>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

V 0

voder

Użytkownik
Dzisiaj blokują wpłaty, a wypłaty będą możliwe do 14 lipca. Chyba każdy buk już porozsyłał informacje do polskich graczy na emaile.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Dzisiaj blokują wpłaty, a wypłaty będą możliwe do 14 lipca. Chyba każdy buk już porozsyłał informacje do polskich graczy na emaile.

Nie ma, to jak założyć konto akurat 1 lipca, i pisać takie wiadomości. Żadnych info ja od buków jeszcze nie dostałem, daj screeny meili (nie kopiowane). Nie ma, to jak nazwać się, jak jedna z głównych postaci na forum, tylko zmienić literkę (Voder ala V...der ???? ). Czy to przypadek? Myślę, że nowy sposób, na sianie paniki.


edit. Jestem po rozmowie na czacie, sorry za ignorancję.]

Poniżej treść:

Witam
Jedno pytanie
Eugeniusz, 08:05, dzisiaj
Witam
08:06, dzisiaj
Czy prawdą jest, że od dnia dzisiejszego będą blokowane Wpłaty an konto ze Skrilla I Nettelera, dla graczy z Poslki, w wypłaty ttą samą metodą, 0d 14 lipca?
Eugeniusz, 08:06, dzisiaj
Tak, na stronie internetowej transakcje poprzez te systemy płatnicze nie są dostępne dla graczy z Polski
08:06, dzisiaj
Czy jakieś informacje na meila przyjdą?
Eugeniusz, 08:06, dzisiaj
Zaleca się użycie UPayCard albo Perfect Money
 
anotherworld 1

anotherworld

Użytkownik
Słyszałem, że na 1xbet można bezpiecznie grać i wypłacać tylko do kwot nie kwalifikujących do burżuazyjnego zgniłego zachodniego kapitalisty - w związku z czym mam pytanie do ludzi regularnie grających na 1xbet i wypłacających. Czy kwota wypłaty 2000zł po depozycie powiedzmy 1000zł już kwalifikuje do niekończącej się &quot;weryfikacji&quot; konta ? Pozdrawiam.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Nie wiadomo na jakiej zasadzie robią weryfikacje. Ja np. nie miałem, a gram od roku jakoś. Znajomy miał przy pierwszej wypłacie. Więć różnie bywa.
 
O 0

oddawajkota

Użytkownik
Słyszałem, że na 1xbet można bezpiecznie grać i wypłacać tylko do kwot nie kwalifikujących do burżuazyjnego zgniłego zachodniego kapitalisty - w związku z czym mam pytanie do ludzi regularnie grających na 1xbet i wypłacających. Czy kwota wypłaty 2000zł po depozycie powiedzmy 1000zł już kwalifikuje do niekończącej się &quot;weryfikacji&quot; konta ? Pozdrawiam.
Ja gram jakoś od kwietnia, bilans to +6k, weryfikacja po wypłaceniu 2k (zdjęcie dowodu). Jak dla mnie buk póki co rewelacja, oferta na esport, a tylko to gram, lepsza niż w b365 (HC live na CSa)
 
T 9

typer1992

Użytkownik
Np bonus 100 euro
Musisz obrocisz lacznie 300 ,i kazdy kupon musi skladac sie z min 3 zdarzen a kazde zdarzenie z min kursu 1.4
Jesli spelnisz te warunki otrzymasz 100euro na konto glowne
 
ziroxxx 786,6K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Witam, takie pytanko czy ktoś może miał taką sytuację, że po wlogowaniu na konto kursy na 1xbet ulegają zmianie (po prostu spadają wszystkie w dół) spowodowane jest to iż grałem często zakłady, które dopiero wyszły na rynek, a po chwili zmieniały się na gorsze. Czy jest na to jakiś sposób aby wrócić do podstawowych kursów? W szczególności pytanie składam do Maćko18 bo wiem, że często grasz w 1xbet i wykorzystujesz ich pomyłki kursowe. ????
 
Do góry Bottom