysiącami złotych a 99%ludzi ma problem przy 1000zł.
Pokasz screny dowody że buk nie wyplaca bo jeszcze takich nie widziałem 99% graczy ma problemy z wyplatom co za bzdury ile ty masz lat 15
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Nikt tutaj nie dodał screnna żeby był troche na plus i było ok.
Są w temacie screeny wypłat na kwoty rzędu kilku tysięcy - Tobie to i tak nie wystarcza, pewnie Ci co je wkleili są ogólnie na gruby minus. Sam bilans naprawdę nie jest najważniejszy, sam &quot;styl&quot; gry jest istotniejszy.
Weryfikacja jest długa i wymaga wielu niespotykanych raczej w innych firmach dokumentów - ale jak jesteś czysty to ją przejdziesz, przejrzyj temat, znajdziesz potwierdzenie moich słów.
Inna sprawa, że 1xbet nie spełnia wielu norm które znamy z bardziej &quot;europejskich&quot; firm takich jak bet365, unibet i inne i to jest oczywiście fakt. Jeśli ktoś się boi tam grać to nie zakłada konta i nie gra, proste.
Jak się jednak nie kombinuje to jak widać są &quot;szczęściarze&quot; którzy grają bez problemów przez długi czas. Ale to pewnie tylko Ci co tam zostawili gruby hajs ;)
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
nie ma sensu się spierać, każdy gra na własną odpowiedzialność, jeżeli ktoś lubi ryzyko to będzie tam grał i daj mu Boże żeby wygrywał jak najwięcej, ale jak potem wróci z płaczem na forum bez kasy, niech nie liczy na nasze współczucie ;)
 
A 97

analyst

Użytkownik
Nie wiem o co te kłótnie. Wiadomo, że jak ktoś gra za stawki typu 100-200 zł i wygrywa na kuponie podobne sumy to może grać spokojnie. A jeśli ktoś gra grubo to niech sobie odpuści i tyle. Lepiej nie da się tego podsumować.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
A Ty kim jesteś by zachwalać bukmachera z ocena D- z cała listą konfiskat na bieżaco?
Proszę sprawdzić SBR. Przeważnie to tylko duże kwoty.
Nie każe nikomu wysyłać niewiadomo czego ,ale jak ktoś chce cukrować bukowi prawie Scam to wypada udowodnić swoje stanowisko
A jeśli pracujecie dla ruskich to róbcie to skromniej.Jak można nazwać kogoś kto wpada i pisze że mu wypłacają tysiącami złotych a 99%ludzi ma problem przy 1000zł.
Nie zachwalam tylko piszę jak jest - zero problemów nawet z dużymi wypłatami. Dla mnie ranking sbr nie jest żadną wyrocznią, od dawna nie jest obiektywny. 99% ludzi ma problem ? dobre sobie, wróżbita maciej ci zdradził te statystyki ? Pracuję nie tylko u ruskich ale i dla pakistanu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom